Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Dystans | Czas startu | Czas netto 2km | Czas brutto 2km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 1 | M 32 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:29.12 | 00:04:29.12 | 2:14 | 26.8 (100%) | ||
2 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 2 | M 33 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:30.24 | 00:04:30.24 | +00:00:01 (0.4%) | 2:15 | 26.7 (99.6%) | |
3 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | SZCZECIN | M15 | 3 | M 34 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:39.70 | 00:04:39.70 | +00:00:10 (3.8%) | 2:19 | 25.8 (96.3%) | |
4 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | LUBOŃ | M15 | 4 | M 35 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:43.51 | 00:04:43.51 | +00:00:14 (5.1%) | 2:21 | 25.4 (94.8%) | |
5 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | 5 | M 37 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:51.45 | 00:04:51.45 | +00:00:22 (7.7%) | 2:25 | 24.7 (92.2%) | |
6 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 6 | M 38 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:52.04 | 00:04:52.04 | +00:00:22 (7.8%) | 2:26 | 24.7 (92.2%) | |
7 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | GNIENZO | M15 | 7 | M 39 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:04:58.61 | 00:04:58.61 | +00:00:29 (9.9%) | 2:29 | 24.2 (90.3%) | |
8 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | DĄBRÓWKA | M15 | 8 | M 41 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:00.76 | 00:05:00.76 | +00:00:31 (10.5%) | 2:30 | 24 (89.6%) | |
9 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | 9 | M 42 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:02.22 | 00:05:02.22 | +00:00:33 (11.0%) | 2:31 | 23.8 (88.8%) | |
10 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | OCHLE | M15 | 10 | M 44 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:02.34 | 00:05:02.34 | +00:00:33 (11.0%) | 2:31 | 23.8 (88.8%) | |
11 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | 11 | M 45 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:02.45 | 00:05:02.45 | +00:00:33 (11.0%) | 2:31 | 23.8 (88.8%) | |
12 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | 12 | M 46 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:05.96 | 00:05:05.96 | +00:00:36 (12.0%) | 2:32 | 23.6 (88.1%) | |
13 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 13 | M 47 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:10.26 | 00:05:10.26 | +00:00:41 (13.3%) | 2:35 | 23.2 (86.6%) | |
14 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | POZNAŃ | M15 | 14 | M 48 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:11.56 | 00:05:11.56 | +00:00:42 (13.6%) | 2:35 | 23.2 (86.6%) | |
15 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | DYWITY | M15 | 15 | M 49 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:15.48 | 00:05:15.48 | +00:00:46 (14.7%) | 2:37 | 22.9 (85.4%) | |
16 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M15 | 16 | M 52 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:17.62 | 00:05:17.62 | +00:00:48 (15.3%) | 2:38 | 22.7 (84.7%) | |
17 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 17 | M 53 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:18.17 | 00:05:18.17 | +00:00:49 (15.4%) | 2:39 | 22.6 (84.3%) | |
18 | MALTSEV Artem | 27 | ELBLĄG | M15 | 18 | M 55 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:24.86 | 00:05:24.86 | +00:00:55 (17.2%) | 2:42 | 22.2 (82.8%) | ||
19 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 19 | M 56 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:34.32 | 00:05:34.32 | +00:01:05 (19.5%) | 2:47 | 21.6 (80.6%) | |
20 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 20 | M 59 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:42.90 | 00:05:42.90 | +00:01:13 (21.5%) | 2:51 | 21.1 (78.7%) | |
21 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | ROKIETNICA | M15 | 21 | M 60 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:44.47 | 00:05:44.47 | +00:01:15 (21.9%) | 2:52 | 20.9 (78.0%) | |
22 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | 22 | M 61 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:52.29 | 00:05:52.29 | +00:01:23 (23.6%) | 2:56 | 20.5 (76.5%) | |
23 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | 23 | M 64 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:58.52 | 00:05:58.52 | +00:01:29 (24.9%) | 2:59 | 20.1 (75.0%) | |
24 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | POZNAŃ | M15 | 24 | M 67 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:59.02 | 00:05:59.02 | +00:01:29 (25.0%) | 2:59 | 20.1 (75.0%) | |
25 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | KALISZ | M15 | 25 | M 69 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:05:59.99 | 00:05:59.99 | +00:01:30 (25.2%) | 2:59 | 20.1 (75.0%) | |
26 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | 26 | M 70 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:06:06.29 | 00:06:06.29 | +00:01:37 (26.5%) | 3:03 | 19.7 (73.5%) | |
27 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | 27 | M 71 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:06:08.35 | 00:06:08.35 | +00:01:39 (26.9%) | 3:04 | 19.6 (73.1%) | |
28 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | CHROŚLA | M15 | 28 | M 72 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:06:14.78 | 00:06:14.78 | +00:01:45 (28.2%) | 3:07 | 19.3 (72.0%) | |
29 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIKANÓW | M15 | 29 | M 73 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | 00:06:22.40 | 00:06:22.40 | +00:01:53 (29.6%) | 3:11 | 18.8 (70.1%) |
Znaleziono 29 wynik(ów)