I BIEG WOLNOŚCI, BIEG CHARYTATYWNY DLA OLIWKI - 5.3 KM
I BIEG WOLNOŚCI, BIEG CHARYTATYWNY DLA OLIWKI
I BIEG WOLNOŚCI, BIEG CHARYTATYWNY DLA OLIWKI
Organizator : | Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu, Ośrodek Kultury Jastrowie, Rozbiegane Jastrowie, Zabiegani Nocą, Kijowe Siostry, Herkules, Freedom |
Data : | 2019-08-11 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 5.3 km |
Zgłoszonych : | 283 |
Wystartowało : | 268 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 268 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUŚMIDER Andrzej | 266 | Rundorfina | CZAPLINEK | Drużynowa | |
2 | SZOPIŃSKI Dariusz | 270 | Urząd Gminy Przechlewo/TRIpaka Przechlewo | PRZECHLEWO | Drużynowa | |
3 | GEHRKE Robert | 177 | CHODZIEŻ | Drużynowa | ||
4 | GUZOWSKI Denis | 35 | CSMW SZCZECIN | USTKA | Drużynowa | |
5 | CENTKA Jakub | 173 | ZŁOTY TEAM | ŚWIĘTA | Drużynowa | |
6 | CYRUK Łukasz | 223 | MKS Polonia Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
7 | KASIELSKI Rafał | 74 | TERMINARORun 1 | WAŁCZ | Drużynowa | |
8 | TRĘBSKI Krzysztof | 93 | #ZabieganiNocą 1 | OKONEK | Drużynowa | |
9 | PICK Tomasz | 161 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | Drużynowa | |
10 | ŚWITAL Leszek | 131 | Lodołamacze Margonin | MARGONIN | Drużynowa | |
11 | HEYSER Tomasz | 204 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
12 | LECKI Mateusz | 138 | Team Biegowy Szczecinek | SZCZECINEK | Drużynowa | |
13 | PIETRZAK Michał | 159 | OKONEK | Drużynowa | ||
14 | WAŚNIEWSKI Dariusz | 275 | TEAM Koczała | KOCZAŁA | Drużynowa | |
15 | GAJC Artur | 252 | ZACHARZYN | Drużynowa | ||
16 | CUBER Wojciech | 48 | MY TEŻ | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
17 | WACHOWIAK Radosław | 167 | GOŁAŃCZ | Drużynowa | ||
18 | JANKOWSKI Konrad | 226 | MKS Polonia Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
19 | KOŁODZIEJAK Adam | 273 | MKS Polonia Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
20 | KUBIAK Daniel | 88 | Precon Polska | JASTROWIE | Drużynowa | |
21 | ZIELIŃSKI Emil | 276 | TERMINARORun 1 | KŁĘBOWIEC | Drużynowa | |
22 | KRYZEL Tomasz | 57 | MY TEŻ | CZŁUCHÓW | Drużynowa | |
23 | ŁAWNICZAK Justyna | 7 | #ZabieganiNocą 1 | ZAKRZEWO | Drużynowa | |
24 | KUKLINSKI Maciej | 9 | Metrożercy | MIROSZEWO | Drużynowa | |
25 | MINCEWICZ Piotr | 279 | TERMINATORun | WAŁCZ | Drużynowa | |
26 | RUŻANOWSKA-ROSIŃSKA Adriana | 160 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
27 | STRZĘPKA Aleksandra | 143 | UKS Delfinek Chodzież | CHODZIEŻ | Drużynowa | |
28 | TOWSTOKORY Marek | 19 | ZŁOTY TEAM | PIŁA | Drużynowa | |
29 | RUŻYŁO Szymon | 166 | Moto Człuchów | CZŁUCHÓW | Drużynowa | |
29 | GROSICKI Marcin | 274 | MKS Polonia Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
31 | STĘPIEŃ Marcin | 59 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
32 | JABŁOŃSKI Andrzej | 125 | Biegam bo lubię | CZARNE | Drużynowa | |
33 | MASTYŁA Radosław | 150 | Husaria Race Team 1 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
34 | WYRWA Przemysław | 151 | TERMINATORun | CZŁOPA | Drużynowa | |
35 | PIKULIK Jarosław | 261 | LZS Jedność Łobżenica | TRZEBOŃ | Drużynowa | |
36 | GÓRA Agnieszka | 34 | #ZabieganiNocą 1 | OKONEK | Drużynowa | |
37 | GUZOWSKI Dariusz | 335 | TALEX BORZYTUCHOM | CETYŃ | Drużynowa | |
38 | CIASTOŃ Tomasz | 324 | Orskov Foods Team | CZAPLINEK | Drużynowa | |
