II OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING 2022- POLANICA-ZDRÓJ - 5KM - 10/4
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
II Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2022 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-07-02 |
Miejsce : | Polanica-Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 223 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 212 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARCZAK Tomasz | 223 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | M 1 | 00:32:51.50 | 6:34 | 9.1 (100%) | ||||
2 | ROSAK Marcin | 269 | KS TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | M45-49 | 1 | M 2 | 00:32:54.05 | +00:00:02 (0.1%) | 6:34 | 9.1 (100%) | |||
3 | WITUCKI Jacek | 307 | POZNAŃ | M50-54 | 1 | M 3 | 00:32:55.70 | +00:00:04 (0.2%) | 6:35 | 9.1 (100%) | ||||
4 | CYRUS Bogdan | 137 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 2 | M 4 | 00:33:02.90 | +00:00:11 (0.6%) | 6:36 | 9.1 (100%) | |||
5 | ORDZOWIAŁY Piotr | 240 | NIWAOSIELEC | OSIELEC | M55-59 | 1 | M 5 | 00:33:15.10 | +00:00:23 (1.2%) | 6:39 | 9 (98.9%) | |||
6 | STĘPAK Piotr | 283 | TARNÓW | M18-29 | 2 | M 6 | 00:34:18.00 | +00:01:26 (4.2%) | 6:51 | 8.7 (95.6%) | ||||
7 | SZTANDERSKI Grzegorz | 287 | KABEX PODKOWAJANÓW | JANÓW | M50-54 | 3 | M 7 | 00:34:39.95 | +00:01:48 (5.2%) | 6:55 | 8.7 (95.6%) | |||
8 | WOJTOWICZ Tomasz | 310 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 1 | M 8 | 00:35:30.85 | +00:02:39 (7.5%) | 7:06 | 8.5 (93.4%) | |||
9 | ROŻYNEK Miron | 270 | KGHM METRACO | WROCŁAW | M55-59 | 2 | M 9 | 00:35:31.20 | +00:02:39 (7.5%) | 7:06 | 8.4 (92.3%) | |||
10 | SKIBA Krzysztof | 276 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-64 | 1 | M 10 | 00:35:37.10 | +00:02:45 (7.7%) | 7:07 | 8.4 (92.3%) | |||
11 | OLSZAŃSKI Karol | 239 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 2 | M 11 | 00:35:42.55 | +00:02:51 (8.0%) | 7:08 | 8.4 (92.3%) | |||
12 | LUDWICZAK Dariusz | 216 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M50-54 | 4 | M 12 | 00:35:51.15 | +00:02:59 (8.4%) | 7:10 | 8.4 (92.3%) | |||
13 | RECZULSKI Mariusz | 266 | SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | 3 | M 13 | 00:35:57.35 | +00:03:05 (8.6%) | 7:11 | 8.3 (91.2%) | |||
14 | BRZOZOWSKI Piotr | 130 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 2 | M 14 | 00:35:58.70 | +00:03:07 (8.7%) | 7:11 | 8.3 (91.2%) | |||
15 | FRĄCKOWIAK Roman | 154 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 5 | M 15 | 00:36:32.90 | +00:03:41 (10.1%) | 7:18 | 8.2 (90.1%) | |||
16 | BREWKA Joachim | 128 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 4 | M 16 | 00:36:43.30 | +00:03:51 (10.5%) | 7:20 | 8.2 (90.1%) | |||
17 | MISZTAL Grzegorz | 229 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM-MASZYCANKA MASZYCE | SUŁKOWICE | M30-39 | 3 | M 17 | 00:36:47.30 | +00:03:55 (10.7%) | 7:21 | 8.2 (90.1%) | |||
18 | WOJTASIŃSKI Daniel | 309 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 1 | M 18 | 00:36:56.40 | +00:04:04 (11.0%) | 7:23 | 8.1 (89.0%) | |||
19 | HELWICH Stefan | 176 | KGHM METRACO | WIELEN | M65-69 | 1 | M 19 | 00:36:58.55 | +00:04:07 (11.1%) | 7:23 | 8.1 (89.0%) | |||
