I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAOSIELSKOK111K 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:36.0000:03:46.0000:06:22.0001:22:59.00 0:5466,0
2GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃLUBOŃK112K 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:32.0000:03:54.0000:06:26.0001:23:03.00+00:00:040:5565,3
3GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWONIEPRUSZEWOK113K 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:59.0000:03:29.0000:06:28.0001:23:06.00+00:00:060:5564,9
4KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃPOZNAŃK114K 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:54.0000:03:52.0000:06:46.0001:23:23.00+00:00:240:5862,1
5TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZSUSZK115K 22 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:41.0000:04:08.0000:06:49.0001:23:26.00+00:00:270:5861,6
6PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK116K 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:13.0000:03:43.0000:06:56.0001:23:33.00+00:00:340:5960,6
7GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK117K 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:42.0000:04:40.0000:07:22.0001:23:59.00+00:01:001:0357,0
8SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANKWIDZYNK118K 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:19.0000:04:06.0000:07:25.0001:24:02.00+00:01:031:0356,6
9DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK119K 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:18.0000:04:45.0000:08:03.0001:24:41.00+00:01:411:0952,2
10DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETGNIEZNOK1110K 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:24.0000:04:44.0000:08:08.0001:24:46.00+00:01:461:0951,6
11KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANKWIDZYNK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:54.0000:04:22.0000:08:16.0001:24:53.00+00:01:541:1050,8
11DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:16.0000:05:00.0000:08:16.0001:24:53.00+00:01:541:1050,8
13KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANKWIDZYNK1113K 30 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:04:48.0000:05:01.0000:09:49.0001:26:27.00+00:03:271:2442,8
Znaleziono 13 wynik(ów)