Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 168 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dystans | Pływanie | Bieg | Czas netto 2km | Czas brutto 2km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 1 | K 37 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:13.00 | 00:07:51.00 | 00:13:04.00 | 00:13:05.00 | 1:52 | 32.1 (100%) | ||
2 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 2 | K 38 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:29.00 | 00:07:52.00 | 00:13:21.00 | 00:13:23.00 | +00:00:17 (2.1%) | 1:54 | 31.5 (98.1%) | |
3 | ROSIN Zofia | 14 | - | OBORNIKI | K13 | 3 | K 39 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:01.00 | 00:07:27.00 | 00:13:28.00 | 00:13:30.00 | +00:00:24 (3.0%) | 1:55 | 31.2 (97.2%) | |
4 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | SIEROSŁAW | K13 | 4 | K 40 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:44.00 | 00:07:45.00 | 00:13:29.00 | 00:13:30.00 | +00:00:25 (3.1%) | 1:55 | 31.1 (96.9%) | |
5 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | CHORZÓW | K13 | 5 | K 42 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:32.00 | 00:08:12.00 | 00:13:44.00 | 00:13:45.00 | +00:00:40 (4.9%) | 1:57 | 30.6 (95.3%) | |
6 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | K13 | 6 | K 43 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:10.00 | 00:08:37.00 | 00:13:47.00 | 00:13:49.00 | +00:00:43 (5.2%) | 1:58 | 30.5 (95.0%) | |
7 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | SUSZ | K13 | 7 | K 45 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:23.00 | 00:07:41.00 | 00:14:04.00 | 00:14:06.00 | +00:01:00 (7.1%) | 2:00 | 29.9 (93.1%) | |
8 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POZNAŃ | K13 | 8 | K 46 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:24.00 | 00:08:01.00 | 00:14:25.00 | 00:14:26.00 | +00:01:21 (9.4%) | 2:03 | 29.1 (90.7%) | |
9 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K13 | 9 | K 47 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:58.00 | 00:08:40.00 | 00:14:38.00 | 00:14:40.00 | +00:01:34 (10.7%) | 2:05 | 28.7 (89.4%) | |
10 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | STOJADŁA | K13 | 10 | K 48 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:04.00 | 00:08:36.00 | 00:14:40.00 | 00:14:42.00 | +00:01:36 (10.9%) | 2:05 | 28.6 (89.1%) | |
11 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K13 | 11 | K 49 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:24.00 | 00:09:19.00 | 00:14:43.00 | 00:14:45.00 | +00:01:39 (11.2%) | 2:06 | 28.5 (88.8%) | |
12 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | K13 | 12 | K 51 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:05:33.00 | 00:09:51.00 | 00:15:24.00 | 00:15:28.00 | +00:02:20 (15.2%) | 2:12 | 27.3 (85.0%) | |
13 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | IŁAWA | K13 | 13 | K 52 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:34.00 | 00:09:00.00 | 00:15:34.00 | 00:15:36.00 | +00:02:30 (16.1%) | 2:13 | 27 (84.1%) | |
14 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | KOŁO | K13 | 14 | K 53 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:02.00 | 00:09:40.00 | 00:15:42.00 | 00:15:43.00 | +00:02:38 (16.8%) | 2:14 | 26.8 (83.5%) | |
15 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 15 | K 55 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:07:12.00 | 00:08:52.00 | 00:16:04.00 | 00:16:07.00 | +00:03:00 (18.7%) | 2:17 | 26.1 (81.3%) | |
16 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | WILKASY | K13 | 16 | K 56 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:06:20.00 | 00:09:52.00 | 00:16:12.00 | 00:16:15.00 | +00:03:08 (19.3%) | 2:18 | 25.9 (80.7%) | |
17 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | LUSOWO | K13 | 17 | K 60 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:07:08.00 | 00:09:54.00 | 00:17:02.00 | 00:17:04.00 | +00:03:58 (23.3%) | 2:26 | 24.7 (76.9%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)