39 | MATUSZEWSKI Karol | 342 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | Drużynowa | |
40 | BIELAS Kamil | 349 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
41 | PIOTR Wujtiuk | 336 | SZCZECINEK | Drużynowa | ||
42 | KORNIEWICZ Katarzyna | 346 | LOKATOR PIŁA | PIŁA | Drużynowa | |
43 | ROMAŃCZYK Piotr | 325 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Drużynowa | |
44 | WITKOWSKI Krzysztof | 200 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Drużynowa | |
45 | THOMAS Daniel | 139 | Precon Polska | JASTROWIE | Drużynowa | |
46 | PROKOPOWICZ Marcin | 206 | 3:33 TEAM | JASTROWIE | Drużynowa | |
47 | ODWROT Hubert | 207 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | Drużynowa | |
48 | JURKIEWICZ Paweł | 225 | PRZYBKOWO | Drużynowa | ||
49 | RADTKE Robert | 205 | NOWINY | Drużynowa | ||
50 | BIELECKI Andrzej | 210 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | Drużynowa | |
51 | GEMZA Marcin | 329 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
52 | KACZOR Agnieszka | 144 | MY TEŻ | DEBRZNO | Drużynowa | |
53 | MSZANOWSKI Jędrzej | 219 | 3:33 TEAM | SKRZYNKI | Drużynowa | |
54 | IDZIAK Paweł | 155 | Husaria Race Team 1 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
55 | KOWALIK Piotr | 339 | SZCZECINEK | Drużynowa | ||
56 | KLUPŚ Mariusz | 30 | Rozbieranie Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
57 | GAWORECKI Sławomir | 104 | Husaria Race Team 2 | JELENINO | Drużynowa | |
58 | ZBIERALSKI Dawid | 149 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
59 | BARTEL Mateusz | 323 | #ZabieganiNocą | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
60 | ŁAWNICZAK Łukasz | 54 | #ZabieganiNocą | ZAKRZEWO | Drużynowa | |
61 | PAWŁOWSKI Michał | 80 | Precon Polska | JASTROWIE | Drużynowa | |
62 | PAJĄK Tomasz | 318 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
63 | WYSOCKA Natalia | 108 | TERMINARORun 1 | STRĄCZNO | Drużynowa | |
64 | ROMECZ-KAZIK Gabriela | 24 | ZŁOTY TEAM | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
65 | ROMAŃCZYK Sylwia | 326 | PCH_RUN | CHODZIEŻ | Drużynowa | |
66 | WAWRZYNIAK Anna | 229 | 3:33 TEAM | STĘSZEW | Drużynowa | |
67 | ZAKIELARZ Piotr | 33 | PRECON POLSKA | JASTROWIE | Drużynowa | |
68 | SKUZA Piotr | 185 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
69 | TROJANOWSKI Grzegorz | 313 | Fit24 | BLĘKWIT | Drużynowa | |
70 | TRAWA Aleksandra | 193 | ZŁOTY TEAM | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
71 | NOWAK Ania | 127 | CHODZIEŻ | Drużynowa | ||
72 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 66 | OKONEK | Drużynowa | ||
73 | SZCZUKOCKI Marcin | 338 | TERMINARORun | JASTROWIE | Drużynowa | |
74 | DĄBROWSKI Dariusz | 246 | PIŁA | Drużynowa | ||
75 | WAWRZYNIAK Przemysław | 222 | 3:33 TEAM | STĘSZEW | Drużynowa | |
76 | MASZCZAK Paweł | 214 | ZŁOCIENIEC | Drużynowa | ||
77 | MIKIETYŃSKI Michał | 20 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
78 | MORENKO Romuald | 154 | POMIERZYN | Drużynowa | ||
79 | ZAKIELARZ Jan | 21 | Precon Polska Jastrowie | JASROWIE | Drużynowa | |
80 | ZAKIELARZ Anna | 62 | TERMINARORun 1 | SYPNIEWO | Drużynowa | |
81 | RUTKOWSKA Anna | 164 | MY TEŻ | WAŁCZ | Drużynowa | |
82 | JASIEK Paweł | 58 | #ZabieganiNocą | ZAKRZEWO | Drużynowa | |
83 | WIELGUS Paweł | 61 | #ZabieganiNoca | OKONEK | Drużynowa | |
84 | TWARDOWSKI Jacek | 36 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
