II PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1208
Wystartowało : 1078
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 1067
Na trasie : 11
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5km10km
    
1CHMIELOWIEC Patryk 1093RYBNIKM-2000:00:0100:11:1300:22:21
2OLIINYK Pawel 1204KS ICE MAT TEAM Ostrów Wlkp.UKRAINAM-2000:00:0200:15:4800:31:54
3KWALIA Launen 1219SKKS Dorcus SportELDORETM-2000:00:0300:16:1500:33:03
4NAGIRNIAK Wiktor 1131WINICAM-2000:00:0300:16:1600:33:03
5FORMICKI Rafał 165Victoria ZawiercieZAWIERCIEM-2000:00:0300:17:3600:34:52
6KWIECIŃSKI Michał 965URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.plSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0200:17:5200:35:35
7BIELIŃSKI Piotr 874Sokół Knurów/Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0200:18:0900:36:15
8JARCZYK Marcin 1014MIKOŁÓWM-3000:00:0300:18:2500:36:56
9KOSZAŁKA Dariusz 743Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0200:18:1900:37:08
10CHESANG Dorcus 1217SKKS Dorcus SportITENK-2000:00:0300:18:1400:37:08
11JAGIEŁA Adam 584SIEMIANOWICEM-4000:00:0300:18:3000:37:21
12SLADEK Dawid 726RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0300:18:4600:37:54
13MORDYŃSKI Bartłomiej 837UKS Olimpia ZabrzeZABRZEM-2000:00:0300:19:1300:38:05
14RYSZKA Dariusz 843UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:1100:38:06
15ŚNIEGÓRSKI Maciej 1109sklepbiegacza.pl Gliwice teamGLIWICEM-3000:00:0200:19:1100:38:07
16OLIJNYK Switlana 1205KS ICE MAT TEAM Ostrów Wlkp.UKRAINAK-3000:00:0300:19:1200:38:29
17GRZEGORZYCA Marcin 551GIERAŁTOWICEM-3000:00:0300:19:1300:38:30
18DUŹNIAK Dominik 504Step-Dance Run GliwiceCZYŻOWICEM-3000:00:0300:19:1100:38:32
19CHOJNOWSKI Sebastian 1224Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEM-2000:00:0000:18:5800:38:34
20WŁODARCZYK Patrycja 1233JKLA JAWORJAWORZNOK-3000:00:0300:19:1200:38:53
21NAGIRNIAK Natalia 1132WINICAK-2000:00:0300:19:2100:39:02
22PLOCH Jakub 275ZABRZEM-2000:00:0200:19:0200:39:03
23SZCZECIŃSKI Maciej 199GLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:39:04
24BOCHEŃSKI Grzegorz 206AmatorGLIWICEM-3000:00:1600:19:4900:39:44
25MATLOK Marek 319Biegaj z PileckimZABRZEM-3000:00:0500:19:4400:39:48
26NOWICKI Michał 768GLIWICEM-1600:00:0600:20:0900:39:52
27FALEJCZYK Mateusz 1106GLIWICEM-2000:00:1100:19:3800:39:58
28OCHMAN Paweł 1052Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:0600:20:1400:40:06
29CHOMIK Rafał 623T2 SALCO TEAMGLIWICEM-3000:00:0500:20:0200:40:09
30PISKORZ Łukasz 908Strzeliński Klub Biegacza GranitBOREK STRZELIŃSKIM-3000:00:0500:20:1300:40:24
31BUJNOWSKI Artur 79Klub Biegacza Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-2000:00:0500:20:3400:40:40
32DWORNICZAK Łukasz 724KATOWICEM-3000:00:0700:20:2800:40:51
33GOŁASZEWSKI Tomasz 1253GLIWICEM-4000:00:0400:20:3800:41:10
34MOMOT Michał 1115GLIWICEM-3000:00:1400:20:4100:41:26
35URBAŃCZYK Karol 287Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1400:20:3500:41:26
36SKALSKI Mateusz 1278GLIWICEM-3000:00:1500:20:3700:41:27
37GRZYWNA Grzegorz 1136WKB Meta LubliniecOLESNOM-2000:00:1100:20:3900:41:36
38MALIK Mateusz 824ZABRZEM-3000:00:1900:21:0700:41:37
39GUZY Andrzej 767JW 3940AgatGLIWICEM-5000:00:0400:20:1600:41:44
40BUJALSKI Michał 114AKS DRAGONGLIWICEM-2000:00:1600:21:0400:41:50
41WOLNY Dariusz 484STRZELCE OPOLSKIEM Open00:00:0600:20:4800:41:59
42KIECOŃ Michał 872Ustroń Mountain TeamUSTROŃM-2000:00:0900:20:5700:42:00
43SZECÓWKA Aneta 405BISKUPICEK-3000:00:1400:20:5100:42:00
44JUPP Ashley 708KIELCEM-2000:00:1000:20:3800:42:04
45POLACZEK Alexander 696SMOLNICAM-4000:00:0600:20:5100:42:08
46STEC Jerzy 638ZABRZEM-5000:00:0600:20:5200:42:08
47BRUDNY Grzegorz 919KWK PniówekPSZCZYNAM-4000:00:0500:20:4700:42:10
48GAŁĘZA Sławomir 427Minneapolis TwinsGDYNIAM-3000:00:2700:21:0000:42:11
49MIKULSKI Andrzej 281GLIWICEM-4000:00:0400:21:3500:42:12
50TWARDOCH Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:00:0400:20:4100:42:14
51LEWICKI Tomasz 166AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:20:5600:42:15
52LASKOWSKI Tomasz 345Biegaj z Trenerami FC 24 GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:20:5800:42:15
53MIRONOWICZ Bartłomiej 1092GLIWICEM-2000:00:1300:21:0100:42:15
54MAŚCIBRZUCH Marcin 1110sklepbiegacza.pl Gliwice teamBYTOMM-2000:00:2400:21:0400:42:19
55STARŻYK Paweł 135RUNSTARSŁĘKNICAM-3000:00:2800:21:2100:42:20
56BAKALARZ Emil 397WROCŁAWM-2000:00:0700:21:0600:42:22
57OZYP Mariusz 1061GLIWICEM-2000:00:0400:20:5000:42:25
58ŻOŁĄDŹ Piotr 667GLIWICEM-2000:00:0800:21:1600:42:26
59PYSZ Grzegorz 755HRmax ŻoryŻORYM-4000:00:1600:21:0900:42:26
60WIECHUŁA Marcin 18GLIWICEM-3000:00:1700:21:1300:42:27
61KOWALSKI Wojciech 1178ITACY BIEGACZELEŚNICAM-4000:00:3600:20:5400:42:28
62DYMARCZYK Artur 72TKS KarateTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:4100:21:1300:42:29
63KOZIOŁ Jarek 1144NiewymiękaczeŻORYM-3000:00:0900:21:1500:42:33
64LIS Paweł 943LĘDZINYM-2000:00:0900:21:1600:42:33
65WOLNY Krzysztof 169ZABRZEM-3000:00:0900:21:1600:42:33
66KWAŚNIEWSKI Tadeusz 832LEDZINYM-2000:00:0900:21:1600:42:33
67GROCHOWINA Filip 138GLIWICEM-2000:00:1000:21:1600:42:33
68KANIA Karol 698AmatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:1100:21:1500:42:33
69DŁUGOSZ Agata 560Biegam z PasjąTYCHYK-3000:00:0800:21:1600:42:34
70POŚNIAK Tomasz 436ista biegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0900:21:1800:42:34
71GĄDEK Wojciech 357www.Burgmania.netŻORYM-4000:00:1600:21:1000:42:34
72LOS Patryk 22garagegym krapkowiceKRAPKOWICEM-3000:00:0600:20:5300:42:36
73GRZYB Dariusz 996niezrzeszonyKLEPACZKAM-4000:00:0700:20:5200:42:37
74MAJCHRZAK Marcin 773Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0500:21:2100:42:39
75ĆWIK Iwona 677TYCHYK-3000:00:0800:21:0100:42:41
76ZAMOJSKI Robert 678GLIWICEM-3000:00:0800:21:0100:42:42
77ŁYCZKOWSKI Kamil 271WAŁBRZYCHM-2000:00:5300:21:0900:42:43
78OSKWAREK Piotr 681TRZEBUNIAM-2000:00:1400:21:1300:42:44
79MIKULSKI Przemyslaw 367GLIWICEM-2000:00:0300:21:4100:42:45
80KORNACKI Adrian 901CIESZYNM-4000:00:1400:21:0100:42:58
81WITKIEWICZ Wojciech 216KOTÓRZ MAŁYM-2000:00:0900:21:2500:42:59
82ŁATA Piotr 1223ZABRZEM-4000:00:0800:21:4100:43:03
83DRZAŁ Konrad 1060slayer adventure 666 team gliwiceGLIWICEM-3000:00:1200:21:2400:43:11
84STASIAK Mirosław 116Rockwell TeamGLIWICEM-3000:00:3500:21:0300:43:11
85WILK Marcin 55WILMARRZESZÓWM-2000:00:0300:20:4100:43:13
86KANIA Michał 338RYBNIKM-4000:00:1000:21:2900:43:14
87BUL Daniel 915Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0500:21:3000:43:17
88PRZEŹDZIĘK Adam 747T2 Salco TeamGLIWICEM-3000:00:0600:21:3000:43:17
89KORPAK Piotr 879MOTIVATO.PLWARSZAWAM-2000:00:1400:21:3100:43:18
90SANDALUK Łukasz 512KLUCZBORKM-1600:00:2500:21:3000:43:19
91KRAWCZYK Grzegorz 96Biegiem Radom!RADOMM-4000:00:2700:21:3800:43:32
92POZOWSKI Jan 336KATOWICEM-3000:00:2400:21:2800:43:33
93LEWICKA Elżbieta 503niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0600:21:4800:43:38
94ARTER-KRZYŻEK Angelika 1054AKN ADWOKACI TEAMKRAKÓWK-2000:00:0600:21:1300:43:38
95BĄBSKI Szymon 956KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:3100:21:4700:43:38
96BŁACH'BUŁA' Piotr 1037Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1600:21:3100:43:39
97WOŹNIAK Grzegorz 748Jestę HardkoręBYTOMM-2000:00:1100:21:5400:43:44
98PACZKA Michał 778GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2200:22:0100:43:46
99JACKOWSKI Piotr 1095SMOLNICAM-4000:00:1400:22:0900:43:47
100SAP Karolina 959Night RunnersGLIWICEK-2000:00:1500:21:4600:43:54
101WUWER Mariusz 162HRmax ŻoryŻORYM-3000:00:0600:21:5500:43:58
102BAROS Daniel 800FALSTART RudnikiRUDNIKIM-2000:00:2300:22:2400:43:59
103PARZONKA Paweł 410KS LENIWIECKĘPNOM-4000:00:3700:22:0900:44:13
104ZIMOCH Przemysław 416K.S.LeniwiecKĘPNOM-3000:00:0600:22:0700:44:14
105GALUSKIN Alexey 1032Grupa NomaxKATOWICEM-3000:00:2600:22:0100:44:19
106DZIĘGIELEWSKI Adam 995brakBIALYSTOKM-3000:00:3100:22:2900:44:19
