II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1JOPPEK Łukasz 105BYDGOSZCZM3000:00:0000:10:48
2KOLIŃSKI Dawid 124NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:0000:09:50
3LEWANDOWSKA Dorota 156BYDGOSZCZK3000:00:0000:04:31
3LEWANDOWSKI Marcin 160BYDGOSZCZM3000:00:0000:04:31
5LEWANDOWSKI Oskar 162PLEWISKAD100:00:0000:15:13
6MAJEK Adam 173WARSZAWAD100:00:0000:29:21
7OBRĘBSKI Kamil 196BYDGOSZCZM2000:00:0000:14:17
8OKULICZ Anita 199BYDGOSZCZK3000:00:0000:13:11
9PARADOWSKA Katarzyna 208NOWY DWÓRK4000:00:0000:15:50
10PASZKIET Remigiusz 210BARCINM4000:00:0000:12:49
11RAKOWSKA Natalia 326K2000:00:0000:11:52
12ŁUKASZEWSKI Kamil 331M3000:00:0000:19:50
13CIEŚLIK Marek 37MICHALIN 6, 89-121 ŚLESINM6000:00:0000:17:07
14FIEGEL Katarzyna 60BYDGOSZCZK4000:00:0000:12:48
15JAGIEŁA Bartosz 95BYDGOSZCZM3000:00:0000:20:26
16LEWANDOWSKA Sylwia 154BYDGOSZCZK3000:00:0100:16:51
17KOTULA Sławomir 130BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:59
18KRYGOWSKI Tomasz 133TUCHOLAM4000:00:0100:10:31
19KRYSKE Bartosz 134BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:40
20LEWANDOWSKA Kornelia 155BYDGOSZCZD100:00:0100:16:52
21MACIŃSKI Waldek 171BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:29
22NAGORZYSKA Sylwia 187BYDGOSZCZK3000:00:0100:13:34
23NAGORZYSKI Arek 188BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:26
24SIWIAK Filip 246GDAŃSKM2000:00:0100:09:49
25ZAJĄKAŁA Wojciech 309BYDGOSZCZM2000:00:0100:10:40
26DROCIAK Michał 54BYDGOSZCZM4000:00:0100:10:25
27HORKA Natalia 91BYDGOSZCZD100:00:0100:15:03
28KUJAWA Przemysław 138BYDGOSZCZM3000:00:0200:14:17
29KULIGOWSKI Damian 143BYDGOSZCZD100:00:0200:21:19
30KULIK Stanislav 144BYDGOSZCZM3000:00:0200:11:19
31LEWANDOWSKI Maciej 159PŁONKOWOM2000:00:0200:11:57
32LEWANDOWSKI Robert 161PLEWISKAM4000:00:0200:16:50
33LEWANDOWSKI Sebastian 163DOBRCZM3000:00:0200:10:52
34LIS Krzysztof 167ZĄBKIM5000:00:0200:11:52
35MATUSZEWSKA-KUJAWA Natalia 176BYDGOSZCZK3000:00:0200:16:52
36POLAŃCZYK Paulina 220ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK3000:00:0200:12:21
37RYMARKIEWICZ Małgorzata 243BYDGOSZCZK3000:00:0200:12:05
38UMIŃSKI Robert 283BYDGOSZCZM4000:00:0200:10:27
39BUZALSKI Robert 30BYDGOSZCZM4000:00:0200:11:17
40WOJTANIS Magdalena 300TORUŃK3000:00:0200:11:59
41DOBRZYŃSKA Ewa 49BYDGOSZCZK3000:00:0200:11:51
42DROŻDŻ Anna 55NAKŁO NAD NOTECIĄK3000:00:0200:12:33
43GRECMAN Anna 78INOWROCŁAWK4000:00:0200:11:51
44GULKA Wojciech 84WITUNIAM2000:00:0200:15:16
45HOŁTYN Patryk 89BYDGOSZCZM3000:00:0200:09:58
46BARTKOWIAK Franciszek 9BYDGOSZCZD100:00:0200:12:31
47BAZAK Cezary 10ŻOŁĘDOWOM5000:00:0300:11:50
48KOLINSKA Sylwia 123GOŁAŃCZK4000:00:0300:13:19
49LAMENT Lidia 148INOWROCŁAWK6000:00:0300:19:40
