I POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 5 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
95
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
89
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart_All
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BORYCHOWSKI Mariusz 163TUPOT USTKAKOBYLNICAM-Open1M 100:08:1600:17:19.30 3:2717,3
2KRAMARZ Edmund 31KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-Open2M 200:09:1900:19:02.50+00:01:433:4815,8
3SMUŻNY Łukasz 50PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM-Open3M 300:09:1800:19:59.90+00:02:404:0015,0
4TRACZYŃSKI Daniel 56BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-Open4M 400:09:4500:20:18.20+00:02:584:0314,8
5ZIĘTERSKI Robert 62EBIEGI.PLPOLANICA-ZDRÓJM-Open5M 500:10:0100:20:22.15+00:03:024:0414,7
6KOGUS Grzegorz 28RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKKOZIELNOM-Open6M 600:10:0600:21:04.30+00:03:454:1214,2
7KRYSTKOWIAK Szymon 166EBIEGI.PLZGORZELECM-Open7M 700:10:1600:21:16.70+00:03:574:1514,1
8ŚWIESIULSKI Mateusz 179ULKS BYSTRZYCA KŁODZKABYSTRZYCA KŁODZKAM-Open8M 800:10:1400:21:27.70+00:04:084:1714,0
9KONIECZYŃSKI Artur 173KŁODZKOM-Open9M 900:10:4800:21:36.30+00:04:174:1913,9
10BIELAS Marcin 6WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMŚWIDNICAM-Open10M 1000:10:3300:21:49.90+00:04:304:2113,8
11MACHOŃSKI Tymon 168UKS LOSOWOPOZNAŃM-Open11M 1100:10:3100:21:50.15+00:04:304:2213,7
12ŁAWNINIAWSKI Dawid 191KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-Open12M 1200:10:4600:22:04.35+00:04:454:2413,6
13KONIECZYŃSKI Mariusz 175EBIEGI.PLKŁODZKOM-Open13M 1300:11:0300:22:22.15+00:05:024:2813,4
14JANUSZ Damian 96SZCZYTNA BIEGASZCZYTNAM-Open14M 1400:11:0200:22:33.05+00:05:134:3013,3
15PAŁYS Marcin 45UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-Open15M 1500:10:4500:22:36.85+00:05:174:3113,3
16BIERNACKI Paweł 7ŻELAZNOM-Open16M 1600:10:5300:22:47.00+00:05:274:3313,2
17NIEDOWÓZ Artur 170RADKÓWM-Open17M 1700:12:4000:24:45.55+00:07:264:5712,1
18MNITOWSKI Maciej 40GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIESTRZEGOMM-Open18M 1800:11:5700:25:00.10+00:07:405:0012,0
19KARATKÓW Ewa 174RADKÓWK-Open1K 100:12:1900:25:20.60+00:08:015:0411,8
20BIELAS Bartosz 5WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMŚWIDNICAM-Open19M 1900:12:0900:25:38.65+00:08:195:0711,7
21PIESZCZOCH Szymon 46PIESZCZOCHY I SPÓŁKAKATOWICEM-Open20M 2000:12:1100:25:51.75+00:08:325:1011,6
22JUREK Szymon 161POLANICA-ZDRÓJM-Open21M 2100:12:5600:25:58.30+00:08:395:1111,6
23MACHOŃSKI Bartosz 169HITCENA.PLPOZNAŃM-Open22M 2200:13:0400:26:27.25+00:09:075:1711,3
24PIERZCHAŁA Monika 190SZCZYTNAK-Open2K 200:12:4400:27:02.15+00:09:425:2411,1
25PROCZEK Mariusz 183RUN FOR WATERMARKMILANÓWEKM-Open23M 2300:13:1200:27:26.50+00:10:075:2910,9
26ŚLIWKA Olga 53OŁAWAK-Open3K 300:13:1600:27:34.45+00:10:155:3110,9
27LEŚNIAK Katarzyna 36RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIKNYSAK-Open4K 400:14:0500:27:50.50+00:10:315:3410,8