107SZABELSKI Krzysztof 699Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:2400:22:2600:44:22
108SKWARA Mariusz 1297IWAGATGLIWICEM-3000:00:1200:21:4700:44:23
109BOJARSKI Marek 981BonamassaKATOWICEM-3000:01:3000:22:1200:44:23
110BELZYT Edmund 97Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-5000:00:0600:22:0700:44:25
111KASZUBSKI Andrzej 740ZABRZEM-3000:00:2800:21:3800:44:25
112SALASOWICZ Jerzy 640HANUSEKM-5000:00:1200:21:5900:44:26
113BOROWSKI Piotr 572opel active clubGLIWICEM-4000:00:1600:22:1300:44:28
114STAROSTKA Jacek 1229PKO BPKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:1200:22:2700:44:30
115ZOK Karol 124TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1900:22:3600:44:30
116KOWOLIK Łukasz 1041nieDZIELNI kopaczeZABRZEM-2000:00:1800:22:1800:44:31
117URBAŃCZYK Mariusz 351CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1200:22:1300:44:32
118JAMRÓZ Wojciech 477KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:1100:22:1000:44:36
119PAKULSKI Przemysław 634GLIWICEM-2000:00:4400:22:2200:44:40
120SZAJEWSKI Jarosław 11KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM-3000:00:1200:22:1000:44:41
121DUPLA Konrad 442WROCŁAWM-3000:00:1800:22:4500:44:42
122SOPEL Arkadiusz 1273OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:0400:21:4900:44:45
123WITAS Jacek 766BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1800:22:5200:44:45
124KAŁAMARZ Mariusz 218Run Kazik Run!GLIWICEM-4000:00:1900:21:5200:44:51
125HOŁYŃSKI Tomasz 85KNURÓWM-4000:00:2400:22:4400:45:03
126ABRAHAMOWICZ Jakub 34RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 'PĘDZIMY RAZEM'RYBNIKM-2000:00:2300:22:2100:45:04
127WIZOR Jakub 1045GLIWICEM-2000:00:5000:22:3500:45:04
128WŁOSTOWSKI Marek 364Vege RunnersWARSZAWAM-3000:00:3500:22:2100:45:05
129ZIELONKA Jacek 703ZABRZEM-3000:00:0800:22:1100:45:08
130MARCZAK Krzysztof 1228PKO BPŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:1200:22:3300:45:09
131GRAMATYKA Jan 473Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:2400:22:2800:45:11
132JAWOROWSKI Witold 847BYTOMM-5000:00:2300:22:4000:45:13
133CHRAPKOWICZ Damian 426304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:4100:22:5500:45:15
134ZIOŁA Mirosław 144GLIWICEM-4000:02:1800:23:1600:45:18
135WEBER Tomasz 460GLIWICEM-2000:01:1300:22:5500:45:22
136SZCZYGIEŁ Krzysztof 883KNSK Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0700:22:3700:45:23
137FURMANEK Łukasz 91KBSWILCZAM-3000:00:1200:22:4500:45:27
138GERMUGA Sebastian 15Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1800:22:1400:45:27
139PODOLAK Alfred 709niezrzeszonyPYSKOWICEM-5000:00:2200:22:0300:45:27
140PIENIĄŻEK Krzysztof 526GLIWICEM-3000:00:1300:22:2700:45:30
141HANKUS Łukasz 1018ŻYWIECM-3000:00:5300:22:3100:45:30
142PINDOR Przemysław 761ZABRZEM-3000:01:2400:22:4100:45:30
143SZWAJNOCH Piotr 1277WIELOWIEŚM-3000:00:0700:22:0900:45:31
144MAŁKA Bartosz 886KNURÓWM-3000:00:2700:23:0600:45:33
145BŁASZCZYK Dominik 294Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:3100:22:2900:45:33
146ŚLIWA Paweł 83442 do szczęściaGLIWICEM-2000:00:3100:22:5400:45:33
147MARGOS Dominika 227WĘGRY/ K.OPOLAK-3000:00:1000:22:4500:45:40
148BEHRENDT Jakub 917GLIWICEM-4000:00:1700:22:3400:45:40
149FILIPIAK Hieronim 1064KADRA BOBREK - CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:23:1000:45:42
150SMUDA Grzegorz 1022Real MadrytKATOWICEM-3000:00:4700:22:4900:45:44
151SYCAN Krzysztof 625PKO Bank PolskiWARSZAWAM-4000:00:0900:22:3400:45:47
152DOMAŃSKI Marcin 92www.BFRT.org.plGLIWICEM-4000:00:2300:23:1300:45:47
153KRUPA Grzegorz 1179SOBÓTKAM-4000:00:3500:22:5600:45:47
154ZIAJA Stefan 877ZBROSŁAWICEM-4000:00:0300:22:3600:45:49
155POGOCKI Piotr 524KNURÓWM-3000:00:2900:22:4300:45:49
156BIERNAT Wojciech 155opel active teamZABRZEM-3000:00:1900:22:3900:45:52
157STASZEWSKI Łukasz 352ORNONTOWICEM-3000:00:2200:22:4100:45:52
158LEWANDOWSKI Tomasz 200Runners HighGLIWICEM-3000:00:3100:22:4000:45:56
159KRYŃSKI Maciej 488Night RunnersKRAKÓWM-3000:00:3400:22:3800:45:56
160JAWORSKI Daniel 399WARSZAWAM-3000:00:5900:23:0300:46:00
161ŚWIĄTEK Arkadiusz 895KATOWICEM-4000:00:1300:22:2400:46:01
162OBIDOWICZ Agata 716Suffolk Trail RunnersKRAKOWK-2000:00:0600:22:2300:46:06
163LESIK Henryk 589GLIWICEM-5000:00:2600:23:0700:46:06
164BĄCZYŃSKI Tomasz 903FHUTRANSTOM.PLZABRZEM-3000:00:4400:22:5700:46:07
165CZELNY Tomasz 76Smashing PąpkinsGLIWICEM-3000:00:1100:22:5100:46:08
166PRZERWA Michał 813KS ICE MAT TEAMOstrów WielkopolskiODOLANÓWM-2000:00:2600:23:2300:46:08
167DZIAŁOCHA Jakub 819Odolanowska Drużyna BiegowaODOLANÓWM-2000:00:2600:23:2300:46:08
168ZAPART Aleksandra 615Stary HangarGLIWICEK-2000:00:1400:23:1400:46:09
169WOJCIECHOWSKI Krzysztof 566Radliniokiw bieguRADLINM-4000:00:1100:23:1300:46:11
170BEHRENDT Bartek 614NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:22:3600:46:11
171NOWAKOWSKI Zenon 1010ZABRZEM-5000:00:2100:23:1400:46:13
172DZIEDZIC Andrzej 579BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:5600:22:5400:46:13
173STAŃCZAK Grzegorz 222GLIWICEM-2000:00:3800:22:4100:46:16
174OPANOWSKI Dariusz 146GLIWICEM-4000:00:1300:22:4800:46:17
175ANDRACZEK Bartosz 1088SMOLNICAM-3000:00:1900:23:1300:46:21
176ZARZYCKI Krzysztof 578pedziwiatr gliwiceZABRZEM-3000:00:1100:22:4800:46:22
177SIEJA Szymon 1145JW AGATGLIWICEM-2000:00:1200:22:5500:46:23
178HAGEN Marta 161Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-2000:00:0700:22:4400:46:26
179OKSIĘDZKI Tomasz Jan 362DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM-2000:00:0700:22:4400:46:26
180LE CALVEZ Jean-Yves 583PARISM-3000:01:5300:23:3300:46:26
181PTASZYŃSKI Tomasz 967Stary HangarZABRZEM-3000:00:1800:23:1500:46:28
182SZULC Sebastian 13ORNONTOWICEM-2000:00:2200:22:4000:46:31
183ROLNIK Robert 1107sklepbiegacza.pl Gliwice teamGLIWICEM-3000:00:2100:23:1200:46:33
184CZOP Kamil 508NIGHT RUNNERSTORUŃM-3000:00:3400:23:4300:46:33
185OKOŃ Łukasz 475GIERAŁTOWICEM-3000:00:2000:22:5500:46:39
186ROSKOSZ Rafał 1004Oberschlesien Team ROHOL Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1000:22:5800:46:40
187JAMROSZ Bartosz 1118GLIWICEM-3000:00:0600:22:3600:46:41
188GRONDYS Michał 151AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:22:5500:46:42
189FRYDRYCHOWSKI Paweł 1123GLIWICEM-1600:01:2600:22:4100:46:44
190DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:1700:22:5700:46:45
191KISIELEWSKI Marek 511LOTOS Running TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM-3000:00:4500:23:1400:46:46
192BŁAŻYTKO Monika 214Biegaj z treneramiGLIWICEK-2000:00:3200:23:1300:46:47
193GALWAS Arkadiusz 934BYTOMM-3000:00:1900:23:1300:46:48
194LASKOWSKA Katarzyna 346Biegaj z Trenerami FC 24 GliwiceGLIWICEK-3000:00:3100:23:1300:46:48
195DĄBROWSKI Piotr 745Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:01:5400:23:1400:46:48
196SOBALA Witold 977Brygada Biegowa BezdechCHORZÓWM-3000:00:1400:23:2300:46:50
197PYZIK Tomasz 253Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:1500:23:0900:46:50
198LASKOWSKI Sebastian 1125KATA GURUMAGLIWICEM-3000:01:4700:23:4400:46:50
199PUŁA Adrian 957Brygada Biegowa BezdechBYTOMM-3000:00:1300:23:3400:46:51
200GRZESIKIEWICZ Mariusz 52GLIWICEM-3000:00:3200:23:1500:46:51
201USZYŃSKA Aldona 254OTK / NR GliwiceGLIWICEK-4000:00:2100:23:1300:46:53
202SMALEC Maksymilian 12ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:3900:23:5300:46:53
203MEKIER Bartek 968BYTOMM-3000:00:2700:23:1000:46:54
204MACZUGA Bartłomiej 1033GLIWICEM-2000:01:0100:24:1000:46:54
205PASTERNOK Marian 1295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:2200:23:1200:46:55
206PUSTELNIK Paweł 599Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:2300:23:2000:46:55
207FOJCIK Rafał 16Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:2200:23:1300:46:56
208GÓRECKI Ryszard 1274GLIWICEM-5000:00:2400:23:0900:46:56
209PACUŁA Piotr 93OPEL ACTIVE TEAM GLIWICEGLIWICEM-5000:00:0600:23:2800:46:57
210CIUMAN Piotr 343GLIWICEM-2000:00:1900:23:1600:46:57
