Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2018-08-19 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 191 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 168 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 10 Fala | 11 Fala | 12 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | 9 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-15 | Chłopcy 11-15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRALEWICZ Olgierd | 1 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
2 | GRALEWICZ Albert | 2 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
3 | JASTAK Milena | 3 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
4 | JASTAK Karol | 4 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | SITEK Lena | 5 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | KNIOŁA Weronika | 6 | PIŁA | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
7 | KNIOŁA Klaudia | 7 | PIŁA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | KWIATKOWSKA Tatiana | 8 | GDAŃSK | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
9 | ROSTRYGIN Wojtek | 9 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | WOJSZCZYK Julia | 10 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | WOJSZCZYK Blanka | 11 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | PEDA Mateusz | 12 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
13 | WIECZOREK Marcin | 13 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
14 | WIECZOREK Monika | 14 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | STEMPNIAK Michał | 15 | HEL | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
16 | STEMPNIAK Danuta | 16 | HEL | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | KUCHARSKA Zuzanna | 17 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
18 | SZYMAŃSKI Jan | 20 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | WARCHOŁ Jan | 22 | MIERZYN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
20 | MISIAK Nadia | 23 | PRZEJĘSŁAW 18A/12 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
21 | MISIAK Kinga | 24 | PRZEJĘSŁAW 18A/12 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | JĘDRZEJAK Śzymon | 25 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
23 | MAŁOCHA Klaudyna | 26 | ŚWINOUJŚCIE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
24 | MAŁOCHA Adam | 27 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
25 | JABŁOŃSKA Katarzyna | 28 | CHOJNA | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
26 | BALCERZAK Cyprian | 29 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
27 | ANIOŁEK Aleksandra | 33 | POZNAŃ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | JARZĄBKIEWICZ Dominika | 34 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
29 | JARZĄBKIEWICZ Dagmara | 35 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
30 | KONDELA Jeremi | 36 | CHOSZCZNO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | BOGACKA Wiktoria | 37 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
32 | BOGACKA Aleksandra | 38 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
33 | PRENDECKA Róża | 39 | WAŁCZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
34 | WÓJCIK Laura | 40 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
35 | CZEPIEL Wojtek | 42 | LUBANOWO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
36 | BUTRYN Zuzanna | 43 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
37 | MLECZEK Nela | 44 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
38 | PUPEK Wiktoria | 46 | ŁĘGI | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
39 | JURKOWSKI Daniel | 47 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
40 | CHMIELEWSKI Tomasz | 50 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
41 | WASIAK Oliwier | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
42 | SZCZUKO Emil | 51 | DOBRA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
43 | MILEJSKA Lena | 52 | ZIELONA GÓRA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
44 | ŁUKASZEWSKI Igor | 53 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
45 | JAWORSKI Oliwier | 54 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
46 | GŁUSZYK Kacper | 55 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
47 | GŁUSZYK Dominika | 56 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
48 | TOMICZAK Maciej | 57 | WARSZAWA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
49 | TOMICZAK Zofia | 58 | WARSZAWA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
50 | ŁUKASZEWSKA Nikola | 62 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
51 | SZULC Wiktor | 63 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
52 | BACIOR Patrycja | 65 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
53 | CHEŁMINIAK Tomasz | 66 | CZARNA ŁĄKA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
54 | HAJDUKIEWICZ Mateusz | 67 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
55 | MADRAK Piotr | 68 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
56 | WOZNY Kacper | 69 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
57 | SOLIS Mateusz | 70 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
58 | OBROCKI Maciej | 71 | LÖCKNITZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
59 | CHILOŃSKA Emilia | 72 | GRABNO | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
60 | MURAWSKI Nikodem | 73 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
61 | WITFER Oliwia | 75 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
62 | ZBLEWSKI Paweł | 77 | GRABNO | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
63 | WRÓBLEWSKI Nikodem | 79 | GRYFICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
64 | KUŹBIK Weronika | 80 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
65 | KUŹBIK Zuzanna | 81 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
66 | KUŹBICKA Amelia | 82 | GORZÓW WLKP | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
67 | GAWLIK Maks | 83 | BYDGOSZCZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
68 | GAWLIK Ola | 84 | BYDGOSZCZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
69 | BORODYN Marcelina | 85 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
70 | CHOJNOWSKA Magdalena | 86 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
71 | STRZELCZYK Przemek | 87 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
72 | STRZELCZYK Antosia | 88 | ŚWINOUJŚCIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
73 | KOSMALSKA Matylda | 91 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
74 | KOSMALSKI Michał | 92 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
75 | SAŃKA Weronika | 93 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
76 | SAŃKA Grażynka | 94 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
77 | KACZORKIEWICZ Agata | 95 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
78 | KRYSIŃSKI Jakub | 97 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
79 | GARBACIAK Dominika | 98 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
80 | TOKARCZYK Igor | 99 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
81 | KOTYNIA Miłosz | 101 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
82 | KIES Ala | 102 | KOBYLANKA | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
83 | DUMA Kacper | 103 | GOLENIÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
84 | JAKKIR Nadia | 104 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
85 | GIERS Dawid | 105 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
