II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1LEWANDOWSKA Dorota 156BYDGOSZCZK3000:00:0000:04:31
1LEWANDOWSKI Marcin 160BYDGOSZCZM3000:00:0000:04:31
3KRYSKE Bartosz 134BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:40
4SIWIAK Filip 246GDAŃSKM2000:00:0100:09:49
5KOLIŃSKI Dawid 124NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:0000:09:50
6HOŁTYN Patryk 89BYDGOSZCZM3000:00:0200:09:58
7KOTULA Sławomir 130BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:59
8DROCIAK Michał 54BYDGOSZCZM4000:00:0100:10:25
9NAGORZYSKI Arek 188BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:26
10UMIŃSKI Robert 283BYDGOSZCZM4000:00:0200:10:27
11MACIŃSKI Waldek 171BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:29
12KRYGOWSKI Tomasz 133TUCHOLAM4000:00:0100:10:31
13ZAJĄKAŁA Wojciech 309BYDGOSZCZM2000:00:0100:10:40
14JOPPEK Łukasz 105BYDGOSZCZM3000:00:0000:10:48
15LEWANDOWSKI Sebastian 163DOBRCZM3000:00:0200:10:52
16MUSZYŃSKI Łukasz 186BYDGOSZCZM3000:00:0300:11:04
17BUZALSKI Robert 30BYDGOSZCZM4000:00:0200:11:17
18KULIK Stanislav 144BYDGOSZCZM3000:00:0200:11:19
19LINKOWSKA Sandra 165JADWIGOWOK2000:00:0300:11:42
20CHEŁMINIAK Monika 32BYDGOSZCZK3000:00:0400:11:42
21BAZAK Cezary 10ŻOŁĘDOWOM5000:00:0300:11:50
22DOBRZYŃSKA Ewa 49BYDGOSZCZK3000:00:0200:11:51
23GRECMAN Anna 78INOWROCŁAWK4000:00:0200:11:51
24RAKOWSKA Natalia 326K2000:00:0000:11:52
25LIS Krzysztof 167ZĄBKIM5000:00:0200:11:52
26LEWANDOWSKI Maciej 159PŁONKOWOM2000:00:0200:11:57
27WOJTANIS Magdalena 300TORUŃK3000:00:0200:11:59
28SZEIB Robert 273BYDGOSZCZM4000:00:0300:12:01
29WOŹNIECKA Karolina 303BYDGOSZCZK3000:00:0500:12:03
30RYMARKIEWICZ Małgorzata 243BYDGOSZCZK3000:00:0200:12:05
31ŻYWICA Szymon 321TORUŃM2000:00:0600:12:14
32ROSZAK Zbigniew 235GNIEWKOWOM3000:00:1100:12:18
33CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 36ŻOŁĘDOWOK4000:00:0300:12:19
34TARCZYŃSKA Marta 275BYDGOSZCZK3000:00:0400:12:19
35HRYCZ Paweł 93TORUŃM4000:00:0400:12:20
36POLAŃCZYK Paulina 220ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK3000:00:0200:12:21
37BARTKOWIAK Franciszek 9BYDGOSZCZD100:00:0200:12:31
38DROŻDŻ Anna 55NAKŁO NAD NOTECIĄK3000:00:0200:12:33
39FRYDRYCH Marcin 65BYDGOSZCZM4000:00:4200:12:34
40HAN Agnieszka 88BIAŁE BŁOTAK3000:00:1500:12:40
41HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3000:00:1500:12:41
42DOMBROWSKI Rafał 53BYDGOSZCZM3000:00:0300:12:43
43FIEGEL Katarzyna 60BYDGOSZCZK4000:00:0000:12:48
44BRZYKCY Artur 23LUDWIKOWOM2000:00:0700:12:48
45CIACIUCH Agnieszka 35KCYNIAK2000:00:0700:12:48
46PASZKIET Remigiusz 210BARCINM4000:00:0000:12:49
47KOZŁOWSKI Krzysztof 131TORUŃM3000:00:1000:12:56
48NOWAKOWSKI Grzegorz 192BYDGOSZCZM3000:00:1700:13:01