211BAGAN Grzegorz 42Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:2000:23:2000:46:57
211POPIEL-KRUK Aleksandra 279GLIWICEK-3000:00:2000:23:2000:46:57
213STUCHLIK Tadeusz 697ZABRZEM-4000:00:2200:23:1600:46:57
214MALCHERCZYK Andrzej 374ŻERNICAM-5000:02:0800:24:0200:46:58
215STACHURA Mateusz 1200PeacemakerZABRZEM-2000:00:1800:23:1700:46:59
216CYGAN Katarzyna 1292PacemakerKATOWICEK-2000:00:1800:23:1600:46:59
217FYSZ Karolina 1112sklepbiegacza.pl Gliwice teamBYTOMK-2000:00:1800:23:1600:46:59
218KAMOLA Sławomir 907STASI LASM-4000:00:3700:23:5100:46:59
219STĘPIEŃ Wojciech 47JM RUNNING TEAM / Night Runners Gliwice - eNeRGy teamGLIWICEM-4000:00:4700:23:5400:46:59
220SPIECHOWICZ Andrzej 791ZABRZEM-3000:02:1700:23:1500:46:59
221WYLEŻAŁEK Alina 174GLIWICEK-2000:00:1800:23:1900:47:00
222ORLIK Jerzy 115GLIWICEM-5000:00:0700:23:2800:47:01
223PAŁYGIEWICZ Jacek 466SKPB KatowiceKATOWICEM-3000:00:1600:23:1800:47:01
224KARASIŃSKI Łukasz 125GLIWICEM-2000:00:1900:23:1800:47:01
225BOCHENEK Marcin 751GLIWICEM-4000:00:1900:23:2100:47:02
226LORENC Agnieszka 786ZBROJOWNIA SULECHÓWDROSZKÓWK-3000:00:1500:23:2100:47:03
227KOSTRUBAŁA Kacper 717Orange PolskaWARSZAWAM-4000:00:2100:23:4700:47:04
228REMIORZ Piotr 1096M-4000:01:0500:24:1500:47:04
229ZAWADZKI Karol 793RadlinRADLINM-2000:00:1200:23:2400:47:05
230KONOPACKA BESSA Magdalena 77FILOMATAGLIWICEK-2000:00:1300:23:2300:47:05
231GAWEŁKO Janusz 541GAWEŁKOM-5000:00:2000:23:1900:47:05
232JACKOWICZ Rafał 828Jackowicz TeamSOBÓTKAM-4000:00:3500:23:2900:47:05
233MOREK Krzysztof 415K.S. LENIWIECKĘPNOM-3000:00:3600:23:4500:47:05
234WYRÓD Karol 465Tubes International GliwiceTYCHYM-3000:00:2600:23:1400:47:06
235PIOTROWSKI Krzysztof 38CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4000:01:0100:23:2200:47:07
236STRZELCZAK Mariusz 664KB Florian Zajączki DrugieZAJĄCZKI DRUGIEM-3000:00:1000:23:2500:47:08
237RUSZEL Bartosz 855Have a Nice DayGLIWICEM-3000:00:1000:22:5500:47:09
238ZĘBALA Bartłomiej 1122KATOWICEM-2000:00:0700:22:5900:47:11
239IMIOŁEK Krzysztof 109GLIWICEM-3000:00:0500:23:1400:47:13
240MAJEREK Marek 156GLIWICEM-4000:00:0700:23:0300:47:14
241RYCHLEWICZ Tomasz 396WROCŁAWM-2000:00:0700:23:3200:47:14
242PAWLIK Marek 378NYSAM-4000:00:3200:23:2900:47:14
243KOŁOSOWSKI Tomasz 63WARSZAWAM-3000:01:3700:23:4200:47:14
244STOLARCZYK Maciej 1134GLIWICEM-3000:02:2500:24:2000:47:14
245OGRODOWSKI Paweł 474Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:1400:23:4400:47:15
246PIĄTEK Mateusz 489BUKOWNOM-2000:00:2500:23:5700:47:16
247GÓROWSKI Mateusz 186BESKIDZKA 160 NA RATYZABRZEM-3000:00:0000:23:3600:47:18
248KOŃCZAK Maciej 815krotosz krotoszynKROTOSZYNM-4000:00:2100:23:4100:47:19
249SAJDOK Łukasz 930BYTOMM-3000:01:2500:23:4600:47:19
250GUZOWSKA Edyta 955NADAKTYWNIBIAŁYSTOKK-3000:00:2400:23:3000:47:20
251NAPIERAJ Andrzej 776Falstart RudnikiŻYTNIÓWM-4000:00:2500:23:4100:47:21
252GRZEGORCZYK Ewelina 127GLIWICEK-3000:00:1500:23:0100:47:22
253SKLORZ Marcin 937GLIWICEM-2000:00:1700:24:0400:47:23
254NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 299GLIWICEM-3000:00:1600:24:0500:47:24
255BUBULA Krystek 619DZIK TEAMSTRZELINM-2000:00:1000:22:4600:47:25
256SARNECKI Adam 74UJAZDM-3000:00:2800:23:5000:47:27
257WÓJCIK Krzysztof 857Iron WorkoutKIELCEM-2000:00:2800:23:1500:47:27
258FRANKIEWICZ Artur 330GLIWICEM-3000:00:4200:23:4200:47:28
259HAMZIUK Stanislau 898WARSZAWAM-2000:00:3100:23:4000:47:30
260GRZEGORCZYK Wojciech 1146JW AGATM-1600:00:5100:23:4000:47:30
261LIGUDZIŃSKI Andrzej 593Za Garść BananówRADZIONKÓWM-4000:01:3300:23:3300:47:32
262GRYSKA Piotr 1296KOBIELAM-4000:00:0800:23:5900:47:33
263FEODORÓW Wojciech 530ZABRZEM-4000:00:3400:23:4700:47:33
264SŁOMIAN Marcelina 113ZABRZEK-2000:00:2100:23:3200:47:35
265TOMCZYK Tomasz 66ZABRZEM-3000:00:2000:23:3200:47:36
266DWORSKI Marek 332AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:3900:23:5400:47:37
267DEMEL Piotr 704GLIWICEM-3000:00:1100:23:3700:47:38
268KURCZEK Tomasz 600GLIWICEM-3000:00:2900:24:0600:47:39
269DOMITRZ Mariusz 781NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM-3000:00:2700:23:4300:47:40
270WZOREK Marcin 337Opel Active TeamPILCHOWICEM-4000:00:2000:23:4500:47:41
271BUJA Błażej 321Biegacze CSRCHORZÓWM-2000:00:4100:23:5300:47:42
272KOCHUIEVSKYI Oleksandr 900GLIWICEM-2000:00:0000:24:5900:47:43
273KUŁAKOWSKI Grzegorz 558w pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:2200:23:5100:47:45
274NOWAK Adam 365Tab2GLIWICEM-3000:00:2600:24:0300:47:45
275TRZEJA ZDANOWSKA Dorota 557Urodzeni biegaczeBĘDZINK-4000:00:2100:23:5200:47:46
276BEŚKA Sławomir 99Ochajo RUNRYBNIK OCHOJECM-4000:02:1900:24:3900:47:46
277HETMAŃCZYK Ireneusz 505FAST FOOT OpoleOPOLEM-4000:01:2800:23:3700:47:47
278DESZYŃSKI Damian 431ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:0100:24:0200:47:48
279FIGIEL Ewa 620GLIWICEK-4000:00:0300:23:3700:47:50
280WALASZCZYK Anna 543Event 360 Running TeamGLIWICEK-3000:00:5300:24:0000:47:51
281ZMEŁTY Leszek 478SKPB KatowiceGLIWICEM-3000:00:1600:24:1300:47:54
282SADŁO Tomasz 157Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:01:1800:24:1500:48:00
283PIŁAT Jarosław 172RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1500:24:0600:48:01
284RACZEK Sławomir 107GLIWICEM-3000:00:2700:24:0000:48:01
285GRABKOWSKI Robert 1011KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM-4000:00:5000:23:5100:48:01
286FORCZEK Grzegorz 507ŚWIDNICAM-5000:00:2300:24:0900:48:02
287BORSIAK Sebastian 104GLIWICEM-3000:01:1000:24:3400:48:03
288LIPKA Sebastian 276Zabiegany-TataOGRODZIENIECM-3000:00:4200:24:0700:48:04
289BATKO Janusz 328GLIWICEM-4000:00:3900:23:4000:48:05
290WYPYCHOWICZ Piotr 388www.Burgmania.netWARSZAWAM-4000:00:2000:23:4300:48:06
291SZOT Wojciech 232GLIWICEM-3000:01:0200:23:5900:48:06
292POLAK Krzysztof 29Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2200:23:5700:48:09
293MATUSIAK Radosław 495Rajsport Active Anton TeamSIERADZM-3000:00:2900:24:2700:48:09
294STARŻYK Piotr 133RUNSTARSŁĘKNICAM-4000:00:2800:24:2500:48:13
295MEDWID Katarzyna 471KRAPKOWICEK-3000:01:5100:24:0800:48:13
296KAMCZYK Damian Kamczyk 1065jebacwyciagiGLIWICEM-3000:01:5300:24:4300:48:13
297ZAPOTOCZNY Przemysław 861GLIWICEM-4000:02:1800:24:4200:48:13
298TROJAN Piotr 916jebacwyciagiGLIWICEM-4000:01:5300:24:4300:48:14
299PRACKI Dariusz 523MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:24:1400:48:20
300KŁACZEK Grzegorz 848niezrzeszonyWIESZOWAM-5000:01:5100:24:3800:48:20
301SUCH Arkadiusz 622KROSNOM-3000:00:5000:24:2400:48:26
302ŚWIDEREK Andrzej 854niezrzeszonyZABRZE-HELENKAM-4000:00:3500:24:2200:48:27
303PIETRZAK Marcin 756GLIWICEM-4000:00:4500:24:0300:48:28
304RAWŁUSZEWICZ Waldemar 604AsterinaZABRZEM-4000:01:2100:24:3500:48:28
305NITKA Sebastian 356GLIWICEM-4000:01:4000:24:2800:48:28
306NAWARA Arkadiusz 845RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5900:24:3900:48:28
307FARON Agnieszka 1221NorafsportKRAKÓWK-3000:00:2100:23:5900:48:29
308FRĄC Dariusz 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4700:24:2400:48:30
309JAGIEŁA Michał 252ZABRZEM-2000:00:4100:24:0800:48:33
310BARANOWSKI Jacek 1120Jacek Biega Running TeamGLIWICEM-3000:00:3700:24:0800:48:35
311MATYSIK Marcin 1150JW AGATM-3000:00:5100:24:3400:48:35
312NOWAK Mariusz 359HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3600:24:2600:48:37
313WALKE Piotr 350Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4400:24:2600:48:37
314BRZEZINA Arkadiusz 59Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3900:24:2700:48:39
315GARUS Tomasz 588304KAMIENICAM-2000:01:1000:24:5500:48:40
316SOBASZEK Aureliusz 84PSYCHONAUCIGLIWICEM-2000:00:0800:23:5900:48:41
317KAMIŃSKI Maciej 864GLIWICEM-3000:00:2600:24:0400:48:41
318POPIEL Wojciech 383GLIWICEM-2000:01:3100:24:1000:48:41
319BONK Sebastian 164BMSGLIWICEM-4000:00:2800:23:5100:48:43
320BELUCH Witold 463GLIWICEM-4000:01:0200:24:3700:48:43
321CZABAŃSKI Rafał 802Runhogs TychyGLIWICEM-3000:01:0300:24:3400:48:46
