I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃLUBOŃK111K 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:32.0200:02:32.02 1:1647,4
2KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAOSIELSKOK112K 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:36.4600:02:36.46+00:00:041:1846,2
3TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZSUSZK113K 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:41.3500:02:41.35+00:00:091:2044,7
4GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK114K 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:42.4600:02:42.46+00:00:101:2144,4
5KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃPOZNAŃK115K 22 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:54.5700:02:54.57+00:00:221:2741,4
6GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWONIEPRUSZEWOK116K 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:59.6200:02:59.62+00:00:271:2940,2
7PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK117K 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:13.1800:03:13.18+00:00:411:3637,3
8DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK118K 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:16.1600:03:16.16+00:00:441:3836,7
9DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK119K 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:18.3700:03:18.37+00:00:461:3936,4
10SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANKWIDZYNK1110K 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:19.4900:03:19.49+00:00:471:3936,2
11DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETGNIEZNOK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:24.4000:03:24.40+00:00:521:4235,3
12KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANKWIDZYNK1112K 29 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:54.9600:03:54.96+00:01:221:5730,8
13KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANKWIDZYNK1113K 32 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:04:48.5900:04:48.59+00:02:162:2425,0
Znaleziono 13 wynik(ów)