I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM151M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:29.1200:04:29.12 2:1426,8
2ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM152M 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:30.2400:04:30.24+00:00:012:1526,7
3MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINSZCZECINM153M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:39.7000:04:39.70+00:00:102:1925,8
4GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃLUBOŃM154M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:43.5100:04:43.51+00:00:142:2125,4
5ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM155M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:51.4500:04:51.45+00:00:222:2524,7
6KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOGNIEZNOM156M 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:52.0400:04:52.04+00:00:222:2624,7
7MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOGNIENZOM157M 39Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:58.6100:04:58.61+00:00:292:2924,2
8PISANKO Michał 113UKS LUSOWODĄBRÓWKAM158M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:00.7600:05:00.76+00:00:312:3024,0
9HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM159M 42Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.2200:05:02.22+00:00:332:3123,8
10GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOOCHLEM1510M 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.3400:05:02.34+00:00:332:3123,8
11GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1511M 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.4500:05:02.45+00:00:332:3123,8
12TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1512M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:05.9600:05:05.96+00:00:362:3223,6
13OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOGNIEZNOM1513M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:10.2600:05:10.26+00:00:412:3523,2
14BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃM1514M 48Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:11.5600:05:11.56+00:00:422:3523,2
15RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUDYWITYM1515M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:15.4800:05:15.48+00:00:462:3722,9
16FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63BYDGOSZCZM1516M 52Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:17.6200:05:17.62+00:00:482:3822,7
17GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOCHYBYM1517M 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:18.1700:05:18.17+00:00:492:3922,6
18MALTSEV Artem 27ELBLĄGM1518M 55Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:24.8600:05:24.86+00:00:552:4222,2
19POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOGNIEZNOM1519M 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:34.3200:05:34.32+00:01:052:4721,6
20SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOCHYBYM1520M 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:42.9000:05:42.90+00:01:132:5121,1
21ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOROKIETNICAM1521M 60Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:44.4700:05:44.47+00:01:152:5220,9
22BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM1522M 61Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:52.2900:05:52.29+00:01:232:5620,5
23LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOGNIEZNOM1523M 64Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:58.5200:05:58.52+00:01:292:5920,1
24KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOPOZNAŃM1524M 67Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:59.0200:05:59.02+00:01:292:5920,1
25WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃKALISZM1525M 69Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:59.9900:05:59.99+00:01:302:5920,1
26ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1526M 70Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:06.2900:06:06.29+00:01:373:0319,7
27MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOCHYBYM1527M 71Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:08.3500:06:08.35+00:01:393:0419,6
28PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKICHROŚLAM1528M 72Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:14.7800:06:14.78+00:01:453:0719,3
29PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM1529M 73Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:22.4000:06:22.40+00:01:533:1118,8
Znaleziono 29 wynik(ów)