50LINKOWSKA Sandra 165JADWIGOWOK2000:00:0300:11:42
51BORAKIEWICZ Natalia 18GOŁAŃCZK3000:00:0300:13:26
52MUSZYŃSKI Łukasz 186BYDGOSZCZM3000:00:0300:11:04
53BORAKIEWICZ Maria 19GOŁAŃCZK6000:00:0300:20:05
54PIONTEK Elżbieta 215BYDGOSZCZK6000:00:0300:14:41
55SZEIB Robert 273BYDGOSZCZM4000:00:0300:12:01
56CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 36ŻOŁĘDOWOK4000:00:0300:12:19
57DOMBROWSKI Rafał 53BYDGOSZCZM3000:00:0300:12:43
58HADOWSKA Anna 85JACEWOK6000:00:0300:15:46
59RUTKOWSKA Karolina 323BYDGOSZCZK4000:00:0400:20:22
60KOSZOWSKI Bartosz 127BYDGOSZCZD200:00:0400:13:53
61KUJDA Dorota 140OSIELSKOK4000:00:0400:13:25
62KUKLISOVA Gabriela 141BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:03
63BOJAŁKOWSKA Krystyna 17BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:51
64MILEWSKA Violetta 182BYDGOSZCZK4000:00:0400:17:07
65BUREK Dorota 26NIEMCZK4000:00:0400:15:18
66TARCZYŃSKA Marta 275BYDGOSZCZK3000:00:0400:12:19
67WÓJCIK Anna 304BYDGOSZCZK4000:00:0400:18:32
68WÓJCIK Mikołaj 307BYDGOSZCZD100:00:0400:18:32
69BUREK Radosław 316M4000:00:0400:15:19
70CHEŁMINIAK Monika 32BYDGOSZCZK3000:00:0400:11:42
71FIK Marek 62BYDGOSZCZM3000:00:0400:13:17
72GIZINSKA Paulina 71BYDGOSZCZK4000:00:0400:15:25
73HRYCZ Paweł 93TORUŃM4000:00:0400:12:20
74LEŚNIAK Edyta 153BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:55
75MARSZAŁEK Monika 175BYDGOSZCZK2000:00:0500:15:25
76OKRĘGLICKA Barbara 197BYDGOSZCZK5000:00:0500:14:38
77OKRĘGLICKI Antoni 198BYDGOSZCZM7000:00:0500:14:08
78PIECHOWSKA Magdalena 213CHOJNICEK4000:00:0500:14:57
79PRZYBYLSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM3000:00:0500:13:26
80RUDNIKOWSKI Andrzej 238BYDGOSZCZM5000:00:0500:17:29
81BUDNY Joanna 24BYDGOSZCZK3000:00:0500:13:49
82SKÓRCZEWSKI Jacek 248NIEMCZM5000:00:0500:13:16
83TYKWIŃSKA Agnieszka 280BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:44
84WOŹNIECKA Karolina 303BYDGOSZCZK3000:00:0500:12:03
85CZYŻEWSKA Justyna 41BRZOZAK3000:00:0500:13:11
86DŁUGOŃSKA Beata 47GRUDZIĄDZK4000:00:0500:16:08
87NOWAKOWSKA Agnieszka 190TUCHOLAK4000:00:0600:16:05
88SKONIECZKA Piotr 247TORUŃM3000:00:0600:17:08
89TEMPSKA Agnieszka 277BYDGOSZCZK4000:00:0600:17:13
90TOKARSKA Katarzyna 279BYDGOSZCZK4000:00:0600:16:03
91UMIŃSKA Marzena 281BYDGOSZCZK3000:00:0600:18:29
92WÓJCIK Tomasz 305BYDGOSZCZM5000:00:0600:15:29
93WÓJCIK Piotr 306BYDGOSZCZD200:00:0600:15:29
94ZAPARUCHA Mikołaj 312RYNARZEWOM4000:00:0600:13:10
95ŻYWICA Szymon 321TORUŃM2000:00:0600:12:14
96GIERCZAK Dorota 70BYDGOSZCZK3000:00:0600:15:04
97JARCZEWSKA Renata 99GOLENIÓWK5000:00:0600:16:13
98DŁUGOŃSKA Agnieszka 48GRUDZIĄDZK2000:00:0600:16:44
99LEMAŃSKA Agnieszka 152BYDGOSZCZK2000:00:0700:16:09
100JENERALSKA Natalia 103ZĄBKIK3000:00:0700:16:59