20 | WOROCH Roman | 313 | KGHM METRACO | DOPIEWO | M60-64 | 2 | M 20 | 1 | 00:37:05.75 | +00:04:14 (11.4%) | 7:25 | 8.1 (89.0%) | ||
21 | GAJEWSKI Eugeniusz | 327 | KGHM METRACO | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M65-69 | 2 | M 21 | 00:37:06.60 | +00:04:15 (11.5%) | 7:25 | 8.1 (89.0%) | |||
22 | KRYŚ Artur | 203 | NIEZRZESZONY | WAŁBRZYCH | M50-54 | 6 | M 22 | 00:37:11.95 | +00:04:20 (11.7%) | 7:26 | 8.1 (89.0%) | |||
23 | ROMANOWSKI Daniel | 268 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 3 | M 23 | 00:37:14.40 | +00:04:22 (11.8%) | 7:26 | 8.1 (89.0%) | |||
24 | ŚLUSARCZYK Marcin | 293 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 2 | M 24 | 2 | 00:37:54.75 | +00:05:03 (13.3%) | 7:34 | 7.9 (86.8%) | ||
25 | GUDZIO Maciej | 170 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | CZERWONAK | M55-59 | 5 | M 25 | 00:37:57.25 | +00:05:05 (13.4%) | 7:35 | 7.9 (86.8%) | |||
26 | PILARZ Tomasz | 248 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M40-44 | 3 | M 26 | 00:37:57.70 | +00:05:06 (13.4%) | 7:35 | 7.9 (86.8%) | |||
27 | POLAK Łukasz | 258 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 4 | M 27 | 00:37:59.05 | +00:05:07 (13.5%) | 7:35 | 7.9 (86.8%) | |||
28 | BIBKO Martin | 124 | SPEEDBAR | KOSICE | M45-49 | 3 | M 28 | 00:38:03.00 | +00:05:11 (13.6%) | 7:36 | 7.9 (86.8%) | |||
29 | DUSZAK Dariusz | 149 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚL. | M50-54 | 7 | M 29 | 00:38:36.45 | +00:05:44 (14.9%) | 7:43 | 7.8 (85.7%) | |||
30 | BIŃCZYK Dariusz | 126 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 4 | M 30 | 00:38:50.90 | +00:05:59 (15.4%) | 7:46 | 7.7 (84.6%) | |||
31 | KRAWCZYK Sebastian | 340 | CITYFIT | WAŁBRZYCH | M30-39 | 5 | M 31 | 00:38:52.35 | +00:06:00 (15.5%) | 7:46 | 7.7 (84.6%) | |||
32 | CIEŚLUK Marcin | 136 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | M 32 | 00:39:07.60 | +00:06:16 (16.0%) | 7:49 | 7.7 (84.6%) | |||
33 | MATECKI Ryszard | 225 | KGHM METRACO | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 1 | M 33 | 00:39:31.10 | +00:06:39 (16.9%) | 7:54 | 7.6 (83.5%) | |||
34 | ŻBIKOWSKI Wacław | 323 | TURBO-KIJE | KOWALÓWKA | M70-74 | 2 | M 34 | 00:39:33.50 | +00:06:42 (16.9%) | 7:54 | 7.6 (83.5%) | |||
35 | DUSZEŃKO Zygmunt | 328 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | M 35 | 00:39:33.60 | +00:06:42 (16.9%) | 7:54 | 7.6 (83.5%) | |||
36 | CZŁAPSKI Krzysztof | 140 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 6 | M 36 | 00:39:34.00 | +00:06:42 (17.0%) | 7:54 | 7.6 (83.5%) | |||
37 | KROMSKI Paweł | 199 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M55-59 | 7 | M 37 | 00:39:36.30 | +00:06:44 (17.0%) | 7:55 | 7.6 (83.5%) | |||
38 | STANISŁAWSKI Jan | 282 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAN | M60-64 | 3 | M 38 | 1 | 00:39:45.95 | +00:06:54 (17.4%) | 7:57 | 7.5 (82.4%) | ||
39 | KASPRZAK Tadeusz | 191 | TURBO-KIJE | GALEWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 3 | M 39 | 00:40:19.25 | +00:07:27 (18.5%) | 8:03 | 7.4 (81.3%) | |||
40 | SMAJDOR Leszek | 66 | WISŁA | M60-64 | 4 | M 40 | 00:40:20.55 | +00:07:29 (18.6%) | 8:04 | 7.4 (81.3%) | ||||
41 | GRUSZKA Michał | 166 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 4 | M 41 | 00:40:21.55 | +00:07:30 (18.6%) | 8:04 | 7.4 (81.3%) | |||
