II OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2022-05-29 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 138 |
Wystartowało : | 129 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 129 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | SZTAFETA K | SZTAFETA M | OPEN - K60+ | OPEN - M60+ | SZTAFETA K60+ | SZTAFETA M60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 7.3km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STILLER Karol | 4/3 | BOB-KAM TEAM. BOGDAN CYRUS | STRZEBIŃ | SZTAFETA M | 1 | M 1 | 00:41:22.48 | 5:40 | 10.6 (100%) | ||||
2 | WOŁOSZKA Artur | 5/3 | LUKI TEAM POLSKA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA M | 2 | M 2 | 2 | 00:43:00.78 | +00:01:38 (3.8%) | 5:53 | 10.2 (96.2%) | ||
3 | STĘPAK Piotr | 4/2 | BOB-KAM TEAM. BOGDAN CYRUS | STRZEBIŃ | SZTAFETA M | 3 | M 3 | 1 | 00:43:06.81 | +00:01:44 (4.0%) | 5:54 | 10.2 (96.2%) | ||
4 | CYRUS Bogdan | 4/1 | BOB-KAM TEAM. BOGDAN CYRUS | STRZEBIŃ | SZTAFETA M | 4 | M 4 | 00:43:30.10 | +00:02:07 (4.9%) | 5:57 | 10.1 (95.3%) | |||
5 | HAŁAS Marcin | 28/3 | OLSZAŃSKI NIEDBAŁ O HAŁAS | KRAKÓW | SZTAFETA M | 5 | M 5 | 00:44:23.96 | +00:03:01 (6.8%) | 6:04 | 9.9 (93.4%) | |||
6 | DELĄG Jakub | 5/1 | LUKI TEAM POLSKA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA M | 6 | M 6 | 1 | 00:44:59.32 | +00:03:36 (8.0%) | 6:09 | 9.7 (91.5%) | ||
7 | HELWICH Stefan | 10/2 | KGHM METRACO 1 | LUBIN | SZTAFETA M60+ | 1 | M 7 | 00:45:19.71 | +00:03:57 (8.7%) | 6:12 | 9.7 (91.5%) | |||
8 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz | 1/1 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 1 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 7 | M 8 | 00:45:42.86 | +00:04:20 (9.5%) | 6:15 | 9.6 (90.6%) | |||
9 | OLSZAŃSKI Karol | 28/1 | OLSZAŃSKI NIEDBAŁ O HAŁAS | KRAKÓW | SZTAFETA M | 8 | M 9 | 1 | 00:45:46.37 | +00:04:23 (9.6%) | 6:16 | 9.6 (90.6%) | ||
10 | DANIEL Wojtasiński | 45/2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 5 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 9 | M 10 | 1 | 00:45:57.75 | +00:04:35 (10.0%) | 6:17 | 9.5 (89.6%) | ||
11 | NIEDBAŁ Adam | 28/2 | OLSZAŃSKI NIEDBAŁ O HAŁAS | KRAKÓW | SZTAFETA M | 10 | M 11 | 1 | 00:46:09.46 | +00:04:46 (10.4%) | 6:19 | 9.5 (89.6%) | ||
12 | DĘBSKI Bartłomiej | 45/3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 5 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 11 | M 12 | 00:46:38.82 | +00:05:16 (11.3%) | 6:23 | 9.4 (88.7%) | |||
13 | KUSTAL Marcin | 45/1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 5 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 12 | M 13 | 00:47:49.67 | +00:06:27 (13.5%) | 6:33 | 9.2 (86.8%) | |||
14 | PALUDKIEWICZ Piotr | 35/3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 4 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 13 | M 14 | 00:47:57.91 | +00:06:35 (13.7%) | 6:34 | 9.1 (85.8%) | |||
15 | PACYNA Jan | 31/3 | NORDICUS STRZYBNICA 6 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 14 | M 15 | 00:48:07.74 | +00:06:45 (14.0%) | 6:35 | 9.1 (85.8%) | |||
