II BYDGOSKI BIEG PO ODDECH
Organizator : Stowarzyszenie Waleczne Serca
Data : 2021-10-03
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 326
Wystartowało : 294
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 292
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | D0 | Bieg z psem | D1 | D2 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2.5km
   
1LEWANDOWSKI Marcin 160BYDGOSZCZM3000:00:0000:04:31
2KRYSKE Bartosz 134BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:40
3SIWIAK Filip 246GDAŃSKM2000:00:0100:09:49
4KOLIŃSKI Dawid 124NAKŁO NAD NOTECIĄM3000:00:0000:09:50
5HOŁTYN Patryk 89BYDGOSZCZM3000:00:0200:09:58
6KOTULA Sławomir 130BYDGOSZCZM3000:00:0100:09:59
7DROCIAK Michał 54BYDGOSZCZM4000:00:0100:10:25
8NAGORZYSKI Arek 188BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:26
9UMIŃSKI Robert 283BYDGOSZCZM4000:00:0200:10:27
10MACIŃSKI Waldek 171BYDGOSZCZM3000:00:0100:10:29
11KRYGOWSKI Tomasz 133TUCHOLAM4000:00:0100:10:31
12ZAJĄKAŁA Wojciech 309BYDGOSZCZM2000:00:0100:10:40
13JOPPEK Łukasz 105BYDGOSZCZM3000:00:0000:10:48
14LEWANDOWSKI Sebastian 163DOBRCZM3000:00:0200:10:52
15MUSZYŃSKI Łukasz 186BYDGOSZCZM3000:00:0300:11:04
16BUZALSKI Robert 30BYDGOSZCZM4000:00:0200:11:17
17KULIK Stanislav 144BYDGOSZCZM3000:00:0200:11:19
18BAZAK Cezary 10ŻOŁĘDOWOM5000:00:0300:11:50
19LIS Krzysztof 167ZĄBKIM5000:00:0200:11:52
20LEWANDOWSKI Maciej 159PŁONKOWOM2000:00:0200:11:57
21SZEIB Robert 273BYDGOSZCZM4000:00:0300:12:01
22ŻYWICA Szymon 321TORUŃM2000:00:0600:12:14
23ROSZAK Zbigniew 235GNIEWKOWOM3000:00:1100:12:18
24HRYCZ Paweł 93TORUŃM4000:00:0400:12:20
25BARTKOWIAK Franciszek 9BYDGOSZCZD100:00:0200:12:31
26FRYDRYCH Marcin 65BYDGOSZCZM4000:00:4200:12:34
27HAN Sławomir 87BIAŁE BŁOTAM3000:00:1500:12:41
28DOMBROWSKI Rafał 53BYDGOSZCZM3000:00:0300:12:43
29BRZYKCY Artur 23LUDWIKOWOM2000:00:0700:12:48
30PASZKIET Remigiusz 210BARCINM4000:00:0000:12:49
31KOZŁOWSKI Krzysztof 131TORUŃM3000:00:1000:12:56
32NOWAKOWSKI Grzegorz 192BYDGOSZCZM3000:00:1700:13:01
33BUTOWSKI Michał 28BYDGOSZCZM4000:00:1100:13:04
34BRYLIŃSKI Jakub 222BYDGOSZCZM3000:00:3300:13:06
35ZAPARUCHA Mikołaj 312RYNARZEWOM4000:00:0600:13:10
36LEWANDOWSKI Michał 164ŁOCHOWOM4000:00:0900:13:10
37SKÓRCZEWSKI Jacek 248NIEMCZM5000:00:0500:13:16
