II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1UMIŃSKI Robert 283BYDGOSZCZM401M 600:00:0200:10:2700:21:09.8500:21:12.50 4:1314,2
2KRYGOWSKI Tomasz 133TUCHOLAM402M 800:00:0100:10:3100:21:27.6000:21:28.80+00:00:164:1714,0
3DROCIAK Michał 54BYDGOSZCZM403M 1100:00:0100:10:2500:21:56.5500:21:57.75+00:00:454:2313,7
4BUZALSKI Robert 30BYDGOSZCZM404M 1400:00:0200:11:1700:23:09.7000:23:12.65+00:02:004:3713,0
5HRYCZ Paweł 93TORUŃM405M 2000:00:0400:12:2000:24:47.4000:24:51.40+00:03:384:5712,1
6PASZKIET Remigiusz 210BARCINM406M 2100:00:0000:12:4900:24:57.2000:24:57.20+00:03:444:5912,0
7SZEIB Robert 273BYDGOSZCZM407M 2500:00:0300:12:0100:25:40.1500:25:43.55+00:04:315:0811,7
8BUTOWSKI Michał 28BYDGOSZCZM408M 2900:00:1100:13:0400:26:03.7500:26:15.65+00:05:035:1211,5
9FRYDRYCH Marcin 65BYDGOSZCZM409M 3100:00:4200:12:3400:26:00.6500:26:43.45+00:05:305:1211,5
10ZAPARUCHA Mikołaj 312RYNARZEWOM4010M 3400:00:0600:13:1000:26:59.9000:27:06.35+00:05:535:2311,1
11SŁOWIŃSKKI Pawel 250BYDGOSZCZM4011M 3500:00:1500:14:1000:26:54.5000:27:10.35+00:05:575:2211,2
12LEWANDOWSKI Michał 164ŁOCHOWOM4012M 3700:00:0900:13:1000:27:08.9500:27:18.45+00:06:055:2511,1
13ZAGÓRSKI Maciej 330M4013M 4000:00:0800:13:5000:27:53.1000:28:01.20+00:06:485:3410,8
14DUDZIK Andrzej 56BYDGOSZCZM4014M 4600:00:1100:14:1000:28:49.5500:29:01.35+00:07:485:4510,4
15KURCZEWSKI Mikołaj 146BYDGOSZCZM4015M 5100:00:1600:14:3500:28:57.9000:29:14.45+00:08:015:4710,4
16OLSZEWSKI Paweł 202BYDGOSZCZM4016M 5200:00:1700:14:3000:29:00.8000:29:17.95+00:08:055:4810,3
17WOLSZCZAK Rafał 301BYDGOSZCZM4017M 5400:00:0800:15:0100:29:27.7500:29:35.85+00:08:235:5310,2
18POLAWSKI Marcin 221SZUBINM4018M 5900:00:1100:15:1600:29:59.0500:30:10.50+00:08:585:5910,0
19BUREK Radosław 316M4019M 6100:00:0400:15:1900:30:10.7000:30:15.15+00:09:026:029,9
20MĘŻYKOWSKI Krzysztof 177SZUBINM4020M 6400:00:1000:14:4200:30:25.0000:30:35.25+00:09:226:059,9
21GOLIK Krzysztof 74BYDGOSZCZM4021M 6900:00:1900:15:3100:31:02.8000:31:21.90+00:10:096:129,7
22JANUSZEWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM4022M 7500:00:2000:16:1600:32:28.6000:32:48.75+00:11:366:299,2
23WIŚNIEWSKI Remigiusz 294KCYNIAM4023M 8700:00:0900:16:4100:34:42.9500:34:52.65+00:13:406:568,6
24LEWANDOWSKI Robert 161PLEWISKAM4024M 8800:00:0200:16:5000:35:45.5000:35:47.60+00:14:357:098,4
25SZCZESIK Damian 272BYDGOSZCZM4025M 9400:00:2100:18:4600:36:25.1000:36:46.65+00:15:347:178,2
26PACHOLSKI Tadeusz 205BYDGOSZCZM4026M 9600:00:2000:18:4900:36:47.4500:37:07.50+00:15:557:218,2
27JAROCH Rafał 100BYDGOSZCZM4027M 10600:00:1300:19:1300:39:05.2000:39:18.80+00:18:067:497,7
28HORKA Adam 92BYDGOSZCZM4028M 12200:00:2200:22:0900:45:16.6500:45:39.00+00:24:269:036,6
29SOŁDYGA Paweł 254BYDGOSZCZM4029M 12300:00:1300:23:5100:48:19.4500:48:33.10+00:27:209:396,2
Znaleziono 29 wynik(ów)