49BUTOWSKI Michał 28BYDGOSZCZM4000:00:1100:13:04
50BRYLIŃSKI Jakub 222BYDGOSZCZM3000:00:3300:13:06
51ZAPARUCHA Mikołaj 312RYNARZEWOM4000:00:0600:13:10
52LEWANDOWSKI Michał 164ŁOCHOWOM4000:00:0900:13:10
53OKULICZ Anita 199BYDGOSZCZK3000:00:0000:13:11
54CZYŻEWSKA Justyna 41BRZOZAK3000:00:0500:13:11
55SKÓRCZEWSKI Jacek 248NIEMCZM5000:00:0500:13:16
56FIK Marek 62BYDGOSZCZM3000:00:0400:13:17
57KOLINSKA Sylwia 123GOŁAŃCZK4000:00:0300:13:19
58BUDNY Ewa 25BYDGOSZCZD200:00:0800:13:20
59BAGNIEWSKA Małgorzata 2TRYSZCZYNK3000:00:1100:13:23
60HAŁAS Ewa 86KCYNIAK4000:00:0700:13:24
61KUJDA Dorota 140OSIELSKOK4000:00:0400:13:25
62BORAKIEWICZ Natalia 18GOŁAŃCZK3000:00:0300:13:26
63PRZYBYLSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM3000:00:0500:13:26
64NAGORZYSKA Sylwia 187BYDGOSZCZK3000:00:0100:13:34
65KAJA Dominika 111BYDGOSZCZK3000:00:1200:13:37
66MAKUSZEWSKI Mateusz 174BYDGOSZCZM3000:00:1600:13:44
67BUDNY Joanna 24BYDGOSZCZK3000:00:0500:13:49
68ZAGÓRSKI Maciej 330M4000:00:0800:13:50
69CABAŃSKA Katarzyna 31BARCINK4000:00:1000:13:52
70KOSZOWSKI Bartosz 127BYDGOSZCZD200:00:0400:13:53
71KĘDZIERSKI Adam 117MŁYNICED200:00:2700:13:54
72KUKLISOVA Gabriela 141BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:03
73PIĄTKOWSKI Mateusz 212KCYNIAM3000:00:0800:14:05
74GLAZIK Jan 72MROCZAM3000:00:1000:14:06
75ZIELIŃSKA Agnieszka 317BYDGOSZCZK3000:00:0900:14:07
76KRZYWDZIŃSKI Tomasz 135BYDGOSZCZM2000:00:2200:14:07
77OKRĘGLICKI Antoni 198BYDGOSZCZM7000:00:0500:14:08
78GLINKOWSKI Dariusz 73BYDGOSZCZM3000:00:2400:14:08
79RYDELSKA Marysia 241TUCHOLAK3000:00:1500:14:09
80DUDZIK Andrzej 56BYDGOSZCZM4000:00:1100:14:10
81SŁOWIŃSKKI Pawel 250BYDGOSZCZM4000:00:1500:14:10
82POTRZEBOWSKI Marek 224BYDGOSZCZM3000:00:1900:14:11
83OBRĘBSKI Kamil 196BYDGOSZCZM2000:00:0000:14:17
84KUJAWA Przemysław 138BYDGOSZCZM3000:00:0200:14:17
85PIECZYŃSKA Joanna 214BYDGOSZCZK3000:00:1600:14:17
86JÓZWIK Jacek 106BYDGOSZCZM7000:00:0700:14:23
87GRZESIAK-KNUT Lucyna 83SICIENKOK3000:00:1800:14:27
88GOŁATTA Magdalena 77BYDGOSZCZK4000:00:1900:14:27
89LANGE Monika 149BYDGOSZCZK4000:00:1800:14:28
90OLSZEWSKI Paweł 202BYDGOSZCZM4000:00:1700:14:30
91SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3000:01:1400:14:31
92KURCZEWSKI Mikołaj 146BYDGOSZCZM4000:00:1600:14:35
93DĘBSKI Jan 46SUCHARZEWOM6000:00:0900:14:36
94OKRĘGLICKA Barbara 197BYDGOSZCZK5000:00:0500:14:38
95BOCHNIAK Aleksandra 16BYDGOSZCZK5000:00:1500:14:38
96PIONTEK Elżbieta 215BYDGOSZCZK6000:00:0300:14:41
97MĘŻYKOWSKI Krzysztof 177SZUBINM4000:00:1000:14:42
98KUCHARCZYK Dariusz 137BYDGOSZCZM5000:00:5100:14:50
99BOJAŁKOWSKA Krystyna 17BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:51
100WALENTYN Katarzyna 285TORUŃK4000:00:1000:14:55