85 | JAROSZEWICZ Andrzej | 65 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
86 | GIEDRYS Wojtek | 215 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | Drużynowa | |
87 | KOŁOTUSZA Andrzej | 288 | Zasapani | TRZCIANKA | Drużynowa | |
88 | NITA Wiesław | 15 | Village punk run | PIECEWO | Drużynowa | |
89 | KOTLIŃSKI Oskar | 315 | Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka | JASTROWIE | Drużynowa | |
90 | SKOCZYLAS Bożena | 333 | OKONEK | Drużynowa | ||
91 | KAPECKA Małgorzata | 189 | CrossFit Wataha Wałcz | WAŁCZ | Drużynowa | |
92 | MARECKI Marcin | 209 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
93 | ŁOCHOWICZ Bartosz | 238 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
94 | BIELEŃ Agnieszka | 237 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
95 | JARCZYŃSKI Roman | 236 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
96 | DOLAT Justyna | 147 | Husaria Race Team 1 | TUROWO | Drużynowa | |
97 | KOWALIK Mirosław | 283 | PARSĘCKO | Drużynowa | ||
98 | SŁOMKA Maciej | 92 | ŚWIERCZYNA | Drużynowa | ||
99 | LIBERACKA Anna | 319 | Lubawa kocha biegać | LUBAWA | Drużynowa | |
100 | BRONOWICKI Karol | 114 | GÓRZNA | Drużynowa | ||
101 | SZWEDA Tomasz | 38 | Stowarzyszenie ludzi w biegu | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
102 | BOROŃ Damian | 63 | TERMINATORun | WAŁCZ | Drużynowa | |
103 | KASZUBA Marta | 294 | OSP Ługi | STARA WIŚNIEWKA | Drużynowa | |
104 | HOŁOWACZ Kamil | 146 | Husaria Race Team 2 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
105 | SKOCZYLAS Henryk | 334 | BIEGAM BO LUBIĘ | OKONEK | Drużynowa | |
106 | WACHOWIAK Martyna | 168 | GOŁAŃCZ | Drużynowa | ||
107 | RUTKOWSKI Lucjan | 306 | Arcan Team | TRZCIANKA | Drużynowa | |
108 | BARTON Krystyna | 251 | Tripaka Przechlewo | PRZECHLEWO | Drużynowa | |
108 | KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia | 124 | Czarne | CZARNE | Drużynowa | |
110 | PLUTA Tomasz | 181 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
111 | PLECETY Andrzej | 136 | PRECON POLSKA | WAŁCZ | Drużynowa | |
112 | METKOWSKA Beata | 103 | Husaria Race Team 2 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
113 | LEONIAK Łucja | 348 | Husaria Race Team 1 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
114 | BODZIONY Amelia | 179 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
115 | ROLA Weronika | 201 | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | OSIEK NAD NOTECIĄ | Drużynowa | |
116 | RAUTSZKO Renata | 123 | Husaria Race Team 2 | SZCZECINEK | Drużynowa | |
117 | TROJAK Jakub | 345 | WILKI KOSZALIN | KOSZALIN | Drużynowa | |
118 | KLUPŚ Janusz | 3 | ROZBIEGANE JASTROWIE | JASTROWIE | Drużynowa | |
119 | KLUPŚ Monika | 12 | ROZBIEGANE JASTROWIE | JASTROWIE | Drużynowa | |
120 | JAKÓBIAK Kacper | 22 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
121 | STRZELECKA Małgorzata | 268 | Sailing Team Ferajna1 | PIŁA | Drużynowa | |
122 | MOSKALEWICZ Jakub | 137 | PRECON POLSKA | WAŁCZ | Drużynowa | |
123 | MAGDA Weronika | 314 | SAMBORSKO | Drużynowa | ||
124 | TOMASZ Longin | 97 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
125 | NOWAK Bartłomiej | 44 | Sailing Team Ferajna1 | PIŁA | Drużynowa | |
126 | KRAUSE Grzegorz | 157 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
127 | CHWARŚCIANEK Agata | 327 | KUJAN | Drużynowa | ||
128 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 269 | Sailing Team Ferajna1 | PIŁA | Drużynowa | |
