II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRECMAN Anna 78INOWROCŁAWK401K 100:00:0200:11:5100:23:43.8500:23:46.15 4:4412,6
2CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 36ŻOŁĘDOWOK402K 1100:00:0300:12:1900:25:12.0000:25:15.10+00:01:285:0211,9
3FIEGEL Katarzyna 60BYDGOSZCZK403K 1200:00:0000:12:4800:25:44.0000:25:44.75+00:01:585:0811,7
4KOLINSKA Sylwia 123GOŁAŃCZK404K 1800:00:0300:13:1900:26:54.6500:26:58.45+00:03:125:2211,2
5HAŁAS Ewa 86KCYNIAK405K 2100:00:0700:13:2400:27:06.2000:27:13.70+00:03:275:2511,1
6KUJDA Dorota 140OSIELSKOK406K 2400:00:0400:13:2500:27:41.3500:27:46.15+00:04:005:3210,8
7CABAŃSKA Katarzyna 31BARCINK407K 2600:00:1000:13:5200:28:03.5500:28:14.10+00:04:275:3610,7
8KUKLISOVA Gabriela 141BYDGOSZCZK408K 2900:00:0400:14:0300:28:16.2000:28:20.85+00:04:345:3910,6
9LANGE Monika 149BYDGOSZCZK409K 3100:00:1800:14:2800:28:30.9000:28:49.10+00:05:025:4210,5
10GOŁATTA Magdalena 77BYDGOSZCZK4010K 3400:00:1900:14:2700:28:54.3500:29:13.35+00:05:275:4610,4
11BOJAŁKOWSKA Krystyna 17BYDGOSZCZK4011K 3900:00:0400:14:5100:29:53.1000:29:57.85+00:06:115:5810,0
12WALENTYN Katarzyna 285TORUŃK4012K 4000:00:1000:14:5500:29:48.4000:29:58.55+00:06:125:5710,1
13BUREK Dorota 26NIEMCZK4013K 4100:00:0400:15:1800:30:11.0000:30:15.15+00:06:296:029,9
14PIECHOWSKA Magdalena 213CHOJNICEK4014K 4600:00:0500:14:5700:30:36.7500:30:42.20+00:06:566:079,8
15RYDZEWSKA Alina 242BRODNICAK4015K 4700:00:1500:15:1000:30:53.5000:31:09.05+00:07:226:109,7
16GIZINSKA Paulina 71BYDGOSZCZK4016K 4800:00:0400:15:2500:31:09.4500:31:13.80+00:07:276:139,6
17LEWANDOWSKA Sylwia 157BYDGOSZCZK4017K 5500:00:1300:16:1900:32:18.2500:32:31.90+00:08:456:279,3
18TOKARSKA Katarzyna 279BYDGOSZCZK4018K 5800:00:0600:16:0300:32:51.5000:32:57.95+00:09:116:349,1
19NOWAKOWSKA Agnieszka 190TUCHOLAK4019K 5900:00:0600:16:0500:32:58.3500:33:05.30+00:09:196:359,1
20CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4020K 6100:00:3900:16:3400:33:03.6500:33:42.70+00:09:566:369,1
21DŁUGOŃSKA Beata 47GRUDZIĄDZK4021K 6400:00:0500:16:0800:33:57.8500:34:03.80+00:10:176:478,8
22NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4022K 7500:00:3700:16:5100:34:13.3500:34:50.70+00:11:046:508,8
23TEMPSKA Agnieszka 277BYDGOSZCZK4023K 7700:00:0600:17:1300:34:56.0500:35:02.40+00:11:166:598,6
24MILEWSKA Violetta 182BYDGOSZCZK4024K 7800:00:0400:17:0700:35:28.8000:35:33.60+00:11:477:058,5
25PARADOWSKA Katarzyna 208NOWY DWÓRK4025K 8400:00:0000:15:5000:35:51.8500:35:51.85+00:12:057:108,4
26WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4026K 8700:00:2600:18:2600:35:59.5500:36:25.80+00:12:397:118,3
27DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4027K 9100:00:1400:18:1100:37:03.5500:37:17.60+00:13:317:248,1
28ŻYWICA Joanna 320BYDGOSZCZK4028K 9400:00:2500:18:3900:37:05.3000:37:30.85+00:13:447:258,1
29KUJAWA Agnieszka 139BYDGOSZCZK4029K 10000:00:2000:18:1300:37:37.3500:37:57.75+00:14:117:318,0
30STELLER Agnieszka 264BYDGOSZCZK4030K 10200:00:2000:19:4400:38:07.0000:38:27.40+00:14:417:377,9
31POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4031K 10600:00:3900:18:4300:38:05.7500:38:45.70+00:14:597:377,9
32WÓJCIK Anna 304BYDGOSZCZK4032K 10700:00:0400:18:3200:38:44.1500:38:48.30+00:15:027:447,7
33BUŚKO Karolina 27BYDGOSZCZK4033K 11000:00:4600:19:3600:38:25.6000:39:12.15+00:15:267:417,8
34JAROCH Magdalena 101BYDGOSZCZK4034K 11200:00:1300:19:1300:39:05.1500:39:18.75+00:15:327:497,7
35PIWECKA Karolina 217BYDGOSZCZK4035K 11300:00:2200:19:2700:39:08.5000:39:31.30+00:15:457:497,7
36WOJCIECHOWSKA Monika 298ŁOCHOWICEK4036K 11600:00:2100:18:5000:39:17.6000:39:39.55+00:15:537:517,6
37PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 225KCYNIAK4037K 11900:00:0900:19:5900:40:03.9000:40:12.90+00:16:268:007,5
38GROCHOWSKA Karolina 79BYDGOSZCZK4038K 12300:00:1700:20:1600:41:01.4000:41:18.85+00:17:328:127,3
39STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4039K 12400:00:4000:18:3600:40:49.5000:41:30.35+00:17:448:097,3
40ZARĘBA Joanna 313BYDGOSZCZK4040K 12900:00:2300:21:0100:42:22.8500:42:46.60+00:19:008:287,1
41RUTKOWSKA Karolina 323BYDGOSZCZK4041K 13100:00:0400:20:2200:42:48.1500:42:52.90+00:19:068:337,0
42RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4042K 13900:00:3400:21:3900:43:54.3000:44:29.05+00:20:428:466,8
43HORKA Izabela 90BYDGOSZCZK4043K 14200:00:2200:22:0800:45:17.1000:45:39.60+00:21:539:036,6
44MLICKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK4044K 16200:00:2000:25:1800:50:51.1000:51:12.05+00:27:2510:105,9
45SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4045K 16300:00:3700:26:4700:52:37.5500:53:14.85+00:29:2810:315,7
46WIŚNIEWSKA Agnieszka 292BYDGOSZCZK4046K 16400:00:3600:27:2300:53:25.7000:54:01.95+00:30:1510:415,6
47OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4047K 16500:00:3500:27:2300:53:26.8000:54:02.60+00:30:1610:415,6
Niesklasyfikowani
SPANCERSKA Dagmara 256BYDGOSZCZK40DNF00:34:01 DNF DNF DNF--
Znaleziono 48 wynik(ów)