I ULTRAS OLIWSKI - 21 KM
I ULTRAS OLIWSKI – WOKÓŁ RADOŚCI
Organizator : LIVE Sp. z o.o.
Data : 2021-09-11
Miejsce : Gdańsk
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria10km
  
1GOŁASZEWSKI Łukasz 14GDAŃSKOPEN -M00:40:02
2CZAJA Jakub 7CTSGDAŃSKOPEN -M00:40:03
3BARANOWSKI Adam 4GDAŃSKOPEN -M00:41:28
4ROMANOWSKI Łukasz 61DEBESTIMGDAŃSKOPEN -M00:42:25
5ZALEWSKI Dariusz 58M.A.D.D.GDAŃSKOPEN -M00:43:22
6SUŁEK Grzegorz 49GDAŃSKOPEN -M00:46:38
7NAŁĘCZ Grzegorz 62ZAKOPANEOPEN -M00:46:44
8ROMPCZYK Andrzej 39BRAKBORKOWOOPEN -M00:49:59
9KANAWKA Grzegorz 21GDAŃSKOPEN -M00:48:16
10PUDEŁKO Rafał Pudełko 38LEŚNE CZWARTKI :)GDYNIAOPEN -M00:52:23
11HUMINSKI Andrzej 19FABRYKA CZEKOLADY BAŁTYKGDAŃSKOPEN -M00:42:27
12POTOCZEK Andrzej 37PRESS GLASSLICHNOWYOPEN -M00:43:00
13GRZELEK Jarosław 68GDAŃSKOPEN -M00:45:37
14KOWALKOWSKI Krzysztof 23BROWERY TEAMGDAŃSKOPEN -M00:48:26
15SIEWERT Marek 43TUCHOMOPEN -M00:48:21
16FORMELLA Mateusz 10RUMIAOPEN -M00:47:54
17GRABOWSKI Grzegorz 16ASTMA GDANSK/INTEL RUNNERSGDAŃSKOPEN -M00:49:28
18MIKUSZ Konrad 32GDAŃSKOPEN -M01:06:19
19PEPLIŃSKI Grzegorz 36***** ***GDAŃSKOPEN -M00:44:30
20HINC Janusz 18GEMINI TEAMGDYNIAOPEN -M00:48:51
21PERKOWSKI Piotr 67GDAŃSKOPEN -M00:49:02
22BARANOWSKA Agnieszka 3GDAŃSKOPEN -K00:49:57
23SZULC Krzysztof 66GDAŃSKOPEN -M00:48:05
24ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKI Łukasz 64GDYNIAOPEN -M00:53:47
25DERLAGA Kamil 8PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ NOWY STAW BIEGASZYMANKOWOOPEN -M00:50:06
26WASILEWSKI Sławomir 54TAM TAM KOLBUDYGDAŃSKOPEN -M00:53:38
27OPOZDA Michal 35GDAŃSKOPEN -M00:55:36
28SZUSTEK Adam 52SZUSTY TEAM :-)TUCHOMOPEN -M00:55:14
29GOLICKI Adam 13PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYTCZEWOPEN -M00:56:10
30ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 59GEMINI POLSKA TEAMGDAŃSKOPEN -K00:55:38
31BŁASZCZYK Marta 5GDAŃSKOPEN -K00:59:35
32KREFT Dawid 24RUMIAOPEN -M00:46:37
33ANDRÓSZOWSKI Mateusz 2SUMMIT28.PLGDAŃSKOPEN -M00:51:51
34FOLWARSKA Małgorzata 9GDAŃSKOPEN -K00:51:55
35HENNIG Marcin 17OBC¸ MACIEJ OLSZEWSKIGDANSKOPEN -M00:51:25
36GOŁĄBEK Paweł 15GDAŃSKOPEN -M00:51:26
37ABRAMOWICZ Michał 1BIEGUN OCR TEAMGDAŃSKOPEN -M00:52:12
38NAPOLSKI Bartosz 34GDYNIAOPEN -M01:03:09
39STĘPIEŃ Bartłomiej 46WYGŁE BLACHYGDAŃSKOPEN -M00:54:07
40MROZOWSKA Agata 33O-SOWA BIEGAGDAŃSKOPEN -K01:16:37
41LATOSIŃSKA Kamila 25O-SOWA BIEGAGDAŃSKOPEN -K01:16:23
42WEROCHOWSKI Wlodzimierz 56CHWASZCZYNOOPEN -M00:50:28
43RYGIELSKI Michał Rygielski 40GDAŃSKOPEN -M00:53:50
44LICA Szymon 27SISU-OWB ROWERTOUR.COMGDAŃSKOPEN -M00:55:56
45GADAMSKA-KABATA Paulina 11GDAŃSKOPEN -K00:59:39
46CWALINA Magdalena 6OBC¸ MACIEJ OLSZEWSKIGDYNIAOPEN -K01:00:58
47SZCZYPIOR Artur 51KASZUBI LUZINOKĘBŁOWOOPEN -M01:08:44
48MUSKAT-NAŁĘCZ Marta 63ZAKOPANEOPEN -K01:11:27
49SZCZEPAŃSKI Filip 50GDAŃSKOPEN -M00:52:01
50STRADOMSKI Roman 48GDAŃSKOPEN -M00:53:48
51KLIMCZAK Zbigniew 22KLIMCZAKIGDAŃSKOPEN -M00:58:11
52GARSZTKA Dominik 12GDAŃSKOPEN -M00:53:55
53SOBOCINSKI Kamil 45GDYNIAOPEN -M01:12:41
54MATEJCZYK-WALETKO Dorota 31VRCGDYNIAOPEN -K00:58:44
55WINIECKI Łukasz 57GDYNIAOPEN -M00:58:45
56GAC Cezary 65GDAŃSKOPEN -M01:02:48
57SIEDLECKA Agnieszka 41SĄSIADKIGDAŃSKOPEN -K01:04:27
58SIEDLECKI Marcin 42GDAŃSKOPEN -M01:04:25
59ŁACHWICZ Bartłomiej Łachwicz 29GDAŃSKOPEN -M00:51:32
60LIS Marta 28GDAŃSKOPEN -K01:07:04
61SIKORSKI Mariusz 44POKER FACEGDAŃSKOPEN -M01:06:31
62MAĆKOWSKI Piotr 30GDAŃSKOPEN -M01:06:33
Znaleziono 62 wynik(ów)