28BIELECKI Grzegorz 177LEGNICAM-Open24M 2400:13:0400:27:57.10+00:10:375:3510,7
29ZIELIŃSKI Szczepan 61WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Open25M 2500:13:5600:28:25.45+00:11:065:4110,6
30FIGURA Zbigniew 15TIGERS PRUDNIK / RUNNERS TEAMNYSAM-Open26M 2600:14:0100:28:43.90+00:11:245:4410,4
31STONKEL Mieczysław 158GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW GORCEM-Open27M 2700:13:5800:28:47.00+00:11:275:4510,4
32STANISŁAWSKA Ewa 51KŁODZKOK-Open5K 500:13:5200:28:50.55+00:11:315:4610,4
33NASTAWSKA Bogumiła 42PONIATÓW BIEGA !WAŁBRZYCHK-Open6K 600:14:0000:28:53.85+00:11:345:4610,4
34BRODA Marcin 172SIERPNICAM-Open28M 2800:14:2300:29:31.90+00:12:125:5410,2
35BEREŚNIEWICZ Michał 3BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-Open29M 2900:13:5100:29:47.45+00:12:285:5710,1
36KULAK Ryszard 167MIĘDZYGÓRZEM-Open30M 3000:14:2000:29:48.85+00:12:295:5710,1
37MUSIAŁ Ewa 41EBIEGI.PLKŁODZKOK-Open7K 700:14:0200:29:58.65+00:12:395:5910,0
38PIERZCHAŁA Grzegorz 176SZCZYTNAM-Open31M 3100:14:2200:30:14.70+00:12:556:029,9
39KORCZYŃSKA Alicja 107BIEGOWA POGORZAŁAPOGORZAŁAK-Open8K 800:14:4000:30:27.90+00:13:086:059,9
40TEKIELI Ewelina 55PIESZCZOCHY & SPÓŁKASTRONIE ŚLĄSKIEK-Open9K 900:14:3400:30:54.75+00:13:356:119,7
41JĘDRZEJEWSKI Grzegorz 24WAŁBRZYCHM-Open32M 3200:14:5600:30:55.65+00:13:366:119,7
42GRYGOROWICZ Marek 21NYSAM-Open33M 3300:14:4800:31:07.20+00:13:476:139,6
43PROCZEK Marta 182MILANÓWEKK-Open10K 1000:14:4100:31:09.80+00:13:506:139,6
44JURASZ Aleksandra 25SOSNOWAK-Open11K 1100:14:5300:31:11.05+00:13:516:149,6
45TSENZERIA Oleksii 57WROCŁAWM-Open34M 3400:14:1000:31:15.25+00:13:556:159,6
46DUDZIAK Tadeusz 11BRANICEM-Open35M 3500:15:1400:31:17.15+00:13:576:159,6
47KUSTRA Klaudia 33NYSAK-Open12K 1200:14:3300:31:27.50+00:14:086:179,5
48CHILARSKA Elżbieta 9KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA-ZDRÓJK-Open13K 1300:15:1200:31:38.35+00:14:196:199,5
49GRZYB Łukasz 22MALCZYCEM-Open36M 3600:15:1600:31:56.60+00:14:376:239,4
50GRYGOROWICZ Katarzyna 20NYSAK-Open14K 1400:15:1000:32:10.50+00:14:516:269,3
51KORSUN Liudmila 30WROCŁAWK-Open15K 1500:15:2700:32:13.25+00:14:536:269,3
52SMOLAK Patrycja 49STARA ŁOMNICAK-Open16K 1600:15:0100:32:16.20+00:14:566:279,3
53KWIATKOWSKI Dominik 35POLANICA ZDRÓJM-Open37M 3700:14:5900:32:16.30+00:14:576:279,3
54BAHRANOWSKA Bogumiła 1KŁODZKOK-Open17K 1700:15:3100:32:17.45+00:14:586:279,3
55BULAWKIN Joanna 8SRUDIO FITNESS WORKOUTRATNO GÓRNEK-Open18K 1800:15:2500:32:20.20+00:15:006:289,3
56DZIERŻAK Edyta 14TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSANYSAK-Open19K 1900:15:3200:32:23.05+00:15:036:289,3
57CHORZĘPA Wioleta 10AKTYWNA NOWA RUDAPRZYGÓRZEK-Open20K 2000:15:3000:32:23.50+00:15:046:289,3
58PODHORODECKI Tomasz 47PRZEBIEGLI MIŁKOWICEMIŁKOWICEM-Open38M 3800:15:1600:32:41.90+00:15:226:329,2
59BIELAS Agnieszka 4ŚWIDNICAK-Open21K 2100:15:5900:32:47.35+00:15:286:339,1
