I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANPOZNANK151K 30Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:37.0400:04:37.04 2:1826,0
2SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCK152K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:45.6800:04:45.68+00:00:082:2225,3
3JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANPIŁAK153K 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:52.0700:04:52.07+00:00:152:2624,7
4TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOGNIEZNOK154K 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:28.6200:05:28.62+00:00:512:4422,0
5FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK155K 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:38.8900:05:38.89+00:01:012:4921,3
6WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK156K 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:46.6700:05:46.67+00:01:092:5320,8
7FOLTYNIEWICZ Hanna 85SZCZECINEKK157K 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:48.1100:05:48.11+00:01:112:5420,7
8FILUT Zuzanna 1POZNANK158K 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:48.2300:05:48.23+00:01:112:5420,7
9SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOPOZNAŃK159K 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:10.9800:06:10.98+00:01:333:0519,5
10STOPA Joanna 116UKS LUSOWOPOZNAŃK1510K 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:24.3400:06:24.34+00:01:473:1218,8
11PUROL Julia 17GSTGNIEZNOK1511K 55Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:25.1500:06:25.15+00:01:483:1218,7
12GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOGNIEZNOK1512K 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:33.6200:06:33.62+00:01:563:1618,3
13MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOGNIEZNOK1513K 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:43.5700:06:43.57+00:02:063:2117,9
Znaleziono 13 wynik(ów)