II OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING 2022- POLANICA-ZDRÓJ - 5KM - 10/4
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-02 |
Miejsce : | Polanica-Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 223 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 212 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLSZAŃSKI Karol | 239 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 310 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | |||
3 | WOROCH Roman | 313 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 1 | ||
4 | STĘPAK Piotr | 283 | TARNÓW | M18-29 | ||||
5 | CYRUS Bogdan | 137 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | |||
6 | WITUCKI Jacek | 307 | POZNAŃ | M50-54 | ||||
7 | BRZOZOWSKI Piotr | 130 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | |||
8 | ROŻYNEK Miron | 270 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | |||
9 | ROSAK Marcin | 269 | KS TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | M45-49 | |||
10 | SKIBA Krzysztof | 276 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | |||
11 | FRĄCKOWIAK Roman | 154 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | |||
12 | MARCZAK Tomasz | 223 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | |||
13 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 255 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | |||
14 | DZIEDZIEWICZ Wadim | 329 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
15 | ŚLUSARCZYK Błażej | 296 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | |||
16 | POLAK Marcel | 257 | OBORYGENI | WROCŁAW | M-Dzieci | 1 | ||
17 | GROBELNY Tymoteusz | 164 | SOSNOWIEC | M-Jun. | 1 | |||
18 | GRUSZKA Michał | 167 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | |||
19 | MAJCHRZAK Tomasz | 256 | RCKIK WROCŁAW | WROCŁAW | M18-29 | |||
20 | ROMANOWSKI Daniel | 268 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | |||
21 | BIŃCZYK Dariusz | 126 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | |||
22 | PLEWIŃSKI Rafał | 252 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M30-39 | 2 | ||
23 | ZASINA Adrian | 320 | UNIWERSYTET KAROLA | PRAGA | M30-39 | |||
24 | KRAWCZYK Sebastian | 340 | CITYFIT | WAŁBRZYCH | M30-39 | |||
25 | MISZTAL Grzegorz | 229 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM-MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | |||
26 | WOJTASIŃSKI Daniel | 309 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
27 | PILARZ Tomasz | 248 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | |||
28 | PINTAK Artur | 251 | WESOŁY BORSUK TEAM | KOLNOWICE | M40-44 | |||
29 | POLAK Łukasz | 258 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | |||
30 | ŚLUSARCZYK Marcin | 293 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 2 | ||
31 | BIBKO Martin | 124 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | |||
32 | PRZEPIÓRA Przemysław | 263 | MIKOŁÓW | M45-49 | 1 | |||
33 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 294 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | |||
34 | WALCZAK Grzegorz | 303 | SUCHY LAS | M45-49 | ||||
35 | CZEREBA Wiesław | 139 | PRUDNIK | M45-49 | 1 | |||
36 | GRUSZKA Michał | 166 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | |||
37 | KRÓL Aleksander | 202 | IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKING RUSZAJSIĘ! | MILĘCICE | M45-49 | |||
38 | LUDWICZAK Dariusz | 216 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | |||
39 | KRYŚ Artur | 203 | NIEZRZESZONY | WAŁBRZYCH | M50-54 | |||
40 | GAŁUSZKA Zbigniew | 158 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | ||
41 | SZTANDERSKI Grzegorz | 287 | KABEX PODKOWAJANÓW | JANÓW | M50-54 | |||
42 | DUSZAK Dariusz | 149 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚL. | M50-54 | |||
43 | KRÓL Maciej | 201 | TRZEJ KRÓLOWIE | LUDWIKÓW | M50-54 | |||
44 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 228 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | |||
45 | JAKUĆ Krzysztof | 182 | STARKOWO | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
46 | ORDZOWIAŁY Piotr | 240 | NIWAOSIELEC | OSIELEC | M55-59 | |||
47 | BREWKA Joachim | 128 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | |||
48 | MAJCHRZAK Dariusz | 220 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW- | WROCŁAW | M55-59 | |||
49 | CZŁAPSKI Krzysztof | 140 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | |||
50 | GUDZIO Maciej | 170 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | CZERWONAK | M55-59 | |||