86 | MOLENDA Iga | 106 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
87 | KOZŁOWSKA Alicja | 107 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
88 | WOJDAK Mateusz | 108 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
89 | RAWLUK Alan | 110 | STARGARD | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
90 | RAWLUK Patryk | 111 | STARGARD | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
91 | ROMEK Mariola | 114 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
92 | REMBACKA Joanna | 116 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
93 | LECHOWICZ Filip | 117 | STARGARD | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
94 | LIPSKI Oskar | 118 | PIŁA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
95 | SZAJEK Gabor | 119 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
96 | KRUCZKOWSKI Kacper | 120 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
97 | KONKEL Mateusz | 121 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
98 | BLADY Filip | 122 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
99 | BLADY Marta | 123 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
100 | KONKEL Aleksandra | 124 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
101 | WILES Mateusz | 127 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
102 | MACHOLA Marcin | 128 | SZCZECINL | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
103 | RUMOWSKI Norbert | 131 | DOBRA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
104 | JĘDRAK Piotr | 132 | DOBRA | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
105 | JĘDRAK Kuba | 133 | ŁĘGI | 00:00:00 | |||
106 | MODZELEWSKA Laura | 134 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
107 | ORSZULAK Filip | 135 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
108 | KRZACZKOWSKA Zosia | 136 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
109 | KRZACZKOWSKA Hania | 137 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
110 | KRUSZEWSKI Alan | 138 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
111 | KRUSZEWSKA Lena | 139 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
112 | KOZAJDA Nikodem | 140 | DESZCZNO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
113 | KREJNER Rafał | 141 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
114 | BĄK Natalia | 144 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
115 | CIEMCIOCH Alex | 145 | UXBRIDGE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
116 | FELCENLOBEN Piotr | 148 | ŁÓDŹ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
117 | HERUDZIŃSKI Michał | 150 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
118 | GÓRNA Agata | 151 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
119 | KOWALSKI Wojtek | 152 | BOLESZKOWICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
120 | ROMAN Wiktoria | 154 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
121 | CHMIEL Antoni | 155 | WROCŁAW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
122 | SZULC Szymon | 156 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
123 | ROMEK Matylda | 157 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
124 | POST Jan | 158 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
125 | POST Kosma | 159 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
126 | KOWALIK Dariusz | 160 | KOSCIAN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
127 | KOWALIK Karolina | 161 | KOSCIAN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
128 | OSTOJSKI Ignacy | 162 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
129 | OSTOJSKA Maria | 163 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
130 | GADOWSKA Zuzanna | 164 | MIERZYN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
131 | DOROŻALSKI Kacper | 167 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
132 | RATAJCZAK Wojciech | 168 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
133 | SOBOLEWSKI-SZWED Wojciech | 169 | MIERZYN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
134 | GRYGORCEWICZ Jan | 170 | POLICE | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
135 | PAWŁASZEK Hanna | 171 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | |||
136 | PAWŁASZEK Katarzyna | 172 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
137 | KUSTRZYCKA Hanna | 173 | POLICE | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | ||
138 | ŚWIECKA Julia | 174 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
139 | HULARCZYK Filip | 176 | KRĘŻEL | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
140 | SZAL Nadia | 177 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
141 | BOZACZYŃSKA Weronika | 178 | EASTBOURNE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
142 | RYDZEWSKI Mateusz | 179 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
143 | RYDZEWSKI Bruno | 180 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
144 | 181 | 00:00:00 | |||||
145 | NOWAK Nadia | 183 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
146 | BOBROWSKI Emmanuel | 184 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
147 | JARSKA-SZYMCZAK Jagoda | 186 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
148 | NICEK Martyna | 188 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
149 | MAJDAŃSKI Borys | 189 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
150 | SROKA Igor | 190 | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | |||
151 | SZULC Lena | 191 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
152 | CIESZYŃSKA Julia | 192 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
153 | JANCZAREK Jakub | 193 | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
154 | PASIŃSKA Oliwia | 194 | Dziewczynki 11-15 | 00:00:00 | |||
155 | JANS Gabriela | 195 | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | |||
156 | PUPEK Maksymilian | 45 | ŁĘGI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
157 | RUTKOWSKI Gracjan | 112 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
158 | WAJS Alicja | 60 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
159 | SZUSTAK Alan | 19 | GRYFINO | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
160 | ŁUŻNY Maciej | 96 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:00:00 | ||
161 | HRYNIEWIECKA Alicja | 129 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
162 | WITORZĘĆ Bartosz | 130 | ŁĘGI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
163 | WRÓBLEWSKI Maksymilian | 78 | GRYFICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
164 | GÓRNY Filip | 146 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
165 | NAWROCKA Zuzanna | 147 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
166 | BĄCZYK Alicja | 30 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:55 | ||
167 | LOKOCZ Wiktoria | 187 | Dziewczynki 6-10 | 00:01:24 | |||
168 | NIERADZIŃŚKI Oskar | 126 | SZCZECIN | Chłopcy 11-15 | 00:02:04 | ||
169 | RANICKA Maja | 182 | Dziewczynki 6-10 | 00:05:02 | |||
170 | WILK Aleksander | 115 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:11:11 | ||
171 | SIWIELA Jakub | 64 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:11:57 | ||
172 | SARAMAK Oliwia | 31 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:16:17 | ||
173 | ANIOŁEK Bartosz | 32 | POZNAŃ | Chłopcy 6-10 | 00:17:38 | ||
174 | GRZESIEK Franciszek | 142 | CIECHOCINEK | Chłopcy 6-10 | 00:17:43 | ||
175 | 175 | 00:18:59 | |||||
176 | 185 | 00:33:34 |
Znaleziono 176 wynik(ów)