322SZADKOWSKI Paweł 51Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:3800:24:3100:48:53
323WISZNIOWSKI Krzysztof 468PRZYSZOWICEM-3000:01:0600:24:2300:48:57
324ADAM Mateusz 569Boso przez SzałszęSZAŁSZAM-2000:00:3300:24:3700:48:58
325KUBIS Adrian 909GLIWICEM-4000:00:4300:24:5000:48:59
326KOŁCUN Łukasz 1202Okrzei ResidancePACZKÓWM-3000:01:5200:24:4900:49:02
327MARCZUK Tomasz 953ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:02:0300:24:0500:49:02
328NAZARKO Marek 910ŻORYM-3000:00:2900:24:4200:49:03
329LESZKO Wioleta 991SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-2000:00:5200:24:3700:49:03
330SZCZYRA Jan 434ista biegAmyKATOWICEM-3000:01:0100:24:5400:49:03
331KOSMACZEWSKI Michał 1101GLIWICEM-2000:01:2600:24:3500:49:03
332KOCYBA Andrzej 795niezrzeszonyZABRZEM-4000:00:4400:25:0000:49:05
333SZYMKÓW Krzysztof 1230PKO BPTYCHYM-3000:00:5100:24:4800:49:10
334SULICH Michał 912SOSNOWIECM-3000:01:1600:24:5300:49:10
335DEREK Piotr 922Za lepszą linią POGOŃOPOLEM-4000:01:3200:24:5800:49:10
336CZOK Adrian 540BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3800:24:3100:49:11
337BEDNORZ Roman 962TechnomexKOZŁÓWM-2000:01:2700:24:4500:49:13
338BIEŃKOWSKI Piotr 384GLIWICEM-2000:00:3700:23:3600:49:14
339ŁUKASZEK Grzegorz 787RUDA ŚLASKAM-3000:00:4700:25:1500:49:16
340MODZELEWSKI Adrian 920Europejskie Centrum SolidarnościGDAŃSKM-3000:00:4400:24:2900:49:17
341ZIOŁA Łukasz 573GDYNIAM-3000:00:4400:24:2900:49:17
342PRZESPOLEWSKI Dawid 549FP Runners TeamGLIWICEM-3000:01:0800:24:3400:49:19
343MATERZOK Aleksandra 705Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:01:0800:24:3400:49:19
344RUTKOWSKI Michał 309GLIWICEM-2000:01:1000:24:5600:49:19
345STACHOŃ Jacek 1083BYTOMM-4000:01:1000:24:4800:49:20
346RÓG Marcin 892Night Runners KatowiceKATOWICEM-2000:00:3800:25:0000:49:22
347IZBICKI Zbigniew 960FC24GLIWICEM-4000:01:2300:24:4000:49:24
348STANISZEWSKI Krzysztof 973BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-1600:00:2300:24:1700:49:25
349SMUDA Andrzej 70AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:4000:25:0000:49:25
350HAJDA Marek 810PTAKOWICEM-4000:00:1000:24:1900:49:29
351MICHALSKI Dariusz 585Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-4000:00:3900:24:4300:49:29
352BUJAK Miłosz 1027SOSNOWIECM-2000:01:3700:24:3200:49:29
353SKOWRON Marcin 483BYTOMM-3000:01:0000:25:1400:49:31
354CESARZ Szymon 632#Run4FunBĘDZINM-3000:00:4100:24:5700:49:35
355MALEC Arkadiusz 929GLIWICEM-2000:01:3500:24:4800:49:36
356PRYMAS Krystian 452GLIWICEM-3000:00:2900:24:2200:49:37
357USZKO Sabina 355SIEDLECK-5000:00:1600:24:4000:49:38
358PASTUCHA Anna 660Cross KrapkowiceKRAPKOWICEK-5000:00:1600:24:4000:49:38
359CIERPKA Dariusz 181KNURÓWM-4000:00:4500:25:0900:49:39
360DWORNICZAK Paweł 868SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:02:0000:24:5700:49:39
361DZIGORZEWSKI Paweł 1098GLIWICEM-2000:01:1400:25:1400:49:41
362WITRYK Lesław 4015 bspPRZEMYŚLM-2000:01:1400:25:0600:49:43
363BYLINOWSKI Oleg 711GTTGLIWICEM-3000:01:2000:25:0200:49:43
364WILK Dawid 153Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:01:2100:24:5700:49:44
365BIGOS Grzegorz 954GRAMMIJAWORZNOM-3000:00:1800:23:2800:49:45
366RYBICKI Jerzy 712STAWISKIM-5000:00:1700:24:4000:49:46
367GRZEŻUŁKOWSKI Kamil 1222TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:3100:24:5700:49:47
368SZOBLIK Darek 1036SZOBLIK AUTO CZESCICHORZOWM-3000:00:5100:25:0200:49:47
369MASARCZYK Wojciech 987RACHOWICEM-1600:00:1500:24:2500:49:49
370PIETRYSIAK Stefan 501ZABRZEM-5000:00:5200:24:5300:49:49
371IBROM Mateusz 67Biegamy z Sercem.plZABRZEM-2000:01:0700:25:0400:49:50
372WÓJCIK Rafał 784PIASEKM-4000:02:1900:24:5800:49:51
373NIEDZIELA Janusz 760GIERAŁTOWICEM-2000:01:3600:24:3500:49:52
374GRANDA Marcin 602GLIWICEM-2000:00:1200:23:4900:49:54
375DZIACKO Robert 1087GLIWICEM-3000:01:4700:25:0000:49:58
376HŁĄDZYŃSKI Łukasz 417K.S. LENIWIECKĘPNOM-3000:00:3500:24:3200:50:00
377UZDOWSKI Jarosław 528KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:3700:25:0700:50:00
378KSIĘŻYK Mirosław 487MACROLOGOCKATOWICEM-3000:00:5300:24:4100:50:00
379PARUZEL Ireneusz 112MIKOŁÓWM-4000:00:5800:24:5400:50:02
380ZASOŃ Tomasz 654GLIWICEM-3000:01:0700:25:2700:50:03
381CHMIELOWSKA-ZIĘBA Iwona 669RZESZÓWK-3000:00:2100:25:1100:50:04
382WOŹNIAK Janusz 82SKOŁYSZYNM-5000:01:1200:25:0400:50:04
383BANASIK Paweł 173enduhub.comRADOMM-5000:00:5000:25:0700:50:05
384PLOCH Adam 408PYSKOWICEM-3000:00:5900:25:2500:50:08
385MATUSZCZAK Witold 718KRAKÓWM-2000:01:0900:25:0400:50:08
386ŁOBKO Adam 796PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4800:25:3200:50:09
387DZIURA Arkadiusz 725NiuansGLIWICEM-4000:00:5200:25:2400:50:10
388KACZMAREK Sławomir 1148JW AGATGLIWICEM-2000:00:5000:26:2000:50:12
389MYCIELSKI Mariusz 687W DrodzeŚWIERKLANIECM-4000:00:4800:25:0600:50:13
390TURNIAK Miłosz 613GLIWICEM-2000:00:5000:25:0600:50:16
391SZKLARZ Sebastian 217GLIWICEM-3000:00:5800:25:2000:50:16
392GÓRKA Szymon 292przodowi siepaczeGLIWICEM-3000:01:4300:24:5800:50:17
393KULPA Marek 846AKMB Pędziwiatr GliwiceMIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:4400:50:23
394SERAFICKI Sebastian 425RYSIEŁÓDŹM-4000:02:0500:25:1100:50:23
395ZAKRZEWSKI Robert 1201Bieg WegańskiWARSZAWAM-4000:00:3300:25:2500:50:24
396DUDEK Sebastian 517KATOWICEM-3000:01:1400:25:2400:50:24
397MICHALAK Grzegorz 690TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:24:4700:50:27
398BIAŁOSKÓRSKI Grzegorz 102GLIWICEM-3000:00:2100:25:1400:50:28
399PYZIK Marek 61opel active teamGLIWICEM-5000:00:2100:25:1400:50:28
400WIEKIERA Adam 535GliwiceGLIWICEM-3000:00:4400:25:2100:50:28
401ZAJDEL Dariusz 980ZAWADZKIEM-5000:01:2200:24:5600:50:28
402KARŁOWSKA Katarzyna 749GLIWICEK-2000:00:3300:25:1800:50:29
403STALICA Wojciech 889Izo-ErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:25:1800:50:29
404DYNAK Mariusz 999ADAMIETZSUCHAM-4000:01:1400:25:2800:50:29
405KRZEMIŃSKI Andrzej 1227PKO BPSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:5200:25:0900:50:30
406MIĘKIŃSKI Jacek 829LIPOWAM-4000:01:1300:25:3800:50:30
407BUCHAŁA Bartłomiej 1094ZABRZEM-3000:01:0800:25:5100:50:32
408GRABARCZYK Mateusz 1015ALLIANZ RUNNING TEAMRADLINM-3000:00:1100:24:3700:50:33
409PRENZENA Paweł 45ZABRZEM-2000:00:2200:25:1900:50:34
410SMAGOROWICZ Artur 1117w pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:2300:25:3500:50:35
411MRÓZEK Przemysław 612Płomień OpatówOPATÓWM-3000:00:2900:24:5200:50:35
412CIEŚLIK Dawid 984GIERAŁTOWICEM-3000:01:3200:25:3400:50:35
413SIKORA Radosław 918GB SEULBYTOMM-2000:01:2900:26:1200:50:37
414KUJAWSKI Tomasz 210Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0500:25:3400:50:38
415DUSZA Michał 158Biegowe Niedzielne Poranki w ŻernicyŻERNICAM-3000:01:2300:25:2200:50:38
416SZELKA Andrzej 46AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:3100:25:2000:50:39
417WIŚNIEWSKI Paweł 713JW AGATGLIWICEM-3000:00:1300:24:5200:50:41
418BYŚ Adam 782ZABRZEM-3000:00:5100:25:3600:50:41
419FLORECKI Andrzej 88AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2800:25:0800:50:42
420KANIEWSKI Kamil 26GLIWICEM-2000:01:0000:25:3900:50:42
421LUBICKI Wojciech 78BrakZABRZEM-4000:00:5600:25:4500:50:43
422FELISIAK Paweł 891GLIWICEM-3000:00:5600:25:5200:50:44
423LEWANDOWSKI Henryk 527GLIWICEM-3000:02:1300:25:4700:50:46
424GRABSKI Michał 580Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:00:3400:25:1800:50:47
425FERFECKI Paweł 1232GierałtowiceGLIWICEM-3000:01:2200:25:4400:50:47
426PRZYBYLSKI Mariusz 215PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-3000:00:2600:25:1600:50:48
427GRUSZCZYŃSKI Bogusław 647GLIWICEM-6000:00:4300:25:1600:50:48
428MALINOWSKI Michał 675LilusiaGLIWICEM-3000:00:2000:25:1300:50:50
429WANDOCH Tyberiusz 305GLIWICEM-3000:00:4300:25:3700:50:51
430PAWLUSZUK Bogdan 261GLIWICEM-4000:01:0600:25:3800:50:51
431MUSIALIK Jan 890ZABRZEM-4000:00:1000:24:5900:50:52
432MACIASZEK Maciej 221CZĘSTOCHOWAM-3000:00:2600:25:3200:50:52
