Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2022-10-01 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 27.5 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 102 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 102 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu | Bieg 5 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STĘPNIAK Kacper | 107 | GVT BMC | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | 00:15:41 | ||
2 | KOTŁOWSKI Bartosz | 46 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | 00:16:14 | |
3 | RYMER Jakub | 82 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:18:34 | |||
4 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 87 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | 00:18:50 | |
5 | DONARSKI Franciszek | 16 | BYDGOSZCZ | M16-19 | 00:00:00 | 00:19:09 | |||
6 | KALOTA Tomasz | 42 | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | 00:19:17 | |||
7 | ZIÓŁKOWSKI Włodek | 101 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:19:48 | |||
8 | GOŁATA Wojciech | 26 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | 00:19:57 | |
9 | SOSNOWSKI Krzysztof | 84 | SP 17 BYDGOSZCZ / WISŁA FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:20:05 | ||
10 | KALOTA Joanna | 41 | #ZALINIAMETYTEAM | TORUŃ | K30 | 00:00:00 | 00:20:07 | ||
11 | STANIEC Tomasz | 111 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:20:10 | |||
12 | CIMACHOWSKI Jakub | 13 | CIMATECH | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:00:00 | 00:20:12 | ||
13 | ŁUCZAK Paweł | 55 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:20:25 | ||
14 | ŁYSIAK Norbert | 104 | NORBERTLYSIAK.PL | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | 00:20:29 | ||
15 | HINCA Magdalena | 33 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | 00:20:30 | |||
16 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 73 | AKADEMIAMISTRZOWSPORTU | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:20:33 | ||
17 | GILL Daniel | 25 | LKS OSTROMECKO | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:21:02 | ||
18 | LICA Szymon | 52 | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | GDAŃSK | M30 | 00:00:00 | 00:21:19 | ||
19 | GIERACH Wojciech | 24 | NIEMCZ | M16-19 | 00:00:00 | 00:21:21 | |||
20 | KOLASSA Robert | 102 | MUROWANIEC | M30 | 00:00:00 | 00:21:25 | |||
21 | KOWALSKI Jacek | 47 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:21:35 | |||
22 | MROTEK Michał | 64 | AMS AKADEMIA MISTRZOW SPORTU | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M40 | 00:00:00 | 00:21:41 | ||
23 | ANDRZEJEWSKA Sylwia | 113 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | 00:21:42 | |||
24 | MOROSZCZAK Bogumił | 62 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:21:50 | ||
25 | GÓRSKI Mariusz | 29 | HOPE4YOU | GNIEZNO | M40 | 00:00:00 | 00:21:50 | ||
26 | GRABARSKA Magdalena | 30 | RUNCROSS ROZGARTY | TORUŃ | K30 | 00:00:00 | 00:21:52 | ||
27 | BOROWSKI Radosław | 6 | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:21:58 | ||
28 | GRUBICH Arkadiusz | 32 | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | 00:22:03 | |||
29 | GIERACH Marcin | 22 | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | 00:22:04 | |||
30 | PACZKOWSKI Mirosław | 70 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:22:23 | |||
31 | BUDZIK Ireneusz | 10 | PETNER TEAM | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:22:26 | ||
32 | RENC Patryk | 76 | SERCE TYBETU | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:22:28 | ||
33 | ROBACZEWSKI Kacper | 78 | LOTTO-BYDGOSTIA | BARCIN WIEŚ | M16-19 | 00:00:00 | 00:22:29 | ||
34 | KRYGER Jacek | 48 | H2OSHOP.PL | RYTEL | M50 | 00:00:00 | 00:22:39 | ||
35 | RUCIŃSKI Tymon | 81 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:22:56 | |||
36 | JUREK Sławomir | 37 | BBN | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:23:11 | ||
37 | KACZMAREK Sebastian | 38 | PARKRUN GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:00 | 00:23:13 | ||
38 | WINIECKI Paweł | 105 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:23:14 | |||
39 | SUDER Michał | 86 | BEZNAPINY | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:23:18 | ||
40 | WESTFALEWSKI Tomek | 93 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | 00:23:23 | |
41 | BRĘCZEWSKI Andrzej | 7 | SP NR 56 Z OMS BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:23:23 | ||
42 | KRZYŻANOWSKI Robert | 49 | ANDRO | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:23:26 | ||
43 | PUCHACZ Marcin | 75 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:23:27 | |||
44 | SMYKOWSKI Marcin | 83 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:23:28 | |||
45 | WARCZAK Katarzyna | 112 | FCNB/TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | 00:23:43 | ||
46 | MROTEK Katarzyna | 63 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | KRUSZYN KRAJEŃSKI | K40 | 00:00:00 | 00:23:55 | ||
47 | ROBACZEWSKI Artur | 79 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:24:01 | |||
48 | BIEL Marek | 3 | 1% DLA DARII BIEL / #B3K | MAŁE RUDY | M40 | 00:00:00 | 00:24:04 | ||