51 | KROMSKI Paweł | 199 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M55-59 | |||
52 | RECZULSKI Mariusz | 266 | SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | |||
53 | STONCEK Mieczysław | 335 | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | ||||
54 | KUMASZKA Jan | 207 | KLUB SPORTOWY NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M55-59 | |||
55 | PRACKI Zbigniew | 261 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 1 | ||
56 | HASIAK Aleksander | 175 | NYSA | M55-59 | 1 | |||
57 | SMAJDOR Leszek | 66 | WISŁA | M60-64 | ||||
58 | STANISŁAWSKI Jan | 282 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAN | M60-64 | 1 | ||
59 | PIOTROWSKI Marek | 338 | WILKA NÓW | WILKANÓW | M60-64 | |||
60 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 265 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | |||
61 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 180 | WROCŁAW | M60-64 | ||||
62 | ROMAN Krzysztof | 337 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-64 | 1 | ||
63 | DOBROWOLSKI Robert | 146 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | M65-69 | 1 | ||
64 | LUBAŃSKI Tomasz | 214 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | |||
65 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 205 | NORDIK WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | |||
66 | NOWAK Wiesław | 234 | UKS SKOCZEK SKOKI | SKOKI | M60-64 | |||
67 | KOWALCZYK Tadeusz | 196 | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 1 | ||
68 | GAJEWSKI Eugeniusz | 327 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | |||
69 | HELWICH Stefan | 176 | KGHM METRACO | WIELEN | M65-69 | |||
70 | KARPIŃSKI Jerzy | 189 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | |||
71 | WOLNY Edward | 312 | AMATOR | BOGUSZOWGORCE | M65-69 | |||
72 | ZAGAJA Janusz | 319 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | |||
73 | CHARCZUK Zenon | 133 | OPOLE | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
74 | ŁAZORKO Antoni | 217 | EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M65-69 | |||
75 | NOGA Boleslaw | 233 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M65-69 | 1 | ||
76 | ŚWIDERSKI Zdzisław | 299 | BRAK | SZCZECIN | M65-69 | |||
77 | STANIEC Stanisław | 281 | STRZELIN | M65-69 | ||||
78 | KORPECKI Zefiryn | 193 | WIERUSZÓW | M65-69 | ||||
79 | MACHOWSKI Jan | 219 | LEŚNE LUDKI ZARKI LETNISKO | KOZIEGŁOWY | M70-74 | |||
80 | CZMOCH Marian | 141 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | |||
81 | MĘDRAK Józef | 226 | WROCŁAW | M70-74 | ||||
82 | SZNAJDER Zenon | 285 | RYBNIK | M70-74 | ||||
83 | ŻBIKOWSKI Wacław | 323 | TURBO-KIJE | KOWALÓWKA | M70-74 | |||
84 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 295 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | |||
85 | MATECKI Ryszard | 225 | KGHM METRACO | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | |||
86 | ADAMOWICZ Andrzej | 121 | ŁÓDŹ | M75-79 | ||||
87 | GOGOLIN Jerzy | 160 | ZABRZE | M75-79 | 1 | |||
88 | JEDYNAK Stanisław | 184 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | M75-79 | |||
89 | PIĄTKOWSKI Józef | 245 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | |||
90 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 272 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | |||
91 | SZYMAŃSKI Stefan | 292 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | |||
92 | REMISZEWSKI Adam | 267 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | |||
93 | THOMALLA Bogdan | 300 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | |||
94 | PAWLACZYK Marian | 244 | WROCŁAW | M80+ | ||||
95 | WÓJCIK Henryk | 316 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | |||
96 | DUSZEŃKO Zygmunt | 328 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
97 | CZEKRYSZEW Andrzej | 138 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
98 | GÓRAL Andrzej | 162 | SOLID SECURITY BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | |||
99 | CIEŚLUK Marcin | 136 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | |||
100 | KASPRZAK Tadeusz | 191 | TURBO-KIJE | GALEWICE | M-Niepełnosprawni(A) | |||
101 | CIESIELSKI Krzysztof | 135 | FAST WALKER | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(B) | |||
102 | BUDNY Sławomir | 131 | OSTRÓW WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
103 | GRYGOROWICZ Bogdan | 168 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
104 | JÓŹWIAK Łukasz | 186 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | ||
105 | BIELECKA Zuzanna | 125 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