42 | GRUSZKA Michał | 167 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M18-29 | 4 | M 42 | 00:40:34.90 | +00:07:43 (19.0%) | 8:06 | 7.4 (81.3%) | |||
43 | KOWALCZYK Tadeusz | 196 | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M65-69 | 3 | M 43 | 1 | 00:40:38.80 | +00:07:47 (19.2%) | 8:07 | 7.4 (81.3%) | ||
44 | KORPECKI Zefiryn | 193 | WIERUSZÓW | M65-69 | 4 | M 44 | 00:40:54.65 | +00:08:03 (19.7%) | 8:10 | 7.3 (80.2%) | ||||
45 | WOLNY Edward | 312 | AMATOR | BOGUSZOWGORCE | M65-69 | 5 | M 45 | 00:40:56.45 | +00:08:04 (19.7%) | 8:11 | 7.3 (80.2%) | |||
46 | PIOTROWSKI Marek | 338 | WILKA NÓW | WILKANÓW | M60-64 | 5 | M 46 | 00:40:59.15 | +00:08:07 (19.8%) | 8:11 | 7.3 (80.2%) | |||
47 | ŚWIDERSKI Zdzisław | 299 | BRAK | SZCZECIN | M65-69 | 6 | M 47 | 00:41:05.05 | +00:08:13 (20.0%) | 8:13 | 7.3 (80.2%) | |||
48 | SZYMAŃSKI Stefan | 292 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | M75-79 | 1 | M 48 | 00:41:05.30 | +00:08:13 (20.0%) | 8:13 | 7.3 (80.2%) | |||
49 | WALCZAK Grzegorz | 303 | SUCHY LAS | M45-49 | 5 | M 49 | 00:41:15.00 | +00:08:23 (20.3%) | 8:15 | 7.3 (80.2%) | ||||
50 | ZASINA Adrian | 320 | UNIWERSYTET KAROLA | PRAGA | M30-39 | 6 | M 50 | 00:41:18.30 | +00:08:26 (20.4%) | 8:15 | 7.3 (80.2%) | |||
51 | PLEWIŃSKI Rafał | 252 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BANINO | M30-39 | 7 | M 51 | 2 | 00:41:18.75 | +00:08:27 (20.5%) | 8:15 | 7.3 (80.2%) | ||
52 | NOWAK Wiesław | 234 | UKS SKOCZEK SKOKI | SKOKI | M60-64 | 6 | M 52 | 00:41:27.90 | +00:08:36 (20.8%) | 8:17 | 7.2 (79.1%) | |||
53 | ZAGAJA Janusz | 319 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 7 | M 53 | 00:41:35.75 | +00:08:44 (21.0%) | 8:19 | 7.2 (79.1%) | |||
54 | PINTAK Artur | 251 | WESOŁY BORSUK TEAM | KOLNOWICE | M40-44 | 5 | M 54 | 00:41:52.95 | +00:09:01 (21.5%) | 8:22 | 7.2 (79.1%) | |||
55 | CZEKRYSZEW Andrzej | 138 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 4 | M 55 | 00:42:19.20 | +00:09:27 (22.4%) | 8:27 | 7.1 (78.0%) | |||
56 | ROMAN Krzysztof | 337 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M60-64 | 7 | M 56 | 1 | 00:42:41.15 | +00:09:49 (23.0%) | 8:32 | 7 (76.9%) | ||
57 | MAJCHRZAK Dariusz | 220 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW- | WROCŁAW | M55-59 | 8 | M 57 | 00:42:51.90 | +00:10:00 (23.3%) | 8:34 | 7 (76.9%) | |||
58 | GRYGOROWICZ Bogdan | 168 | KGHM METRACO | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 58 | 00:42:59.45 | +00:10:07 (23.6%) | 8:35 | 7 (76.9%) | |||
59 | STANIEC Stanisław | 281 | STRZELIN | M65-69 | 8 | M 59 | 00:43:03.55 | +00:10:12 (23.7%) | 8:36 | 7 (76.9%) | ||||
60 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 265 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 8 | M 60 | 00:43:05.00 | +00:10:13 (23.7%) | 8:37 | 7 (76.9%) | |||
61 | KRÓL Maciej | 201 | TRZEJ KRÓLOWIE | LUDWIKÓW | M50-54 | 8 | M 61 | 00:43:10.50 | +00:10:19 (23.9%) | 8:38 | 6.9 (75.8%) | |||
62 | KRÓL Aleksander | 202 | IZERSKA SZKOŁA NORDIC WALKING RUSZAJSIĘ! | MILĘCICE | M45-49 | 6 | M 62 | 00:43:25.85 | +00:10:34 (24.3%) | 8:41 | 6.9 (75.8%) | |||
63 | GÓRAL Andrzej | 162 | SOLID SECURITY BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 5 | M 63 | 00:43:33.45 | +00:10:41 (24.6%) | 8:42 | 6.9 (75.8%) | |||