433WILK Andrzej 764GLIWICEM-2000:01:0200:24:4600:50:52
434KUKUŁA Adam 369ZABRZEM-2000:01:0600:25:4000:50:53
435RADZIKOWSKI Przemysław 642LUBLINM-2000:01:0700:25:5100:50:53
436LISOWSKI Jacek 765TURAWAM-4000:01:2500:25:4800:50:53
437CZERNIK Andrzej 134ZABRZEM-6000:02:2300:25:4000:50:53
438TRONINA Grzegorz 5AUKCJAM-3000:00:1600:25:4200:50:54
439WARDAK Tomasz 394RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM-4000:00:2200:25:3200:50:56
440KRZYWICKI Jan 650GLIWICEM-6000:00:2900:25:2100:50:56
441ROCŁAWSKI Marcin 342GDAŃSKM-4000:01:0600:26:0300:50:56
442BOCHEŃSKA Agnieszka 207AmatorGLIWICEK-3000:00:1700:26:0200:50:58
443USZKO Grzegorz 354SIEDLECM-4000:00:2000:25:2300:51:01
444HAWEŁKA Łukasz 693GLIWICEM-3000:00:5800:25:4500:51:01
445BODNAR Agnieszka 902RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0900:25:3500:51:01
446PILCH Michał 1218GŁUBCZYCEM-3000:01:2200:25:5800:51:01
447SOLICH Patryk 1289GTTGLIWICEM-3000:00:5700:25:4600:51:02
448FIELHAUER Damian 685DZIELNICAM-2000:00:5700:25:3600:51:02
449PILCH Zofia 701GŁUBCZYCEK-2000:01:2100:26:0000:51:02
450WILK Kuba 971WilkKATOWICEM-2000:01:1300:25:4400:51:03
451CZERNIAK Tobiasz 23Rajsport Active Anton TeamKRAPKOWICEM-2000:00:1300:25:0600:51:04
452MEJKA Krzysztof 672GLIWICEM-2000:00:3700:25:4600:51:04
453JURKIEWICZ Agnieszka 1283KATOWICEK-3000:00:4400:25:3400:51:04
454MACIEJEWSKI Wiesław 238AKB-KnurówKNURÓWM-7000:00:2400:25:2500:51:05
455BRYLIŃSKI Grzegorz 450Daremny Trud TSHGLIWICEM-3000:00:3900:25:3600:51:05
456KUCH Paweł 182SZAŁSZAM-4000:00:2300:25:4200:51:06
457AMBICKA Jadzia 1049KRAKÓWK-2000:02:2400:25:3200:51:07
458STRUG Mariusz 631GLIWICEM-3000:00:5100:25:1400:51:09
459STARŻYK Andrzej 139runstarsWROCŁAWM-3000:00:2900:25:1500:51:10
460RYMASZEWSKI Wojciech 469ZABRZEM-3000:01:0200:25:2300:51:11
461KOMALA Wojciech 853PUSTKÓWM-3000:01:0300:25:2700:51:11
462OCHMAN Ireneusz 1073Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1700:24:4100:51:13
463MARCELA Marcin 792AMATORBYTOMM-3000:01:0800:26:2500:51:13
464GAJDA Marek 945GLIWICEM-2000:00:4900:25:1700:51:14
465KŁOSEK Jacek 445Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:5300:25:4100:51:14
466JANTAS Dominika 1003GLIWICEK-1600:00:1200:25:2600:51:15
467KLECZKA Roman 1021Proform TeamPRZYSZOWICEM-2000:01:2200:25:4900:51:20
468GOLDA Piotr 952GLIWICEM-4000:00:5500:26:3300:51:22
469BOIŃSKI Marcin 224GLIWICEM-2000:01:0800:25:4900:51:22
470ZIĘTERSKI Robert 339KŁODZKOM-3000:01:4100:25:5900:51:23
471WAGNER Mariusz 680STRZEGOWOM-3000:02:0400:26:0500:51:23
472MIKUŁA Leszek 617GLIWICEM-4000:00:2500:25:2800:51:24
473DYLONG Piotr 229GLIWICEM-5000:00:4700:26:0000:51:25
474ŁĄTKOWSKI Marcin 992GLIWICEM-2000:00:5100:25:4500:51:25
475JURECKI Zygfryd 184Pro-Run WrocławWROCŁAWM-5000:01:2900:25:5000:51:25
476PRUSKO Adrian 302ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1700:25:4700:51:27
477SUCHECKA Lucyna 19FAST FOOT OPOLEOPOLEK-2000:01:2900:25:3000:51:27
478WADOWSKI Paweł 1074KRAKÓWM-2000:02:0400:26:1600:51:27
479PENKALA Artur 301GO-leasingGLIWICEM-2000:00:0800:25:4300:51:28
480BORECKI Marcin 249JANÓW PRZYGODZKIM-3000:00:1900:25:1900:51:28
481DOBOSZ Mariusz 298GO-leasingGLIWICEM-2000:00:0700:25:4400:51:29
482GĘBCZYŃSKI Paweł 201GLIWICEM-3000:00:5800:25:3600:51:32
483MASIAREK Mariusz 1265Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:2900:26:0300:51:33
484MICHALAK Artur 897PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM-3000:00:5900:26:1900:51:34
485GOŁĘBIOWSKI Bartosz 988Zgryźliwi TetrycyGLIWICEM-3000:01:1800:26:1300:51:36
486PIETRUCZUK Daria 373PRO-RUN WROCŁAWZABRZEK-2000:01:0900:25:3600:51:37
487GRAMATYKA Paweł 499KRAKÓWM-3000:01:1000:25:4100:51:37
488BAJ Tomasz 375GLIWICEM-2000:01:0700:26:3000:51:38
489LEDWOŃ Jakub 122GLIWICEM-3000:01:0600:26:3100:51:39
490BIELA Marcin 1086POKRZYWNICAM-3000:00:2500:25:4100:51:41
491RUSIN Marcin 195ŻERNICAM-2000:01:1700:26:2700:51:41
492ZIĘBA Piotr 668RZESZÓWM-3000:01:4100:26:2300:51:42
493STROBA Marek 462FC24BYTOMM-3000:01:5900:25:4800:51:42
494KNAFEL-LESZCZYŃSKA Agata 1299Strzeliński Klub BiegaczaSTRZELINK-3000:01:0500:26:0700:51:43
495KOWALCZYK Robert 433ista biegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:5900:25:3400:51:46
496KUCZMA Jarosław 534GLIWICEM-4000:01:0100:26:1300:51:46
497OSIŃSKI Paweł 322Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:1100:25:2500:51:46
498WARSZAWIK Antoni 723eXteamWARSZAWAM-4000:01:1200:25:3100:51:49
499HANO Jan 400PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:4100:25:5400:51:50
500PIETRAS Magdalena 997Biegam Bo Lubię CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK-3000:00:5700:26:1800:51:51
501ZDUŃCZYK Mariusz 1255RĄBIEŃ ABM-3000:01:0100:26:0100:51:51
502BOROWSKI Sławomir 482Solvitur AmbulandoWARSZAWAM-3000:01:0100:26:0000:51:52
503WILK Andrzej 818NOWA IWICZNAM-4000:01:0800:26:1900:51:53
504KOPPEL Bartłomiej 37GLIWICEM-2000:01:1300:26:0600:51:55
505ADAMSKI Kamil 32Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:01:3700:26:0500:51:55
506KOCIOK Gabriela 205STARE SIOŁKOWICEK-4000:00:5200:26:1100:51:56
507MACIEJASZ Piotr 1062GLIWICEM-3000:02:0600:25:4900:51:57
508ROŻEK Jacek 770ETE Sport TeamRYBNIKM-3000:02:2100:26:2200:51:57
509JESIONOWSKI Mateusz 308ZABRZEM-2000:00:5300:26:2300:51:58
510WYSOCKI Tomasz 160ETErunRYBNIKM-4000:02:2000:26:2300:51:58
511NOWAKOWSKI Sławomir 448Grupa Biegowa Parkrun Warszawa-PragaHIPOLITÓWM-3000:01:5100:26:1600:52:01
512KOZIK Bartłomiej 683GLIWICEM-3000:00:3200:26:2600:52:02
513KONIK Sylwia 386GLIWICEK-3000:00:5100:26:1400:52:03
514MICHEWICZ Małgorzata 732WARSZAWAK-2000:01:5100:26:1600:52:03
515MOCEK Roman 990CHUDÓWM-5000:01:1200:26:2700:52:06
516KWAPIEŃ Aleksander 1009GLIWICEM-3000:00:3900:25:4300:52:08
517KWAPIEŃ Paweł 1069GLIWICEM-3000:00:3900:25:4300:52:08
518GALERT Adam 17Pro-Run WrocławWROCŁAWM-3000:01:1400:25:5700:52:08
519GIERAS Mirosław 506Deloitte Adventure TeamGLIWICEM-4000:02:0700:25:5600:52:08
520BUJAK Mateusz 679LISÓWM-2000:00:5900:26:1300:52:09
521NIESZPOREK Adam 190Run-3LEBOSZOWICEM-3000:01:1100:26:2000:52:10
522MAJEWSKI Grzegorz 318BEZ KLUBUKNURÓWM-3000:01:4300:25:4300:52:10
523GRUSZKA Małgorzata 68RysieŁÓDŹK-4000:01:5000:26:2600:52:10
524KROPKA Szymon 130Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3300:26:0000:52:13
525ZDZIEBKO Artur 105GLIWICEM-4000:01:0700:26:0400:52:13
526MELLER Tadeusz 149GLIWICEM-2000:01:2500:26:3400:52:13
527TOMCZAK Karol 1038BrakPOZNAŃM-3000:00:3200:26:0500:52:16
528ADAMOWSKI Jacek 48Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:4200:26:3600:52:16
529KUŹNICKI Tomasz 627JAWORZNOM-3000:02:0900:26:1200:52:16
530CZAPEK Marek 101BojkówGLIWICEM-4000:01:0400:26:3000:52:18
531LAMPA Alicja 95Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:01:0700:26:2700:52:19
532STABLA Marek 154Night Runners GliwiceWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:01:0600:26:2700:52:20
533GŁOGOWSKI Konrad 313GLIWICEM-2000:01:1700:26:1600:52:21
534GORCZEWSKA Renata 58RYBARZOWICEK-4000:01:1000:26:2200:52:22
535SPODZIEJA Aleksandra 316UKS Manta KochłowiceRUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:26:3600:52:23
536BRYKOWSKI Przemysław 682EVENT 360 RUNNING TEAMKIELCZAM-3000:01:1000:26:1900:52:23
537ŻOŁNOWSKA Anna 553GLIWICEK-3000:02:0200:26:2800:52:25
538GRACH Aleksandra 670Event 360 Running TeamGLIWICEK-3000:01:1100:26:1900:52:26
539RACZEK Magdalena 106GLIWICEK-2000:01:0100:26:2200:52:27
540SZAFRUGA Piotr 594GLIWICEM-3000:01:0300:26:2400:52:27
541BŁASZCZYSZYN Łukasz 676Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-2000:01:1000:26:2000:52:27
542BUŁA Tomasz 286GLIWICEM-2000:01:1000:26:2400:52:27
543FAMUŁA Tomasz 1103Future Processing Running ClubKATOWICEM-2000:01:1000:26:2100:52:27
544KEMONA Dorota 969GLIWICEK-3000:01:0400:26:3100:52:28
545WALCZAK Bartłomiej 1057GLIWICEM-3000:01:0400:26:3100:52:28
546JASIŃSKI Dawid 794GLIWICEM-2000:01:1100:26:2200:52:28
547PISKORZ Robert 948POLKOWICEM-4000:01:1200:25:4400:52:28