101PIECHOWSKA Magdalena 213CHOJNICEK4000:00:0500:14:57
102POTRZEBOWSKA Agata 223BYDGOSZCZK3000:00:1700:14:57
103WOLSZCZAK Rafał 301BYDGOSZCZM4000:00:0800:15:01
104HORKA Natalia 91BYDGOSZCZD100:00:0100:15:03
105GIERCZAK Dorota 70BYDGOSZCZK3000:00:0600:15:04
106GAIDA Milena 67SZCZEPANOWOK3000:00:1600:15:08
107STRZYŻOWSKI Nikodem 267BYDGOSZCZD200:00:1100:15:09
108KABACIŃSKA Kinga 108BYDGOSZCZK3000:00:1500:15:10
109RYDZEWSKA Alina 242BRODNICAK4000:00:1500:15:10
110LEWANDOWSKI Oskar 162PLEWISKAD100:00:0000:15:13
111TEMPSKI Aleksander 278BYDGOSZCZM2000:00:0700:15:13
112CHMIELARSKI Michał 33BYDGOSZCZM3000:00:1700:15:14
113GULKA Wojciech 84WITUNIAM2000:00:0200:15:16
114POLAWSKI Marcin 221SZUBINM4000:00:1100:15:16
115BUREK Dorota 26NIEMCZK4000:00:0400:15:18
115BUREK Radosław 316M4000:00:0400:15:19
117FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZK3000:00:1300:15:22
118BOROWA Agnieszka 21BYDGOSZCZK3000:00:1200:15:24
119GIZINSKA Paulina 71BYDGOSZCZK4000:00:0400:15:25
120MARSZAŁEK Monika 175BYDGOSZCZK2000:00:0500:15:25
121DEMBIŃSKA Katarzyna 45BYDGOSZCZK2000:00:2400:15:27
122WARMUZ Adam 286BYDGOSZCZD200:00:1100:15:28
123WÓJCIK Tomasz 305BYDGOSZCZM5000:00:0600:15:29
124WÓJCIK Piotr 306BYDGOSZCZD200:00:0600:15:29
125ŁUKASZ Wawrzyniak 168SICIENKOM3000:00:2300:15:29
126KIEDROWSKI Krystian 119KAMIEŃ KRAJEŃSKIM2000:00:1600:15:31
127GOLIK Krzysztof 74BYDGOSZCZM4000:00:1900:15:31
128KABLUKA Valeria 109BYDGOSZCZK3000:00:1100:15:36
129WOŹNIAK Jurand 302BYDGOSZCZM3000:00:1000:15:37
130CZERWIŃSKI Michał 40BYDGOSZCZM2000:00:0900:15:39
131SOBUCKA Ewelina 252KCYNIAK2000:00:1000:15:44
132HADOWSKA Anna 85JACEWOK6000:00:0300:15:46
133STANISZEWSKI Konrad 259KUTNOM3000:00:1200:15:46
134PARADOWSKA Katarzyna 208NOWY DWÓRK4000:00:0000:15:50
135BIEDROŃ Aleksandra 13BIAŁE BŁOTAK2000:00:2400:15:56
136BOROWA Łukasz 20BYDGOSZCZM3000:00:1100:15:57
137PANFIL Paulina 206INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
138PANKOWSKA-SIWIAK Agata 207INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
139TOKARSKA Katarzyna 279BYDGOSZCZK4000:00:0600:16:03
140DECOWSKI Adam 44BYDGOSZCZD100:00:2600:16:04
141NOWAKOWSKA Agnieszka 190TUCHOLAK4000:00:0600:16:05
142PRZYBORSKI Łukasz 226KRUSZYN KRAJEŃSKIM2000:00:2100:16:06
143DŁUGOŃSKA Beata 47GRUDZIĄDZK4000:00:0500:16:08
144LEMAŃSKA Agnieszka 152BYDGOSZCZK2000:00:0700:16:09
145JARCZEWSKA Renata 99GOLENIÓWK5000:00:0600:16:13
146MACINKIEWICZ Natalia 170BYDGOSZCZK3000:00:1300:16:16
147JANUSZEWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM4000:00:2000:16:16
148LEWANDOWSKA Sylwia 157BYDGOSZCZK4000:00:1300:16:19
149BŁAŻEK Kasia 14BIAŁE BŁOTAK3000:00:1200:16:20
150MIKOŁAJCZAK Mateusz 180BYDGOSZCZM2000:00:0700:16:21
Niesklasyfikowani