38FIK Marek 62BYDGOSZCZM3000:00:0400:13:17
39PRZYBYLSKI Dariusz 227BYDGOSZCZM3000:00:0500:13:26
40MAKUSZEWSKI Mateusz 174BYDGOSZCZM3000:00:1600:13:44
41ZAGÓRSKI Maciej 330M4000:00:0800:13:50
42KOSZOWSKI Bartosz 127BYDGOSZCZD200:00:0400:13:53
43KĘDZIERSKI Adam 117MŁYNICED200:00:2700:13:54
44PIĄTKOWSKI Mateusz 212KCYNIAM3000:00:0800:14:05
45GLAZIK Jan 72MROCZAM3000:00:1000:14:06
46KRZYWDZIŃSKI Tomasz 135BYDGOSZCZM2000:00:2200:14:07
47OKRĘGLICKI Antoni 198BYDGOSZCZM7000:00:0500:14:08
48GLINKOWSKI Dariusz 73BYDGOSZCZM3000:00:2400:14:08
49DUDZIK Andrzej 56BYDGOSZCZM4000:00:1100:14:10
50SŁOWIŃSKKI Pawel 250BYDGOSZCZM4000:00:1500:14:10
51POTRZEBOWSKI Marek 224BYDGOSZCZM3000:00:1900:14:11
52OBRĘBSKI Kamil 196BYDGOSZCZM2000:00:0000:14:17
53KUJAWA Przemysław 138BYDGOSZCZM3000:00:0200:14:17
54JÓZWIK Jacek 106BYDGOSZCZM7000:00:0700:14:23
55OLSZEWSKI Paweł 202BYDGOSZCZM4000:00:1700:14:30
56SPRAWA Zbigniew 258BYDGOSZCZM3000:01:1400:14:31
57KURCZEWSKI Mikołaj 146BYDGOSZCZM4000:00:1600:14:35
58DĘBSKI Jan 46SUCHARZEWOM6000:00:0900:14:36
59MĘŻYKOWSKI Krzysztof 177SZUBINM4000:00:1000:14:42
60KUCHARCZYK Dariusz 137BYDGOSZCZM5000:00:5100:14:50
61WOLSZCZAK Rafał 301BYDGOSZCZM4000:00:0800:15:01
62STRZYŻOWSKI Nikodem 267BYDGOSZCZD200:00:1100:15:09
63LEWANDOWSKI Oskar 162PLEWISKAD100:00:0000:15:13
64TEMPSKI Aleksander 278BYDGOSZCZM2000:00:0700:15:13
65CHMIELARSKI Michał 33BYDGOSZCZM3000:00:1700:15:14
66GULKA Wojciech 84WITUNIAM2000:00:0200:15:16
67POLAWSKI Marcin 221SZUBINM4000:00:1100:15:16
68BUREK Radosław 316M4000:00:0400:15:19
69WARMUZ Adam 286BYDGOSZCZD200:00:1100:15:28
70WÓJCIK Tomasz 305BYDGOSZCZM5000:00:0600:15:29
71WÓJCIK Piotr 306BYDGOSZCZD200:00:0600:15:29
72ŁUKASZ Wawrzyniak 168SICIENKOM3000:00:2300:15:29
73KIEDROWSKI Krystian 119KAMIEŃ KRAJEŃSKIM2000:00:1600:15:31
74GOLIK Krzysztof 74BYDGOSZCZM4000:00:1900:15:31
75WOŹNIAK Jurand 302BYDGOSZCZM3000:00:1000:15:37
76CZERWIŃSKI Michał 40BYDGOSZCZM2000:00:0900:15:39
77STANISZEWSKI Konrad 259KUTNOM3000:00:1200:15:46
78BOROWA Łukasz 20BYDGOSZCZM3000:00:1100:15:57
79DECOWSKI Adam 44BYDGOSZCZD100:00:2600:16:04
80PRZYBORSKI Łukasz 226KRUSZYN KRAJEŃSKIM2000:00:2100:16:06
81JANUSZEWSKI Marcin 98BYDGOSZCZM4000:00:2000:16:16
82MIKOŁAJCZAK Mateusz 180BYDGOSZCZM2000:00:0700:16:21