129 | RUMIŃSKA Ewelina | 230 | Sailing Team Ferajna1 | PIŁA | Drużynowa | |
130 | PLECETY Katarzyna | 135 | PRECON POLSKA | WAŁCZ | Drużynowa | |
131 | ZBIELSKA Agnieszka | 17 | PIŁA | Drużynowa | ||
132 | JURKIEWICZ Karolina | 233 | PRZYBKOWO | Drużynowa | ||
133 | ZAWAŁ Łukasz | 278 | TERMINATORun | PIŁA | Drużynowa | |
134 | SZKODA Mariusz | 208 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | Drużynowa | |
135 | KOZŁOWSKI Piotr | 42 | Husaria Race Team | JASTROWIE | Drużynowa | |
136 | PYREK Iwona | 89 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
137 | SCHMIDT-BŁĄD Dominik | 290 | STARA WIŚNIEWKA | Drużynowa | ||
138 | DUCHNOWSKA Kamila | 98 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
139 | WARZEWSKI Grzegorz | 195 | PODRÓŻNA | Drużynowa | ||
140 | KOSTECKI Paweł | 194 | Wałeckie Buldożery | WAŁCZ | Drużynowa | |
141 | MAŃKOWSKA Janina | 119 | - | JASTROWIE | Drużynowa | |
142 | BARTOSIAK Tomasz | 178 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
143 | MAZUR Gabrysia | 235 | Rozbiegane Jastrowie | JADTROWIE | Drużynowa | |
144 | WENCKA Paweł | 292 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
145 | REKOWSKI Robert | 28 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
146 | KOWALSKA Anna | 53 | Kobiety w biegu | PIŁA | Drużynowa | |
147 | MALINOWSKA Natalia | 111 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
148 | BLOK Joanna | 255 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
149 | KOZIELSKA Paulina | 172 | TERMINATORun | WAŁCZ | Drużynowa | |
150 | STOCKA Agnieszka | 169 | Team TERMINATORun | WAŁCZ | Drużynowa | |
151 | SZLENDAK Ewa | 23 | ZAKRZEWO | Drużynowa | ||
152 | KLUPS Marta | 242 | Gwda Piła | JASTROWIE | Drużynowa | |
153 | KUŻAJ Sławomir | 95 | PIŁĄ | Drużynowa | ||
154 | MAZUR Jakub | 248 | Rozbiegane Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
155 | BARKOWSKI Waldemar | 18 | PIŁA | Drużynowa | ||
156 | SZCZECH Paulina | 14 | UJŚCIE | Drużynowa | ||
157 | DZIEDZINA Mateusz | 304 | Fitclub24 | JASTROWIE | Drużynowa | |
158 | TROJANOWSKA Lucyna | 311 | Fit24 | BLĘKWIT | Drużynowa | |
159 | NITA Katarzyna | 16 | Village punk run | PIECEWO | Drużynowa | |
160 | PACZYNSKA-DITSCHKE Anna | 217 | 3:33 TEAM | FLADUNGEN | Drużynowa | |
161 | PROKOPOWICZ Izabela | 218 | 3:33 TEAM | JASTROWIE | Drużynowa | |
162 | SKRZYPA Dariusz | 26 | Precon Polska Jastrowie | WAŁCZ | Drużynowa | |
163 | JANICKI Dominik | 27 | ŚWIERCZYNA | Drużynowa | ||
164 | JAKUBIAK Erwin | 29 | BIAŁA | Drużynowa | ||
165 | TABAKA Zbigniew | 171 | 1948 | WAŁCZ | Drużynowa | |
166 | KLUPŚ Agata | 244 | RozbieganeJastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
167 | JAROSZEWICZ Joanna | 64 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
168 | FRANKOWSKI Tomasz | 102 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
169 | NOWAK-GEMZA Monika | 328 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
170 | BRZEZIŃSKA Basia | 330 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
171 | SZERSZEŃ Anna | 90 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
172 | SZERSZEŃ Rafał | 91 | Rugby Klub Szczecinek | SZCZECINEK | Drużynowa | |
173 | BUGAJ Marta | 85 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
174 | KAROLCZAK Katarzyna | 37 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
174 | KAROLCZAK Robert | 199 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
