Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 168 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-15 | Chłopcy 11-15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STEMPNIAK Danuta | 16 | HEL | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | MLECZEK Nela | 44 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | CHEŁMINIAK Tomasz | 66 | CZARNA ŁĄKA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | KRYSIŃSKI Jakub | 97 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | KOZŁOWSKA Alicja | 107 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | LECHOWICZ Filip | 117 | STARGARD | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | LIPSKI Oskar | 118 | PIŁA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | BLADY Marta | 123 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
9 | RUMOWSKI Norbert | 131 | DOBRA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | JĘDRAK Kuba | 133 | ŁĘGI | 00:00:00 | |||
11 | KRZACZKOWSKA Zosia | 136 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | KRZACZKOWSKA Hania | 137 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | KRUSZEWSKA Lena | 139 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | KOZAJDA Nikodem | 140 | DESZCZNO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | BĄK Natalia | 144 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | CIEMCIOCH Alex | 145 | UXBRIDGE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | HERUDZIŃSKI Michał | 150 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | KOWALSKI Wojtek | 152 | BOLESZKOWICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | ROMAN Wiktoria | 154 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | CHMIEL Antoni | 155 | WROCŁAW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | SZULC Szymon | 156 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | ROMEK Matylda | 157 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
23 | POST Jan | 158 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | POST Kosma | 159 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | OSTOJSKI Ignacy | 162 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | OSTOJSKA Maria | 163 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
27 | GADOWSKA Zuzanna | 164 | MIERZYN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | SOBOLEWSKI-SZWED Wojciech | 169 | MIERZYN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
29 | JARSKA-SZYMCZAK Jagoda | 186 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
30 | HRYNIEWIECKA Alicja | 129 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | WITORZĘĆ Bartosz | 130 | ŁĘGI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
32 | NAWROCKA Zuzanna | 147 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
33 | ANIOŁEK Bartosz | 32 | POZNAŃ | Chłopcy 6-10 | 00:17:38 | ||
34 | GRZESIEK Franciszek | 142 | CIECHOCINEK | Chłopcy 6-10 | 00:17:43 |
Znaleziono 34 wynik(ów)