I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWGDYNIAM131M 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:04:48.0000:07:02.0000:11:50.0000:11:51.00 1:4135,5
2ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKABYDGOSZCZM132M 45Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:02.0000:07:17.0000:12:19.0000:12:21.00+00:00:291:4534,1
3ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM133M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:24.0000:07:28.0000:12:52.0000:12:53.00+00:01:021:5032,6
4KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM134M 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:16.0000:07:39.0000:12:55.0000:12:56.00+00:01:051:5032,5
5SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM135M 56Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:52.0000:07:07.0000:12:59.0000:13:01.00+00:01:091:5132,3
6JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOTARNOWO PODGÓRNEM136M 59Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:42.0000:07:21.0000:13:03.0000:13:06.00+00:01:131:5132,2
7WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM137M 61Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:38.0000:07:30.0000:13:08.0000:13:10.00+00:01:181:5232,0
8RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUGNIEZNOM138M 66Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:07:39.0000:13:37.0000:13:40.00+00:01:471:5630,8
9TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZSUSZM139M 69Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:16.0000:08:39.0000:13:55.0000:13:57.00+00:02:051:5930,2
10DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1310M 70Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:00.0000:07:11.0000:14:11.0000:14:13.00+00:02:212:0129,6
11FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63BYDGOSZCZM1311M 71Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:59.0000:08:14.0000:14:13.0000:14:16.00+00:02:232:0129,5
12PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWODĄBRÓWKAM1312M 72Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:08:30.0000:14:28.0000:14:30.00+00:02:382:0429,0
13KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM1313M 74Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:52.0000:09:14.0000:15:06.0000:15:09.00+00:03:162:0927,8
Znaleziono 13 wynik(ów)