I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM151M 14Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:5000:02:5300:03:5600:04:5900:05:5900:05:59.8500:06:01.552,06000:00:512:5920,100:00:59
2MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM152M 15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:5400:02:5800:04:0100:05:0600:06:0700:06:07.5000:06:09.602,06000:00:563:0319,600:01:01
3GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM153M 16Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:5600:02:5900:04:0300:05:0700:06:1200:06:12.3500:06:14.352,06000:00:553:0619,400:01:02
4LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM154M 17Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:0000:03:0700:04:1600:05:2300:06:2300:06:23.0000:06:25.102,06000:00:573:1118,800:01:03
5KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM155M 18Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0500:03:1200:04:1900:05:2600:06:2500:06:25.1500:06:26.902,06000:00:593:1218,700:01:04
6ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM156M 19Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:0000:03:1000:04:2000:05:2800:06:3200:06:32.7000:06:34.102,06000:00:563:1618,400:01:05
7PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM157M 20Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:0900:03:2000:04:3100:05:4100:06:4400:06:44.5000:06:47.702,06000:01:023:2217,800:01:07
8KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM158M 21Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1000:03:2100:04:3300:05:4100:06:4400:06:44.5000:06:46.902,06000:01:033:2217,800:01:07
9POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM159M 22Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:1100:03:2300:04:3400:05:4200:06:4800:06:48.4500:06:51.302,06000:01:043:2417,600:01:08
10PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM1510M 23Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0700:03:1900:04:3200:05:4300:06:4800:06:48.7500:06:50.902,06000:01:003:2417,600:01:08
11HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM1511M 24Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1600:03:2400:04:3500:05:4400:06:5100:06:51.7500:06:53.902,06000:01:063:2517,500:01:08
12BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM1512M 25Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1100:03:2200:04:3300:05:4300:06:5200:06:52.0000:06:53.752,06000:01:033:2617,500:01:08
13OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM1513M 26Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1200:03:2200:04:3600:05:4800:06:5700:06:57.8000:07:01.452,06000:01:023:2817,300:01:09
14GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM1514M 27Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1000:03:2200:04:3500:05:5100:07:0000:07:00.0500:07:03.602,06000:01:023:3017,100:01:10
15ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1515M 29Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:1100:03:2500:04:3800:05:5200:07:0200:07:02.8000:07:06.652,06000:01:013:3117,100:01:10
16MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM1516M 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1200:03:2200:04:3500:05:5100:07:0700:07:07.8000:07:09.502,06000:01:033:3316,900:01:11
17RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM1517M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:2400:03:3600:04:5200:06:0400:07:1000:07:10.7000:07:14.702,06000:01:053:3516,700:01:11
18MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM1518M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:1800:03:3300:04:5000:06:0600:07:1300:07:13.1000:07:15.802,06000:01:063:3616,600:01:12
19TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1519M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1800:03:3400:04:4800:06:0500:07:1400:07:14.9000:07:17.452,06000:01:063:3716,600:01:12
20ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM1520M 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3500:04:5200:06:0800:07:1600:07:16.3000:07:19.602,06000:01:073:3816,500:01:12
21TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM1521M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:1600:03:3100:04:4900:06:0800:07:1700:07:17.0500:07:20.302,06000:01:053:3816,500:01:12
22GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM1522M 40Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1700:03:3300:04:5100:06:0800:07:2200:07:22.3000:07:25.502,06000:01:063:4116,300:01:13
23WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM1523M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:3700:04:5500:06:1200:07:2300:07:23.8000:07:25.602,06000:01:083:4116,300:01:13
24SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM1524M 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3700:04:5500:06:1400:07:2800:07:28.0000:07:31.502,06000:01:083:4416,100:01:14
25ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1525M 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2100:03:3600:04:5400:06:1600:07:3400:07:34.8500:07:38.702,06000:01:063:4715,900:01:15
26MALTSEV Artem 27M1526M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2300:03:3800:04:5700:06:1600:07:3500:07:35.0500:07:39.802,06000:01:103:4715,800:01:15
27BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM1527M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:2700:03:4800:05:1100:06:3700:07:5500:07:55.4000:07:57.602,06000:01:113:5715,200:01:19
28FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M1528M 51Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:3000:03:5500:05:2300:06:5300:08:2500:08:25.0000:08:28.652,06000:01:114:1214,300:01:24
29PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1529M 52Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:3800:04:0600:05:3500:07:0500:08:2700:08:27.1500:08:30.352,06000:01:134:1314,200:01:24
Znaleziono 29 wynik(ów)