Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 27.5 km |
Zgłoszonych : | 116 |
Wystartowało : | 83 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 83 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Bieg 5 5km | 5.05km | Rower 20 25km | 25.05km | Czas netto 27.5km | Czas brutto 27.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OCHAL Pawel | 64 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 1 | M 1 | 00:00:00 | 00:15:53 | 00:16:31 | 01:02:23 | 01:02:53 | 01:11:19.70 | 01:11:19.70 | 2:35 | 23.1 (100%) | |||
2 | ZIĘBA Adam | 118 | TRISPACE/TREK | M40 | 2 | M 3 | 00:00:00 | 00:18:34 | 00:19:06 | 01:04:06 | 01:04:35 | 01:13:46.75 | 01:13:46.75 | +00:02:27 (3.3%) | 2:40 | 22.4 (97.0%) | |||
3 | JURKIEWICZ Mariusz | 31 | TEAMOCHAL | INOWROCŁAW | M40 | 3 | M 6 | 00:00:00 | 00:18:26 | 00:19:14 | 01:04:14 | 01:04:54 | 01:14:48.90 | 01:14:48.90 | +00:03:29 (4.7%) | 2:43 | 22.1 (95.7%) | ||
4 | SIKUT Arkadiusz | 84 | TORUŃ | M40 | 4 | M 8 | 00:00:00 | 00:19:01 | 00:19:46 | 01:09:56 | 01:10:30 | 01:20:52.00 | 01:20:52.00 | +00:09:32 (11.8%) | 2:56 | 20.4 (88.3%) | |||
5 | CIMACHOWSKI Jakub | 9 | CIMATECH | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 5 | M 9 | 00:00:00 | 00:19:29 | 00:19:57 | 01:11:28 | 01:11:48 | 01:22:04.35 | 01:22:04.35 | +00:10:44 (13.1%) | 2:59 | 20.1 (87.0%) | ||
6 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 71 | AKADEMIAMISTRZOWSPORTU | BYDGOSZCZ | M40 | 6 | M 11 | 00:00:00 | 00:20:27 | 00:21:30 | 01:11:39 | 01:12:23 | 01:22:57.25 | 01:22:57.25 | +00:11:37 (14.0%) | 3:00 | 19.9 (86.1%) | ||
7 | GOŁATA Wojciech | 20 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 7 | M 12 | Tak | 00:00:00 | 00:20:30 | 00:21:10 | 01:12:09 | 01:12:36 | 01:23:22.45 | 01:23:22.45 | +00:12:02 (14.4%) | 3:01 | 19.8 (85.7%) | |
8 | PRZYBYLSKI Robert | 73 | BYDGOSZCZ | M40 | 8 | M 14 | 00:00:00 | 00:22:55 | 00:23:41 | 01:14:01 | 01:14:45 | 01:26:13.35 | 01:26:13.35 | +00:14:53 (17.3%) | 3:08 | 19.1 (82.7%) | |||
9 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 79 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M40 | 9 | M 15 | 00:00:00 | 00:21:04 | 00:21:33 | 01:14:24 | 01:14:51 | 01:26:16.70 | 01:26:16.70 | +00:14:57 (17.3%) | 3:08 | 19.1 (82.7%) | ||
10 | WERNIK Roman | 86 | ŚWIECIE | M40 | 10 | M 19 | 00:00:00 | 00:21:17 | 00:22:37 | 01:15:24 | 01:16:35 | 01:28:18.45 | 01:28:18.45 | +00:16:58 (19.2%) | 3:12 | 18.7 (81.0%) | |||
11 | GILL Daniel | 15 | LKS OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M40 | 11 | M 20 | 00:00:00 | 00:21:14 | 00:22:08 | 01:17:51 | 01:18:24 | 01:29:36.20 | 01:29:36.20 | +00:18:16 (20.4%) | 3:15 | 18.4 (79.7%) | ||
12 | GÓRSKI Mariusz | 23 | PDO | GNIEZNO | M40 | 12 | M 26 | 00:00:00 | 00:21:42 | 00:22:19 | 01:20:44 | 01:21:09 | 01:33:15.70 | 01:33:15.70 | +00:21:56 (23.5%) | 3:23 | 17.7 (76.6%) | ||
13 | SMYKOWSKI Marcin | 88 | BYDGOSZCZ | M40 | 13 | M 27 | 00:00:00 | 00:23:32 | 00:24:16 | 01:20:28 | 01:21:22 | 01:33:26.00 | 01:33:26.00 | +00:22:06 (23.7%) | 3:23 | 17.7 (76.6%) | |||
