Organizator : | Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki |
Data : | 2019-05-12 |
Miejsce : | Grodno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 287 |
Wystartowało : | 201 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 201 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | БЕРИНЧИК Вероника | 22 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БЕЛООЗЕРСК | K-Dzieci | |||
2 | КОНДРАТЬЕВА Милена | 118 | СШ№11 | ГРОДНО | K-Dzieci | |||
3 | ШЕСТАК Ульяна | 262 | SOKÓŁ | ЛИДА | K-Dzieci | |||
4 | ШЛЮХТИЦ Ярослав | 266 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
5 | АУСЮКАВИЧУС Егор | 14 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
6 | ЛАПЦЕВИЧ Максим | 136 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M-Dzieci | |||
7 | СКОМОРОШКО Эвелина | 217 | ТИЕНС | ГРОДНО | K-Dzieci | |||
8 | ШИЛО Никита | 263 | ГУО'ГИМНАЗИЯ№10' | ГРОДНО | M-Dzieci | |||
9 | ДЕРЕНГОВСКАЯ Доминика | 71 | - | ГРОДНО | K-Dzieci | |||
10 | ЗАЛОМАЙ Максим | 86 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
11 | КЛЮЧЕНКО Архип | 110 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M-Dzieci | |||
12 | САНДРАКУЛА Евгений | 202 | СОКОЛ | ГРОДНО | M-Dzieci | |||
13 | ХАРИТОНЮК Анастасия | 246 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K-Jun. | |||
14 | АБРАМЧИК Александра | 10 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | |||
15 | ВАСИЛЬЕВ Иван | 40 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M-Jun. | |||
16 | ИВАНОВСКИЙ Вадим | 92 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | M-Jun. | |||
17 | КРАСИЕНКО Анастасия | 122 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | BREST | K-Jun. | |||
18 | РАДЫГИНА Дарья | 187 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | BREST | K-Jun. | |||
19 | ВОЛЧОК Тимур | 46 | СОКОЛ | ГРОДНО | M-Jun. | |||
20 | КРИВОПУСТ Андрей | 124 | ЗА КРОКАМ КРОК УЗВ | ГРОДНО | M-Jun. | |||
21 | МОЙСЕЙЧИК Никита | 157 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | M-Jun. | |||
22 | ВОЛКОЛОВСКИЙ Антон | 43 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | |||
23 | ЕРЕМЕЙЧИК Сергей | 80 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | |||
24 | ОКУНЕВИЧ Евгения | 167 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | |||
25 | БОРОВЦОВ Алексей | 34 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M18-29 | |||
26 | КОЛЕСОВ Александр | 116 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | |||
27 | СТРУГ Диана | 225 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | |||
28 | СУРОВИЦКАЯ Анастасия | 226 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K18-29 | |||
29 | ТУРОВА Дарья | 238 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K18-29 | |||
30 | ЯКИМОВИЧ Роман | 272 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | |||
31 | ЯКИМОВИЧ Наталья | 273 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | |||
32 | ДОБРУК Виктория | 74 | ГРОДНО | K18-29 | ||||
33 | ЛЕБЕЦКИЙ Иван | 139 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | M18-29 | |||
34 | СКОРБ Николай | 218 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M18-29 | |||
35 | ХОТЯНОВИЧ Александр | 253 | ГУО'ГИМНАЗИЯ№10' | ГРОДНО | M18-29 | |||
36 | МЕРЦАЛОВА Aлександра | 154 | ГУО'ГИМНАЗИЯ№10' | ГРОДНО | K18-29 | |||
37 | ХPAМEНOК Екатерина | 278 | ГРОДНО | K30-39 | ||||
38 | САЗОН Елена | 199 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | |||
39 | IVANOV Alexey | 3 | TIENS BELARUS | МИНСК | M30-39 | |||
40 | ЗАЛОМАЙ Надежда | 85 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K30-39 | |||
41 | КУЛАГ Алина | 129 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | |||
42 | НАУМЕНКО Татьяна | 161 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫ | K30-39 | |||
43 | ЧЕРЕПКО Анна | 256 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫ | K30-39 | |||
44 | КУЛЕШ Павел | 130 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M30-39 | |||
45 | МАРКУЛИС Татьяна | 152 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K30-39 | |||