548BAUMERT Rafał 430ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:1100:26:2200:52:30
549KRAJEWSKI Michał 516GLIWICEM-3000:01:1800:26:2400:52:30
550UJMA Michał 98GLIWICEM-3000:00:2200:26:3400:52:31
551POPŁAWSKA-WAL Agata 1099GLIWICEK-3000:00:3000:26:1600:52:31
552KUPKA Bartosz 1100LARYSZÓWM-3000:00:3000:26:1600:52:31
553MIESZAŁA Tomasz 750KW PSP WROCŁAWWROCŁAWM-3000:01:0500:26:2600:52:32
554PLOCH Tomasz 1291PacemakerGLIWICEM-2000:01:0500:26:2500:52:32
555KROWIAK Grzegorz 735SIEMIANOWICE ŚL.M-4000:01:1500:26:3500:52:32
556POKRYSZKA Wojciech 240Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:01:2500:26:3400:52:33
557NOWAKOWSKA Beata 444HIPOLITÓWK-3000:01:5200:26:2300:52:33
558BLASZKE Beata 303Night RunnersGLIWICEK-4000:00:4700:26:4900:52:34
559JANIK Ireneusz 1025SUSZECM-4000:00:4900:26:3200:52:34
560GOŁĄBEK Agnieszka 1002BBL MikołówTYCHYK-3000:01:1900:25:5100:52:34
561POKRYSZKA Bartosz 28Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:01:2400:26:3500:52:34
562REMPUSZEWSKI Mateusz 993CHUDÓWM-2000:01:1200:26:2700:52:35
563WOZNIAK Marek 875ZABRZEM-3000:01:2400:26:2800:52:35
564KATA Damian 129GLIWICEM-2000:00:0000:27:3000:52:36
565BOGULAK Grzegorz 241Run GB, Run!GLIWICEM-3000:00:5700:26:3200:52:36
566DZIAMSKI Ryszard 807Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM-3000:01:1900:26:1600:52:36
567WEBER Krzysztof 1031DALESZYNM-3000:01:4200:26:5200:52:36
568BATEJKO Beata 257Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów WalkiCHORZÓWK-4000:01:2900:26:1000:52:38
569KONIK Tomasz 385GLIWICEM-4000:00:5200:26:1700:52:40
570PODSTUFKA Szymon 774GLIWICEM-2000:00:5700:26:1700:52:40
571PAWLIK Wojciech 665KATOWICEM-2000:01:1700:26:2700:52:41
572GRUSZKA Tomasz 1276SUSZECM-4000:00:4900:26:3800:52:42
573RENKE Piotr 841RYBNIKM-4000:01:0000:26:0200:52:42
574KALINOWSKI Krzysztof 885RADZIONKÓWM-3000:01:5300:26:4000:52:42
575KIŚLUK Elżbieta 688ŻORYK-2000:00:4600:25:5300:52:43
576RYZIŃSKA Aneta 143GLIWICEK-4000:00:2800:26:3100:52:44
577KULIK Adam 989CHORZÓWM-4000:00:4000:26:0400:52:44
578OSEŁKA Magdalena 611KIELCEK-3000:01:1200:26:2800:52:44
579ŚLĄZOK Krzysztof 884BYTOMM-3000:01:5200:26:4200:52:44
580KAMECKI Maciej 873Good Time SportGILOWICEM-3000:01:1100:26:0500:52:45
581WOJTASZEK Grzegorz 404PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:4600:26:2600:52:47
582MICHNA Wojciech 1077GLIWICEM-2000:01:0300:25:2900:52:49
583GAJEWSKI Michał 449GLIWICEM-3000:01:0500:26:2600:52:50
584WARDZIŃSKI Mateusz 887GLIWICEM-2000:00:4900:26:0100:52:51
585CZERWIŃSKI Tomasz 183WROCŁAWM-3000:01:0900:26:5100:52:51
586KONDRUSIEWICZ Michał 331Biegacze CSRGLIWICEM-2000:00:4200:26:2800:52:52
587SKÓRA Aneta 1091Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4600:26:3300:52:52
588KRZYSZTOFOWICZ Monika 591GLIWICEK-3000:00:3700:26:0100:52:53
589RUPNIK Joanna 43RYDUŁTOWYK-3000:01:0600:26:5100:52:54
590JANUS Monika 1085Szczawno RunSZCZAWNO ZDRÓJK-3000:00:4600:26:2800:52:55
591ĆWIK Paweł 1024LĘDZINYM-4000:00:5300:26:3900:52:55
592KUCZMA Joanna 533GLIWICEK-4000:01:0000:26:3500:52:55
593SKOTNICKI Paweł 83GLIWICEM-2000:01:0700:26:3400:52:55
594TEICHMANN Norbert 381GLIWICEM-5000:00:4000:27:0100:52:59
595SZANIEWSKI Krzysztof 1072GLIWICEM-4000:00:4800:27:0000:52:59
596FLORIAN Krzysztof 976RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:5600:26:1300:52:59
597GROŃSKI Janusz 598KATOWICEM-5000:00:3000:26:1900:53:01
598SZAMRYK Konrad 789BIAŁYSTOKM-3000:00:5600:26:5300:53:01
599GOC Aleksandra 1279ORZESZEK-3000:00:3000:26:2000:53:02
600IMIOŁEK Arkadiusz 419Biegam z ed-certPILCHOWICEM-4000:00:3800:26:3300:53:02
601MICHALIK Bartłomiej 928Biegacze CSRGLIWICEM-3000:00:0800:25:0200:53:03
602GABRYŚ Jola 1285Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1800:26:0100:53:04
603GOCYK Leszek 932TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:26:1200:53:04
604HAHN Piotr 349Fabrika NordikaPANIÓWKIM-3000:01:2700:26:3500:53:04
605KACZOR Rafał 1226PKO BPSOSNOWIECM-4000:01:5000:26:2900:53:04
606SŁUSZNIAK Sławomir 752GLIWICEM-4000:00:3700:26:3000:53:05
607SOKÓŁ Dorota 926Biegacze CSRGLIWICEK-4000:00:4000:26:2800:53:05
608DANEK Maria 5410 BLogOPOLEK-2000:00:1300:26:0500:53:06
609KRZYSZKOWSKA Agnieszka 490brakGLIWICEK-3000:00:2300:26:0900:53:06
610LANGOSZ Grzegorz 420KNURÓWM-4000:00:5500:26:4500:53:06
611KACZKIEWICZ Damian 1271Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:1600:27:0500:53:06
612KUROWSKI Michał 742Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1600:27:0500:53:06
613GALMAN Iwona 737GLIWICEK-3000:00:1800:26:1100:53:07
614POŚPIECH Rafał 733KNURÓWM-3000:00:5400:26:4600:53:07
615CZAUDERNA Klaudia 258ETERunGLIWICEK-4000:02:0700:26:4900:53:08
616NOWOROLNIK Paweł 649GLIWICEM-3000:01:1800:26:3100:53:09
617ADAMSKI Maciej 927Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-2000:01:1400:26:4100:53:10
618DE LA MERCED PUGA Daniel 1070GLIWICEM-2000:02:1800:26:5500:53:11
619UTRATNY Ludomir Jan 284GLIWICEM-4000:00:4100:26:3000:53:12
620PRUSOWSKA-BRZÓZKA Joanna 3Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-3000:02:0000:27:0600:53:12
621SZARUGA Jan 266GLIWICEM-2000:01:3400:27:1300:53:13
622JURASZCZYK Jan 865Febys Run TeamPYSKOWICEM-3000:01:3200:26:5600:53:14
623JURASZCZYK Katarzyna 86FEBYS RUN TEAMPYSKOWICEK-3000:01:3200:26:5700:53:14
624CHROBOK Mateusz 905Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1400:25:4800:53:15
625KUBISZ Mariusz 544WARSZAWAM-2000:01:1900:26:4900:53:15
626OCHÓD Dawid 618Drużyna CSRBYTOMM-3000:00:4100:26:2700:53:16
627SKOLUDEK Robert 447PRZEZCHLEBIEM-2000:00:4300:26:3000:53:17
628MACIEJCZYK Marcin 117AKS DragonGLIWICEM-2000:00:5800:26:5400:53:17
629MAJEWSKA Guzel 1028biegaj z treneramiPYSKOWICEK-4000:00:4300:27:1100:53:18
630KURC Iwona 763Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:00:4000:26:5000:53:19
631KUCZYŃSKA Kinga 816KĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:00:4000:26:5000:53:19
632BUTOR Arkadiusz 65112tri.plMAŁKNIA GÓRNAM-3000:00:4000:26:4300:53:23
633DZIEWIOR Marek 1000MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-4000:00:3600:26:3000:53:24
634WOLAŃSKI Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3700:25:4500:53:26
635PAWLAK Katarzyna 360radio wrocławWROCŁAWK-3000:00:3100:26:2900:53:28
636ZIĘBIK Grzegorz 1017GLIWICEM-3000:00:3800:26:4800:53:28
637CZARNIK-PECIAK Aleksandra 801PRZEZCHLEBIEK-4000:00:3000:26:4700:53:31
638JANKOWSKA Karolina 729RAJSPORT ACTIVE ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:00:3600:26:1900:53:31
639ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1104Fizjo Runners UMed WrocławCHRZĄSTAWA WIELKAM-4000:01:3200:26:4500:53:31
640DUDEK Łukasz 307GLIWICEM-3000:02:0800:27:0700:53:31
641WIECZORKE Marcin 741PRZYSZOWICEM-4000:00:2400:26:2800:53:32
642WOŹNIAK Marek 277GLIWICEM-4000:02:0800:27:0600:53:32
643WIEDERMANN Krzysztof 624PedraforcaKOBYLANYM-3000:02:2600:27:0400:53:34
644NOWAK Bartosz 1270TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1900:25:1100:53:36
645FUGOWSKI Grzegorz 341GLIWICEM-3000:01:1900:26:2800:53:37
646KONOPKA Agnieszka 80GLIWICEK-3000:00:4100:26:5600:53:39
647ZEMŁA Piotr 235GLIWICEM-4000:00:4800:26:5100:53:41
648BYCZYK Jarosław 536KB Swiatdomu.comZALASEWOM-4000:01:0300:27:0300:53:43
649RUDNER Jakub 1105ZABRZEM-2000:00:4500:27:0500:53:46
650GRĄBCZEWSKI Marcin 274GLIWICEM-3000:01:1300:27:0500:53:46
651URBANEK Marcin 439ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:5700:26:3900:53:52
652GRABOWSKI Maciej 788BYTOMM-3000:01:0500:27:1600:53:52
653NYGA Robert 550Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:01:1000:25:5900:53:52
654KOZIELEC Tomasz 372GLIWICEM-4000:01:1800:27:0500:53:52
655GOSŁAWSKI Piotr 1262GLIWICEM-4000:01:1300:27:1800:53:53
656PRZYBYLSKI Witek 71OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0000:27:2900:53:55
657FORBOT Dominika 714BYDGOSZCZK-2000:00:3800:26:2900:53:56
658TWARDOWSKI Jacek 152ZABRZEM-3000:01:5100:27:1000:53:56