14 | SUDOŁ Jacek | 93 | PARKRUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 14 | M 28 | 00:00:00 | 00:21:51 | 00:22:34 | 01:21:06 | 01:21:33 | 01:33:28.50 | 01:33:28.50 | +00:22:08 (23.7%) | 3:23 | 17.7 (76.6%) | ||
15 | CIEPŁOWSKI Robert | 8 | BYDGOSZCZ | M40 | 15 | M 30 | 00:00:00 | 00:24:26 | 00:25:02 | 01:21:10 | 01:21:44 | 01:34:45.25 | 01:34:45.25 | +00:23:25 (24.7%) | 3:26 | 17.4 (75.3%) | |||
16 | KONIEC Piotr | 38 | IRONTATA/ALETEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 16 | M 34 | 00:00:00 | 00:26:03 | 00:26:57 | 01:19:54 | 01:20:43 | 01:35:24.55 | 01:35:24.55 | +00:24:04 (25.2%) | 3:28 | 17.3 (74.9%) | ||
17 | NOWOTNIK Mariusz | 63 | BYDGOSZCZ | M40 | 17 | M 37 | 00:00:00 | 00:23:08 | 00:23:51 | 01:21:20 | 01:21:58 | 01:36:07.10 | 01:36:07.10 | +00:24:47 (25.8%) | 3:29 | 17.2 (74.5%) | |||
18 | POLIWODZIŃSKI Michał | 69 | FKS WISŁA FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 18 | M 38 | 00:00:00 | 00:24:49 | 00:26:00 | 01:23:03 | 01:23:31 | 01:36:09.95 | 01:36:09.95 | +00:24:50 (25.8%) | 3:29 | 17.2 (74.5%) | ||
19 | GORCZYCA Grzegorz | 21 | GRUDZIĄDZ | M40 | 19 | M 41 | 00:00:00 | 00:21:06 | 00:22:18 | 01:24:54 | 01:25:28 | 01:36:55.35 | 01:36:55.35 | +00:25:35 (26.4%) | 3:31 | 17 (73.6%) | |||
20 | GRUBICH Arkadiusz | 25 | NIEMCZ | M40 | 20 | M 42 | 00:00:00 | 00:23:09 | 00:24:27 | 01:22:18 | 01:23:28 | 01:37:03.60 | 01:37:03.60 | +00:25:43 (26.5%) | 3:31 | 17 (73.6%) | |||
21 | JANKOWSKI Dawid | 28 | OSTROMECKO | M40 | 21 | M 45 | Tak | 00:00:00 | 00:24:39 | 00:25:25 | 01:24:34 | 01:25:05 | 01:39:57.50 | 01:39:57.50 | +00:28:37 (28.6%) | 3:38 | 16.5 (71.4%) | ||
22 | STARSZAK Paweł | 91 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 22 | M 47 | Tak | 00:00:00 | 00:24:33 | 00:25:51 | 01:26:45 | 01:27:47 | 01:40:19.40 | 01:40:19.40 | +00:28:59 (28.9%) | 3:38 | 16.4 (71.0%) | ||
23 | BIEL Marek | 4 | 1% DLA DARII BIEL | MAŁE RUDY | M40 | 23 | M 48 | 00:00:00 | 00:23:37 | 00:24:26 | 01:25:03 | 01:25:39 | 01:40:51.85 | 01:40:51.85 | +00:29:32 (29.3%) | 3:40 | 16.4 (71.0%) | ||
24 | MOROSZCZAK Bogumił | 61 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 24 | M 50 | 00:00:00 | 00:27:20 | 00:28:17 | 01:23:07 | 01:23:59 | 01:42:49.75 | 01:42:49.75 | +00:31:30 (30.6%) | 3:44 | 16 (69.3%) | ||
25 | ROBACZEWSKI Artur | 77 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M40 | 25 | M 51 | 00:00:00 | 00:24:34 | 00:26:05 | 01:28:38 | 01:29:54 | 01:43:39.05 | 01:43:39.05 | +00:32:19 (31.2%) | 3:46 | 15.9 (68.8%) | |||
26 | BIŃKOWSKI Cezary | 120 | M40 | 26 | M 59 | 00:00:00 | 00:27:51 | 00:29:21 | 01:34:23 | 01:35:10 | 01:49:42.05 | 01:49:42.05 | +00:38:22 (35.0%) | 3:59 | 15 (64.9%) | ||||
27 | SZTUBECKI Jacek | 95 | OSTROMECKO | M40 | 27 | M 62 | Tak | 00:00:00 | 00:26:53 | 00:27:41 | 01:44:27 | 01:45:21 | 02:03:23.90 | 02:03:23.90 | +00:52:04 (42.2%) | 4:29 | 13.4 (58.0%) |
Znaleziono 27 wynik(ów)