46 | РОМАНОВА Евгения | 194 | МИНСК | K30-39 | ||||
47 | GUTNIK Alesja | 288 | ГРОДНО | K30-39 | ||||
48 | HAŁAS Marcin | 2 | POLSKA TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | |||
49 | БЕДЗИМЕК Елена | 16 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | |||
50 | ДМУХОВСКАЯ Юлия | 73 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K30-39 | |||
51 | МАЛЯВКО Вячеслав | 149 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M30-39 | |||
52 | БОБРИК Алексей | 25 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M30-39 | |||
53 | СТЕПАШИХИН Валерий | 222 | СОКОЛ | ГРОДНО | M30-39 | |||
54 | СОРОКА Сергей | 221 | БЕЛЛАКТ | ВОЛКОВЫСК | M30-39 | |||
55 | ВАЛЮШКО Виктор | 38 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | GRODNO | M40-44 | |||
56 | ГЕЦОЛД Максим | 54 | TIENS | ГРОДНО | M30-39 | |||
57 | КОЗЛОВ Андрей | 114 | СОКОЛ | ГРОДНО | M40-44 | |||
58 | СЕМИНСКАЯ Валентина | 205 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | |||
59 | КРИВОПУСТ Ирина | 125 | ЗА КРОКАМ КРОК УЗВ | ГРОДНО | K40-44 | |||
60 | МЕТЬКО Сергей | 155 | TIENS | ГРОДНО | M40-44 | |||
61 | ПАНАСЮК Дмитрий | 174 | ГРОДНО | M40-44 | ||||
62 | ПРУСАК Светлана | 185 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K40-44 | |||
63 | СКОРОХОД Александр | 219 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M40-44 | |||
64 | ХОТЯНОВИЧ Инна | 252 | ГУО'ГИМНАЗИЯ№10' | ГРОДНО | K40-44 | |||
65 | KUZICH Ihar | 4 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | BREST | M40-44 | |||
66 | АУСЮКАВИЧУС Андрей | 13 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M40-44 | |||
67 | ЛЕБЕДЕВА Ирина | 137 | СОКОЛ | ЛИДА | K40-44 | |||
68 | ЛОЗАКОВИЧ Нина | 143 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | |||
69 | РАДЫГИНА Ирина | 188 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | BREST | K40-44 | |||
70 | ШЕСТАК Татьяна | 261 | SOKÓŁ | ЛИДА | K40-44 | |||
71 | ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья | 41 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
72 | ГРИХУТИК Анжелика | 63 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | K45-49 | |||
73 | ЖИНЕЛЬ Жанна | 83 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКТ | K45-49 | |||
74 | КЛЮЧЕНКО Инга | 111 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K45-49 | |||
75 | ЛИХОДИЕВСКАЯ Марина | 141 | ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНО! | ЖОДИНО | K45-49 | |||
76 | РАДКЕВИЧ Валерий | 186 | БГУ | МИНСК | M45-49 | |||
77 | ЧУПРЕТА Юрий | 258 | СОКОЛ | ГРОДНО | M45-49 | |||
78 | ВАСИЛЬЕВ Дмитрий | 39 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M45-49 | |||
79 | ЛАНИН Олег | 134 | ГРОДНО | M45-49 | ||||
80 | МАНДРИК Вадим | 150 | БЕЛЛАКТ | ВОЛКОВЫСК | M45-49 | |||
81 | МУСАЕВА Жансият | 159 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K45-49 | |||
82 | ТРУШКО Наталья | 237 | ГРОДНО | K45-49 | ||||
83 | ЕВДОКИМЕНКО Валентина | 77 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
84 | ЕВТУХ Наталья | 79 | ЯСЛИ-САД 74 | ГРОДНО | K45-49 | |||
85 | ЛОСИК Данута | 146 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
86 | БОТИС Лариса | 35 | TIENS | ГРОДНО | K50-54 | |||
87 | ВОЛЧОК Роман | 45 | СОКОЛ | ГРОДНО | M45-49 | |||
88 | ГУЛИК Галина | 65 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | K50-54 | |||
89 | ДАШКЕВИЧ Жанна | 68 | МОЛОДЕЧНО | K50-54 | ||||
90 | КОТОВА Светлана | 120 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
91 | ЧЕРНЯВСКАЯ Наталья | 257 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
92 | АКИМОВА Елена | 11 | TIENS | ГРОДНО | K45-49 | |||
93 | ОЗИМКО Алексей | 165 | СОКОЛ | ГРОДНО | M45-49 | |||
94 | ЯЦУКЕВИЧ Марина | 275 | МОЛОДЕЧНО | K30-39 | ||||
95 | ЧЕРНOБPИВEЧEНКO Cbeмлaнa | 277 | ГРОДНО | K50-54 | ||||
96 | СТРАНКОВСКАЯ Наталья | 224 | МОЛОДЕЧНО | K40-44 | ||||
97 | ЛЕБЕДЕВИЧ Мария | 138 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | |||
98 | LUCHYNOVICH Liudmila | 5 | БГУ | MINSK | K50-54 | |||
