II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRYSKE Bartosz 134BYDGOSZCZM301M 100:00:0100:09:4000:19:21.4500:19:23.30 3:5215,5
2KOLIŃSKI Dawid 124NAKŁO NAD NOTECIĄM302M 300:00:0000:09:5000:19:56.0500:19:56.80+00:00:333:5915,1
3HOŁTYN Patryk 89BYDGOSZCZM303M 400:00:0200:09:5800:20:22.9500:20:25.40+00:01:024:0414,7
4KOTULA Sławomir 130BYDGOSZCZM304M 500:00:0100:09:5900:20:30.2000:20:31.90+00:01:084:0614,6
5NAGORZYSKI Arek 188BYDGOSZCZM305M 700:00:0100:10:2600:21:24.3000:21:25.55+00:02:024:1614,0
6MACIŃSKI Waldek 171BYDGOSZCZM306M 900:00:0100:10:2900:21:36.0500:21:37.50+00:02:144:1913,9
7JOPPEK Łukasz 105BYDGOSZCZM307M 1200:00:0000:10:4800:22:25.0000:22:25.95+00:03:024:2913,4
8MUSZYŃSKI Łukasz 186BYDGOSZCZM308M 1300:00:0300:11:0400:22:37.4500:22:40.65+00:03:174:3113,3
9LEWANDOWSKI Sebastian 163DOBRCZM309M 1500:00:0200:10:5200:23:22.0500:23:24.95+00:04:014:4012,8
10KULIK Stanislav 144BYDGOSZCZM3010M 1600:00:0200:11:1900:23:47.2000:23:50.15+00:04:264:4512,6
11ROSZAK Zbigniew 235GNIEWKOWOM3011M 2300:00:1100:12:1800:25:05.0500:25:16.85+00:05:535:0112,0
12DOMBROWSKI Rafał 53BYDGOSZCZM3012M 2600:00:0300:12:4300:25:54.6500:25:58.05+00:06:345:1011,6
13NOWAKOWSKI Grzegorz 192BYDGOSZCZM3013M 2700:00:1700:13:0100:25:49.8000:26:07.70+00:06:445:0911,6
14LEWANDOWSKI Marcin 160BYDGOSZCZM3014M 2800:00:0000:04:3100:26:14.4000:26:14.40+00:06:515:1411,4
15HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3015M 3200:00:1500:12:4100:26:37.8500:26:53.00+00:07:295:1911,3
16BRYLIŃSKI Jakub 222BYDGOSZCZM3016M 3300:00:3300:13:0600:26:28.7000:27:02.40+00:07:395:1711,3
17FIK Marek 62BYDGOSZCZM3017M 3600:00:0400:13:1700:27:06.8000:27:11.15+00:07:475:2511,1
18KOZŁOWSKI Krzysztof 131TORUŃM3018M 3800:00:1000:12:5600:27:20.3000:27:30.65+00:08:075:2811,0
19MAKUSZEWSKI Mateusz 174BYDGOSZCZM3019M 3900:00:1600:13:4400:27:26.7500:27:42.95+00:08:195:2910,9
20POTRZEBOWSKI Marek 224BYDGOSZCZM3020M 4200:00:1900:14:1100:28:12.3500:28:31.95+00:09:085:3810,6
21PRZYBYLSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM3021M 4300:00:0500:13:2600:28:41.3000:28:46.35+00:09:235:4410,5
22PIĄTKOWSKI Mateusz 212KCYNIAM3022M 4800:00:0800:14:0500:29:00.9000:29:09.35+00:09:465:4810,3
23GLINKOWSKI Dariusz 73BYDGOSZCZM3023M 4900:00:2400:14:0800:28:46.3000:29:11.10+00:09:475:4510,4
24KUJAWA Przemysław 138BYDGOSZCZM3024M 5300:00:0200:14:1700:29:27.8000:29:30.10+00:10:065:5310,2
25GLAZIK Jan 72MROCZAM3025M 5600:00:1000:14:0600:29:36.7000:29:47.30+00:10:245:5510,1
26CHMIELARSKI Michał 33BYDGOSZCZM3026M 5800:00:1700:15:1400:29:40.7000:29:57.85+00:10:345:5610,1
27SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3027M 6500:01:1400:14:3100:29:25.0000:30:39.50+00:11:165:5310,2
28STANISZEWSKI Konrad 259KUTNOM3028M 7100:00:1200:15:4600:31:21.9500:31:34.65+00:12:116:169,6
29WOŹNIAK Jurand 302BYDGOSZCZM3029M 7300:00:1000:15:3700:31:47.0500:31:57.35+00:12:346:219,4
30CZERNIAK Marcin 38BIAŁE BŁOTAM3030M 8200:00:3200:17:1100:33:35.1500:34:07.90+00:14:446:438,9
31RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3031M 8300:00:3100:17:1200:33:36.0000:34:07.95+00:14:446:438,9
32SKONIECZKA Piotr 247TORUŃM3032M 8400:00:0600:17:0800:34:18.7500:34:25.35+00:15:026:518,7
33BOROWA Łukasz 20BYDGOSZCZM3033M 8500:00:1100:15:5700:34:29.6500:34:41.50+00:15:186:538,7
34WITKOWSKI Dawid 296BYDGOSZCZM3034M 8900:00:2800:16:3600:35:22.3000:35:50.35+00:16:277:048,5
35ŁUKASZ Wawrzyniak 168SICIENKOM3035M 9000:00:2300:15:2900:35:30.1000:35:54.00+00:16:307:068,5
36KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3036M 9100:00:2200:17:3800:35:46.6000:36:09.55+00:16:467:098,4
37SUCHARA Dariusz 269OSSÓWKAM3037M 9500:00:1100:16:3200:36:36.0000:36:47.45+00:17:247:198,2
38DOMARACKI Wojciech 51BYDGOSZCZM3038M 9900:00:1000:18:2700:37:12.4500:37:22.90+00:17:597:268,1
39BRYLIŃSKI Jakub 22BYDGOSZCZM3039M 10000:00:1900:17:4600:37:20.2000:37:39.60+00:18:167:288,0
40TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3040M 10100:00:4700:17:5900:37:25.5000:38:13.15+00:18:497:298,0
41WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3041M 10300:00:2400:18:4100:37:56.1500:38:20.80+00:18:577:357,9
42GRZEMPA Bartosz 82BYDGOSZCZM3042M 10500:00:2100:19:2600:38:47.0000:39:08.85+00:19:457:457,7
43BARTCZAK Piotr 5BYDGOSZCZM3043M 10700:00:1700:19:3400:39:14.1500:39:31.30+00:20:087:507,6
44WELC Michał 288BYDGOSZCZM3044M 10800:00:1800:19:5400:39:37.2500:39:55.45+00:20:327:557,6
45FRASZ Robert 63BYDGOSZCZM3045M 10900:00:1700:19:5500:39:38.0000:39:55.60+00:20:327:557,6
46ŁUKASZEWSKI Kamil 331M3046M 11000:00:0000:19:5000:40:42.0500:40:42.05+00:21:188:087,4
47UMIŃSKI Kacper 282BYDGOSZCZM3047M 11200:00:2400:19:5100:41:42.9000:42:07.60+00:22:448:207,2
48SIDOROWICZ Paweł 245KRĘCZKIM3048M 11300:00:1400:21:2300:41:57.7000:42:11.80+00:22:488:237,2
49MIĘTKIEWICZ Paweł 178BYDGOSZCZM3049M 11500:00:3500:19:0100:41:39.3000:42:14.40+00:22:518:197,2
50JAGIEŁA Bartosz 95BYDGOSZCZM3050M 11600:00:0000:20:2600:42:53.3000:42:53.30+00:23:308:347,0
51DUSZKIEWICZ Adam 57BYDGOSZCZM3051M 11800:00:3000:20:4600:43:07.8500:43:38.15+00:24:148:377,0
Znaleziono 51 wynik(ów)