16 | PILARZ Tomasz | 31/2 | NORDICUS STRZYBNICA 6 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 15 | M 16 | 00:49:14.57 | +00:07:52 (16.0%) | 6:44 | 8.9 (84.0%) | |||
17 | RAJEK Tomasz | 35/1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 4 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 16 | M 17 | 00:50:18.00 | +00:08:55 (17.7%) | 6:53 | 8.7 (82.1%) | |||
18 | KASPRZAK Tadeusz | 14/1 | TURBO-KIJE | OSIEK | SZTAFETA M60+ | 2 | M 18 | 00:50:25.03 | +00:09:02 (17.9%) | 6:54 | 8.7 (82.1%) | |||
19 | JANECZEK Jarosław | 35/2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 4 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA M | 17 | M 19 | 00:50:41.63 | +00:09:19 (18.4%) | 6:56 | 8.6 (81.1%) | |||
20 | ŻBIKOWSKI Wacław | 14/3 | TURBO-KIJE | OSIEK | SZTAFETA M60+ | 3 | M 20 | 00:50:52.49 | +00:09:30 (18.7%) | 6:58 | 8.6 (81.1%) | |||
21 | SZPERNA Krzysztof | 1/3 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 1 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 18 | M 21 | 00:51:08.75 | +00:09:46 (19.1%) | 7:00 | 8.6 (81.1%) | |||
22 | KORPECKI Zefiryn | 14/2 | TURBO-KIJE | OSIEK | SZTAFETA M60+ | 4 | M 22 | 00:52:01.39 | +00:10:38 (20.5%) | 7:07 | 8.4 (79.2%) | |||
23 | SZADKOWSKI Mariusz | 1/2 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 1 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 19 | M 23 | 00:52:02.12 | +00:10:39 (20.5%) | 7:07 | 8.4 (79.2%) | |||
24 | ŁOSIK Wiktor | 40/2 | NORDICUS STRZYBNICA 9 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 20 | M 24 | 00:52:04.33 | +00:10:41 (20.5%) | 7:07 | 8.4 (79.2%) | |||
25 | KOŃCZAK Adam | 10/1 | KGHM METRACO 1 | LUBIN | SZTAFETA M60+ | 5 | M 25 | 00:52:26.00 | +00:11:03 (21.1%) | 7:10 | 8.4 (79.2%) | |||
26 | BARTCZAK Mirosław | 23/3 | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | ŻARKI LETNISKO | SZTAFETA M60+ | 6 | M 26 | 1 | 00:52:26.35 | +00:11:03 (21.1%) | 7:10 | 8.4 (79.2%) | ||
27 | STĘPIEŃ Artur | 8/3 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 3 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 21 | M 27 | 1 | 00:52:51.71 | +00:11:29 (21.7%) | 7:14 | 8.3 (78.3%) | ||
28 | DUDKIEWICZ Wojtek | 40/3 | NORDICUS STRZYBNICA 9 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 22 | M 28 | 00:53:24.03 | +00:12:01 (22.5%) | 7:18 | 8.2 (77.4%) | |||
29 | GARBOWICZ Tomasz | 8/1 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 3 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 23 | M 29 | 00:53:24.54 | +00:12:02 (22.5%) | 7:18 | 8.2 (77.4%) | |||
30 | GRYGOROWICZ Bogdan | 10/3 | KGHM METRACO 1 | LUBIN | SZTAFETA M60+ | 7 | M 30 | 00:53:37.06 | +00:12:14 (22.8%) | 7:20 | 8.2 (77.4%) | |||
31 | PANCHYRZ Piotr | 31/1 | NORDICUS STRZYBNICA 6 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 24 | M 31 | 00:54:24.52 | +00:13:02 (24.0%) | 7:27 | 8.1 (76.4%) | |||
32 | MACHOWSKI Jan | 23/2 | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | ŻARKI LETNISKO | SZTAFETA M60+ | 8 | M 32 | 00:54:27.11 | +00:13:04 (24.0%) | 7:27 | 8 (75.5%) | |||
