I KRWIOBIEG BYDGOSZCZ - 10KM

Wydarzenie:
Organizator:
Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
175
Wystartowało:
148
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
148
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KONIECZNY Robert 425NAKŁO NAD NOTECIĄOpen M00:00:00
2KALISZ Dawid 462BYDGOSZCZOpen M00:00:00
3MAINKA Maciej 463OLIMPINOpen M00:00:00
4SULKOWSKI Zdzisław 392BYDGOSZCZOpen M00:00:02
5PAPROCKI Rafał 358BYDGOSZCZOpen M00:00:02
6DROSDOWSKI Sebastian 355ŚWIECIEOpen M00:00:02
7MENDEL Patryk 378BYDGOSZCZOpen M00:00:02
8SIKORA Sylwia 384BYDGOSZCZOpen K00:00:02
9KLAWCZYŃSKI Zbigniew 33485-605 BYDGOSZCZOpen M00:00:02
10OLEJNIK Krzysztof 439BYDGOSZCZOpen M00:00:03
11SZYMAŃSKI Adam 459TRYSZCZYNOpen M00:00:03
12NAWROCKI Radosław 298WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIOpen M00:00:03
13OSTROWSKI Jan 368POKRZYDOWOOpen M00:00:03
14TOMCZYK Agata 377BYDGOSZCZOpen K00:00:03
15PASZKIET Remigiusz 294BARCINOpen M00:00:03
16MACIEJEWSKA Kamila 397BARCINOpen K00:00:03
17ARENDT Paweł 398BYDGOSZCZOpen M00:00:03
18BIEGAŁA Agnieszka 382INOWROCŁAWOpen K00:00:03
19DĘBOWCZYK Łukasz 408PILAOpen M00:00:03
20DROSDOWSKA Klara 354ŚWIECIEOpen K00:00:03
21KRYSKE Bartosz 448BIALE BŁOTAOpen M00:00:04
22BUKOWSKI Wojciech 431ANNOWOOpen M00:00:04
23KORYCKI Daniel 375GRUDZIĄDZOpen M00:00:04
24JAŻDŻEWSKI Dawid 353BYDGOSZCZOpen M00:00:04
25KUJAWA Daniel 419INOWROCŁAWOpen M00:00:04
26ZIUZIAKOWSKA Katarzyna 395GRUDZIĄDZOpen K00:00:04
27ALBEKIER Karolina 369GRUDZIĄDZOpen K00:00:04
28HERNIK Marcin 372GRUDZIĄDZOpen M00:00:04
29ARENDT Marlena 399BYDGOSZCZOpen K00:00:04
30KUNKE Tomasz 361GRUDZIĄDZOpen M00:00:05
31CHOJNACKI Bartosz 373BYDGOSZCZOpen M00:00:05
32ŁATKA Marcin 429BYDGOSZCZOpen M00:00:05
33BARAŃSKI Władysław 362BYDGOSZCZOpen M00:00:05
34REPKA Marek 390BYDGOSZCZOpen M00:00:05
35STASIEWSKI Mariusz 37686-014 OSÓWIECOpen M00:00:05
36GDANIEC Grzegorz 295BYDGOSZCZOpen M00:00:05
37ZIELIŃSKA Marysia 402BYDGOSZCZOpen K00:00:05
38GRZONKA Emilia 318BYDGOSZCZOpen K00:00:05
39JACKOWIAK-ZALEWSKA Agnieszka 458BYDGOSZCZOpen K00:00:05
40HAŁAS Aleksander 412BYDGOSZCZOpen M00:00:05
41MASIAKOWSKI Dawid 418SZKOCJAOpen M00:00:06
42PRĄDZYŃSKI Marcin 365BYDGOSZCZOpen M00:00:06
43NELKE Aleksander 423GOSTYCYNOpen M00:00:06
44ZIĘTARA Marek 449PAKOŚĆOpen M00:00:06
45CIEPŁUCH Zofia 325BYDGOSZCZOpen K00:00:06
46DRÓŻDŻ Małgorzata 341BRZOZAOpen K00:00:06
47SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 360BYDGOSZCZOpen M00:00:06
48REPKA Anna 389BYDGOSZCZOpen K00:00:06
49JĘDRZEJEWSKI Adrian 302BYDGOSZCZOpen M00:00:06
50SZUMIŃSKI Jan 413BYDGOSZCZOpen M00:00:06
51PACZKOWSKA Joanna 455BYDGOSZCZOpen K00:00:06
52WIŚNIEWSKA Lucyna 433BYDGOSZCZOpen K00:00:06
53ZWOLIŃSKI Zbigniew 35989-530 ŚLIWICEOpen M00:00:07
54MATYSZEWSKI Amadeusz 296TORUŃOpen M00:00:07
55BAKAJ Marcin 424SZUBINOpen M00:00:07
56PIASECKI Michał 441SOLEC KUJAWSKIOpen M00:00:07
57WONS Rafał 464BYDGOSZCZOpen M00:00:07
58CHĘSY Jacek 383BYDGOSZCZOpen M00:00:07
59WIŚNIEWSKI Krzysztof 434BYDGOSZCZOpen M00:00:07
60LEWANDOWSKA Marlena 452BYDGOSZCZOpen K00:00:08
61ZIMNY Marek 352BYDGOSZCZOpen M00:00:08
62GRECHUTA Tomasz 410BYDGOSZCZOpen M00:00:08
63DEKOWSKA Ania 309BYDGOSZCZOpen K00:00:08
64ŁUKASZEWICZ Dawid 407BYDGOSZCZOpen M00:00:08
65NAGORZYSKA Sylwia 357BYDGOSZCZOpen K00:00:08
66KRZEMIŃSKA Jolanta 348BYDGOSZCZOpen K00:00:08
67JEŻAKOWSKI Marek 317BYDGOSZCZOpen M00:00:08
68TOMASZEWSKA Magdalena 308PIŁAOpen K00:00:08
69MUSZYŃSKI Łukasz 346BYDGOSZCZOpen M00:00:09
70KULIKOWSKI Tomasz 288ŚWIECIEOpen M00:00:09
71BUKOWSKI Krzysztof 367INOWROCŁAWOpen M00:00:09
72RYGIEWICZ Wojciech 436WOLWARKOpen M00:00:09
73KABACIŃSKA Kinga 319BYDGOSZCZOpen K00:00:09
74CZYŻEWSKA Justyna 414BRZOZAOpen K00:00:09
75JAGIELSKA Patrycja 320BYDGOSZCZOpen K00:00:09
76BECZAK Kalina 460KCYNIAOpen K00:00:09
77FOTYN Patryk 303BYDGOSZCZOpen M00:00:10
78ZAJĄC Tomasz 444OSIELSKOOpen M00:00:10
79BŁAŻEJEWSKI Dariusz 406ŚWIECIEOpen M00:00:10
80KASPROWICZ Piotr 292BYDGOSZCZOpen M00:00:10
81SAJUR Sylwia 453BYDGOSZCZOpen K00:00:10
82ROJEWSKI Jarosław 443BYDGOSZCZOpen M00:00:10
83SZYMECZKO Aleksandra 32487-140 CHEŁMŻAOpen K00:00:10
84PIJANOWSKA Marta 391BYDGOSZCZOpen K00:00:10
85GACKOWSKA Izabela 316BYDGOSZCZOpen K00:00:10
86JUSZCZAK Łukasz 415BYDGOSZCZOpen M00:00:11
87GRZELAK Radosław 349ŁOCHOWOOpen M00:00:11
88GUDANIEC Krzysztof 340BYDGOSZCZOpen M00:00:11
89ŻOŁNIERKIEWICZ Bartosz 379BYDGOSZCZOpen M00:00:11
90ROCZEŃ Tomasz 336ZŁAWIEŚ MAŁAOpen M00:00:11
91GROTT Bartłomiej 343BYDGOSZCZOpen M00:00:11
92RATAJ Maciej 327ŁOCHOWOOpen M00:00:11
93SZULC Joanna 342GRUDZIĄDZOpen K00:00:11
94SZULC Michał 339GRUDZIĄDZOpen M00:00:11
95BANCEWICZ Joanna 333GRUDZIĄDZOpen K00:00:11
96HERMANOWSKI Łukasz 421BYDGOSZCZOpen M00:00:12
97SMEJA Ewa 454BYDGOSZCZOpen K00:00:12
98GROBELNA Angelika 299NIEMCZOpen K00:00:12