176 | CZAPIEWSKA Anna | 216 | Moto Człuchów | CZŁUCHÓW | Drużynowa | |
177 | SZERSZEŃ Łukasz | 105 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
178 | MICHALSKA Magdalena | 117 | SZCZECINEK | Drużynowa | ||
179 | GÓRA Wiktoria | 158 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
180 | DZIUBA Filip | 174 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
181 | BIAŁKOWSKI Jacek | 187 | PIŁA | Drużynowa | ||
182 | CHILIŃSKI Tomasz | 303 | PIŁA | Drużynowa | ||
183 | WOJTCZAK Ewelina | 250 | ROZBIEGANE JASTROWIE | JASTROWIE | Drużynowa | |
184 | WOJTCZAK Marek | 249 | JASTROWIE | JASTROWIE | Drużynowa | |
185 | HILLER Jerzy | 340 | LUBLIN | Drużynowa | ||
186 | TOMKOWIAK Sławomir | 213 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
187 | KOZIK Alina | 134 | PIŁA | Drużynowa | ||
188 | CIELAS Katarzyna | 112 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
189 | RZEPECKI Patryk | 41 | GORZÓW WLKP | Drużynowa | ||
190 | KOMORSKA Sylwia | 49 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
191 | BORYCHOWSKI Mariusz | 341 | #ZabieganiNocą 1 | KOBYLNICA | Drużynowa | |
192 | JARECKA Aleksandra | 152 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
193 | ODWROT-LEGAWIEC Barbara | 256 | 3:33 TEAM | SZAMOTUŁY | Drużynowa | |
194 | NOWOSŁAWSKI Daniel | 46 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
195 | WAWRZONOWSKA Katarzyna | 45 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
196 | RĄPAŁA Dorota | 148 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
197 | MARECKA Agata | 258 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
198 | MSZANOWSKA Marta | 220 | 3:33 TEAM | SKRZYNKI | Drużynowa | |
199 | SOLIBIEDA Anna | 259 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
200 | MICKIEWICZ Kinga | 271 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
201 | MASTYŁA Suzana | 86 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
202 | VON MALLEK- KURZYDŁOWSKA Ida | 82 | Husaria Race Team | SZCZECINEK | Drużynowa | |
203 | PATRIAK Jan | 320 | LEGIONOWO | Drużynowa | ||
204 | KASZUBA Artur | 281 | OSP Ługi | ŁUGI | Drużynowa | |
205 | KRAWCZYK Daria | 162 | Sama ja | WAŁCZ | Drużynowa | |
206 | SAWCZUK-KRUK Ilona | 8 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
207 | KRUK Wiktoria | 260 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
208 | TOMKOWIAK Aleksandra | 212 | 3:33 TEAM | POZNAŃ | Drużynowa | |
209 | SZOT Joanna | 100 | RADAWNICA | Drużynowa | ||
210 | DEJA Magdalena | 83 | ŚWIĘTA | Drużynowa | ||
211 | KLOCEK Agnieszka | 68 | ŚWIĘTA | Drużynowa | ||
212 | TRĘBSKA Julianna | 331 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
213 | PRZEDNÓWEK Mariola | 133 | Czarne Biega | CZARNE | Drużynowa | |
214 | TRĘBSKA Marta | 94 | #ZabieganiNocą | OKONEK | Drużynowa | |
215 | MACIEJCZAK Karolina | 121 | PIŁA | Drużynowa | ||
216 | MATYSEK Ireneusz | 186 | KOMANDOS WAŁECKI | WAŁCZ DRUGI | Drużynowa | |
217 | JANECZEK Julia | 120 | TRZCIANKA | Drużynowa | ||
218 | POGRZEBSKI Hubert | 69 | Team TERMINATORun | WAŁCZ | Drużynowa | |
219 | SCHWERKOLT Karolina | 87 | TRZCIANKA | Drużynowa | ||
220 | ZAKIELARZ Sylwia | 284 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
221 | GALIŃSKA Marta | 291 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
222 | PEZAŁA Bartłomiej | 267 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