60DYJA Magdalena 12POLANICA ZDRÓJK-Open22K 2200:16:0200:33:13.30+00:15:546:389,0
61DAROSZEWSKA Krystyna 156WROCŁAWK-Open23K 2300:16:2700:33:23.10+00:16:036:409,0
62FRANKOWSKA Adrianna 16LEWIN KŁODZKIK-Open24K 2400:16:2200:33:24.50+00:16:056:419,0
63RĘBIAŁKOWSKI Jakub 48POLANICA ZDRÓJM-Open39M 3900:16:1300:33:25.75+00:16:066:419,0
64KUSTRA Karol 34NYSAM-Open40M 4000:16:1800:33:51.60+00:16:326:468,9
65TEKIELI Aleksandra 54PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAK-Open25K 2500:15:4600:33:52.30+00:16:336:468,9
66DZIERZAK Krzysztof 13TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open41M 4100:15:4900:34:06.55+00:16:476:498,8
67JURCZYK Izabela 26WROCŁAWK-Open26K 2600:16:3500:34:38.30+00:17:196:558,7
68JASIŃSKI Paweł 195POLANICA-ZDRÓJM-Open42M 4200:16:2100:34:59.80+00:17:407:008,6
69JANOWSKA Emilia 194POLANICA-ZDRÓJK-Open27K 2700:16:5100:35:21.70+00:18:027:048,5
70HOFMAŃSKA Ewa 23GŁOGÓWK-Open28K 2800:17:2000:35:31.75+00:18:127:068,4
71SZUKIEWICZ Bożena 52WROCŁAWK-Open29K 2900:16:3900:35:37.80+00:18:187:078,4
72GRUDYSZ Marta 19POLANICA ZDRÓJK-Open30K 3000:16:3100:35:39.30+00:18:207:078,4
73WOROCH Jolanta 159DOPIEWOK-Open31K 3100:17:3500:36:29.45+00:19:107:188,2
74WINIARZ Mariusz 59POLANICA-ZDRÓJM-Open43M 4300:17:0800:36:43.30+00:19:247:208,2
75NIEDZIÓŁKA Monika 43PREDATORS WAŁBRZYCHGRZMIĄCAK-Open32K 3200:17:3700:37:24.05+00:20:047:288,0
76MANDZIEJ Barbara 38STRZELINK-Open33K 3300:18:0600:37:40.00+00:20:207:328,0
77STACHÓW Agata 186KUDOWA-ZDRÓJK-Open34K 3400:17:2500:37:41.60+00:20:227:328,0
78WIERZBICKA Marta 58KRZESZÓWK-Open35K 3500:17:4900:37:59.15+00:20:397:357,9
79KRZOS Agnieszka 32BYSTRZYCA KŁODZKAK-Open36K 3600:18:2600:38:26.85+00:21:077:417,8
80GÓŹDŹ Małgorzata 18PASZKÓWK-Open37K 3700:18:2500:38:48.85+00:21:297:457,7
81MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 39PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM-Open44M 4400:18:0000:38:53.40+00:21:347:467,7
82GÓŹDŹ Artur 17PASZKÓWM-Open45M 4500:18:3200:38:55.50+00:21:367:477,7
83ZELEK Emil 181WATAHABARDOM-Open46M 4600:19:1300:41:28.75+00:24:098:177,2
84KORGUL Edyta 29SKB GRANITSTRZELINK-Open38K 3800:19:1200:41:33.90+00:24:148:187,2
85STACHÓW Dariusz 187KUDOWA-ZDRÓJM-Open47M 4700:19:1800:41:46.55+00:24:278:217,2
85BEDNARCZYK Agnieszka 2KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJK-Open39K 3900:19:1900:41:46.55+00:24:278:217,2
87TARŁOWSKA Agata 171ŚWIDNICA  100:19:5100:41:55.40+00:24:368:237,2
88ZYGMUNT Sylwana 151RCKiK WROCŁAWWROCŁAWK-Open40K 4000:24:3000:47:12.10+00:29:529:266,4
89WÓJCIK Barbara 60ŚIRODA ŚLASKAK-Open41K 4100:24:1600:47:53.65+00:30:349:346,3
90KARBOWSKI Mateusz 101WOLIBÓRZM-Open48M 4800:14:30+00:06:145:4810,3
91MANDZIEJ Grzegorz 37STRZELINM-Open49M 4900:14:35+00:06:195:5010,3
92DURDA Józefa 152PROSZKÓWK-Open42K 4200:25:17+00:17:0110:065,9
93PNIEWSKA Grażyna 150RCKiK WROCŁAWWROCŁAWK-Open43K 4300:25:29+00:17:1310:115,9
Znaleziono 93 wynik(ów)