99KUŚ Marcin 297BYDGOSZCZOpen M00:00:12
100ARACH Przemysław 457BYDGOSZCZOpen M00:00:12
101PIECZYŃSKA Joanna 332BYDGOSZCZOpen K00:00:12
102KACPRZYK Iwona 394GRUDZIĄDZOpen K00:00:12
103KRUKOWSKI Michał 461BYDGOSZCZOpen M00:00:12
104OŻDŻYNSKA Patrycja 300BYDGOSZCZOpen K00:00:12
105BARAŃSKA Sylwia 386BYDGOSZCZOpen K00:00:12
106FILIPEK Patryk 304BYDGOSZCZOpen M00:00:13
107SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 370BYDGOSZCZOpen M00:00:13
108ŚWIĘCICKI Andrzej 409BYDGOSZCZOpen M00:00:13
109KRASIŃSKI Piotr 387BYDGOSZCZOpen M00:00:13
110SIUDA Marek 405BYDGOSZCZOpen M00:00:13
111KOZIŃSKI Tomasz 403BYDOSZCZOpen M00:00:13
112PIETRZAK Maciej 335GRUDZIĄDZOpen M00:00:13
113PYTLIŃSKI Paweł 404OSIELSKOOpen M00:00:14
114BRZOZOWSKI Jarosław 326BRZOZAOpen M00:00:14
115KLEMENSOWICZ Gracjan 314BYDGOSZCZOpen M00:00:14
116WINKLEWSKI Krzysztof 435SOLEC KUJAWSKIOpen M00:00:14
117RUDOWICZ Marcin 430BYDGOSZCZOpen M00:00:14
118TYCZKOWSKI Gracjan 351BYDGOSZCZOpen M00:00:14
119KRUSZYŃSKI Mariusz 396BYDGOSZCZOpen M00:00:14
120JANKOWSKI Damian 468Open M00:00:14
121GRACZYKOWSKA Anna 401INOWROCŁAWOpen K00:00:14
122RENC Patryk 440BYDGOSZCZOpen M00:00:15
123KLISZEWSKI Damian 400BYDGOSZCZOpen M00:00:15
124WIŚNIEWSKI Tomasz 307BYDGOSZCZOpen M00:00:15
125CHOJNACKI Patryk 456BYDGOSZCZOpen M00:00:15
126KUBSKI Dawid 442SOLEC KUJAWSKIOpen M00:00:15
127SZUKALSKI Piotr 350BYDGOSZCZOpen M00:00:15
128GIERSZ Krzysztof 347BYDGOSZCZOpen M00:00:16
129WÓJCIK Jacek 306BYDGOSZCZOpen M00:00:16
130JENDRZEJCZAK Dawid 417BARCINOpen M00:00:16
131NALEWALSKA Justyna 385BYDGOSZCZOpen K00:00:16
132SIENKIEWICZ Artur 381BYDGOSZCZOpen M00:00:16
133MAZUR Dawid 438ŚWIECIEOpen M00:00:17
134KARCZEWSKI Filip 416BYDGOSZCZOpen M00:00:17
135PIÓRKOWSKA Aga 291BYDGOSZCZOpen K00:00:17
136ABDOUL Romaric 426BYDGOSZCZOpen M00:00:18
137MALEC Karol 432BYDGOSZCZOpen M00:00:18
138JENDRZEJCZAK Robert 420BARCINOpen M00:00:18
139STENZEL Karol 366CEKCYNOpen M00:00:18
140CISZEWSKI Paweł 411MIASTECZKO KRAJEŃSKIEOpen M00:00:18
141TOKARSKA Alicja 338BYDGOSZCZOpen K00:00:18
142LEWANDOWSKI Kamil 427BYDGOSZCZOpen M00:00:20
143KRAUSE Rafał 344BYDGOSZCZOpen M00:00:20
144PAWLAK Waldemar 328BYDGOSZCZOpen M00:00:20
145FORBOT Piotr 313BYDGOSZCZOpen M00:00:21
146NOWICKI Adam 374TORUŃOpen M00:00:21
147CEGLARSKI Dariusz 371BYDGOSZCZOpen M00:00:40
NAGORZYSKI Arkadiusz 356BYDGOSZCZOpen MDNF
Znaleziono 148 wynik(ów)