Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
liczby okrążeń,
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Kategoria | Dystans | 0.333km | 0.667km | 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:51 | 00:01:50 | 00:02:53 |
2 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:01:54 | 00:02:58 |
3 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:55 | 00:01:56 | 00:02:59 |
4 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:57 | 00:02:00 | 00:03:07 |
5 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:56 | 00:02:00 | 00:03:10 |
6 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:05 | 00:03:12 |
7 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:00 | 00:02:07 | 00:03:19 |
8 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:09 | 00:03:20 |
9 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:10 | 00:03:21 |
10 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:12 | 00:03:22 |
11 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:03 | 00:02:11 | 00:03:22 |
12 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:10 | 00:03:22 |
13 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:02 | 00:02:12 | 00:03:22 |
14 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:04 | 00:02:11 | 00:03:23 |
15 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:16 | 00:03:24 |
16 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:01 | 00:02:11 | 00:03:25 |
17 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:05 | 00:02:16 | 00:03:31 |
18 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:07 | 00:02:18 | 00:03:33 |
19 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:17 | 00:03:33 |
20 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:18 | 00:03:34 |
21 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:35 |
22 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:06 | 00:02:21 | 00:03:36 |
23 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:12 | 00:02:24 | 00:03:36 |
24 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:23 | 00:03:37 |
25 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:08 | 00:02:21 | 00:03:37 |
26 | MALTSEV Artem | 27 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:10 | 00:02:23 | 00:03:38 | |
27 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:27 | 00:03:48 |
28 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:11 | 00:02:30 | 00:03:55 |
29 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:01:13 | 00:02:38 | 00:04:06 |
Znaleziono 29 wynik(ów)