I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANPIŁAK151K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:52.0000:07:12.0000:12:04.0000:12:06.00 1:4334,8
2MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANPOZNANK152K 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:37.0000:07:53.0000:12:30.0000:12:32.00+00:00:261:4733,6
3SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCK153K 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:45.0000:07:50.0000:12:35.0000:12:36.00+00:00:311:4733,4
4FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK154K 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:38.0000:07:11.0000:12:49.0000:12:50.00+00:00:451:4932,8
5TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOGNIEZNOK155K 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:28.0000:07:30.0000:12:58.0000:12:59.00+00:00:541:5132,4
6FOLTYNIEWICZ Hanna 85SZCZECINEKK156K 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:48.0000:07:13.0000:13:01.0000:13:02.00+00:00:571:5132,3
7FILUT Zuzanna 1POZNANK157K 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:48.0000:07:50.0000:13:38.0000:13:40.00+00:01:341:5630,8
8WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK158K 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:46.0000:08:05.0000:13:51.0000:13:52.00+00:01:471:5830,3
9STOPA Joanna 116UKS LUSOWOPOZNAŃK159K 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:24.0000:08:36.0000:15:00.0000:15:03.00+00:02:562:0828,0
10SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOPOZNAŃK1510K 54Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:10.0000:09:38.0000:15:48.0000:15:50.00+00:03:442:1526,6
11MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOGNIEZNOK1511K 57Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:43.0000:09:52.0000:16:35.0000:16:37.00+00:04:312:2225,3
12PUROL Julia 17GSTGNIEZNOK1512K 58Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:25.0000:10:15.0000:16:40.0000:16:42.00+00:04:362:2225,2
13GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOGNIEZNOK1513K 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:33.0000:10:11.0000:16:44.0000:16:46.00+00:04:402:2325,1
Znaleziono 13 wynik(ów)