Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 168 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-15 | Chłopcy 11-15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRALEWICZ Albert | 2 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
2 | WIECZOREK Marcin | 13 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
3 | KUCHARSKA Zuzanna | 17 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
4 | MISIAK Nadia | 23 | PRZEJĘSŁAW 18A/12 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
5 | JĘDRZEJAK Śzymon | 25 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
6 | BALCERZAK Cyprian | 29 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
7 | BACIOR Patrycja | 65 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
8 | WOZNY Kacper | 69 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
9 | SOLIS Mateusz | 70 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
10 | STRZELCZYK Przemek | 87 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
11 | KOSMALSKI Michał | 92 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
12 | KIES Ala | 102 | KOBYLANKA | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
13 | JAKKIR Nadia | 104 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
14 | RAWLUK Patryk | 111 | STARGARD | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
15 | REMBACKA Joanna | 116 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | KREJNER Rafał | 141 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
17 | GÓRNA Agata | 151 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
18 | DOROŻALSKI Kacper | 167 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
19 | GRYGORCEWICZ Jan | 170 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
20 | PAWŁASZEK Hanna | 171 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | |||
21 | KUSTRZYCKA Hanna | 173 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
22 | HULARCZYK Filip | 176 | KRĘŻEL | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
23 | BOBROWSKI Emmanuel | 184 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
24 | MAJDAŃSKI Borys | 189 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
25 | SROKA Igor | 190 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
26 | PASIŃSKA Oliwia | 194 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 |
Znaleziono 26 wynik(ów)