223 | ZAKIELARZ Adriana | 40 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
224 | SZEWS Piotr | 70 | SAILING TEAM FERAJNA 2 | PIŁA | Drużynowa | |
225 | SZEWS Anna | 71 | SAILING TEAM FERAJNA 2 | PIŁA | Drużynowa | |
226 | GĘSICKA Anna | 188 | JEZIORKI | Drużynowa | ||
227 | ZAKIELARZ Maria | 75 | Precon Polska Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
228 | SZYMANIAK Angelika | 300 | Decathlon Piła | PIŁA | Drużynowa | |
229 | LEGAWIEC Paweł | 257 | 3:33 TEAM | SZAMOTUŁY | Drużynowa | |
230 | KĘSIK Dariusz | 190 | Moto Człuchów | CZŁUCHÓW | Drużynowa | |
231 | DZIAMECKA Aleksandra | 296 | Osp Ługi | ŁUGI | Drużynowa | |
232 | KASZUBA Agnieszka | 280 | OSP Ługi | ŁUGI | Drużynowa | |
233 | DROBKIEWICZ Ewa | 293 | STARA WIŚNIEWKA | Drużynowa | ||
234 | ORMINSKA Karolina | 202 | STARA WIŚNIEWKA | Drużynowa | ||
235 | KRAUSE Magdalena | 332 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
236 | FORTUNA Aneta | 337 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
237 | RZEPECKA Zofia | 1 | GORZÓW WLKP | Drużynowa | ||
238 | KUŚMIEREK Wiktoria | 198 | SYPNIEWO | Drużynowa | ||
239 | GARBOWSKA Anna | 109 | TUCZNO | Drużynowa | ||
240 | POTURALSKA Katarzyna | 4 | SMMB | BRZEŹNICA | Drużynowa | |
241 | PEZAŁA Aleksandra | 262 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
242 | HOFFMAN Bartłomiej | 232 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
243 | PACHOLSKA Maya | 79 | Pseudobiegaczki | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
244 | CERANOWSKA Aga | 77 | Pseudobiegaczki | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
245 | TROJANOWSKA Patrycja | 312 | Fit24 | BLĘKWIT | Drużynowa | |
246 | ZIÓŁKOWSKA Marlena | 289 | OSP ŁUGI | STARA WIŚNIEWKA | Drużynowa | |
247 | PEZAŁA Michał | 263 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
248 | MATUSZAK Martyna | 240 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
249 | ZGODA Tomek | 211 | 3:33 TEAM | WARSZAWA | Drużynowa | |
250 | ZGODA Aleksandra | 247 | 3:33 TEAM | WARSZAWA | Drużynowa | |
251 | GRABOWSKA Monika | 350 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
252 | SAMBOR Kamil | 317 | FITCLUB24 | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
253 | SAMBOR Monika | 316 | FITCLUB24 Złotów | ZŁOTÓW | Drużynowa | |
254 | ADAMSKA Magdalena | 110 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
255 | OSIPOWICZ Anna | 96 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
256 | GRONOWSKA Sylwia | 31 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
257 | GRONOWSKA Żaklina | 32 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
258 | OCHNIO Ryszard | 126 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
259 | HOŁOWIECKI Marek | 347 | POZNAŃ | Drużynowa | ||
260 | FECEK Kazimierz | 343 | WAŁCZ | Drużynowa | ||
261 | WIŚNIK Maja | 295 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
262 | JAŚNIEWICZ Martyna | 298 | JASTROWIE | Drużynowa | ||
263 | WIELGUS Jacek | 344 | ZŁOTÓW | Drużynowa | ||
264 | WIECZOREK Krzesimir | 176 | Samotne Wilki | JASTROWIE | Drużynowa | |
265 | WIŚNIK Asia | 56 | Rozbiegane Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
266 | MAZUR Anna | 234 | Rozbiegane Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa | |
267 | KUBIAK Piotr | 60 | Precon Polska | JAHSTROWIE | Drużynowa | |
268 | WIŚNIK Marcin | 5 | Rozbiegane Jastrowie | JASTROWIE | Drużynowa |
Znaleziono 268 wynik(ów)