99 | МАРКЕВИЧ Галина | 151 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K50-54 | |||
100 | ОРЛОВСКИЙ Сергей | 169 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M-Niepełnosprawni | |||
101 | BOROWSKI Andrzej | 286 | ГРОДНО | M50-54 | ||||
102 | СВЕТЛАНА Адаменя | 203 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K50-54 | |||
103 | ТКАЧУК Валерий | 232 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | GRODNO | M50-54 | |||
104 | ХАРИТОНЮК Людмила | 247 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K50-54 | |||
105 | ГРИБОВИЧ Ольга | 59 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | |||
106 | ХАТЫЛЁВА Наталля | 248 | ГРОДНА | K50-54 | ||||
107 | ЯНУЛЕВИЧ Ирина | 274 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | |||
108 | ZDANOWICZ Elena | 285 | ГРОДНО | K50-54 | ||||
109 | ЛАНТАС Владимир | 135 | АГ.ХОЖОВО | M50-54 | ||||
110 | ОХОТНИК Светлана | 171 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫ | K50-54 | |||
111 | РУШНИЦКИЙ Михаил | 196 | ТИЕНС | ГРОДНО | M-Jun. | |||
112 | JAKIMOWICZ Margarita | 280 | ГРОДНО | K50-54 | ||||
113 | NATORSKA Beata | 6 | KRAKÓW | K50-54 | ||||
114 | ЗВЕРОВИЧ Елена | 89 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K55-59 | |||
115 | БЕРИНЧИК Светлана | 21 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БЕЛООЗЕРСК | K55-59 | |||
116 | ВОЛКОВА Мария | 42 | ГРОДНО | K55-59 | ||||
117 | МЕКЕКО Нина | 153 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫ | K55-59 | |||
118 | СКОМОРОШКО Алексей | 216 | ГРОДНО | M55-59 | ||||
119 | УСИК Тамара | 242 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | |||
120 | МИНИАХМЕТОВ Рамил | 156 | ГУО'ГИМНАЗИЯ№10' | ГРОДНО | M50-54 | |||
121 | ЛЮТИКОВА Ольга | 148 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | |||
122 | ЯГЛОВСКАЯ Ирина | 271 | TIENS | ГРОДНО | K60-64 | |||
123 | ГЕЧОЛД Станислав | 55 | СОКОЛ | ГРОДНО | M55-59 | |||
124 | ЕВТУХ Анатолий | 78 | ГРОДНО АЗОТ | ГРОДНО | M55-59 | |||
125 | ОЛЕШКЕВИЧ Сергей | 168 | КОРНЛЕС | КОРНАДЬ | M55-59 | |||
126 | ПОЛУЙЧИК Сергей | 180 | МОЛОЧНЫЙ МИР | ГРОДНО | M55-59 | |||
127 | БОДА Алла | 32 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | |||
128 | КИСЕЛЬ Иосиф | 108 | СОКОЛ | ГРОДНО | M55-59 | |||
129 | АРЕН Сергей | 12 | ГРОДНО | M60-64 | ||||
130 | ОКЛАДНИКОВА Кристина | 166 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | |||
131 | ПАНИНА Светлана | 175 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | K60-64 | |||
132 | SZMARŁOWSKI Sergiej | 281 | ГРОДНО | K60-64 | ||||
133 | ПРИЩЕПОВА Татьяна | 183 | ГРОДНО | K60-64 | ||||
134 | СМУРАГА Константина | 220 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K60-64 | |||
135 | ЧЕКЕЛЬ Евгения | 255 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | |||
136 | DANIOWICZ Aleksander | 282 | ГРОДНО | M60-64 | ||||
137 | КАРПОВА Татьяна | 97 | ОРША | K55-59 | ||||
138 | КИТЕЛЬ Светлана | 109 | ЗА КРОКАМ КРОК УЗВ | ГРОДНО | K60-64 | |||
139 | КРУТЫХ Наталья | 127 | ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНО | ЖОДИНО | K60-64 | |||
140 | ШЕЛЕСТОВИЧ Наталья | 260 | ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНО | ЖОДИНО | K-Niepełnosprawni | |||
141 | КРИВОПУСТ Ядвига | 123 | ЗА КРОКАМ КРОК УЗВ | ГРОДНО | K65-69 | |||
142 | КАЗАНЦЕВ Владимир | 94 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M65-69 | |||
143 | СЫРЕЛЬ Елена | 227 | TIENS | ГРОДНО | K70+ | |||
144 | УРБАНОВИЧ Мария | 240 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | |||
145 | ЮРАЛЕВИЧ Алина | 270 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | |||
146 | ЛОПАЧУК Владимир | 145 | СОКОЛ | ГРОДНО | M65-69 | |||
147 | РЯБЦЕВ Владимир | 197 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M65-69 | |||
148 | ГАВРУС Вацлав | 48 | СОКОЛ | ГРОДНО | M65-69 | |||
149 | ГАЛУЗА Николай | 49 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M65-69 | |||
150 | САВОНЯКА Эдвард | 198 | СОКОЛ | ГРОДНО | M65-69 | |||
151 | УРБАНОВИЧ Анна | 241 | СОКОЛ | ГРОДНО | K70+ | |||
152 | ФЕДОСЕВИЧ Стефан | 243 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | |||