33 | MIELNIK Andrzej | 23/1 | LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO | ŻARKI LETNISKO | SZTAFETA M60+ | 9 | M 33 | 00:54:54.31 | +00:13:31 (24.6%) | 7:31 | 8 (75.5%) | |||
34 | WITKOWSKI Dariusz | 8/2 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 3 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA M | 25 | M 34 | 1 | 00:55:01.10 | +00:13:38 (24.8%) | 7:32 | 8 (75.5%) | ||
35 | CIEPLINSKI Jan | 3/1 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | SZTAFETA M60+ | 10 | M 35 | 00:57:08.27 | +00:15:45 (27.6%) | 7:49 | 7.7 (72.6%) | |||
36 | MOSZCZYŃSKI Kamil | 24/2 | 2 KIJKI 2 NOGI 5 PUNKTÓW PODPARCIA | GLIWICE | SZTAFETA M | 26 | M 36 | 00:58:03.48 | +00:16:41 (28.7%) | 7:57 | 7.5 (70.8%) | |||
37 | NIEMCZYK Wojciech | 24/3 | 2 KIJKI 2 NOGI 5 PUNKTÓW PODPARCIA | GLIWICE | SZTAFETA M | 27 | M 37 | 00:58:26.82 | +00:17:04 (29.2%) | 8:00 | 7.5 (70.8%) | |||
38 | HAŃCZUR Jan | 3/2 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | SZTAFETA M60+ | 11 | M 38 | 00:58:49.98 | +00:17:27 (29.7%) | 8:03 | 7.4 (69.8%) | |||
39 | SOBCZAK Robert | 40/1 | NORDICUS STRZYBNICA 9 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA M | 28 | M 39 | 00:58:55.33 | +00:17:32 (29.8%) | 8:04 | 7.4 (69.8%) | |||
40 | HAŃCZUR Józef | 3/3 | BYTOMSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU | BYTOM | SZTAFETA M60+ | 12 | M 40 | 1 | 01:00:49.26 | +00:19:26 (32.0%) | 8:19 | 7.2 (67.9%) | ||
41 | PIOTROWSKI Karol | 27/2 | WHY ARE YOU RUNNIN | GLIWICE | SZTAFETA M | 29 | M 41 | 1 | 01:02:14.39 | +00:20:51 (33.5%) | 8:31 | 7 (66.0%) | ||
42 | MASTALERZ Maciej | 38/2 | SPACEROWICZE | ZABRZE | SZTAFETA M | 30 | M 42 | 01:03:02.02 | +00:21:39 (34.4%) | 8:38 | 6.9 (65.1%) | |||
43 | OSSOWSKI Szymon | 29/2 | ELITE TROUSER SNAKES | ZABRZE | SZTAFETA M | 31 | M 43 | 01:03:09.66 | +00:21:47 (34.5%) | 8:39 | 6.9 (65.1%) | |||
44 | MIGAS Mateusz | 24/1 | 2 KIJKI 2 NOGI 5 PUNKTÓW PODPARCIA | GLIWICE | SZTAFETA M | 32 | M 44 | 01:04:10.17 | +00:22:47 (35.5%) | 8:47 | 6.8 (64.2%) | |||
45 | KULESZYŃSKI Mikołaj | 29/3 | ELITE TROUSER SNAKES | ZABRZE | SZTAFETA M | 33 | M 45 | 01:05:28.89 | +00:24:06 (36.8%) | 8:58 | 6.7 (63.2%) | |||
46 | STOKŁOSA Bartosz | 38/3 | SPACEROWICZE | ZABRZE | SZTAFETA M | 34 | M 46 | 1 | 01:05:28.97 | +00:24:06 (36.8%) | 8:58 | 6.7 (63.2%) | ||
47 | ORAWCZAK Łukasz | 29/1 | ELITE TROUSER SNAKES | ZABRZE | SZTAFETA M | 35 | M 47 | 1 | 01:07:54.53 | +00:26:32 (39.1%) | 9:18 | 6.5 (61.3%) | ||
48 | SCHROEDER Wilhelm | 38/1 | SPACEROWICZE | ZABRZE | SZTAFETA M | 36 | M 48 | 01:07:59.39 | +00:26:36 (39.1%) | 9:18 | 6.4 (60.4%) | |||
49 | NIEMCZYK Stanisław | 27/1 | WHY ARE YOU RUNNIN | GLIWICE | SZTAFETA M | 37 | M 49 | 01:08:00.37 | +00:26:37 (39.2%) | 9:18 | 6.4 (60.4%) | |||
50 | BUDZIK Maciej | 27/3 | WHY ARE YOU RUNNIN | GLIWICE | SZTAFETA M | 38 | M 50 | 01:08:21.79 | +00:26:59 (39.5%) | 9:21 | 6.4 (60.4%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DQ | OSIŃSKI Michał | 5/2 | LUKI TEAM POLSKA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA M | 1 | 00:47:55.68 DQ | 0:00 | 9.1 (85.8%) |
Znaleziono 51 wynik(ów)