Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 7 km |
Zgłoszonych : | 168 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dystans | Pływanie | Bieg | Czas netto 2km | Czas brutto 2km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | LUBOŃ | M15 | 1 | M 32 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:43.00 | 00:06:12.00 | 00:10:55.00 | 00:10:57.00 | 1:33 | 38.5 (100%) | ||
2 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | OCHLE | M15 | 2 | M 33 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:02.00 | 00:05:59.00 | 00:11:01.00 | 00:11:03.00 | +00:00:06 (0.9%) | 1:34 | 38.1 (99.0%) | |
3 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 3 | M 34 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:30.00 | 00:06:32.00 | 00:11:02.00 | 00:11:04.00 | +00:00:07 (1.1%) | 1:34 | 38.1 (99.0%) | |
4 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | GNIENZO | M15 | 4 | M 35 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:58.00 | 00:06:07.00 | 00:11:05.00 | 00:11:07.00 | +00:00:10 (1.5%) | 1:35 | 37.9 (98.4%) | |
5 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 5 | M 36 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:52.00 | 00:06:25.00 | 00:11:17.00 | 00:11:18.00 | +00:00:22 (3.2%) | 1:36 | 37.2 (96.6%) | |
6 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 6 | M 37 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:29.00 | 00:07:14.00 | 00:11:43.00 | 00:11:46.00 | +00:00:48 (6.8%) | 1:40 | 35.8 (93.0%) | |
7 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | SZCZECIN | M15 | 7 | M 38 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:39.00 | 00:07:07.00 | 00:11:46.00 | 00:11:48.00 | +00:00:51 (7.2%) | 1:40 | 35.7 (92.7%) | |
8 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | DĄBRÓWKA | M15 | 8 | M 39 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:00.00 | 00:06:48.00 | 00:11:48.00 | 00:11:50.00 | +00:00:53 (7.5%) | 1:41 | 35.6 (92.5%) | |
9 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | 9 | M 41 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:02.00 | 00:06:51.00 | 00:11:53.00 | 00:11:55.00 | +00:00:58 (8.1%) | 1:41 | 35.3 (91.7%) | |
10 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | POZNAŃ | M15 | 10 | M 42 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:11.00 | 00:06:52.00 | 00:12:03.00 | 00:12:04.00 | +00:01:08 (9.4%) | 1:43 | 34.9 (90.6%) | |
11 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 11 | M 43 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:10.00 | 00:06:57.00 | 00:12:07.00 | 00:12:11.00 | +00:01:12 (9.9%) | 1:43 | 34.7 (90.1%) | |
12 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 12 | M 44 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:18.00 | 00:07:00.00 | 00:12:18.00 | 00:12:21.00 | +00:01:23 (11.2%) | 1:45 | 34.1 (88.6%) | |
13 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 13 | M 46 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:58.00 | 00:06:23.00 | 00:12:21.00 | 00:12:23.00 | +00:01:26 (11.6%) | 1:45 | 34 (88.3%) | |
14 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | 14 | M 47 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:05.00 | 00:07:17.00 | 00:12:22.00 | 00:12:25.00 | +00:01:27 (11.7%) | 1:46 | 34 (88.3%) | |
14 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 14 | M 47 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:34.00 | 00:06:48.00 | 00:12:22.00 | 00:12:25.00 | +00:01:27 (11.7%) | 1:46 | 34 (88.3%) | |
16 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | 16 | M 49 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:02.00 | 00:07:22.00 | 00:12:24.00 | 00:12:27.00 | +00:01:29 (12.0%) | 1:46 | 33.9 (88.1%) | |
17 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | DYWITY | M15 | 17 | M 50 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:15.00 | 00:07:10.00 | 00:12:25.00 | 00:12:29.00 | +00:01:30 (12.1%) | 1:46 | 33.8 (87.8%) | |
17 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 17 | M 50 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:04:51.00 | 00:07:34.00 | 00:12:25.00 | 00:12:29.00 | +00:01:30 (12.1%) | 1:46 | 33.8 (87.8%) | |
19 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | POZNAŃ | M15 | 19 | M 53 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:59.00 | 00:06:44.00 | 00:12:43.00 | 00:12:45.00 | +00:01:48 (14.2%) | 1:49 | 33 (85.7%) | |
20 | MALTSEV Artem | 27 | ELBLĄG | M15 | 20 | M 56 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:24.00 | 00:07:35.00 | 00:12:59.00 | 00:13:03.00 | +00:02:04 (15.9%) | 1:51 | 32.3 (83.9%) | ||
21 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | ROKIETNICA | M15 | 21 | M 58 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:44.00 | 00:07:16.00 | 00:13:00.00 | 00:13:03.00 | +00:02:05 (16.0%) | 1:51 | 32.3 (83.9%) | |
22 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIKANÓW | M15 | 22 | M 60 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:06:22.00 | 00:06:44.00 | 00:13:06.00 | 00:13:09.00 | +00:02:11 (16.7%) | 1:52 | 32.1 (83.4%) | |
23 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | 23 | M 61 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:06:06.00 | 00:07:02.00 | 00:13:08.00 | 00:13:12.00 | +00:02:13 (16.9%) | 1:52 | 32 (83.1%) | |
24 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 24 | M 63 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:42.00 | 00:07:28.00 | 00:13:10.00 | 00:13:13.00 | +00:02:15 (17.1%) | 1:52 | 31.9 (82.9%) | |
25 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 25 | M 64 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:06:08.00 | 00:07:13.00 | 00:13:21.00 | 00:13:23.00 | +00:02:26 (18.2%) | 1:54 | 31.5 (81.8%) | |
26 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | KALISZ | M15 | 26 | M 65 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:59.00 | 00:07:23.00 | 00:13:22.00 | 00:13:24.00 | +00:02:27 (18.3%) | 1:54 | 31.4 (81.6%) | |
27 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M15 | 27 | M 67 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:17.00 | 00:08:25.00 | 00:13:42.00 | 00:13:45.00 | +00:02:47 (20.3%) | 1:57 | 30.7 (79.7%) | |
28 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | 28 | M 68 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:05:52.00 | 00:07:55.00 | 00:13:47.00 | 00:13:49.00 | +00:02:52 (20.8%) | 1:58 | 30.5 (79.2%) | |
29 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | CHROŚLA | M15 | 29 | M 73 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:06:14.00 | 00:08:27.00 | 00:14:41.00 | 00:14:44.00 | +00:03:46 (25.7%) | 2:05 | 28.6 (74.3%) |
Znaleziono 29 wynik(ów)