I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK91K 52Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:4700:01:47.1500:01:47.150,72000:00:302:4022,400:00:53
2KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK92K 53Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:5000:01:50.4000:01:50.400,72000:00:312:4421,800:00:55
3KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK93K 54Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:5200:01:52.1500:01:52.150,72000:00:332:4721,400:00:56
4HALA Olga 128UKS LUSOWOK94K 55Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:5300:01:53.3500:01:53.350,72000:00:322:4921,200:00:56
5CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK95K 56Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:0200:02:02.9000:02:02.900,72000:00:403:0219,700:01:01
6STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK96K 57Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:0500:02:05.6000:02:05.600,72000:00:353:0719,200:01:02
7AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK97K 58Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:0600:02:06.5500:02:06.550,72000:00:333:0819,100:01:03
8HALA Anna 127UKS LUSOWOK98K 59Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:1000:02:10.7500:02:10.750,72000:00:373:1418,500:01:05
9KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK99K 60Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:2100:02:21.0000:02:21.000,72000:00:403:3117,000:01:10
Znaleziono 9 wynik(ów)