II OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2022-05-29 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 132 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 114 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 7.033km | 14.066km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 109 | POLIPACK TEAM GWE | PAKOŚĆ | K35-39 | 1 | 00:44:16 | 01:27:25 | ||
2 | SOSNOWSKA Agnieszka | 129 | KABEX PODKOWAJANOL | STAROPOLE | K35-39 | 1 | 00:47:25 | 01:33:32 | ||
3 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 115 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 2 | 00:47:28 | 01:33:34 | ||
4 | KUBISZYN Małgorzata | 128 | SPRING HORYNIEC ZDRÓJ | LUBACZÓW | K35-39 | 1 | 00:47:25 | 01:33:34 | ||
5 | DEMBOWSKA Zofia | 22 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K35-39 | 00:48:32 | 01:38:12 | |||
6 | KOŁODZIEJ Joanna | 44 | MALINOWEGWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 1 | 00:48:39 | 01:38:38 | ||
7 | SITTEK Agnieszka | 89 | KATOWICE | K40-44 | 1 | 00:49:32 | 01:39:47 | |||
8 | SZCZUDLIK Małgorzata | 95 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:49:38 | 01:40:28 | |||
9 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 71 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 1 | 00:50:18 | 01:41:45 | ||
10 | CIEŚLAR Barbara | 18 | BIELSKO- BIAŁA | K40-44 | 00:51:17 | 01:43:35 | ||||
11 | FLISEK Blanka | 130 | UNLIMIED SPORT | KRAKÓW | K35-39 | 00:51:12 | 01:43:42 | |||
12 | JARUGA Beata | 36 | OŁAWA | K45-49 | 00:51:49 | 01:44:03 | ||||
13 | GUTOWSKA Magda | 33 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:51:45 | 01:44:20 | |||
14 | KOWACZ Agata | 47 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 00:51:41 | 01:45:00 | |||
15 | WÓJCIK Barbara | 114 | LUKI TEAM POLSKA | CHRZĄSTAWA WIELKA | K60-64 | 00:51:48 | 01:45:01 | |||
16 | SZCZYGIEŁ Adriana | 96 | BIELSKO-BIAŁA | K40-44 | 00:52:23 | 01:45:13 | ||||
17 | JUZOF Iwona | 38 | POGWIZDÓW | K45-49 | 00:53:02 | 01:47:54 | ||||
18 | ŚLUSARCZYK Grażyna | 99 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | K55-59 | 1 | 00:53:37 | 01:48:16 | ||
19 | KNAPCZYK-KANIA Gabriela | 42 | WŁÓCZYKIJKI | BIEŃKÓWKA | K45-49 | 1 | 00:53:42 | 01:48:56 | ||
20 | CÍCHOVÁ Jana | 16 | SG 3 ZLIN ČR | ZLÍN | K50-54 | 1 | 00:53:50 | 01:49:26 | ||
21 | POSTEK Danuta | 77 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K55-59 | 2 | 00:54:32 | 01:50:25 | ||
22 | GARBUZ Agnieszka | 28 | BRZESZCZE | K45-49 | 00:54:29 | 01:50:43 | ||||
23 | KUMINIAK Izabela | 52 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | K55-59 | 00:54:46 | 01:50:44 | |||
24 | NOVOTNÁ Renata | 70 | PŘEROV | K45-49 | 00:55:22 | 01:52:02 | ||||
25 | ZDRZAŁEK Alicja | 119 | BRAK | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 1 | 00:55:56 | 01:52:58 | ||
26 | WOJDAT Kasia | 111 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | K45-49 | 1 | 00:55:47 | 01:53:21 | ||
27 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 67 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 00:56:37 | 01:53:50 | |||
28 | ANYŻ Maria | 4 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 00:56:04 | 01:54:07 | |||
29 | KOSIUR Monika | 46 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | K40-44 | 00:56:39 | 01:54:12 | |||
30 | MARKS Dorota | 62 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K55-59 | 00:56:49 | 01:54:25 | |||
31 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 110 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K35-39 | 1 | 00:57:13 | 01:55:52 | ||
32 | GRATKA Beata | 31 | KOJSZÓWKA | K45-49 | 00:58:00 | 01:56:47 | ||||
33 | BARCZYK Jolanta | 6 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:58:06 | 01:58:04 | |||
34 | CZUBASIEWICZ Monika | 21 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K50-54 | 00:59:19 | 01:59:08 | |||
35 | ZAWADZKA Maria | 117 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 00:59:31 | 01:59:19 | |||
36 | NOGALSKA Halina | 69 | NORDICUSSTRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K65-69 | 00:59:44 | 01:59:50 | |||
37 | CZEMPIK Kornelia | 127 | MALINOWEGWIAZDY | CHORZÓW | K55-59 | 00:58:06 | 02:00:16 | |||
38 | ROPELEWSKA Edyta | 84 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | K45-49 | 01:00:14 | 02:01:25 | |||
39 | CHOLEWKA Jolanta | 14 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K65-69 | 00:59:55 | 02:01:58 | |||
40 | WOJTYCZKA Alicja | 113 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-64 | 01:00:50 | 02:02:17 | |||
41 | KUCHARSKA Monika | 50 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | K18-34 | 01:01:23 | 02:02:33 | |||
42 | SIECZKA Anna | 88 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | K40-44 | 01:00:43 | 02:03:15 | |||
43 | DRYGALSKA Aleksandra | 25 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K65-69 | 01:00:47 | 02:04:23 | |||
44 | MATUSZEWSKA Dorota | 64 | KOMPRACHCICE | K45-49 | 01:03:44 | 02:06:55 | ||||
45 | ROLBIECKA-MICZKA Magdalena | 81 | KOMPRACHCICE | K40-44 | 01:04:14 | 02:07:23 | ||||
46 | MILLER Lucyna | 131 | SĄSPÓW | K70-74 | 01:04:56 | 02:14:09 | ||||
47 | CECERSKA Julia | 11 | KATOWICE | K18-34 | 1 | 01:06:04 | 02:14:55 | |||
48 | ŚLĘZAK Marta | 98 | KATOWICE | K18-34 | 01:06:08 | 02:15:04 | ||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | JUZIAK Joanna | 37 | KATOWICE | K18-34 | 1 | DQ | DQ |
Znaleziono 49 wynik(ów)