I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM181M 1Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1300:03:2200:04:2900:05:3700:06:4600:07:5300:09:0000:10:0700:11:1400:12:2200:13:3100:14:3900:15:4500:16:4700:16:47.7000:16:48.705,015000:01:013:2117,900:01:07
2JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM182M 2Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:1400:03:2300:04:3000:05:3800:06:4700:07:5500:09:0300:10:1100:11:2000:12:2800:13:3800:14:4800:15:5500:16:5700:16:57.1000:16:58.205,015000:01:013:2317,700:01:07
3GLEBA Jonasz 9GSTM183M 3Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:1300:03:2200:04:2900:05:3800:06:4700:07:5500:09:0200:10:1000:11:1800:12:2900:13:3700:14:4700:15:5500:16:5700:16:57.5000:16:59.705,015000:01:023:2317,700:01:07
4KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM184M 4Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2200:04:2900:05:3700:06:4500:07:5400:09:0100:10:1100:11:2000:12:3500:13:5100:15:0700:16:2300:17:3900:17:39.2000:17:41.255,015000:01:053:3117,000:01:10
5KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM185M 6Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2300:04:3200:05:4600:07:0200:08:1600:09:3200:10:4800:12:0300:13:2100:14:3900:15:5700:17:1300:18:2600:18:26.3000:18:28.505,015000:01:053:4116,300:01:13
6SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM186M 7Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:1800:03:3100:04:4400:05:5800:07:1200:08:2800:09:4400:11:0100:12:1900:13:3700:14:5500:16:1100:17:2600:18:3600:18:36.4000:18:38.455,015000:01:083:4316,100:01:14
7PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM187M 9Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:2300:03:3600:04:5100:06:0700:07:2300:08:4100:10:0100:11:2100:12:4100:14:0100:15:2300:16:4400:18:0800:19:2600:19:26.2000:19:28.605,015000:01:103:5315,400:01:17
Znaleziono 7 wynik(ów)