101JÓZWIK Jacek 106BYDGOSZCZM7000:00:0700:14:23
102KLEWICZ Jolanta 121BYDGOSZCZK5000:00:0700:18:06
103MIKOŁAJCZAK Mateusz 180BYDGOSZCZM2000:00:0700:16:21
104BRZYKCY Artur 23LUDWIKOWOM2000:00:0700:12:48
105TEMPSKI Aleksander 278BYDGOSZCZM2000:00:0700:15:13
106WALCZYNA-WELC Weronika 284BYDGOSZCZK3000:00:0700:20:05
107CIACIUCH Agnieszka 35KCYNIAK2000:00:0700:12:48
108HAŁAS Ewa 86KCYNIAK4000:00:0700:13:24
109KEMNITZ Agnieszka 114NOWA WIEŚ NOTECKAK3000:00:0800:19:56
110KOMOROWSKA Hania 125KCYNIAK3000:00:0800:21:10
111PIĄTKOWSKI Mateusz 212KCYNIAM3000:00:0800:14:05
112BUDNY Ewa 25BYDGOSZCZD200:00:0800:13:20
113STAROSTECKA Joanna 261ŁOCHOWOK3000:00:0800:18:31
114WOLSZCZAK Rafał 301BYDGOSZCZM4000:00:0800:15:01
115ZAKRZEWSKA Lidia 310KCYNIAK3000:00:0800:21:23
116ZAGÓRSKI Maciej 330M4000:00:0800:13:50
117KULIŃSKA Sylwia 145BYDGOSZCZK2000:00:0900:17:11
118LEWANDOWSKI Michał 164ŁOCHOWOM4000:00:0900:13:10
119MACIEJEWSKA Magdalena 181K3000:00:0900:18:04
120ORCZYK Katarzyna 203INOWROCŁAWK5000:00:0900:22:25
121PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 225KCYNIAK4000:00:0900:19:59
122PRZYBYŁA Agata 228BYDGOSZCZK2000:00:0900:22:26
123WIŚNIEWSKI Remigiusz 294KCYNIAM4000:00:0900:16:41
124ZIELIŃSKA Agnieszka 317BYDGOSZCZK3000:00:0900:14:07
125CZERWIŃSKI Michał 40BYDGOSZCZM2000:00:0900:15:39
126DĘBSKI Jan 46SUCHARZEWOM6000:00:0900:14:36
127KOZŁOWSKI Krzysztof 131TORUŃM3000:00:1000:12:56
128MĘŻYKOWSKI Krzysztof 177SZUBINM4000:00:1000:14:42
129SOBUCKA Ewelina 252KCYNIAK2000:00:1000:15:44
130WALENTYN Katarzyna 285TORUŃK4000:00:1000:14:55
131WOŹNIAK Jurand 302BYDGOSZCZM3000:00:1000:15:37
132CABAŃSKA Katarzyna 31BARCINK4000:00:1000:13:52
133WYPYCH KLUNDER Katarzyna 322K3000:00:1000:18:27
134DOMARACKI Wojciech 51BYDGOSZCZM3000:00:1000:18:27
135GLAZIK Jan 72MROCZAM3000:00:1000:14:06
136KABLUKA Valeria 109BYDGOSZCZK3000:00:1100:15:36
137BAGNIEWSKA Małgorzata 2TRYSZCZYNK3000:00:1100:13:23
138BOROWA Łukasz 20BYDGOSZCZM3000:00:1100:15:57
139POLAWSKI Marcin 221SZUBINM4000:00:1100:15:16
140ROSZAK Zbigniew 235GNIEWKOWOM3000:00:1100:12:18
141STRZYŻOWSKI Nikodem 267BYDGOSZCZD200:00:1100:15:09
142SUCHARA Dariusz 269OSSÓWKAM3000:00:1100:16:32
143SUCHARA Jan 270OSSÓWKAD100:00:1100:16:33
144BUTOWSKI Michał 28BYDGOSZCZM4000:00:1100:13:04
145WARMUZ Adam 286BYDGOSZCZD200:00:1100:15:28
146DUDZIK Andrzej 56BYDGOSZCZM4000:00:1100:14:10
147GIERACH Krzystof 69BYDGOSZCZM6000:00:1100:16:37
148KAJA Dominika 111BYDGOSZCZK3000:00:1200:13:37
149BŁAŻEK Kasia 14BIAŁE BŁOTAK3000:00:1200:16:20
150KWIATKOWSKI Wojciech 147OSIELSKOM5000:00:1200:19:54
151BOROWA Agnieszka 21BYDGOSZCZK3000:00:1200:15:24
152SOŁDYGA Jolanta 253BYDGOSZCZK3000:00:1200:23:52