83SUCHARA Dariusz 269OSSÓWKAM3000:00:1100:16:32
84SUCHARA Jan 270OSSÓWKAD100:00:1100:16:33
85WITKOWSKI Dawid 296BYDGOSZCZM3000:00:2800:16:36
86GIERACH Krzystof 69BYDGOSZCZM6000:00:1100:16:37
87WIŚNIEWSKI Remigiusz 294KCYNIAM4000:00:0900:16:41
88LEWANDOWSKI Robert 161PLEWISKAM4000:00:0200:16:50
89OLECHNOWICZ Tomasz 201BYDGOSZCZM5000:00:2200:16:55
90CIEŚLIK Marek 37MICHALIN 6, 89-121 ŚLESINM6000:00:0000:17:07
91SKONIECZKA Piotr 247TORUŃM3000:00:0600:17:08
92CZERNIAK Marcin 38BIAŁE BŁOTAM3000:00:3200:17:11
93RĘDZINA Michał 230BYDGOSZCZM3000:00:3100:17:12
94RUDNIKOWSKI Andrzej 238BYDGOSZCZM5000:00:0500:17:29
95KOMOROWSKI Wojciech 126ŻOŁĘDOWOM3000:00:2200:17:38
96BRYLIŃSKI Jakub 22BYDGOSZCZM3000:00:1900:17:46
97KOŚMIEJA Filip 128BYDGOSZCZD200:00:1600:17:48
98TARCZYŃSKI Kamil 276KOSTRZYN NAD ODRĄM3000:00:4700:17:59
99JĘDRZEJCZAK Jakub 104BYDGOSZCZD100:00:2800:18:03
100DOMARACKI Wojciech 51BYDGOSZCZM3000:00:1000:18:27
101WÓJCIK Mikołaj 307BYDGOSZCZD100:00:0400:18:32
102WIŚNIEWSKI Leszek 293BYDGOSZCZM3000:00:2400:18:41
103SZCZESIK Damian 272BYDGOSZCZM4000:00:2100:18:46
104PACHOLSKI Tadeusz 205BYDGOSZCZM4000:00:2000:18:49
105MIĘTKIEWICZ Paweł 178BYDGOSZCZM3000:00:3500:19:01
106STANKIEWICZ Miłosz 260BYDGOSZCZM2000:00:3400:19:02
107JAROCH Rafał 100BYDGOSZCZM4000:00:1300:19:13
108GRZEMPA Bartosz 82BYDGOSZCZM3000:00:2100:19:26
109BARTCZAK Piotr 5BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:34
110ŁUKASZEWSKI Kamil 331M3000:00:0000:19:50
111UMIŃSKI Kacper 282BYDGOSZCZM3000:00:2400:19:51
112KWIATKOWSKI Wojciech 147OSIELSKOM5000:00:1200:19:54
113WELC Michał 288BYDGOSZCZM3000:00:1800:19:54
114FRASZ Robert 63BYDGOSZCZM3000:00:1700:19:55
115GROCHOWSKI Jan 80BYDGOSZCZD100:00:1700:20:11
116JAGIEŁA Bartosz 95BYDGOSZCZM3000:00:0000:20:26
117DUSZKIEWICZ Adam 57BYDGOSZCZM3000:00:3000:20:46
118KULIGOWSKI Damian 143BYDGOSZCZD100:00:0200:21:19
119SIDOROWICZ Paweł 245KRĘCZKIM3000:00:1400:21:23
120LASOTA Filip 151STARY DWÓRD100:00:2600:21:24
121RĘDZINA Szymon 232BYDGOSZCZD100:00:3400:21:39
122HORKA Adam 92BYDGOSZCZM4000:00:2200:22:09
123HUZAKOWSKI Zbigniew 94TORUŃM5000:00:1700:23:27
124SOŁDYGA Paweł 254BYDGOSZCZM4000:00:1300:23:51
125MAJEK Adam 173WARSZAWAD100:00:0000:29:21
Znaleziono 125 wynik(ów)