Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dystans | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | GÓRA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
2 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POZNAŃ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
3 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | GIŻYCKO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
4 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | KWIETNIOWA 6 | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
5 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
6 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
7 | MICHALSKI Maksymilian | 151 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
8 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
9 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | IŁAWA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
10 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
11 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | SUSZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
12 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
13 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
14 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
15 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | BRZOZA | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | ||
16 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
17 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
18 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | KAŁUSZYN | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
19 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | DOBRCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
20 | BARTKOWSKI Wojciech | 146 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | |
21 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 |
Znaleziono 21 wynik(ów)