106 | WILUSZ Erwina | 305 | VINGBERG POLSKA- PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | |||
107 | MAŚLANKA Iwona | 224 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | |||
108 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 237 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | |||
109 | JÓŹWIAK Marianna | 185 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
110 | KARPIENIA Ewa | 188 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | |||
111 | PINIS Agnieszka | 250 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | |||
112 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 318 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | |||
113 | KRAJEWSKA Hanna | 198 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | PIŁA | K18-29 | |||
114 | PILARZ Dominika | 249 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K-Dzieci | |||
115 | SZYBUT Weronika | 290 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | |||
116 | LIPIECKA Ewa | 212 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K-Jun. | |||
117 | UFEL Milena | 302 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 1 | ||
118 | KOLARSKA Nadia | 192 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | |||
119 | WITUCKA Karolina | 306 | POZNAŃ | K-Jun. | ||||
120 | UFEL Marcelina | 301 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K18-29 | |||
121 | DYLEWICZ Weronika | 151 | ŻAGAŃ | K18-29 | ||||
122 | GOSPODARCZYK Natalia | 161 | KU AZS ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY KATOWICE | ZABRZE | K18-29 | |||
123 | RYAN Monika | 271 | WROCŁAW | K18-29 | ||||
124 | ŚLUSARCZYK Karolina | 298 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | |||
125 | PANKIEWICZ Ewelina | 241 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | |||
126 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 254 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K30-39 | |||
127 | SIENKIEWICZ Ewelina | 274 | OLEŚNICA | K30-39 | ||||
128 | SZYBUT Roma | 289 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | |||
129 | BAJ Monika | 123 | WESOŁY BORSUK TEAM | NYSA | K30-39 | |||
130 | FATALSKA Monika | 153 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | |||
131 | KULAK Olga | 206 | RABA WYŻNA | K30-39 | ||||
132 | ZIELSKA Justyna | 321 | PRUDNIK | K30-39 | ||||
133 | LUDWICZAK Andżelika | 215 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K45-49 | |||
134 | JASIK Beata | 183 | WESOŁY BORSUK TEAM | ŁĄCZNIK | K40-44 | |||
135 | KOWACZ Agata | 194 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | |||
136 | LIPIECKA Małgorzata | 211 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K40-44 | |||
137 | NOWAKOWSKA Sylwia | 236 | BYDGOSZCZ | K40-44 | ||||
138 | SZCZYPEK Anna | 341 | CITYFIT | WAŁBRZYCH | K40-44 | 2 | ||
139 | KWECZKA-JANECZEK Anna | 208 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | |||
140 | PILARZ Zuzanna | 247 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | |||
141 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 210 | SUCHY LAS | K45-49 | ||||
142 | GUTOWSKA Magda | 171 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | |||
143 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 243 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | |||
144 | SĘDZIK Katarzyna | 273 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K45-49 | |||
145 | WILK Iwona | 304 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | |||
146 | ĆMIKIEWICZ Alicja | 143 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | K45-49 | 1 | ||
147 | GALLUS - CZEREBA Joanna | 155 | PRUDNIK | K45-49 | ||||
148 | KRÓL Iwona | 200 | TRZEJ KRÓLOWIE | LUDWIKÓW | K45-49 | |||
149 | PRZEPIÓRA Agnieszka | 262 | MIKOŁÓW | K45-49 | ||||
150 | JABŁOŃSKA Monika | 177 | ZIELONA GÓRA | K45-49 | ||||
151 | MORAWIEC Marzena | 231 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY/STRZYBNICA | K45-49 | |||
152 | SIWIK Aldona | 275 | TRZEJ KRÓLOWIE | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K45-49 | |||
153 | JAGIEŁŁO Dagmara | 179 | LUKS CZERMNA | KUDOWA-ZDRÓJ | K45-49 | |||
154 | STACHERA Ewa | 280 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | |||
155 | GRABOWSKA Dominika | 163 | IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKING | RADONIÓW | K45-49 | |||
156 | KOWALISZYN Małgorzata | 197 | BIEGAMDLAZDROWIA.PL | JELENIA GÓRA | K45-49 | |||
157 | LEMBRYK Rozalia | 339 | IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKING | JELENIA GÓRA | K40-44 | |||
158 | WŁODARCZYK Aneta | 308 | KUDOWA - ZDRÓJ | K45-49 | ||||