659BRZÓZKA Sebastian 412SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:02:0000:27:0700:53:56
660SZUŁCZYŃSKI Karol 451WARSZAWAM-5000:01:4700:27:1700:53:58
661BĄK-CESARZ Damian 282GLIWICEM-4000:01:3800:26:4900:54:01
662CIEŚLA Adam 209klub: Rybnicki Klub Ju Jitsu SportowegoRYBNIKM-4000:00:1200:25:3400:54:03
663NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 297KLESZCZÓWK-3000:00:1500:26:4400:54:03
664CAPUTA Piotr 998LIPOWAM-4000:01:1400:26:1800:54:04
665KOPCIK Tomasz 1020FC Kunrów/Combat 56GLIWICEM-3000:01:3200:27:0400:54:06
666KUMOR Tomasz 894GLIWICEM-2000:00:3700:27:2500:54:07
667KORPAK Marta 880MOTIVATO.PLWARSZAWAK-2000:00:3700:27:2400:54:07
668GRONDECKI Grzegorz 310BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:01:2000:27:1800:54:09
669BŁASZCZYK Paulina 36GLIWICEK-2000:01:2700:27:1700:54:09
670JASIŃSKI Tomasz 805GLIWICEM-4000:01:3600:27:1300:54:10
671GRABOWSKI Lech 870GLIWICEM-5000:00:0700:26:2100:54:11
672GAJEWSKI Łukasz 515SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:3100:26:5600:54:13
673ŁUKASZEK Krzysztof 974RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:4800:27:3200:54:13
674CHOJCAN Beata 128Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKK-3000:01:5900:27:1100:54:13
675STASIAK Michał 180SMOLNICAM-4000:01:0500:27:1300:54:14
676CZARNOTA Arkadiusz 555CZĘSTOCHOWAM-3000:00:2700:26:4300:54:15
677WOŹNICA Elżbieta 263KieleckiBiegacz.plKIELCEK-2000:01:1600:26:2100:54:15
678ŻYDEK Sławomir 2Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:5700:27:1000:54:15
679SAMUELSKA Ewelina 1153RGBRYBNIKK-3000:01:5700:27:1100:54:15
680MIERZEJEWSKI Jacek 150AmatorRUDYM-4000:00:2900:27:0000:54:16
681DOMARADZKA Ewa 441GLIWICEK-4000:00:4400:26:4200:54:20
682BUDZIŃSKA Ania 571GLIWICEK-3000:00:5100:26:4800:54:20
683WIŚNIEWSKI Paweł 265GLIWICEM-2000:01:0400:27:2100:54:20
684BUCZYŃSKI Radosław 53Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0400:27:2100:54:20
685RYDZYŃSKI Jacek 270RYSIEŁÓDŹM-3000:02:1200:26:0500:54:20
686BOGUCKA Joanna 979Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:0200:27:1800:54:21
687JANIK Janusz 131Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:27:1600:54:21
688MALINOWSKI Piotr 913NIEZRZESZONYWODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:01:1400:26:5600:54:21
689MAZUR Krzysztof 1288Nowa GliwiceGLIWICEM-3000:01:3800:27:2200:54:21
690SAP Alina 958Night RunnersGLIWICEK-4000:01:0100:27:1900:54:22
691TKACZUK Marcin 191Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:27:2100:54:24
692ZABIEROWSKI Witold 1046ADAMIETZKADŁUBM-5000:01:1600:27:1700:54:25
693LUKOSZEK Marek 194Run 3GLIWICEM-3000:01:1300:27:0800:54:26
694BOCZAROWSKI Michał 1058EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:01:2800:27:1100:54:26
695WALSKI Łukasz 546Ranger Survival ClubGLIWICEM-2000:01:5300:27:3800:54:27
696ZNAMIROWSKI Krzysztof 361radio wrocławWROCŁAWM-4000:00:3200:26:4300:54:29
697SIUDA Krzysztof 858WROCŁAWM-2000:00:3900:28:0100:54:32
698TYLMAN-MADEJCZYK Marta 262MTMGLIWICEK-3000:00:4300:27:4100:54:35
699SERWACZAK Joanna 33Biegamy z Sercem.plZABRZEK-2000:01:0700:27:2900:54:36
700STOCHLA Małgorzata 1142WILCZAK-3000:00:5500:27:3300:54:37
701KAZULA Grzegorz 251KNURÓWM-3000:01:3900:27:3300:54:38
702FEODORÓW Małgorzata 529ZABRZEK-4000:00:5400:27:3400:54:39
703KULIK Katarzyna 402BYTOMK-3000:00:5700:27:3800:54:39
704JANY Kamil 545TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:2000:27:3500:54:40
705JASTRZĘBSKI Rafał 57EASY RUN RACIBÓRZRACIBÓRZM-3000:01:1500:27:2800:54:41
706WIERZBICA Adrian 730KNURÓWM Open00:01:2300:27:4900:54:45
707CURYŁO Maria 941GLIWICEK-2000:01:5500:27:2900:54:45
708DYCHA Eliza 163GLIWICEK-3000:01:1200:27:0800:54:46
709MACIASZEK Jarosław 513GOSTYŃM-2000:02:1600:27:2800:54:46
710BARAŃSKA Celestyna 358AccentureGLIWICEK-3000:01:2300:27:2300:54:48
711CZARNECKA Aneta 706GLIWICEK-2000:00:4600:27:1400:54:49
712KSIĘŻYK Anna 486KATOWICEK-3000:00:5400:27:2200:54:51
713MIKETA Marek 1090Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2700:27:4700:54:56
714MUCHA Adam 925RADZIONKÓWM-3000:01:5200:27:1100:54:56
715DOMINIK Monika 799BIŁGORAJK-3000:01:1700:27:2700:54:58
716BŁACH Lech 722GLIWICEM-5000:01:5800:27:1600:54:58
717WILK Mariusz 142PYSKOWICEM-4000:00:4100:27:0600:55:02
718KRUSZYŃSKI Marcin 570GLIWICEM-4000:00:3400:26:3600:55:03
719CHAVEZ Christina 814UKS Olimpia ZabrzeZABRZEK-1600:01:2600:27:3800:55:03
720GUTOWSKI Łukasz 312SOŚNICOWICEM-2000:00:2000:27:2700:55:04
721ALBERT Łukasz 48110 BLog OpoleOPOLEM-3000:00:4400:27:1400:55:05
722WAWRZYNIAK Magdalena 48010 BLog OpoleMOSZCZANKAK-2000:00:4400:27:1400:55:05
723ANDRZEJCZAK Michał 247GLIWICEM-3000:01:3700:27:2900:55:05
724WACLAWSKA Agnieszka 255GLIWICEK-3000:01:0400:25:5700:55:06
725NANCKA Brygida 455ZABRZEK-4000:01:1900:27:4100:55:07
726KOPIEL Grzegorz 780LUBLINM-4000:01:4100:27:0100:55:07
727MATERLA Marek 233Zryw SłupskoSŁUPSKOM-3000:01:4500:27:3000:55:08
728PIELKA Erwin 234Zryw SłupskoSŁUPSKOM-5000:01:4400:27:3100:55:09
729BLACH Damian 556GLIWICEM-2000:01:1800:28:1400:55:11
730MATERLA Julita 231SŁUPSKOK-3000:01:4300:27:3300:55:11
731BAROS Grzegorz 836FALSTART RudnikiRUDNIKIM-4000:01:0200:27:1500:55:12
732ŚWITAŁA Józef 1008FALSTART RudnikiŻYTNIÓWM-6000:01:0200:27:1600:55:12
733WIĄCEK Krzysztof 25MILANÓWEKM-5000:01:2300:27:4900:55:12
734SAŁATA Miłosz 621GLIWICEM-2000:00:5900:27:3300:55:14
735POPIEL Adriana 368Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:0000:27:4000:55:14
736POPIEL Artur 414Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:27:4000:55:14
737SALA Nela 476GLIWICEK-2000:01:1900:27:2200:55:14
738DĄBROWSKI Marcin 39GLIWICEM-3000:01:5200:27:4000:55:14
739ANDRZEJ Kuś 1080Pure Jatomi Forum GliwiceGLIWICEM-3000:01:0000:27:4200:55:15
740PATRYAS Arkadiusz 985MIKOŁÓWM-4000:00:5900:27:4600:55:16
741WIELOCH Gabriela 423Lewin BiegaLEWIN BRZESKI-OLDRZYSZOWICEK-3000:02:0100:28:1000:55:16
742HUREC Justyna 684TriVitalGLIWICEK-2000:01:0600:27:3600:55:17
743BOJDA Dawid 1152GLIWICEM-2000:01:3600:27:4100:55:18
744KRAWCZYK Jakub 1119GLIWICEM-3000:01:5400:27:5100:55:20
745ŚNIEGOWSKA Marta 518GLIWICEK-2000:01:2100:27:0500:55:21
746WANAT Waclaw 315Pro-Run Wroclaw.WROCLAWM-6000:01:2800:27:5200:55:21
747URBANIAK Andrzej 1063Sklep biegaczaGLIWICEM-4000:00:3300:27:4000:55:22
748KLAWENDER Ryszard 1269Biegamy z Sercem.PLGLIWICEM-5000:00:4200:27:5800:55:22
749CHICHY Jacek 1257WARSZAWAM-3000:01:3600:28:1400:55:22
750BOROWIEC Wojciech 521GLIWICEM-2000:00:4600:27:0700:55:24
751PAWLIK Agnieszka 379NYSAK-4000:01:1300:27:3300:55:24
752KOZŁOWSKI Przemysław 808GLIWICEM-3000:00:4900:27:5600:55:25
753KWAŚNIOK Rafał 87Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:1700:27:4100:55:26
754SZALIŃSKI Krzysztof 975prywatnyGLIWICEM-4000:00:0900:27:2900:55:27
755SKORUPA Agnieszka 771Mala PanaZAWADZKIEK-4000:01:4000:27:5400:55:28
756SOŚNIAK Tomasz 56Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:01:0900:27:1000:55:31
757ZDUNIAK Robert 49ZABRZEM-3000:01:0900:27:5200:55:32
758GRABOWSKI Michał 568GLIWICEM-4000:00:3500:27:5100:55:34
759 113300:01:0800:27:5500:55:34
760GŁOWACKI Michał 398Team GłowackiBIELSKO-BIAŁAM-2000:01:2000:26:5500:55:35
761WIKIERSKI Michał 671Dariusz MaxGLIWICEM-3000:01:2300:27:5100:55:37
762ATLASIK Tom 1268SASOZM-5000:01:3000:27:4800:55:38
763POZOWSKI Włodzimierz 335EKOINSTALKATOWICEM-6000:00:2800:27:1800:55:39
764SMAKOSZ Wojciech 888CHORZÓWM-5000:01:3400:28:0000:55:41
765PYKA Dariusz 1127SKOCZÓWM-4000:01:5800:27:5500:55:42
766ROGOZIK Szymon 1126GLIWICEM-3000:01:5500:27:5700:55:43
767FRANKE Tomasz 458GLIWICEM-4000:01:2300:27:4800:55:44
768LALA Mariusz 1177SKOCZÓWM-4000:01:5700:27:5600:55:44
769MATECKI Maciej 1262XMPYSKOWICEM-3000:00:4000:28:0100:55:45
770KLYTA Wojciech 1071niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:5300:27:1600:55:46
771BŁASZCZYSZYN Maciej 1290GLIWICEM-5000:01:2000:28:1500:55:47
772KŁOBUSZEWSKI Stanisław 62WARSZAWAM-5000:02:0500:28:0500:55:49
