I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM111M 56 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:1300:03:2300:03:23.6500:03:25.701,03000:01:013:2317,700:01:07
2WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM112M 57 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:2000:03:3300:03:33.7000:03:35.251,03000:01:033:3316,900:01:11
3DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM113M 58 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2200:03:3600:03:36.4500:03:37.751,03000:01:053:3616,700:01:12
4KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM114M 59 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:2900:03:4600:03:46.2000:03:49.201,03000:01:073:4615,900:01:15
5ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM115M 60 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:2000:03:4700:03:47.1000:03:50.201,03000:01:043:4715,900:01:15
6KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM116M 61 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:3700:03:5500:03:55.5000:03:57.251,03000:01:143:5515,300:01:18
7OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM117M 62Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:3900:04:0000:04:00.3500:04:02.251,03000:01:154:0015,000:01:20
8BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM118M 63Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:4400:04:0200:04:02.7000:04:04.901,03000:01:164:0214,900:01:20
9SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM119M 64 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:4500:04:0500:04:05.2000:04:06.951,03000:01:194:0514,700:01:21
10DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM1110M 65 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:1100:04:11.1500:04:13.251,03000:01:174:1114,300:01:23
11ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM1111M 66 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:4800:04:1100:04:11.2500:04:14.901,03000:01:214:1114,300:01:23
12MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM1112M 67 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:4700:04:1200:04:12.9500:04:15.951,03000:01:144:1214,300:01:24
13SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1113M 68 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:5000:04:1500:04:15.3000:04:16.851,03000:01:174:1514,100:01:25
14KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1114M 69 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5100:04:2200:04:22.7500:04:24.201,03000:01:184:2213,700:01:27
15HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M1115M 70 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:5900:04:2800:04:28.7500:04:30.751,03000:01:244:2813,400:01:29
16JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM1116M 71 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5800:04:3000:04:30.6500:04:32.551,03000:01:184:3013,300:01:30
17JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM1117M 72 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0000:04:3400:04:34.8000:04:36.851,03000:01:244:3413,100:01:31
18GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM1118M 73 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:1000:04:4800:04:48.3000:04:50.351,03000:01:244:4812,500:01:36
19KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1119M 74 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:1300:04:4800:04:48.8500:04:52.301,03000:01:274:4812,500:01:36
20SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1120M 75 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:2000:05:1100:05:11.3500:05:13.401,03000:01:275:1111,600:01:43
21CZYŻEWSKI Antoś 77M1121M 76Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:5200:07:3300:07:33.6500:07:35.251,03000:02:177:337,900:02:31
Znaleziono 21 wynik(ów)