II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1LEWANDOWSKI Marcin 160BYDGOSZCZM3000:00:0000:04:31
2KRYSKE Bartosz 134BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:40
3KOLIŃSKI Dawid 124NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:0000:09:50
4HOŁTYN Patryk 89BYDGOSZCZM3000:00:0200:09:58
5KOTULA Sławomir 130BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:59
6NAGORZYSKI Arek 188BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:26
7MACIŃSKI Waldek 171BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:29
8JOPPEK Łukasz 105BYDGOSZCZM3000:00:0000:10:48
9LEWANDOWSKI Sebastian 163DOBRCZM3000:00:0200:10:52
10MUSZYŃSKI Łukasz 186BYDGOSZCZM3000:00:0300:11:04
11KULIK Stanislav 144BYDGOSZCZM3000:00:0200:11:19
12ROSZAK Zbigniew 235GNIEWKOWOM3000:00:1100:12:18
13HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3000:00:1500:12:41
14DOMBROWSKI Rafał 53BYDGOSZCZM3000:00:0300:12:43
15KOZŁOWSKI Krzysztof 131TORUŃM3000:00:1000:12:56
16NOWAKOWSKI Grzegorz 192BYDGOSZCZM3000:00:1700:13:01
17BRYLIŃSKI Jakub 222BYDGOSZCZM3000:00:3300:13:06
18FIK Marek 62BYDGOSZCZM3000:00:0400:13:17
19PRZYBYLSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM3000:00:0500:13:26
20MAKUSZEWSKI Mateusz 174BYDGOSZCZM3000:00:1600:13:44
21PIĄTKOWSKI Mateusz 212KCYNIAM3000:00:0800:14:05
22GLAZIK Jan 72MROCZAM3000:00:1000:14:06
23GLINKOWSKI Dariusz 73BYDGOSZCZM3000:00:2400:14:08
24POTRZEBOWSKI Marek 224BYDGOSZCZM3000:00:1900:14:11
25KUJAWA Przemysław 138BYDGOSZCZM3000:00:0200:14:17
26SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3000:01:1400:14:31
27CHMIELARSKI Michał 33BYDGOSZCZM3000:00:1700:15:14
28ŁUKASZ Wawrzyniak 168SICIENKOM3000:00:2300:15:29
29WOŹNIAK Jurand 302BYDGOSZCZM3000:00:1000:15:37
30STANISZEWSKI Konrad 259KUTNOM3000:00:1200:15:46
31BOROWA Łukasz 20BYDGOSZCZM3000:00:1100:15:57
32SUCHARA Dariusz 269OSSÓWKAM3000:00:1100:16:32
33WITKOWSKI Dawid 296BYDGOSZCZM3000:00:2800:16:36
34SKONIECZKA Piotr 247TORUŃM3000:00:0600:17:08
35CZERNIAK Marcin 38BIAŁE BŁOTAM3000:00:3200:17:11
36RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3000:00:3100:17:12
37KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3000:00:2200:17:38
38BRYLIŃSKI Jakub 22BYDGOSZCZM3000:00:1900:17:46
39TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3000:00:4700:17:59
40DOMARACKI Wojciech 51BYDGOSZCZM3000:00:1000:18:27
41WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3000:00:2400:18:41
42MIĘTKIEWICZ Paweł 178BYDGOSZCZM3000:00:3500:19:01
43GRZEMPA Bartosz 82BYDGOSZCZM3000:00:2100:19:26
44BARTCZAK Piotr 5BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:34
45ŁUKASZEWSKI Kamil 331M3000:00:0000:19:50
46UMIŃSKI Kacper 282BYDGOSZCZM3000:00:2400:19:51
47WELC Michał 288BYDGOSZCZM3000:00:1800:19:54
48FRASZ Robert 63BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:55
49JAGIEŁA Bartosz 95BYDGOSZCZM3000:00:0000:20:26
50DUSZKIEWICZ Adam 57BYDGOSZCZM3000:00:3000:20:46
51SIDOROWICZ Paweł 245KRĘCZKIM3000:00:1400:21:23
Znaleziono 51 wynik(ów)