Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dystans | Czas startu | Czas netto 2km | Czas brutto 2km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZWARA Julia | 95 | TRI TALENT TEAM GDAŃSK | GDAŃSK | K13 | 1 | K 34 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:10.47 | 00:05:10.47 | 2:35 | 23.2 (100%) | ||
2 | ŁASTOWIECKA Karolina | 105 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 2 | K 35 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:13.39 | 00:05:13.39 | +00:00:02 (0.9%) | 2:36 | 23 (99.1%) | |
3 | WALICKA Martyna | 140 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K13 | 3 | K 36 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:24.47 | 00:05:24.47 | +00:00:14 (4.3%) | 2:42 | 22.2 (95.7%) | |
4 | SZYLBERG Anna | 104 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 4 | K 38 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:29.11 | 00:05:29.11 | +00:00:18 (5.7%) | 2:44 | 21.9 (94.4%) | |
5 | BARON Julia | 6 | KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZA | CHORZÓW | K13 | 5 | K 39 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:32.69 | 00:05:32.69 | +00:00:22 (6.7%) | 2:46 | 21.7 (93.5%) | |
6 | GRITZNER Marianna | 121 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | K13 | 6 | K 40 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:33.05 | 00:05:33.05 | +00:00:22 (6.8%) | 2:46 | 21.6 (93.1%) | |
7 | DUDEK Maria | 108 | UKS LUSOWO | SIEROSŁAW | K13 | 7 | K 42 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:44.00 | 00:05:44.00 | +00:00:33 (9.7%) | 2:52 | 20.9 (90.1%) | |
8 | PASIK Martyna | 139 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K13 | 8 | K 46 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:05:58.87 | 00:05:58.87 | +00:00:48 (13.5%) | 2:59 | 20.1 (86.6%) | |
9 | ROSIN Zofia | 14 | - | OBORNIKI | K13 | 9 | K 47 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:01.10 | 00:06:01.10 | +00:00:50 (14.0%) | 3:00 | 19.9 (85.8%) | |
10 | SIKORSKA Weronika | 90 | MLUKS TRIATHLON KOŁO | KOŁO | K13 | 10 | K 48 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:02.19 | 00:06:02.19 | +00:00:51 (14.3%) | 3:01 | 19.9 (85.8%) | |
11 | ŻEBEREK Martyna | 106 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | STOJADŁA | K13 | 11 | K 49 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:04.88 | 00:06:04.88 | +00:00:54 (14.9%) | 3:02 | 19.8 (85.3%) | |
12 | JUCHNIEWICZ Maja | 119 | MKS MEDYK GIŻYCKO | WILKASY | K13 | 12 | K 51 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:20.44 | 00:06:20.44 | +00:01:09 (18.4%) | 3:10 | 18.9 (81.5%) | |
13 | KACA Emilka | 81 | UKS TRS SUSZ | SUSZ | K13 | 13 | K 52 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:23.30 | 00:06:23.30 | +00:01:12 (19.0%) | 3:11 | 18.8 (81.0%) | |
14 | SIKORA Julia | 11 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POZNAŃ | K13 | 14 | K 54 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:24.77 | 00:06:24.77 | +00:01:14 (19.3%) | 3:12 | 18.8 (81.0%) | |
15 | BURZA Magdalena | 156 | SSP ORKA IŁAWA | IŁAWA | K13 | 15 | K 57 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:06:34.45 | 00:06:34.45 | +00:01:23 (21.3%) | 3:17 | 18.3 (78.9%) | |
16 | TACIAK Natalia | 117 | UKS LUSOWO | LUSOWO | K13 | 16 | K 61 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:07:08.53 | 00:07:08.53 | +00:01:58 (27.5%) | 3:34 | 16.8 (72.4%) | |
17 | KAŁOWSKA Emilia | 135 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | K13 | 17 | K 62 | Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat) | 00:00:00 | 00:07:12.96 | 00:07:12.96 | +00:02:02 (28.3%) | 3:36 | 16.7 (72.0%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)