I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAKAŁUSZYNM111M 12 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:41.5000:02:41.50 1:2044,7
2JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOGIŻYCKOM112M 13 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:42.0300:02:42.03+00:00:001:2144,4
3MICHALSKI Maksymilian 151MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM113M 14 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:45.5600:02:45.56+00:00:041:2243,6
4ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAIŁAWAM114M 15 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:55.8200:02:55.82+00:00:141:2741,1
5DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOGÓRAM115M 16 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:00:0200:02:59.6300:02:59.63+00:00:181:2840,7
6HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63BYDGOSZCZM116M 17 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:00:0200:03:00.7400:03:00.74+00:00:191:2940,4
7DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOGNIEZNOM117M 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:01.2200:03:01.22+00:00:191:3039,8
8KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM118M 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:01.5000:03:01.50+00:00:201:3039,8
9BARTKOWSKI Wojciech 146MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM119M 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:08.4200:03:08.42+00:00:261:3438,3
10WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM1110M 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:12.7500:03:12.75+00:00:311:3637,5
11OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOGNIEZNOM1111M 22Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:14.2800:03:14.28+00:00:321:3737,1
12KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1112M 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:14.6000:03:14.60+00:00:331:3737,1
13KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANKWIDZYNM1113M 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:15.8300:03:15.83+00:00:341:3736,9
14SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1114M 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:18.8100:03:18.81+00:00:371:3936,4
15SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANKWIDZYNM1115M 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:20.6200:03:20.62+00:00:391:4036,0
16SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZKWIETNIOWA 6M1116M 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:22.9800:03:22.98+00:00:411:4135,6
17KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1117M 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:26.2100:03:26.21+00:00:441:4335,0
18JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANSUSZM1118M 29 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:34.9300:03:34.93+00:00:531:4733,6
19GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKODOBRCZM1119M 30 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:36.1000:03:36.10+00:00:541:4833,3
20ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANKWIDZYNM1120M 31 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:44.2000:03:44.20+00:01:021:5232,1
21CZYŻEWSKI Antoś 77BRZOZAM1121M 40Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:04:59.7200:04:59.72+00:02:182:2924,1
Znaleziono 21 wynik(ów)