BOCHAŃSKA Magdalena 15BYDGOSZCZK30DNF00:16:21 DNF
152SUCHARA Dariusz 269OSSÓWKAM3000:00:1100:16:32
153SUCHARA Jan 270OSSÓWKAD100:00:1100:16:33
154CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4000:00:3900:16:34
155WITKOWSKI Dawid 296BYDGOSZCZM3000:00:2800:16:36
156GIERACH Krzystof 69BYDGOSZCZM6000:00:1100:16:37
157WIŚNIEWSKI Remigiusz 294KCYNIAM4000:00:0900:16:41
158TYKWIŃSKA Agnieszka 280BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:44
159DŁUGOŃSKA Agnieszka 48GRUDZIĄDZK2000:00:0600:16:44
160DECOWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3000:00:2600:16:48
161NOWAKOWSKA Marta 191BYDGOSZCZK3000:00:1700:16:49
162MINCZYNSKA Anna 184BYDGOSZCZD100:00:2600:16:49
163LEWANDOWSKI Robert 161PLEWISKAM4000:00:0200:16:50
164LEWANDOWSKA Sylwia 154BYDGOSZCZK3000:00:0100:16:51
165NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4000:00:3700:16:51
166LEWANDOWSKA Kornelia 155BYDGOSZCZD100:00:0100:16:52
167MATUSZEWSKA-KUJAWA Natalia 176BYDGOSZCZK3000:00:0200:16:52
168LEŚNIAK Edyta 153BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:55
169OLECHNOWICZ Tomasz 201BYDGOSZCZM5000:00:2200:16:55
170JENERALSKA Natalia 103ZĄBKIK3000:00:0700:16:59
171CIEŚLIK Marek 37MICHALIN 6, 89-121 ŚLESINM6000:00:0000:17:07
172MILEWSKA Violetta 182BYDGOSZCZK4000:00:0400:17:07
173SKONIECZKA Piotr 247TORUŃM3000:00:0600:17:08
174KULIŃSKA Sylwia 145BYDGOSZCZK2000:00:0900:17:11
175CZERNIAK Marcin 38BIAŁE BŁOTAM3000:00:3200:17:11
176RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3000:00:3100:17:12
177TEMPSKA Agnieszka 277BYDGOSZCZK4000:00:0600:17:13
178DOKTOR Katarzyna 50BYDGOSZCZK5000:00:3900:17:13
179DYPOLT Julia 59BARCINK3000:00:1900:17:18
180BUZALSKA Agnieszka 29BYDGOSZCZK5000:00:1400:17:21
181RUDNIKOWSKI Andrzej 238BYDGOSZCZM5000:00:0500:17:29
182OSTROWSKA Justyna 204MAMLICZK3000:00:1500:17:32
183WOJCZAKOWSKA Paulina 299ŻOŁĘDOWOK3000:00:2500:17:36
184KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3000:00:2200:17:38
185BRYLIŃSKI Jakub 22BYDGOSZCZM3000:00:1900:17:46
186KOŚMIEJA Filip 128BYDGOSZCZD200:00:1600:17:48
187ZALEWSKA Joanna 311MICHALINK2000:00:2300:17:54
188TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3000:00:4700:17:59
189ZYBER-TARCZYŃSKA Zuzanna 318KOSTRZYN NAD ODRĄK3000:00:4700:17:59
190JĘDRZEJCZAK Jakub 104BYDGOSZCZD100:00:2800:18:03
191MACIEJEWSKA Magdalena 181K3000:00:0900:18:04
192KLEWICZ Jolanta 121BYDGOSZCZK5000:00:0700:18:06
193MIKOŁAJCZAK Martyna 179BYDGOSZCZK2000:00:1300:18:08
194WIRSZYŁŁO Karina 291NIEMCZK3000:00:1500:18:10
195DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4000:00:1400:18:11
196KUJAWA Agnieszka 139BYDGOSZCZK4000:00:2000:18:13
197GOŁATA-KRZYWDZIŃSKA Aleksandra 76BYDGOSZCZK2000:00:1900:18:23
198WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4000:00:2600:18:26
199WYPYCH KLUNDER Katarzyna 322K3000:00:1000:18:27
200DOMARACKI Wojciech 51BYDGOSZCZM3000:00:1000:18:27
201UMIŃSKA Marzena 281BYDGOSZCZK3000:00:0600:18:29
202WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 295OSIELSKOK3000:00:4500:18:29
203STAROSTECKA Joanna 261ŁOCHOWOK3000:00:0800:18:31
204WÓJCIK Anna 304BYDGOSZCZK4000:00:0400:18:32
205WÓJCIK Mikołaj 307BYDGOSZCZD100:00:0400:18:32
206STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4000:00:4000:18:36
207BERTLING Monika 11BYDGOSZCZK3000:00:2500:18:39
208ŻYWICA Joanna 320BYDGOSZCZK4000:00:2500:18:39
209WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3000:00:2400:18:41
210POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4000:00:3900:18:43
211SZCZESIK Damian 272BYDGOSZCZM4000:00:2100:18:46
212PACHOLSKI Tadeusz 205BYDGOSZCZM4000:00:2000:18:49
213WOJCIECHOWSKA Monika 298ŁOCHOWICEK4000:00:2100:18:50
214KĘDZIERSKA Julia 115MŁYNICEK2000:00:4200:18:54
215MIĘTKIEWICZ Paweł 178BYDGOSZCZM3000:00:3500:19:01
216STANKIEWICZ Miłosz 260BYDGOSZCZM2000:00:3400:19:02
217JAROCH Rafał 100BYDGOSZCZM4000:00:1300:19:13
218JAROCH Magdalena 101BYDGOSZCZK4000:00:1300:19:13
219NOWICKA Renata 195BIAŁE BŁOTAK5000:00:2700:19:21
220KACZMAREK Paulina 110BYDGOSZCZK3000:00:2600:19:22
221NOWICKA Aldona 194BIAŁE BŁOTAK2000:00:2600:19:22
222GRZEMPA Joanna 81BYDGOSZCZK2000:00:2100:19:26
223GRZEMPA Bartosz 82BYDGOSZCZM3000:00:2100:19:26
224PIWECKA Karolina 217BYDGOSZCZK4000:00:2200:19:27
225MINCZYNSKA Paulina 183BYDGOSZCZK3000:00:2700:19:27
226BARTCZAK Natalia 6BYDGOSZCZK3000:00:1800:19:33
226BARTCZAK Piotr 5BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:34
228BUŚKO Karolina 27BYDGOSZCZK4000:00:4600:19:36
229PYPKOWSKA Agnieszka 229NIESZAWAK5000:00:2400:19:37
230LAMENT Lidia 148INOWROCŁAWK6000:00:0300:19:40
231KULIGOWSKA Barbara 142BYDGOSZCZK3000:00:2000:19:44
232STELLER Agnieszka 264BYDGOSZCZK4000:00:2000:19:44
233GOŁATA Joanna 75BYDGOSZCZK5000:00:1900:19:47
234ŁUKASZEWSKI Kamil 331M3000:00:0000:19:50
235UMIŃSKI Kacper 282BYDGOSZCZM3000:00:2400:19:51
236KWIATKOWSKI Wojciech 147OSIELSKOM5000:00:1200:19:54
237WELC Michał 288BYDGOSZCZM3000:00:1800:19:54
238WIŃSKA Marta 290BYDGOSZCZK3000:00:3000:19:54
239FRASZ Robert 63BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:55
240WAWRZYNIAK Sandra 287DOBRCZK3000:00:2900:19:55
241KEMNITZ Agnieszka 114NOWA WIEŚ NOTECKAK3000:00:0800:19:56
242PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 225KCYNIAK4000:00:0900:19:59
243BORAKIEWICZ Maria 19GOŁAŃCZK6000:00:0300:20:05
244WALCZYNA-WELC Weronika 284BYDGOSZCZK3000:00:0700:20:05
245GROCHOWSKI Jan 80BYDGOSZCZD100:00:1700:20:11