153SOŁDYGA Urszula 255BYDGOSZCZD100:00:1200:23:51
154STANISZEWSKI Konrad 259KUTNOM3000:00:1200:15:46
155DOMBROWSKA Karolina 52BYDGOSZCZK3000:00:1200:25:26
156JAROCH Rafał 100BYDGOSZCZM4000:00:1300:19:13
157JAROCH Magdalena 101BYDGOSZCZK4000:00:1300:19:13
158LEWANDOWSKA Sylwia 157BYDGOSZCZK4000:00:1300:16:19
159MACINKIEWICZ Natalia 170BYDGOSZCZK3000:00:1300:16:16
160MIKOŁAJCZAK Martyna 179BYDGOSZCZK2000:00:1300:18:08
161NOWAK Natalia 189AUGUŚCINK3000:00:1300:25:25
162SOŁDYGA Paweł 254BYDGOSZCZM4000:00:1300:23:51
163FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAK5000:00:1300:21:50
164FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZK3000:00:1300:15:22
165LIPIŃSKA Karolina 166BYDGOSZCZD200:00:1400:21:04
166RUDNA Nadia 237BYDGOSZCZD100:00:1400:21:05
167SIDOROWICZ Paweł 245KRĘCZKIM3000:00:1400:21:23
168SUCHARA Magdalena 268OSSÓWKAK3000:00:1400:22:56
169SUCHARA Maria 271OSSÓWKAD000:00:1400:22:56
170BUZALSKA Agnieszka 29BYDGOSZCZK5000:00:1400:17:21
171DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4000:00:1400:18:11
172JANAS Malwina 96CIECHOCINEKK3000:00:1400:22:56
173KABACIŃSKA Kinga 108BYDGOSZCZK3000:00:1500:15:10
174BOCHNIAK Aleksandra 16BYDGOSZCZK5000:00:1500:14:38
175OSTROWSKA Justyna 204MAMLICZK3000:00:1500:17:32
176RYDELSKA Marysia 241TUCHOLAK3000:00:1500:14:09
177RYDZEWSKA Alina 242BRODNICAK4000:00:1500:15:10
178SŁOWIŃSKKI Pawel 250BYDGOSZCZM4000:00:1500:14:10
179WIRSZYŁŁO Karina 291NIEMCZK3000:00:1500:18:10
180BARAN Magdalena 4INOWROCŁAWK5000:00:1500:21:59
181HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3000:00:1500:12:41
182HAN Agnieszka 88BIAŁE BŁOTAK3000:00:1500:12:40
183KIEDROWSKI Krystian 119KAMIEŃ KRAJEŃSKIM2000:00:1600:15:31
184KOŚMIEJA Filip 128BYDGOSZCZD200:00:1600:17:48
185KURCZEWSKI Mikołaj 146BYDGOSZCZM4000:00:1600:14:35
186MAKUSZEWSKI Mateusz 174BYDGOSZCZM3000:00:1600:13:44
187PIECZYŃSKA Joanna 214BYDGOSZCZK3000:00:1600:14:17
188GAIDA Milena 67SZCZEPANOWOK3000:00:1600:15:08
189NOWAKOWSKA Marta 191BYDGOSZCZK3000:00:1700:16:49
190NOWAKOWSKI Grzegorz 192BYDGOSZCZM3000:00:1700:13:01
191OLSZEWSKI Paweł 202BYDGOSZCZM4000:00:1700:14:30
192POTRZEBOWSKA Agata 223BYDGOSZCZK3000:00:1700:14:57
193CHMIELARSKI Michał 33BYDGOSZCZM3000:00:1700:15:14
194BARTCZAK Piotr 5BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:34
195FRASZ Robert 63BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:55
196GROCHOWSKA Karolina 79BYDGOSZCZK4000:00:1700:20:16
197GROCHOWSKI Jan 80BYDGOSZCZD100:00:1700:20:11
198HUZAKOWSKI Zbigniew 94TORUŃM5000:00:1700:23:27
199LANGE Monika 149BYDGOSZCZK4000:00:1800:14:28
200PANFIL Paulina 206INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
201PANKOWSKA-SIWIAK Agata 207INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
