I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM131M 28Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:1800:03:2900:04:3900:05:5200:07:0200:07:02.1500:07:03.452,06000:01:063:3117,100:01:10
2SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM132M 30Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:4200:05:5600:07:0700:07:07.0000:07:09.102,06000:01:043:3316,900:01:11
3DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM133M 33Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:1700:03:2700:04:3800:05:5500:07:1100:07:11.2000:07:13.352,06000:01:053:3516,700:01:11
4ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM134M 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:1700:03:2800:04:4300:06:0300:07:1700:07:17.7500:07:19.902,06000:01:033:3816,500:01:12
5JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM135M 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2000:03:3400:04:5200:06:0800:07:2100:07:21.4500:07:24.052,06000:01:073:4016,300:01:13
6ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM136M 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0000:06:1600:07:2800:07:28.0000:07:29.552,06000:01:093:4416,100:01:14
7WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM137M 44Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:2500:03:4300:05:0100:06:1600:07:3000:07:30.5500:07:32.552,06000:01:083:4516,000:01:15
8RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM138M 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:5000:06:1600:07:3900:07:39.1000:07:42.002,06000:01:043:4915,700:01:16
9KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM139M 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0200:06:2300:07:3900:07:39.1500:07:40.452,06000:01:093:4915,700:01:16
10FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M1310M 50Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4000:04:0700:05:3600:07:0100:08:1400:08:14.7500:08:17.302,06000:01:134:0714,600:01:22
11PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM1311M 53Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:3700:04:0600:05:3500:07:0400:08:3000:08:30.4500:08:32.852,06000:01:114:1514,100:01:25
12TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM1312M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:4500:04:1500:05:4400:07:1200:08:3900:08:39.6500:08:41.952,06000:01:164:1913,900:01:26
13KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1313M 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:4800:04:2900:06:1100:07:5000:09:1400:09:14.9000:09:17.602,06000:01:134:3713,000:01:32
Znaleziono 13 wynik(ów)