II EKSTREMALNY JUNIOR, 400M, 1KM
Dziki Weekend 2018
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2018-08-19
Miejsce : Police
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 191
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 168
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRALEWICZ Olgierd 1MUROWANA GOŚLINAChłopcy 11-151M 300:00:0000:05:55.1500:05:55.15 5:5510,1
2RUTKOWSKI Gracjan 112POLICEChłopcy 6-103M 400:00:0000:05:58.6000:05:58.60+00:00:035:5810,1
3GARBACIAK Dominika 98POLICEDziewczynki 11-151K 300:00:0000:06:47.8500:06:47.85+00:00:526:478,8
4STRZELCZYK Antosia 88ŚWINOUJŚCIEDziewczynki 6-103K 400:00:0000:06:48.1500:06:48.15+00:00:536:488,8
5WRÓBLEWSKI Nikodem 79GRYFICEChłopcy 6-1012M 1400:00:0000:06:56.3500:06:56.35+00:01:016:568,7
6WRÓBLEWSKI Maksymilian 78GRYFICEChłopcy 6-1018M 2400:00:0000:07:15.5000:07:15.50+00:01:207:158,3
7OBROCKI Maciej 71LÖCKNITZChłopcy 6-1024M 3600:00:0000:07:51.1000:07:51.10+00:01:557:517,6
8SZAJEK Gabor 119POLICEChłopcy 6-1025M 3700:00:0000:07:53.1500:07:53.15+00:01:587:537,6
9WIECZOREK Monika 14SZCZECINDziewczynki 6-1014K 2300:00:0000:08:22.6000:08:22.60+00:02:278:227,2
10MOLENDA Iga 106POLICEDziewczynki 6-1015K 2400:00:0000:08:22.9500:08:22.95+00:02:278:227,2
11KRUCZKOWSKI Kacper 120POLICEChłopcy 6-1035M 5000:00:0000:08:25.4000:08:25.40+00:02:308:257,1
12GIERS Dawid 105POLICEChłopcy 6-1037M 5600:00:0000:08:55.8500:08:55.85+00:03:008:556,7
13ROMEK Mariola 114SZCZECINDziewczynki 6-1026K 3800:00:0000:09:11.0500:09:11.05+00:03:159:116,5
14RAWLUK Alan 110STARGARDChłopcy 6-1042M 6600:00:0000:09:53.2500:09:53.25+00:03:589:536,1
15FELCENLOBEN Piotr 148ŁÓDŹChłopcy 6-1043M 6800:00:0000:09:56.5000:09:56.50+00:04:019:566,0
16KONDELA Jeremi 36CHOSZCZNOChłopcy 6-1046M 7100:00:0000:10:02.0000:10:02.00+00:04:0610:026,0
17KUŹBIK Weronika 80SZCZECINDziewczynki 6-1037K 5100:00:0000:10:20.4500:10:20.45+00:04:2510:205,8
18WAJS Alicja 60SZCZECINDziewczynki 6-1038K 5200:00:0000:10:23.0500:10:23.05+00:04:2710:235,8
19KUŹBIK Zuzanna 81SZCZECINDziewczynki 6-1039K 5300:00:0000:10:23.9000:10:23.90+00:04:2810:235,8
20WÓJCIK Laura 40BANIEDziewczynki 6-1045K 6000:00:0000:11:00.2000:11:00.20+00:05:0511:005,5
21BORODYN Marcelina 85SZCZECINDziewczynki 6-1050K 7000:00:0000:11:54.1500:11:54.15+00:05:5911:545,0
22WOJDAK Mateusz 108POLICEChłopcy 6-1057M 8500:00:0000:12:56.1500:12:56.15+00:07:0112:564,6
23JANS Gabriela 195Dziewczynki 6-1057K 8000:00:0000:17:22.3500:17:22.35+00:11:2717:223,5
24WILK Aleksander 115POLICEChłopcy 6-1059M 8800:11:11   
Znaleziono 24 wynik(ów)