64 | BUDNY Sławomir | 131 | OSTRÓW WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 64 | 00:43:40.70 | +00:10:49 (24.8%) | 8:44 | 6.9 (75.8%) | ||||
65 | CZMOCH Marian | 141 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 3 | M 65 | 00:43:46.85 | +00:10:55 (24.9%) | 8:45 | 6.9 (75.8%) | |||
66 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 294 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 7 | M 66 | 00:43:54.25 | +00:11:02 (25.2%) | 8:46 | 6.8 (74.7%) | |||
67 | ŁAZORKO Antoni | 217 | EFEKT CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M65-69 | 9 | M 67 | 00:44:01.65 | +00:11:10 (25.4%) | 8:48 | 6.8 (74.7%) | |||
68 | MACHOWSKI Jan | 219 | LEŚNE LUDKI ZARKI LETNISKO | KOZIEGŁOWY | M70-74 | 4 | M 68 | 00:44:26.15 | +00:11:34 (26.1%) | 8:53 | 6.8 (74.7%) | |||
69 | CIESIELSKI Krzysztof | 135 | FAST WALKER | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 69 | 00:44:40.80 | +00:11:49 (26.5%) | 8:56 | 6.7 (73.6%) | |||
70 | CZEREBA Wiesław | 139 | PRUDNIK | M45-49 | 8 | M 70 | 1 | 00:44:46.15 | +00:11:54 (26.6%) | 8:57 | 6.7 (73.6%) | |||
71 | MAJCHRZAK Tomasz | 256 | RCKIK WROCŁAW | WROCŁAW | M18-29 | 5 | M 71 | 00:44:49.50 | +00:11:58 (26.7%) | 8:57 | 6.7 (73.6%) | |||
72 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 272 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 2 | M 72 | 00:44:53.35 | +00:12:01 (26.8%) | 8:58 | 6.7 (73.6%) | |||
73 | DOBROWOLSKI Robert | 146 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | M65-69 | 10 | M 73 | 1 | 00:45:03.55 | +00:12:12 (27.1%) | 9:00 | 6.7 (73.6%) | ||
74 | POLAK Marcel | 257 | OBORYGENI | WROCŁAW | M-Dzieci | 1 | M 74 | 1 | 00:45:07.35 | +00:12:15 (27.2%) | 9:01 | 6.6 (72.5%) | ||
75 | GROBELNY Tymoteusz | 164 | SOSNOWIEC | M-Jun. | 1 | M 75 | 1 | 00:45:08.40 | +00:12:16 (27.2%) | 9:01 | 6.6 (72.5%) | |||
76 | STONCEK Mieczysław | 335 | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | 9 | M 76 | 00:45:28.60 | +00:12:37 (27.7%) | 9:05 | 6.6 (72.5%) | ||||
77 | PRACKI Zbigniew | 261 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 10 | M 77 | 1 | 00:46:24.40 | +00:13:32 (29.2%) | 9:16 | 6.5 (71.4%) | ||
78 | KARPIŃSKI Jerzy | 189 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 11 | M 78 | 00:46:47.90 | +00:13:56 (29.8%) | 9:21 | 6.4 (70.3%) | |||
79 | HASIAK Aleksander | 175 | NYSA | M55-59 | 11 | M 79 | 1 | 00:47:32.25 | +00:14:40 (30.9%) | 9:30 | 6.3 (69.2%) | |||
80 | DZIEDZIEWICZ Wadim | 329 | NW CZLAPSKI TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 2 | M 80 | 00:47:37.65 | +00:14:46 (31.0%) | 9:31 | 6.3 (69.2%) | |||
81 | THOMALLA Bogdan | 300 | EKIPA NA KIJACH | ZABRZE | M80+ | 1 | M 81 | 00:47:38.30 | +00:14:46 (31.0%) | 9:31 | 6.3 (69.2%) | |||
82 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 295 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 5 | M 82 | 00:47:57.45 | +00:15:05 (31.5%) | 9:35 | 6.3 (69.2%) | |||
83 | ADAMOWICZ Andrzej | 121 | ŁÓDŹ | M75-79 | 3 | M 83 | 00:48:03.50 | +00:15:12 (31.6%) | 9:36 | 6.2 (68.1%) | ||||
84 | REMISZEWSKI Adam | 267 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 4 | M 84 | 00:48:06.15 | +00:15:14 (31.7%) | 9:37 | 6.2 (68.1%) | |||
85 | KUMASZKA Jan | 207 | KLUB SPORTOWY NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M55-59 | 12 | M 85 | 00:48:27.55 | +00:15:36 (32.2%) | 9:41 | 6.2 (68.1%) | |||