159 | OLSZAŃSKA Jolka | 238 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | |||
160 | KOWALCZYK Joanna | 195 | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K45-49 | |||
161 | SKRZĄTEK Lucyna | 277 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | |||
162 | PRZYSTARZ Anna | 264 | OBORYGENI | OBORYGENI | K50-54 | |||
163 | GAŁUSZKA Agata | 157 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K-Niepełnosprawni(A) | |||
164 | KOWALCZYK Edyta | 334 | NIEZRZESZONA | WAŁBRZYCH | K50-54 | |||
165 | CZUBASIEWICZ Monika | 142 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K50-54 | |||
166 | ZYGMUNT Sylwana | 322 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW- | WROCŁAW | K50-54 | |||
167 | PIETRZAK Dorota | 342 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | |||
168 | EWERTOWSKA Ewa | 152 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-54 | |||
169 | LACHNIK Grazyna | 209 | ARNSDORF | K50-54 | ||||
170 | PRACKA Katarzyna | 260 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
171 | MANSFELD Dorota | 222 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | K50-54 | |||
172 | BREGUŁA Ewa | 127 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | K55-59 | |||
173 | DUDEK Barbara | 148 | KUDOWA ZDRÓJ | K55-59 | ||||
174 | NOWAK Irena | 235 | UKS SKOCZEK SKOKI | SKOKI | K55-59 | |||
175 | WOLKO Barbara | 311 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
176 | HASIAK Katarzyna | 174 | NYSA | K55-59 | ||||
177 | KUCZYŃSKA Anna | 204 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K60-64 | |||
178 | DAROSZEWSKA Krystyna | 331 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
179 | GIZA Elżbieta | 159 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
180 | JAGODZŃSKA Bożena | 181 | WROCŁAW | K60-64 | ||||
181 | GRUNER Maria | 165 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-64 | |||
182 | MIŚKOWICZ Anna | 230 | GŁOGÓWEK | K60-64 | ||||
183 | ZIELIŃSKA Barbara | 324 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICA | K60-64 | |||
184 | MALINA Teresa | 221 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K55-59 | |||
185 | MĘDRAK Alicja | 227 | WROCŁAW | K65-69 | ||||
186 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 156 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | |||
187 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 232 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | |||
188 | WNEK Ewa | 330 | KGHM METRACO | WARSZAWA | K65-69 | |||
189 | JAGIEŁŁA Danuta | 178 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
190 | ARTYMICZ Maria | 325 | GŁOGÓW | K65-69 | ||||
191 | ŁOPATKA Czesław | 332 | NEZKA | K65-69 | ||||
192 | BRZOZOWSKA Urszula | 129 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | K65-69 | |||
193 | PONIATOWSKA Alina | 259 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | |||
194 | SZNAJDER Teresa | 286 | RYBNIK | K65-69 | ||||
195 | GRYGOROWICZ Teresa | 169 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | |||
196 | SZYMAŃSKA Lucyna | 291 | XV KOŁO PZERII | KIEŹLINY | K70-74 | |||
197 | DOBROWOLSKA Bozena | 145 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | K70-74 | |||
198 | ŚLUSARCZYK Danuta | 297 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | |||
199 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 242 | GOWINO | K70-74 | ||||
200 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 314 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 1 | ||
201 | WÓJCIK Irena | 315 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K75-79 | |||
202 | LUBAŃSKA Leokadia | 213 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | |||
203 | DYBEŁ Agnieszka | 150 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
204 | SMOCZYŃSKA-OGŁUDEK Katarzyna | 278 | NYSA | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
205 | CARLSSON Agnieszka | 132 | NIEZRZESZONA | ZIELONA GÓRA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
206 | SZWED Dorota | 288 | LUBACHÓW | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
207 | PIETRZYK Anna | 246 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | |||
208 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 253 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
209 | HANUS Joanna | 173 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
210 | WINIARSKI Robert | 350 | LEGNICA | M50-54 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | SOBKIEWICZ Janusz | 279 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M45-49 | 1 | 1 | |
DQ | MATYJASZCZYK Robert | 336 | NYSA | M45-49 | 1 | 1 |
Znaleziono 212 wynik(ów)