II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1HAN Agnieszka 88BIAŁE BŁOTAK3000:00:1500:12:40
2HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3000:00:1500:12:41
3BUDNY Ewa 25BYDGOSZCZD200:00:0800:13:20
4SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3000:01:1400:14:31
5KUCHARCZYK Dariusz 137BYDGOSZCZM5000:00:5100:14:50
6BIEDROŃ Aleksandra 13BIAŁE BŁOTAK2000:00:2400:15:56
7JARCZEWSKA Renata 99GOLENIÓWK5000:00:0600:16:13
8MIKOŁAJCZAK Mateusz 180BYDGOSZCZM2000:00:0700:16:21
Niesklasyfikowani
BOCHAŃSKA Magdalena 15BYDGOSZCZK30DNF00:16:21 DNF
10CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4000:00:3900:16:34
11DECOWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3000:00:2600:16:48
12LEWANDOWSKA Sylwia 154BYDGOSZCZK3000:00:0100:16:51
13NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4000:00:3700:16:51
14CIEŚLIK Marek 37MICHALIN 6, 89-121 ŚLESINM6000:00:0000:17:07
15RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3000:00:3100:17:12
16KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3000:00:2200:17:38
17TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3000:00:4700:17:59
18ZYBER-TARCZYŃSKA Zuzanna 318KOSTRZYN NAD ODRĄK3000:00:4700:17:59
19JĘDRZEJCZAK Jakub 104BYDGOSZCZD100:00:2800:18:03
20DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4000:00:1400:18:11
21WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4000:00:2600:18:26
22WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 295OSIELSKOK3000:00:4500:18:29
23STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4000:00:4000:18:36
24WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3000:00:2400:18:41
25POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4000:00:3900:18:43
26SZCZESIK Damian 272BYDGOSZCZM4000:00:2100:18:46
27PACHOLSKI Tadeusz 205BYDGOSZCZM4000:00:2000:18:49
28MINCZYNSKA Paulina 183BYDGOSZCZK3000:00:2700:19:27
29KULIGOWSKA Barbara 142BYDGOSZCZK3000:00:2000:19:44
30WIŃSKA Marta 290BYDGOSZCZK3000:00:3000:19:54
31WAWRZYNIAK Sandra 287DOBRCZK3000:00:2900:19:55
32RUDNA Nadia 237BYDGOSZCZD100:00:1400:21:05
33RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4000:00:3400:21:39
34RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 240BYDGOSZCZK3000:00:1900:21:53
35SOŁDYGA Jolanta 253BYDGOSZCZK3000:00:1200:23:52
36SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4000:00:3700:26:47
37OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4000:00:3500:27:23
Znaleziono 37 wynik(ów)