49 | ROCHOWIAK Grzegorz | 80 | ALTOM GNIEZNO | GNIEZNO | M40 | 00:00:00 | 00:24:10 | ||
50 | LOREK Marcin | 54 | SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAT W TORUNIU | TORUN | M50 | 00:00:00 | 00:24:10 | ||
51 | GALICKI Jakub | 21 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | KOBYLARNIA | M40 | 00:00:00 | 00:24:11 | ||
52 | WASILEWSKA Agata | 92 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | OSÓWIEC | K40 | 00:00:00 | 00:24:11 | ||
53 | DRABJEWSKI Paweł | 17 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | ŚMIŁOWO | M40 | 00:00:00 | 00:24:13 | ||
54 | CZARNECKI Marek | 14 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:00 | 00:24:20 | |||
55 | MICHALAK Paweł | 58 | ASSECO ACTIVE TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:24:24 | ||
56 | BAGROWSKI Marek | 2 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M60 | Tak | 00:00:00 | 00:24:27 | |
57 | MISUN-NOWAK Katarzyna | 60 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | OSÓWIEC | K40 | 00:00:00 | 00:24:28 | ||
58 | ŁUCZAK Anna | 56 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | 00:25:06 | ||
59 | LIBERA Aleksandra | 51 | TORUŃ | K20 | 00:00:00 | 00:25:16 | |||
60 | KALINOWSKI Sławomir | 69 | BARCIN WIEŚ | M40 | 00:00:00 | 00:25:21 | |||
61 | LOSKOT Marek | 110 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | 00:25:33 | |||
62 | KONIEC Piotr | 45 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:25:34 | |||
63 | WIECZOREK Jakub | 95 | BŁAŻEJEWO | M20 | 00:00:00 | 00:25:35 | |||
64 | ŚPICA Leszek | 88 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:25:50 | |||
65 | KALISZ Andrzej | 40 | TKT | CHEŁMŹA | M50 | 00:00:00 | 00:25:54 | ||
66 | KAŁAMAJSKI Grzegorz | 43 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:00 | 00:25:55 | |||
67 | LICA Krzysztof | 53 | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | 00:25:56 | ||
68 | GRUBA Jacek | 31 | BRZOZA | M60 | 00:00:00 | 00:26:01 | |||
69 | DZIERŻAWSKI Jacek | 20 | TRIPIG TEAM | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | 00:26:05 | ||
70 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 106 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | 00:26:07 | ||
71 | JASINIECKI Wojciech | 36 | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:26:09 | ||
72 | OLSZÓWKA Michał | 68 | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | 00:26:10 | |||
73 | ANDRZEJAK Sylwia | 1 | ŻOŁĘDOWO | K50 | 00:00:00 | 00:26:17 | |||
74 | WOLSKA Milena | 98 | RYDLEWO | K20 | 00:00:00 | 00:26:30 | |||
75 | ROBACZEWSKA Lidia | 77 | ZŁOTNIKI KUJAWSKIE | K50 | 00:00:00 | 00:26:39 | |||
76 | MYŚLINSKI Łukasz | 65 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:26:51 | |||
77 | JAKUBIEC Adrianna | 34 | SOLEC KUJAWSKI | K20 | 00:00:00 | 00:26:52 | |||
78 | GUCZALSKI Sławomir | 109 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | Tak | 00:00:00 | 00:27:08 | ||
79 | BUDZIAK Bartek | 8 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:27:10 | |||
80 | WRÓBLEWSKA Joanna | 99 | UNISŁAW | K50 | 00:00:00 | 00:27:15 | |||
81 | TUMIŁOWICZ Piotr | 108 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | 00:00:00 | 00:27:23 | |||
82 | PRZYBYLSKI Robert | 74 | OSIELSKO | M40 | 00:00:00 | 00:27:36 | |||
83 | ZIELIŃSKI Radosław | 100 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:27:38 | |||
84 | GOŁATA Agnieszka | 27 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | 00:27:44 | |
85 | TROJANOWSKA Klaudia | 90 | ALTOM GNIEZNO | GNIEZNO | K20 | 00:00:00 | 00:27:45 | ||
86 | MIAZGA Katarzyna | 57 | BRZOZA | K30 | 00:00:00 | 00:27:46 | |||
87 | MIERCZYK Agnieszka | 59 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:27:51 | |||
88 | KUBALA Adam | 50 | CHEŁMNO | M20 | 00:00:00 | 00:27:52 | |||
89 | BUDZIAK Tymoteusz | 9 | BYDGOSZCZ | M16-19 | 00:00:00 | 00:28:08 | |||
90 | OLSZEWSKA Ewa | 67 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | K40 | 00:00:00 | 00:28:24 | ||
91 | DUDEK-GALANT Anna | 18 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | 00:29:22 | ||
92 | CEGLARSKA Inga | 103 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | 00:29:44 | |||
93 | KAIS Karolina | 39 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K20 | Tak | 00:00:00 | 00:29:45 | ||
94 | BINKOWSKI Cezary | 5 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | 00:29:49 | ||
95 | JANKOWSKI Tomasz Michał | 35 | DELFIN RUN | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | 00:30:12 | ||
96 | STANEK Marek | 85 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:30:52 | |||
97 | PASZKIEWICZ Marika | 71 | BRZOZA | K30 | 00:00:00 | 00:31:06 | |||
98 | CHOJNACKA Aneta | 11 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | 00:31:17 | |||
99 | URBANCZYK Justine | 91 | NIEMCZ | K20 | 00:00:00 | 00:31:24 | |||
100 | GIERACH Krzysztof | 23 | G-TEAM | NIEMCZ | M70+ | 00:00:00 | 00:32:18 | ||
101 | PRACA Joanna | 72 | WILCZYCE | MUROWANIEC | K40 | 00:00:00 | 00:33:39 | ||
102 | TEWS Marzena | 89 | WILCZYCE | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | 00:33:40 |
Znaleziono 102 wynik(ów)