86 | NOGA Boleslaw | 233 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M65-69 | 12 | M 86 | 1 | 00:48:31.10 | +00:15:39 (32.3%) | 9:42 | 6.2 (68.1%) | ||
87 | GOGOLIN Jerzy | 160 | ZABRZE | M75-79 | 5 | M 87 | 1 | 00:48:53.05 | +00:16:01 (32.8%) | 9:46 | 6.1 (67.0%) | |||
88 | PLUTO-PRĄDZYŃSKI Kacper | 255 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | M-Dzieci | 3 | M 88 | 00:48:53.45 | +00:16:01 (32.8%) | 9:46 | 6.1 (67.0%) | |||
89 | GAŁUSZKA Zbigniew | 158 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | 6 | M 89 | 2 | 00:49:16.10 | +00:16:24 (33.3%) | 9:51 | 6.1 (67.0%) | ||
90 | SZNAJDER Zenon | 285 | RYBNIK | M70-74 | 6 | M 90 | 00:49:16.30 | +00:16:24 (33.3%) | 9:51 | 6.1 (67.0%) | ||||
91 | LUBAŃSKI Tomasz | 214 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 9 | M 91 | 00:49:40.80 | +00:16:49 (33.9%) | 9:56 | 6 (65.9%) | |||
92 | PRZEPIÓRA Przemysław | 263 | MIKOŁÓW | M45-49 | 9 | M 92 | 1 | 00:50:17.50 | +00:17:26 (34.7%) | 10:03 | 6 (65.9%) | |||
93 | PAWLACZYK Marian | 244 | WROCŁAW | M80+ | 2 | M 93 | 00:50:23.15 | +00:17:31 (34.8%) | 10:04 | 6 (65.9%) | ||||
94 | PIĄTKOWSKI Józef | 245 | KGHM METRACO | POLKOWICE | M75-79 | 6 | M 94 | 00:51:21.30 | +00:18:29 (36.0%) | 10:16 | 5.8 (63.7%) | |||
95 | JEDYNAK Stanisław | 184 | ŻBIKI NORDIC WALKING | RASZYN | M75-79 | 7 | M 95 | 00:51:29.50 | +00:18:38 (36.2%) | 10:17 | 5.8 (63.7%) | |||
96 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 180 | WROCŁAW | M60-64 | 10 | M 96 | 00:51:47.70 | +00:18:56 (36.6%) | 10:21 | 5.8 (63.7%) | ||||
97 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 205 | NORDIK WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 11 | M 97 | 00:53:18.45 | +00:20:26 (38.4%) | 10:39 | 5.6 (61.5%) | |||
98 | CHARCZUK Zenon | 133 | OPOLE | M-Niepełnosprawni(A) | 7 | M 98 | 00:53:21.70 | +00:20:30 (38.4%) | 10:40 | 5.6 (61.5%) | ||||
99 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 228 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | 9 | M 99 | 00:53:49.30 | +00:20:57 (38.9%) | 10:45 | 5.6 (61.5%) | |||
100 | JÓŹWIAK Łukasz | 186 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 4 | M 100 | 1 | 00:55:19.30 | +00:22:27 (40.6%) | 11:03 | 5.4 (59.3%) | ||
101 | MĘDRAK Józef | 226 | WROCŁAW | M70-74 | 7 | M 101 | 00:55:20.05 | +00:22:28 (40.6%) | 11:04 | 5.4 (59.3%) | ||||
102 | WÓJCIK Henryk | 316 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 3 | M 102 | 00:55:42.90 | +00:22:51 (41.0%) | 11:08 | 5.4 (59.3%) | |||
103 | WINIARSKI Robert | 350 | LEGNICA | M50-54 | 10 | M 103 | 00:57:24.80 | +00:24:33 (42.8%) | 11:28 | 5.2 (57.1%) | ||||
104 | ŚLUSARCZYK Błażej | 296 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 4 | M 104 | 01:06:53.30 | +00:34:01 (50.9%) | 13:22 | 4.5 (49.5%) | |||
105 | JAKUĆ Krzysztof | 182 | STARKOWO | M-Niepełnosprawni(A) | 8 | M 105 | 01:23:57.45 | +00:51:05 (60.9%) | 16:47 | 3.6 (39.6%) | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DQ | SOBKIEWICZ Janusz | 279 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M45-49 | 1 | 1 | 00:38:09.15 DQ | 0:00 | 7.9 (86.8%) | ||||
DQ | MATYJASZCZYK Robert | 336 | NYSA | M45-49 | 1 | 1 | 00:42:51.95 DQ | 0:00 | 7 (76.9%) |
Znaleziono 107 wynik(ów)