II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1LEWANDOWSKA Dorota 156BYDGOSZCZK3000:00:0000:04:31
2LINKOWSKA Sandra 165JADWIGOWOK2000:00:0300:11:42
3CHEŁMINIAK Monika 32BYDGOSZCZK3000:00:0400:11:42
4DOBRZYŃSKA Ewa 49BYDGOSZCZK3000:00:0200:11:51
5GRECMAN Anna 78INOWROCŁAWK4000:00:0200:11:51
6RAKOWSKA Natalia 326K2000:00:0000:11:52
7WOJTANIS Magdalena 300TORUŃK3000:00:0200:11:59
8WOŹNIECKA Karolina 303BYDGOSZCZK3000:00:0500:12:03
9RYMARKIEWICZ Małgorzata 243BYDGOSZCZK3000:00:0200:12:05
10CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 36ŻOŁĘDOWOK4000:00:0300:12:19
11TARCZYŃSKA Marta 275BYDGOSZCZK3000:00:0400:12:19
12POLAŃCZYK Paulina 220ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK3000:00:0200:12:21
13DROŻDŻ Anna 55NAKŁO NAD NOTECIĄK3000:00:0200:12:33
14HAN Agnieszka 88BIAŁE BŁOTAK3000:00:1500:12:40
15FIEGEL Katarzyna 60BYDGOSZCZK4000:00:0000:12:48
16CIACIUCH Agnieszka 35KCYNIAK2000:00:0700:12:48
17OKULICZ Anita 199BYDGOSZCZK3000:00:0000:13:11
18CZYŻEWSKA Justyna 41BRZOZAK3000:00:0500:13:11
19KOLINSKA Sylwia 123GOŁAŃCZK4000:00:0300:13:19
20BUDNY Ewa 25BYDGOSZCZD200:00:0800:13:20
21BAGNIEWSKA Małgorzata 2TRYSZCZYNK3000:00:1100:13:23
22HAŁAS Ewa 86KCYNIAK4000:00:0700:13:24
23KUJDA Dorota 140OSIELSKOK4000:00:0400:13:25
24BORAKIEWICZ Natalia 18GOŁAŃCZK3000:00:0300:13:26
25NAGORZYSKA Sylwia 187BYDGOSZCZK3000:00:0100:13:34
26KAJA Dominika 111BYDGOSZCZK3000:00:1200:13:37
27BUDNY Joanna 24BYDGOSZCZK3000:00:0500:13:49
28CABAŃSKA Katarzyna 31BARCINK4000:00:1000:13:52
29KUKLISOVA Gabriela 141BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:03
30ZIELIŃSKA Agnieszka 317BYDGOSZCZK3000:00:0900:14:07
31RYDELSKA Marysia 241TUCHOLAK3000:00:1500:14:09
32PIECZYŃSKA Joanna 214BYDGOSZCZK3000:00:1600:14:17
33GRZESIAK-KNUT Lucyna 83SICIENKOK3000:00:1800:14:27
34GOŁATTA Magdalena 77BYDGOSZCZK4000:00:1900:14:27
35LANGE Monika 149BYDGOSZCZK4000:00:1800:14:28
36OKRĘGLICKA Barbara 197BYDGOSZCZK5000:00:0500:14:38
37BOCHNIAK Aleksandra 16BYDGOSZCZK5000:00:1500:14:38
38PIONTEK Elżbieta 215BYDGOSZCZK6000:00:0300:14:41
39BOJAŁKOWSKA Krystyna 17BYDGOSZCZK4000:00:0400:14:51
40WALENTYN Katarzyna 285TORUŃK4000:00:1000:14:55
41PIECHOWSKA Magdalena 213CHOJNICEK4000:00:0500:14:57
42POTRZEBOWSKA Agata 223BYDGOSZCZK3000:00:1700:14:57
