II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1GRECMAN Anna 78INOWROCŁAWK4000:00:0200:11:51
2CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 36ŻOŁĘDOWOK4000:00:0300:12:19
3FIEGEL Katarzyna 60BYDGOSZCZK4000:00:0000:12:48
4KOLINSKA Sylwia 123GOŁAŃCZK4000:00:0300:13:19
5HAŁAS Ewa 86KCYNIAK4000:00:0700:13:24
6KUJDA Dorota 140OSIELSKOK4000:00:0400:13:25
7CABAŃSKA Katarzyna 31BARCINK4000:00:1000:13:52
8KUKLISOVA Gabriela 141BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:03
9GOŁATTA Magdalena 77BYDGOSZCZK4000:00:1900:14:27
10LANGE Monika 149BYDGOSZCZK4000:00:1800:14:28
11BOJAŁKOWSKA Krystyna 17BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:51
12WALENTYN Katarzyna 285TORUŃK4000:00:1000:14:55
13PIECHOWSKA Magdalena 213CHOJNICEK4000:00:0500:14:57
14RYDZEWSKA Alina 242BRODNICAK4000:00:1500:15:10
15BUREK Dorota 26NIEMCZK4000:00:0400:15:18
16GIZINSKA Paulina 71BYDGOSZCZK4000:00:0400:15:25
17PARADOWSKA Katarzyna 208NOWY DWÓRK4000:00:0000:15:50
18TOKARSKA Katarzyna 279BYDGOSZCZK4000:00:0600:16:03
19NOWAKOWSKA Agnieszka 190TUCHOLAK4000:00:0600:16:05
20DŁUGOŃSKA Beata 47GRUDZIĄDZK4000:00:0500:16:08
21LEWANDOWSKA Sylwia 157BYDGOSZCZK4000:00:1300:16:19
22CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4000:00:3900:16:34
23NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4000:00:3700:16:51
24MILEWSKA Violetta 182BYDGOSZCZK4000:00:0400:17:07
25TEMPSKA Agnieszka 277BYDGOSZCZK4000:00:0600:17:13
26DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4000:00:1400:18:11
27KUJAWA Agnieszka 139BYDGOSZCZK4000:00:2000:18:13
28WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4000:00:2600:18:26
29WÓJCIK Anna 304BYDGOSZCZK4000:00:0400:18:32
30STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4000:00:4000:18:36
31ŻYWICA Joanna 320BYDGOSZCZK4000:00:2500:18:39
32POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4000:00:3900:18:43
33WOJCIECHOWSKA Monika 298ŁOCHOWICEK4000:00:2100:18:50
34JAROCH Magdalena 101BYDGOSZCZK4000:00:1300:19:13
35PIWECKA Karolina 217BYDGOSZCZK4000:00:2200:19:27
36BUŚKO Karolina 27BYDGOSZCZK4000:00:4600:19:36
37STELLER Agnieszka 264BYDGOSZCZK4000:00:2000:19:44
38PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 225KCYNIAK4000:00:0900:19:59
39GROCHOWSKA Karolina 79BYDGOSZCZK4000:00:1700:20:16
40RUTKOWSKA Karolina 323BYDGOSZCZK4000:00:0400:20:22
41ZARĘBA Joanna 313BYDGOSZCZK4000:00:2300:21:01
42RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4000:00:3400:21:39
43HORKA Izabela 90BYDGOSZCZK4000:00:2200:22:08
44MLICKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK4000:00:2000:25:18
45SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4000:00:3700:26:47
46OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4000:00:3500:27:23
47WIŚNIEWSKA Agnieszka 292BYDGOSZCZK4000:00:3600:27:23
Niesklasyfikowani
SPANCERSKA Dagmara 256BYDGOSZCZK40DNF00:34:01 DNF
Znaleziono 48 wynik(ów)