153 | ГOEВOЙ Сергей | 300 | ГРОДНО | M70+ | ||||
154 | ВОЛЧКЕВИЧ Вероника | 44 | СОКОЛ | ГРОДНО | K70+ | |||
155 | ВОРОНЦОВ Вячеслав | 47 | ЗДОРОВО ШАГАТЬ! ЖОДИНО | ЖОДИНО | M70+ | |||
156 | ЛОКИТЬ Казимир | 144 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | |||
157 | ХАКАЛО Анатолий | 245 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | |||
158 | MIELNIKOW Wiktor | 284 | ГРОДНО | M70+ | ||||
159 | КУХТА Евгений | 131 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | |||
160 | САЛЬНИКОВ Вячеслав | 201 | КРОКИ | МИНСК | M70+ | |||
161 | ОВЧАРЕНКО Геннадий | 163 | ЗВЕЗДА | MARINA GORKA | M70+ | |||
162 | ЖАЛКОВСКАЯ Юлия | 81 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | ГРОДНО | K30-39 | |||
163 | БУЗУН Игнат | 37 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
164 | ПЕРЕЛАЙКО Максим | 176 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
165 | ГОРОШКО Илья | 58 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Jun. | |||
166 | СВЁКЛА Зигмунд | 204 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Jun. | |||
167 | СИМОНЕНКО Михаил | 210 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M-Dzieci | |||
168 | БЕРИЛО Анна | 19 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | |||
169 | БОГДАНОВИЧ Валерия | 26 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K-Dzieci | |||
170 | ДЕШКО Мария | 72 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K-Dzieci | |||
171 | КСЕНИЯ Густыр | 128 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K-Dzieci | |||
172 | ПЕРЕЛАЙКО Елизавета | 177 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K-Jun. | |||
173 | ТАРАС Мария | 228 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K-Dzieci | |||
174 | TOŁOCZKO Grażyna | 287 | ГРОДНО | K-Jun. | ||||
175 | ШИМКОВИЧ Юлия | 264 | ГРОДНО | K18-29 | ||||
176 | БЕКИШ Татьяна | 18 | ЩУЧИН | K18-29 | ||||
177 | ДЕНИСЕВИЧ Мария | 70 | СЛОНИМ | K18-29 | ||||
178 | КАРПАЛО Татьяна | 96 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР.СВИСЛОЧЬ | K18-29 | |||
179 | КОСТЮШКО Анастасия | 119 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K18-29 | |||
180 | ШИМКОВИЧ Екатерина | 265 | ГРОДНО | K18-29 | ||||
181 | ЧЕБОТАРЕВИЧ Людмила | 254 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | K18-29 | |||
182 | ПЕРЕЛАЙКО Виктория | 178 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K30-39 | |||
183 | ТРАСКОВСКИЙ Иван | 235 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | M30-39 | |||
184 | SIABA Aliaksandr | 8 | КРОКI | МИНСК | M30-39 | |||
185 | ТОЛОЧКО Татьяна | 233 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K30-39 | |||
186 | ТРАСКОВСКАЯ Светлана | 234 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | K30-39 | |||
187 | ЭЛЬЯШЕВИЧ Юлия | 269 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | АГР. СВИСЛОЧЬ | K30-39 | |||
188 | ДАДЫКИНА Софья | 67 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | |||
189 | ТРЕТЬЯК Павел | 236 | БЕЛЛАКТ | ВОЛКОВЫСК | M40-44 | |||
190 | КИРИЧЕК Юлия | 106 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР. ЛУЦКОВЛЯНЫ | K45-49 | |||
191 | ПЕТУШОК Людмила | 179 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
192 | РУДАЯ Алина | 195 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | |||
193 | DУБPOВНAЯ Любoвь | 276 | ГРОДНО | K45-49 | ||||
194 | ИГНАТОВА Елена | 93 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | |||
195 | РОБАК Елена | 192 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | |||
196 | ТАРАСЕВИЧ Наталья | 229 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K50-54 | |||
197 | ФРОЛОВА Инна | 244 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | |||
198 | ГАПОНИК Ирина | 50 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | |||
199 | КИБИЛДА Марина | 101 | СПК 'ИМ.ДЕНЬЩИКОВА' | АГР.ЛУЦКОВЛЯНЫ | K55-59 | |||
200 | МУРОНЧИК Виктория | 158 | БЕЛЛАКТ | ВОЛКОВЫСК | K18-29 | |||
201 | КАСПЕРОВИЧ Инна | 99 | БЕЛЛАКТ | ВОЛКОВЫСК | K30-39 |
Znaleziono 201 wynik(ów)