202WELC Michał 288BYDGOSZCZM3000:00:1800:19:54
203BANAŚKIEWICZ Paulina 3BYDGOSZCZK3000:00:1800:21:26
204BARTCZAK Natalia 6BYDGOSZCZK3000:00:1800:19:33
205GRZESIAK-KNUT Lucyna 83SICIENKOK3000:00:1800:14:27
206BRYLIŃSKI Jakub 22BYDGOSZCZM3000:00:1900:17:46
207POTRZEBOWSKI Marek 224BYDGOSZCZM3000:00:1900:14:11
208RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 240BYDGOSZCZK3000:00:1900:21:53
209DYPOLT Julia 59BARCINK3000:00:1900:17:18
210GOLIK Krzysztof 74BYDGOSZCZM4000:00:1900:15:31
211GOŁATA Joanna 75BYDGOSZCZK5000:00:1900:19:47
212GOŁATA-KRZYWDZIŃSKA Aleksandra 76BYDGOSZCZK2000:00:1900:18:23
213GOŁATTA Magdalena 77BYDGOSZCZK4000:00:1900:14:27
214KUJAWA Agnieszka 139BYDGOSZCZK4000:00:2000:18:13
215KULIGOWSKA Barbara 142BYDGOSZCZK3000:00:2000:19:44
216MLICKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK4000:00:2000:25:18
217PACHOLSKI Tadeusz 205BYDGOSZCZM4000:00:2000:18:49
218POKORSKA Marika 218BYDGOSZCZK3000:00:2000:23:21
219STELLER Agnieszka 264BYDGOSZCZK4000:00:2000:19:44
220JANUSZEWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM4000:00:2000:16:16
221PRZYBORSKI Łukasz 226KRUSZYN KRAJEŃSKIM2000:00:2100:16:06
222SZCZESIK Damian 272BYDGOSZCZM4000:00:2100:18:46
223WOJCIECHOWSKA Monika 298ŁOCHOWICEK4000:00:2100:18:50
224GRZEMPA Joanna 81BYDGOSZCZK2000:00:2100:19:26
225GRZEMPA Bartosz 82BYDGOSZCZM3000:00:2100:19:26
226KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3000:00:2200:17:38
227KRZYWDZIŃSKI Tomasz 135BYDGOSZCZM2000:00:2200:14:07
228OLECHNOWICZ Tomasz 201BYDGOSZCZM5000:00:2200:16:55
229PIWECKA Karolina 217BYDGOSZCZK4000:00:2200:19:27
230ZARĘBA Iga 315BYDGOSZCZD100:00:2200:21:02
231HORKA Izabela 90BYDGOSZCZK4000:00:2200:22:08
232HORKA Adam 92BYDGOSZCZM4000:00:2200:22:09
233ŁUKASZ Wawrzyniak 168SICIENKOM3000:00:2300:15:29
234ZALEWSKA Joanna 311MICHALINK2000:00:2300:17:54
235ZARĘBA Joanna 313BYDGOSZCZK4000:00:2300:21:01
236BIEDROŃ Aleksandra 13BIAŁE BŁOTAK2000:00:2400:15:56
237LASOTA Agata 150STARY DWÓRK3000:00:2400:21:31
238PYPKOWSKA Agnieszka 229NIESZAWAK5000:00:2400:19:37
239UMIŃSKI Kacper 282BYDGOSZCZM3000:00:2400:19:51
240WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3000:00:2400:18:41
241DEMBIŃSKA Katarzyna 45BYDGOSZCZK2000:00:2400:15:27
242GLINKOWSKI Dariusz 73BYDGOSZCZM3000:00:2400:14:08
243BERTLING Monika 11BYDGOSZCZK3000:00:2500:18:39
244WOJCZAKOWSKA Paulina 299ŻOŁĘDOWOK3000:00:2500:17:36
245ŻYWICA Joanna 320BYDGOSZCZK4000:00:2500:18:39
246DAMRATH Maja 42BYDGOSZCZK2000:00:2500:23:07
247LASOTA Filip 151STARY DWÓRD100:00:2600:21:24
248JUSZCZAK Małgorzata 107INOWROCŁAWK5000:00:2600:22:49
249KACZMAREK Paulina 110BYDGOSZCZK3000:00:2600:19:22
250MINCZYNSKA Anna 184BYDGOSZCZD100:00:2600:16:49
