Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dystans | Czas startu | Kara/ bonifikata | Czas netto 2km | Czas brutto 2km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŻACZEK Gabriel | 107 | KLUB SPORTOWY BARAKUDA | KAŁUSZYN | M11 | 1 | M 12 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:02:41.50 | 00:02:41.50 | 1:20 | 44.7 (100%) | |||
2 | JANICKI Nataniel | 123 | MKS MEDY GIŻYCKO | GIŻYCKO | M11 | 2 | M 13 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:02:42.03 | 00:02:42.03 | +00:00:00 (0.3%) | 1:21 | 44.4 (99.3%) | ||
3 | MICHALSKI Maksymilian | 151 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | 3 | M 14 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:02:45.56 | 00:02:45.56 | +00:00:04 (2.5%) | 1:22 | 43.6 (97.5%) | ||
4 | ZALEWSKI Bartosz | 160 | ORKA IŁAWA | IŁAWA | M11 | 4 | M 15 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:02:55.82 | 00:02:55.82 | +00:00:14 (8.1%) | 1:27 | 41.1 (91.9%) | ||
5 | DYBOWSKI Bogumił | 92 | UKS LUSOWO | GÓRA | M11 | 5 | M 16 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:00:02 | 00:02:59.63 | 00:02:59.63 | +00:00:18 (10.1%) | 1:28 | 40.7 (91.1%) | |
6 | HERMELIN Maksymilian | 168 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M11 | 6 | M 17 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:00:02 | 00:03:00.74 | 00:03:00.74 | +00:00:19 (10.6%) | 1:29 | 40.4 (90.4%) | |
7 | DĄBROWSKI Michał | 7 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M11 | 7 | M 18 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:01.22 | 00:03:01.22 | +00:00:19 (10.9%) | 1:30 | 39.8 (89.0%) | ||
8 | KUCHOWICZ Mateusz | 12 | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POZNAŃ | M11 | 8 | M 19 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:01.50 | 00:03:01.50 | +00:00:20 (11.0%) | 1:30 | 39.8 (89.0%) | ||
9 | BARTKOWSKI Wojciech | 146 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | 9 | M 20 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:08.42 | 00:03:08.42 | +00:00:26 (14.3%) | 1:34 | 38.3 (85.7%) | ||
10 | WIATROWSKI Emil | 159 | SSP ORKA IŁAWA | IŁAWA | M11 | 10 | M 21 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:12.75 | 00:03:12.75 | +00:00:31 (16.2%) | 1:36 | 37.5 (83.9%) | ||
11 | OTTENBURGER Maksymilian | 20 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M11 | 11 | M 22 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:14.28 | 00:03:14.28 | +00:00:32 (16.9%) | 1:37 | 37.1 (83.0%) | ||
12 | KLESSA Kacper | 148 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | 12 | M 23 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:14.60 | 00:03:14.60 | +00:00:33 (17.0%) | 1:37 | 37.1 (83.0%) | ||
13 | KISIELNICKI Filip | 63 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | 13 | M 24 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:15.83 | 00:03:15.83 | +00:00:34 (17.5%) | 1:37 | 36.9 (82.6%) | ||
14 | SZYMAŃCZAK Kajetan | 149 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | 14 | M 25 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:18.81 | 00:03:18.81 | +00:00:37 (18.8%) | 1:39 | 36.4 (81.4%) | ||
15 | SIEJAKOWSKI Jan | 60 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | 15 | M 26 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:20.62 | 00:03:20.62 | +00:00:39 (19.5%) | 1:40 | 36 (80.5%) | ||
16 | SOBIERALSKI Wojciech | 147 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | KWIETNIOWA 6 | M11 | 16 | M 27 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:22.98 | 00:03:22.98 | +00:00:41 (20.4%) | 1:41 | 35.6 (79.6%) | ||
17 | KOWALCZYK Igor | 164 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M11 | 17 | M 28 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:26.21 | 00:03:26.21 | +00:00:44 (21.7%) | 1:43 | 35 (78.3%) | ||
18 | JEDOWSKI Jakub | 61 | KTS IRONMAN | SUSZ | M11 | 18 | M 29 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:34.93 | 00:03:34.93 | +00:00:53 (24.9%) | 1:47 | 33.6 (75.2%) | ||
19 | GAWRON Miłosz | 82 | KS REKINY OSIELSKO | DOBRCZ | M11 | 19 | M 30 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:36.10 | 00:03:36.10 | +00:00:54 (25.3%) | 1:48 | 33.3 (74.5%) | ||
20 | ŁOŚ Kacper | 62 | KTS IRONMAN | KWIDZYN | M11 | 20 | M 31 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:03:44.20 | 00:03:44.20 | +00:01:02 (28.0%) | 1:52 | 32.1 (71.8%) | ||
21 | CZYŻEWSKI Antoś | 77 | BRZOZA | M11 | 21 | M 40 | Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat) | 00:00:00 | 00:04:59.72 | 00:04:59.72 | +00:02:18 (46.1%) | 2:29 | 24.1 (53.9%) |
Znaleziono 21 wynik(ów)