Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:01 |
2 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:03 |
3 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:04 |
4 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:05 |
5 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:07 |
6 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 |
7 | MICHALSKI Maksymilian | 145 | ŁAPA JAGUARA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:14 |
8 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:15 |
9 | BARTKOWSKI Wojciech | 167 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:16 |
10 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
11 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:17 |
12 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 |
13 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:18 |
14 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:19 |
15 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:21 |
16 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
17 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
18 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:24 |
19 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 |
20 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:01:27 |
21 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:02:17 |
Znaleziono 21 wynik(ów)