251NOWICKA Aldona 194BIAŁE BŁOTAK2000:00:2600:19:22
252WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4000:00:2600:18:26
253DECOWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3000:00:2600:16:48
254DECOWSKI Adam 44BYDGOSZCZD100:00:2600:16:04
255KĘDZIERSKI Adam 117MŁYNICED200:00:2700:13:54
256MINCZYNSKA Paulina 183BYDGOSZCZK3000:00:2700:19:27
257NOWICKA Renata 195BIAŁE BŁOTAK5000:00:2700:19:21
258JĘDRZEJCZAK Jakub 104BYDGOSZCZD100:00:2800:18:03
259RUSS Magdalena 239BYDGOSZCZK3000:00:2800:28:35
260SPANCERSKA Sandra 257BYDGOSZCZK2000:00:2800:23:39
261WITKOWSKI Dawid 296BYDGOSZCZM3000:00:2800:16:36
262WAWRZYNIAK Sandra 287DOBRCZK3000:00:2900:19:55
263WIŃSKA Marta 290BYDGOSZCZK3000:00:3000:19:54
264DUSZKIEWICZ Adam 57BYDGOSZCZM3000:00:3000:20:46
265RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3000:00:3100:17:12
266RYMASZEWSKA Jolanta 244SIENNOK5000:00:3100:24:50
267BIAŁECKA Katarzyna 12MAKSYMILIANOWOK5000:00:3200:24:49
268STASZAK-KOWALSKA Radosława 262BYDGOSZCZK6000:00:3200:28:56
269CZERNIAK Marcin 38BIAŁE BŁOTAM3000:00:3200:17:11
270BRYLIŃSKI Jakub 222BYDGOSZCZM3000:00:3300:13:06
271CZERNIAK MALACHOWSKA Anna 39BIAŁE BŁOTAK3000:00:3300:21:40
272RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4000:00:3400:21:39
273RĘDZINA Szymon 232BYDGOSZCZD100:00:3400:21:39
274STANKIEWICZ Miłosz 260BYDGOSZCZM2000:00:3400:19:02
275MIĘTKIEWICZ Paweł 178BYDGOSZCZM3000:00:3500:19:01
276OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4000:00:3500:27:23
277WIŚNIEWSKA Agnieszka 292BYDGOSZCZK4000:00:3600:27:23
278NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4000:00:3700:16:51
279SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4000:00:3700:26:47
280SMARUJ - SADOWSKA Janina 251BYDGOSZCZK7000:00:3700:23:24
281POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4000:00:3900:18:43
282DOKTOR Katarzyna 50BYDGOSZCZK5000:00:3900:17:13
283CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4000:00:3900:16:34
284STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4000:00:4000:18:36
285KĘDZIERSKA Julia 115MŁYNICEK2000:00:4200:18:54
286FRYDRYCH Marcin 65BYDGOSZCZM4000:00:4200:12:34
287WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 295OSIELSKOK3000:00:4500:18:29
288BUŚKO Karolina 27BYDGOSZCZK4000:00:4600:19:36
289TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3000:00:4700:17:59
290ZYBER-TARCZYŃSKA Zuzanna 318KOSTRZYN NAD ODRĄK3000:00:4700:17:59
291KUCHARCZYK Dariusz 137BYDGOSZCZM5000:00:5100:14:50
292SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3000:01:1400:14:31
Niesklasyfikowani
BOCHAŃSKA Magdalena 15BYDGOSZCZK30DNF00:16:21 DNF
SPANCERSKA Dagmara 256BYDGOSZCZK40DNF00:34:01 DNF
Znaleziono 294 wynik(ów)