246GROCHOWSKA Karolina 79BYDGOSZCZK4000:00:1700:20:16
247RUTKOWSKA Karolina 323BYDGOSZCZK4000:00:0400:20:22
248JAGIEŁA Bartosz 95BYDGOSZCZM3000:00:0000:20:26
249DUSZKIEWICZ Adam 57BYDGOSZCZM3000:00:3000:20:46
250ZARĘBA Joanna 313BYDGOSZCZK4000:00:2300:21:01
250ZARĘBA Iga 315BYDGOSZCZD100:00:2200:21:02
252LIPIŃSKA Karolina 166BYDGOSZCZD200:00:1400:21:04
253RUDNA Nadia 237BYDGOSZCZD100:00:1400:21:05
254KOMOROWSKA Hania 125KCYNIAK3000:00:0800:21:10
255KULIGOWSKI Damian 143BYDGOSZCZD100:00:0200:21:19
256ZAKRZEWSKA Lidia 310KCYNIAK3000:00:0800:21:23
257SIDOROWICZ Paweł 245KRĘCZKIM3000:00:1400:21:23
258LASOTA Filip 151STARY DWÓRD100:00:2600:21:24
259BANAŚKIEWICZ Paulina 3BYDGOSZCZK3000:00:1800:21:26
260LASOTA Agata 150STARY DWÓRK3000:00:2400:21:31
261RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4000:00:3400:21:39
262RĘDZINA Szymon 232BYDGOSZCZD100:00:3400:21:39
263CZERNIAK MALACHOWSKA Anna 39BIAŁE BŁOTAK3000:00:3300:21:40
264FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAK5000:00:1300:21:50
265RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 240BYDGOSZCZK3000:00:1900:21:53
266BARAN Magdalena 4INOWROCŁAWK5000:00:1500:21:59
267HORKA Izabela 90BYDGOSZCZK4000:00:2200:22:08
268HORKA Adam 92BYDGOSZCZM4000:00:2200:22:09
269ORCZYK Katarzyna 203INOWROCŁAWK5000:00:0900:22:25
270PRZYBYŁA Agata 228BYDGOSZCZK2000:00:0900:22:26
271JUSZCZAK Małgorzata 107INOWROCŁAWK5000:00:2600:22:49
272SUCHARA Magdalena 268OSSÓWKAK3000:00:1400:22:56
273SUCHARA Maria 271OSSÓWKAD000:00:1400:22:56
274JANAS Malwina 96CIECHOCINEKK3000:00:1400:22:56
275DAMRATH Maja 42BYDGOSZCZK2000:00:2500:23:07
276POKORSKA Marika 218BYDGOSZCZK3000:00:2000:23:21
277SMARUJ - SADOWSKA Janina 251BYDGOSZCZK7000:00:3700:23:24
278HUZAKOWSKI Zbigniew 94TORUŃM5000:00:1700:23:27
279SPANCERSKA Sandra 257BYDGOSZCZK2000:00:2800:23:39
280SOŁDYGA Urszula 255BYDGOSZCZD100:00:1200:23:51
280SOŁDYGA Paweł 254BYDGOSZCZM4000:00:1300:23:51
282SOŁDYGA Jolanta 253BYDGOSZCZK3000:00:1200:23:52
283BIAŁECKA Katarzyna 12MAKSYMILIANOWOK5000:00:3200:24:49
284RYMASZEWSKA Jolanta 244SIENNOK5000:00:3100:24:50
285MLICKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK4000:00:2000:25:18
286NOWAK Natalia 189AUGUŚCINK3000:00:1300:25:25
287DOMBROWSKA Karolina 52BYDGOSZCZK3000:00:1200:25:26
288SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4000:00:3700:26:47
289OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4000:00:3500:27:23
290WIŚNIEWSKA Agnieszka 292BYDGOSZCZK4000:00:3600:27:23
291RUSS Magdalena 239BYDGOSZCZK3000:00:2800:28:35
292STASZAK-KOWALSKA Radosława 262BYDGOSZCZK6000:00:3200:28:56
293MAJEK Adam 173WARSZAWAD100:00:0000:29:21
SPANCERSKA Dagmara 256BYDGOSZCZK40DNF00:34:01 DNF
Znaleziono 294 wynik(ów)