I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDystansCzas startu
   
1SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
2WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
3KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
4GLEBA Jonasz 9GSTGNIEZNOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
5SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
6KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAOSIELSKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
7DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOGÓRAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
8DYBOWSKI Bartosz 93GÓRAM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
9KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃGRĘBOCINM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
10ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
11MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOGNIENZOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
12PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
13ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
14PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKICHROŚLAM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
15WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIKOBIERNEK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
16SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
17ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
18DUDEK Maria 108UKS LUSOWOSIEROSŁAWK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
19JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOTARNOWO PODGÓRNEM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
20ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOROKIETNICAM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
21KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOPOZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
22MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOCHYBYM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
23GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOCHYBYM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
24STOPA Joanna 116UKS LUSOWOPOZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
25TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOLUSOWOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
26SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOCHYBYM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
27JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOWILKASYK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
28KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
29GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
30GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
31GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
32JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOGIŻYCKOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
33KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
34TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
35RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUDYWITYM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
36FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63BYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
37KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOGNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
38FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63BYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
39KOCZOROWSKA Kamila 3BYDGOSZCZK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
40RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
41GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
42LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
43KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
44KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
45ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKABYDGOSZCZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
46PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
47ROSIN Zofia 14-OBORNIKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
48WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
49ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
50TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
51ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
52MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
53SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZKWIETNIOWA 6M11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
54KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
55SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
56SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOLUSOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
57DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
58MICHALSKI Maksymilian 151MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
59GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
60MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
61SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
62BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAIŁAWAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
63ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
64WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
65WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
66ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAIŁAWAM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
67PUROL Julia 17GSTGNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
68TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOGNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
69PAWŁOWSKA Marta 2ZIELONKAK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
70OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOGNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
71MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINSZCZECINM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
72KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃPOZNAŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
73NOGAJ Jacek 25LUSOWOM AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
74MALTCEV Sergei 26ELBLĄGM AG50Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
75MALTSEV Artem 27ELBLĄGM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
76MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANPOZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
77FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
78GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃLUBOŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
79BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
80WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃKALISZM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
81PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
82SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
83JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWGDYNIAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
84RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOGOZDÓWK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
85ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKK20Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:00:00
86BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKTCZEWK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
87HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
88BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
89MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMPŁOŃSKK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
90PARTYKA Rafał 46FORDONM AG40Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
91DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETGNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
92TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZSUSZM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
93TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZSUSZK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
94LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOGNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
95SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOGNIEZNOM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
96GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWONIEPRUSZEWOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
97GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃLUBOŃK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
98KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
99RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUGNIEZNOM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
100ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOSIEROSŁAWK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
101SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOPOZNAŃK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
102POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOGNIEZNOM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
103BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZACHORZÓWK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
104SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANKWIDZYNM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
105JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANSUSZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
106ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANKWIDZYNM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
107KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANKWIDZYNM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
108KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANKWIDZYNM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
109KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANKWIDZYNK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
110CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANGARDEJAK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
111KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANKWIDZYNK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
112KUREK Vanessa 68KTS IRONMANKWIDZYNK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
113SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANKWIDZYNK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
114DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOGNIEZNOM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
115SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANKWIDZYNK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
116CZYŻEWSKI Antoś 77BRZOZAM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
117SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
118GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOGNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
119JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANPIŁAK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
120JAHNZ Karolina 54GO2TRISTARGARDK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
121KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
122MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
123GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUMAŁKOWOM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
124HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63BYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
125OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOGNIEZNOM11Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
126SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
127HALA Anna 127UKS LUSOWOTARNOWO PODGORNEK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
128ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKISTOJADŁAK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
129SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANKWIDZYNK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
130ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAKAŁUSZYNM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
131KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANKWIDZYNM9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
132MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOGNIEZNOK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
133KACA Emilka 81UKS TRS SUSZSUSZK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
134GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKODOBRCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
135NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
136FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK AG18Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:00
137GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOOCHLEM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
138PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
139DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
140FILUT Zuzanna 1POZNANK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
141PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWODĄBRÓWKAM13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
142PISANKO Michał 113UKS LUSOWODĄBRÓWKAM15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
143STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
144AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
145BARTKOWSKI Wojciech 146MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
146SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANKWIDZYNK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
147CZYŻEWSKI Wojtuś 76BRZOZAM7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
148KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK13Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:00
149KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
150DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK11 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:00
151HALA Olga 128UKS LUSOWOTARNOWO POSGORNEK9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:00
152JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃGOSTYŃM18Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:00
153FOLTYNIEWICZ Hanna 85SZCZECINEKK15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:00
154KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANKWIDZYNK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
155GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANKWIDZYNK7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:00
Znaleziono 155 wynik(ów)