I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWGDYNIAM131M 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:04:48.1800:04:48.18 2:2425,0
2ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKABYDGOSZCZM132M 43Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:02.2300:05:02.23+00:00:142:3123,8
3KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM133M 50Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:16.0100:05:16.01+00:00:272:3822,8
4TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZSUSZM134M 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:16.5500:05:16.55+00:00:282:3822,8
5ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM135M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:24.6600:05:24.66+00:00:362:4222,2
6WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM136M 57Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:38.0800:05:38.08+00:00:492:4921,3
7JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOTARNOWO PODGÓRNEM137M 58Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:42.0700:05:42.07+00:00:532:5121,1
8SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM138M 62Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:52.5700:05:52.57+00:01:042:5620,5
9KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM139M 63Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:52.5900:05:52.59+00:01:042:5620,5
10RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUGNIEZNOM1310M 65Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.6700:05:58.67+00:01:102:5920,1
11PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWODĄBRÓWKAM1311M 66Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.9300:05:58.93+00:01:102:5920,1
12FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63BYDGOSZCZM1312M 68Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:59.2400:05:59.24+00:01:112:5920,1
13DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1313M 75Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:00.8800:07:00.88+00:02:123:3017,1
Znaleziono 13 wynik(ów)