43HORKA Natalia 91BYDGOSZCZD100:00:0100:15:03
44GIERCZAK Dorota 70BYDGOSZCZK3000:00:0600:15:04
45GAIDA Milena 67SZCZEPANOWOK3000:00:1600:15:08
46KABACIŃSKA Kinga 108BYDGOSZCZK3000:00:1500:15:10
47RYDZEWSKA Alina 242BRODNICAK4000:00:1500:15:10
48BUREK Dorota 26NIEMCZK4000:00:0400:15:18
49FRYCA Aleksandra 64BYDGOSZCZK3000:00:1300:15:22
50BOROWA Agnieszka 21BYDGOSZCZK3000:00:1200:15:24
51GIZINSKA Paulina 71BYDGOSZCZK4000:00:0400:15:25
52MARSZAŁEK Monika 175BYDGOSZCZK2000:00:0500:15:25
53DEMBIŃSKA Katarzyna 45BYDGOSZCZK2000:00:2400:15:27
54KABLUKA Valeria 109BYDGOSZCZK3000:00:1100:15:36
55SOBUCKA Ewelina 252KCYNIAK2000:00:1000:15:44
56HADOWSKA Anna 85JACEWOK6000:00:0300:15:46
57PARADOWSKA Katarzyna 208NOWY DWÓRK4000:00:0000:15:50
58BIEDROŃ Aleksandra 13BIAŁE BŁOTAK2000:00:2400:15:56
59PANFIL Paulina 206INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
60PANKOWSKA-SIWIAK Agata 207INOWROCŁAWK2000:00:1800:15:58
61TOKARSKA Katarzyna 279BYDGOSZCZK4000:00:0600:16:03
62NOWAKOWSKA Agnieszka 190TUCHOLAK4000:00:0600:16:05
63DŁUGOŃSKA Beata 47GRUDZIĄDZK4000:00:0500:16:08
64LEMAŃSKA Agnieszka 152BYDGOSZCZK2000:00:0700:16:09
65JARCZEWSKA Renata 99GOLENIÓWK5000:00:0600:16:13
66MACINKIEWICZ Natalia 170BYDGOSZCZK3000:00:1300:16:16
67LEWANDOWSKA Sylwia 157BYDGOSZCZK4000:00:1300:16:19
68BŁAŻEK Kasia 14BIAŁE BŁOTAK3000:00:1200:16:20
Niesklasyfikowani
BOCHAŃSKA Magdalena 15BYDGOSZCZK30DNF00:16:21 DNF
70CHUDECKA Beata 34GRÓDEKK4000:00:3900:16:34
71TYKWIŃSKA Agnieszka 280BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:44
72DŁUGOŃSKA Agnieszka 48GRUDZIĄDZK2000:00:0600:16:44
73DECOWSKA Sylwia 43BYDGOSZCZK3000:00:2600:16:48
74NOWAKOWSKA Marta 191BYDGOSZCZK3000:00:1700:16:49
75MINCZYNSKA Anna 184BYDGOSZCZD100:00:2600:16:49
76LEWANDOWSKA Sylwia 154BYDGOSZCZK3000:00:0100:16:51
77NOWICKA Tatiana 193ŚWIECIEK4000:00:3700:16:51
78LEWANDOWSKA Kornelia 155BYDGOSZCZD100:00:0100:16:52
79MATUSZEWSKA-KUJAWA Natalia 176BYDGOSZCZK3000:00:0200:16:52
80LEŚNIAK Edyta 153BYDGOSZCZK3000:00:0500:16:55
81JENERALSKA Natalia 103ZĄBKIK3000:00:0700:16:59
82MILEWSKA Violetta 182BYDGOSZCZK4000:00:0400:17:07
83KULIŃSKA Sylwia 145BYDGOSZCZK2000:00:0900:17:11
84TEMPSKA Agnieszka 277BYDGOSZCZK4000:00:0600:17:13
85DOKTOR Katarzyna 50BYDGOSZCZK5000:00:3900:17:13
86DYPOLT Julia 59BARCINK3000:00:1900:17:18
87BUZALSKA Agnieszka 29BYDGOSZCZK5000:00:1400:17:21
88OSTROWSKA Justyna 204MAMLICZK3000:00:1500:17:32
89WOJCZAKOWSKA Paulina 299ŻOŁĘDOWOK3000:00:2500:17:36
90ZALEWSKA Joanna 311MICHALINK2000:00:2300:17:54
91ZYBER-TARCZYŃSKA Zuzanna 318KOSTRZYN NAD ODRĄK3000:00:4700:17:59
92MACIEJEWSKA Magdalena 181K3000:00:0900:18:04
93KLEWICZ Jolanta 121BYDGOSZCZK5000:00:0700:18:06
94MIKOŁAJCZAK Martyna 179BYDGOSZCZK2000:00:1300:18:08
95WIRSZYŁŁO Karina 291NIEMCZK3000:00:1500:18:10
96DUSZYŃSKA Katarzyna 58SIENNOK4000:00:1400:18:11
97KUJAWA Agnieszka 139BYDGOSZCZK4000:00:2000:18:13
98GOŁATA-KRZYWDZIŃSKA Aleksandra 76BYDGOSZCZK2000:00:1900:18:23
99WIECZOREK Justyna 289INOWROCŁAWK4000:00:2600:18:26
100WYPYCH KLUNDER Katarzyna 322K3000:00:1000:18:27
101UMIŃSKA Marzena 281BYDGOSZCZK3000:00:0600:18:29
102WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 295OSIELSKOK3000:00:4500:18:29
103STAROSTECKA Joanna 261ŁOCHOWOK3000:00:0800:18:31
104WÓJCIK Anna 304BYDGOSZCZK4000:00:0400:18:32
105STRZYŻOWSKA Monika 265BYDGOSZCZK4000:00:4000:18:36
106BERTLING Monika 11BYDGOSZCZK3000:00:2500:18:39
107ŻYWICA Joanna 320BYDGOSZCZK4000:00:2500:18:39
108POKORSKA KAWA Justyna 219BYDGOSZCZK4000:00:3900:18:43
109WOJCIECHOWSKA Monika 298ŁOCHOWICEK4000:00:2100:18:50
110KĘDZIERSKA Julia 115MŁYNICEK2000:00:4200:18:54
111JAROCH Magdalena 101BYDGOSZCZK4000:00:1300:19:13
112NOWICKA Renata 195BIAŁE BŁOTAK5000:00:2700:19:21
113KACZMAREK Paulina 110BYDGOSZCZK3000:00:2600:19:22
114NOWICKA Aldona 194BIAŁE BŁOTAK2000:00:2600:19:22
115GRZEMPA Joanna 81BYDGOSZCZK2000:00:2100:19:26
116PIWECKA Karolina 217BYDGOSZCZK4000:00:2200:19:27
117MINCZYNSKA Paulina 183BYDGOSZCZK3000:00:2700:19:27
118BARTCZAK Natalia 6BYDGOSZCZK3000:00:1800:19:33
119BUŚKO Karolina 27BYDGOSZCZK4000:00:4600:19:36
120PYPKOWSKA Agnieszka 229NIESZAWAK5000:00:2400:19:37
121LAMENT Lidia 148INOWROCŁAWK6000:00:0300:19:40
122KULIGOWSKA Barbara 142BYDGOSZCZK3000:00:2000:19:44
123STELLER Agnieszka 264BYDGOSZCZK4000:00:2000:19:44
124GOŁATA Joanna 75BYDGOSZCZK5000:00:1900:19:47
125WIŃSKA Marta 290BYDGOSZCZK3000:00:3000:19:54
126WAWRZYNIAK Sandra 287DOBRCZK3000:00:2900:19:55
127KEMNITZ Agnieszka 114NOWA WIEŚ NOTECKAK3000:00:0800:19:56
128PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna 225KCYNIAK4000:00:0900:19:59
129BORAKIEWICZ Maria 19GOŁAŃCZK6000:00:0300:20:05
130WALCZYNA-WELC Weronika 284BYDGOSZCZK3000:00:0700:20:05
131GROCHOWSKA Karolina 79BYDGOSZCZK4000:00:1700:20:16
132RUTKOWSKA Karolina 323BYDGOSZCZK4000:00:0400:20:22
133ZARĘBA Joanna 313BYDGOSZCZK4000:00:2300:21:01
133ZARĘBA Iga 315BYDGOSZCZD100:00:2200:21:02
135LIPIŃSKA Karolina 166BYDGOSZCZD200:00:1400:21:04
136RUDNA Nadia 237BYDGOSZCZD100:00:1400:21:05
137KOMOROWSKA Hania 125KCYNIAK3000:00:0800:21:10
138ZAKRZEWSKA Lidia 310KCYNIAK3000:00:0800:21:23
139BANAŚKIEWICZ Paulina 3BYDGOSZCZK3000:00:1800:21:26
140LASOTA Agata 150STARY DWÓRK3000:00:2400:21:31
141RĘDZINA Agnieszka 231BYDGOSZCZK4000:00:3400:21:39
142CZERNIAK MALACHOWSKA Anna 39BIAŁE BŁOTAK3000:00:3300:21:40
143FIEREK Bernadeta 61TUCHOLAK5000:00:1300:21:50
144RUTKOWSKA PISZCZYŃSKA Agata 240BYDGOSZCZK3000:00:1900:21:53
145BARAN Magdalena 4INOWROCŁAWK5000:00:1500:21:59
146HORKA Izabela 90BYDGOSZCZK4000:00:2200:22:08
147ORCZYK Katarzyna 203INOWROCŁAWK5000:00:0900:22:25
148PRZYBYŁA Agata 228BYDGOSZCZK2000:00:0900:22:26
149JUSZCZAK Małgorzata 107INOWROCŁAWK5000:00:2600:22:49
150SUCHARA Magdalena 268OSSÓWKAK3000:00:1400:22:56
151SUCHARA Maria 271OSSÓWKAD000:00:1400:22:56
152JANAS Malwina 96CIECHOCINEKK3000:00:1400:22:56
153DAMRATH Maja 42BYDGOSZCZK2000:00:2500:23:07
154POKORSKA Marika 218BYDGOSZCZK3000:00:2000:23:21
155SMARUJ - SADOWSKA Janina 251BYDGOSZCZK7000:00:3700:23:24
156SPANCERSKA Sandra 257BYDGOSZCZK2000:00:2800:23:39
157SOŁDYGA Urszula 255BYDGOSZCZD100:00:1200:23:51
158SOŁDYGA Jolanta 253BYDGOSZCZK3000:00:1200:23:52
159BIAŁECKA Katarzyna 12MAKSYMILIANOWOK5000:00:3200:24:49
160RYMASZEWSKA Jolanta 244SIENNOK5000:00:3100:24:50
161MLICKA Agnieszka 185BYDGOSZCZK4000:00:2000:25:18
162NOWAK Natalia 189AUGUŚCINK3000:00:1300:25:25
163DOMBROWSKA Karolina 52BYDGOSZCZK3000:00:1200:25:26
164SŁOMSKA Monika 249ŚWIECIEK4000:00:3700:26:47
165OLECHNOWICZ Ana 200BYDGOSZCZK4000:00:3500:27:23
166WIŚNIEWSKA Agnieszka 292BYDGOSZCZK4000:00:3600:27:23
167RUSS Magdalena 239BYDGOSZCZK3000:00:2800:28:35
168STASZAK-KOWALSKA Radosława 262BYDGOSZCZK6000:00:3200:28:56
SPANCERSKA Dagmara 256BYDGOSZCZK40DNF00:34:01 DNF
Znaleziono 169 wynik(ów)