773WESTER Mieczysław 1114Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3800:27:4100:55:50
774ROZWADOWSKA Grażyna 923GLIWICEK-4000:01:5000:28:0400:55:50
774ROZWADOWSKI Dariusz 924GLIWICEM-4000:01:5000:28:0300:55:50
776KOKOSZKA Marcin 609eMediator.plGLIWICEM-2000:00:5400:28:0300:55:52
777SULIN Marek 904GLIWICEM-4000:02:1100:28:1000:55:52
778GDULA Teodozja 269GLIWICEK-6000:01:2900:28:1500:55:53
779SZCZURASZEK Anna 606WROCŁAWK-4000:01:4400:27:5600:55:53
780PRACKA Danuta 525brakMIASTECZKO ŚLĄSKIE- ŻYGLINK-3000:01:4900:27:3600:55:56
781BEDNARSKI Tomasz 457NR GliwiceGLIWICEM-2000:02:0000:29:2600:55:57
782KAMIŃSKA Anna 429ista biegAmyGLIWICEM-2000:02:0000:29:2600:55:57
783PIONTEK Michal 762GLIWICEM-3000:02:0400:28:2000:55:57
784HANKE Klaudia 1068ZABRZEK-4000:00:1200:27:4800:55:58
785TOMKOWICZ Rafał 881Sfera BieganiaWROCŁAWM-3000:01:3000:27:4600:55:59
786MUSIOŁ Helena 90RYBNIKK-3000:01:0200:27:3200:56:02
787RENKIEL Tomasz 1282GLIWICEM-4000:01:1600:27:4300:56:03
788SYGUŁA Katarzyna 785KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:4300:28:0200:56:03
789GRABOWSKI Maciej 911GLIWICEM-2000:00:4600:27:5300:56:05
790OPALIŃSKI Tomasz 938Good Time SportGLIWICEM-2000:01:1100:28:0200:56:06
791KRAKOWSKI Jacek 565GLIWICEM-4000:02:0700:28:1000:56:08
792JĘDRZEJOWSKI Andrzej 333Biegacze CSRGLIWICEM-3000:00:4100:28:1100:56:09
793PROKOPCZYK Anna 446BBL GrójecSUŁKOWICEK-4000:02:0600:28:1100:56:09
794MAJEWSKA Kinga 291BBL GRÓJECGRÓJECK-3000:02:0400:28:1000:56:10
795OSUBNIAK Tomasz 467GLIWICEM-3000:01:0900:26:4200:56:11
796KRZYWIECKI Maciej 812GLIWICEM-3000:02:0600:28:3200:56:12
797WOJCIECHOWSKI Ireneusz 311BbL GrójecGRÓJECM-4000:02:0600:56:12
798WARMINSKA Anna 314Anton TeamWARSZAWAK-3000:00:3600:27:5300:56:13
799DORCZAK Jarosław 906Tata w EteZABRZEM-3000:01:5000:28:1100:56:13
800KASIŃSKA Ewa 296BBL GrójecGRÓJECK-3000:02:0500:28:1000:56:13
801KOTWICKI Marek 1260GLIWICEM-3000:01:5300:27:3800:56:14
802SKORUPSKI Grzegorz 823WARSZAWAM-4000:01:3600:28:0300:56:16
803WIORA Łukasz 1284GLIWICEM-3000:00:3200:27:5900:56:18
804STEC Marcin 633KW GliwiceGLIWICEM-3000:01:4500:28:0600:56:19
805DACZYŃSKI Michał 40Grupa CmykiGLIWICEM-3000:02:1300:28:2700:56:20
806HILASZEK Agata 674GLIWICEK-2000:01:2400:28:0000:56:22
807NAPORA Łukasz 293KNURÓWM-3000:02:0300:28:1200:56:28
808WÓJCIK Rafał 719GLIWICEM-4000:01:1400:28:1800:56:29
809WARCZYŃSKA Beata 575GLIWICEK-3000:01:3300:28:5100:56:29
810KOCHANEK - STOLARCZYK Anna 562SOSNOWIECK-3000:01:3400:28:4900:56:29
811MERCIK Marta 1034GLIWICEK-2000:00:3800:28:2400:56:30
812SIKORSKA Katarzyna 73Biegaj z treneramiGLIWICEK-3000:01:0200:27:1800:56:30
813TETLAK - TRACZ Barbara 574GLIWICEK-3000:01:3300:28:5000:56:30
814BIAŁOŻYT Agata 1056KATOWICEK-2000:02:1600:28:4100:56:30
815BIAŁOŻYT Ewa 1055KATOWICEK-2000:02:1600:28:4600:56:31
816CHWALISZEWSKI Jarosław 35Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:1700:27:4000:56:32
817CYGAN Agata 839GLIWICEK-2000:01:2200:28:4300:56:32
818BAJOROWICZ Paulina 1013GLIWICEK-2000:01:3800:27:3600:56:32
819ZIMOCH Beata 635GLIWICEK-3000:00:3100:28:1500:56:33
820ZIMOCH Grzegorz 636GLIWICEM-3000:00:3100:28:1600:56:33
821KOŁODZIEJ Jacek 223Night Runners Gliwice, eNeRGy TeamGLIWICEM-4000:01:1600:27:4200:56:33
822SZAŁACIŃSKA Marta 60Tribition TeamWROCŁAWK-3000:01:1100:27:5900:56:34
823WESTER Halina 1113GLIWICEK-4000:00:4700:28:0100:56:35
824MACHNOWSKI Wojciech 203GLIWICEM-3000:00:5500:28:3800:56:35
825HUZIOR Roman 1225ORZESZEM-4000:01:1100:28:1600:56:35
826TEIXEIRA Alice 1294GLIWICEK-2000:01:2900:28:1400:56:35
827OBCOWSKI Maciej 797WARSZAWAM-3000:00:4100:26:4400:56:38
828WIRA Agnieszka 454ZABRZEK-2000:01:3100:28:0300:56:38
829DĄBROWSKA Halina 746ŚWIDNICAK-3000:01:5400:28:0300:56:39
830HANZEL Anna 193GLIWICEK-5000:01:2000:28:1300:56:40
831ZASADA Edwin 982ZabijGrubasa.plWARSZAWAM-2000:01:2100:28:2700:56:40
832KREMPA Sławomir 727BYTOMM-3000:01:2000:28:3100:56:41
833MORDARSKI Artur 392GLIWICEM-3000:01:0300:28:1100:56:42
834CZOIK Tomasz 978Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:28:2900:56:42
835WIADEREK Piotr 510Pędzące ŻółwieWARSZAWAM-3000:01:1500:28:0300:56:45
836LEŚNIAK Ewa 931GLIWICEK-3000:01:4200:28:3700:56:45
837LEWANDOWICZ Monika 1266NR GliwiceGLIWICEK-3000:00:3300:28:0700:56:48
838WNUK Grzegorz 896SBD Energetyk RybnikRYBNIKM-4000:01:2100:28:2100:56:49
839ROGACKA-RZEPKA Maria 860SBD Energetyk RybnikGLIWICEK-4000:01:2000:28:2200:56:50
840SZEWCZYK Marcin 835WARSZAWAM-3000:01:4400:27:5300:56:51
841MEDWID Iwona 472KRAPKOWICEK-4000:01:5100:28:0900:56:51
842KOSIOR Bożena 826BrakGLIWICEK-4000:00:1700:27:4800:56:53
843BUCHAL Grzegorz 581GLIWICEM-4000:01:3800:28:3800:56:53
844BUCHAL Katarzyna 582GLIWICEK-4000:01:3800:28:3800:56:53
845BOGACZ Paweł 777GLIWICEM-3000:01:5500:28:0600:56:54
846STAŚ Adam 940BYTOMM-2000:01:5200:28:3200:56:56
847MATUSIAK Anna 494Rajsport Active Anton TeamSIERADZK-3000:01:0500:28:3100:56:57
848KIONKA Katarzyna 327GLIWICEK-2000:01:2800:28:0100:56:57
849CAPEK Katarzyna 1206ZABRZEK-3000:00:4500:28:4000:56:58
850ŻĄDŁO Łukasz 344CABALLO BLANCO TEAMKATOWICEM-3000:00:3000:28:3600:56:59
851CIMAŁA Rafał 440ista biegAmyZABRZEM-3000:00:5800:28:2100:57:01
852NESTER Łukasz 50WARSZAWAM-3000:01:3700:28:4800:57:02
853SZENDZIELORZ Jan 539RUDA ŚLĄSKAM-5000:00:4600:28:2500:57:04
854SZLĘZAK Andrzej 1048GLIWICEM-2000:01:3500:28:5100:57:06
855JANTAS Andrzej 986GLIWICEM-4000:00:1400:26:5900:57:07
856BOROWICZ Roksana 75Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:01:0100:28:4700:57:09
857RUTKOWSKI Tadeusz 731CHORZÓWM-3000:01:2500:28:1800:57:09
858MARTYNOWICZ Radosław 702GLIWICEM-2000:01:2500:28:1600:57:10
859ZALEWSKI Krzysztof 790Zalewski Architecture GroupGLIWICEM-4000:00:3800:28:3900:57:12
860SYPEK Grzegorz 443GET RUNSOSNOWIECM-3000:00:5600:28:2500:57:12
861HRYSZKIEWICZ Janusz 933UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:02:0900:28:5700:57:14
862SCHUMANN Robert 1097UnisonoDREZNOM-6000:02:0900:28:5600:57:14
863WILSZ Adam 657PANIÓWKIM-4000:02:1200:28:5500:57:14
864WALASZCZYK Grzegorz 798ZABRZEM-5000:00:2800:28:3500:57:17
865JANKOWSKA Anna 963ZABRZEK-3000:01:3400:28:5000:57:17
866WADOWSKI Adrian 1075KRAKÓWM-2000:02:0300:29:3200:57:21
867KLIKS Andrzej 655unisonoSOSNOWIECM-4000:02:0400:29:0100:57:21
868KAŁUŻA Aleksander 1256KATOWICEM-4000:01:1900:28:2000:57:27
869REPLIŃSKA Edyta 20Biegam, bo lubię jeśćMILANÓWEKK-3000:01:2200:28:4400:57:27
870GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 1263biegaj z treneramiGLIWICEK-4000:00:4300:28:2700:57:29
871PREJS Beata Marta 1089Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:1700:28:4300:57:30
872DOMAGAŁA Grażyna 1143Night Runners WrocławWROCŁAWK-2000:01:1700:28:4400:57:30
873WOLIŃSKI Józef 406GLIWICEM-5000:01:3000:28:2900:57:31
874KOŻUCH Agnieszka 289PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:5400:28:4300:57:33
875GRYNICKI Jacek 804BYTOMM-4000:00:4300:29:1700:57:36
876BAŃCZYK Piotr 961Night Runners Katowice / SKPB KatowiceKATOWICEM-3000:00:1700:28:4200:57:41
877BAL-BURZAWA Renata 1349HirschvogelTYCHYK-3000:00:1000:26:5800:57:43
878BĄBKA Tomasz 939BYTOMM-3000:01:2400:29:0100:57:52
879KONIKOWSKI Paweł 942niezrzeszonyPOZNANM-6000:01:3400:28:3900:57:52
880KALETA Łukasz 769GLIWICEM-3000:01:4700:28:4600:57:55
881SOBIESKA Aleksandra 759WARSZAWAK-3000:00:3400:28:3700:57:56
882RUDNER Ula 461A woman's place is on topGLIWICEK-2000:00:3100:27:4300:58:00
883WOJTASIŃSKI Robert 628Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:01:4400:29:4500:58:00
884BATKO Dawid 1016KATOWICEM-3000:00:2900:26:4000:58:02
885GERLE Anna 147GLIWICEK-3000:00:4600:28:3800:58:02
886WRÓBEL Jarosław 641KRZEPICEM-3000:00:1700:29:0500:58:04
887JAREK Dominika 972WilkMYSŁOWICEK-2000:01:0400:28:5900:58:04
888POLISZUK Małgorzata 852GLIWICEK-4000:00:5800:28:5900:58:06
889PASEK Anna 192PieluchoRunTeamGLIWICEK-4000:00:5800:28:4100:58:07
890BADAWCZESKA Anna 1102BYTOMK-2000:00:1500:27:5600:58:09
891GILEWSKI Franciszek 363Biegamy z Sercem .plGLIWICEM-7000:00:4200:28:2800:58:10
892WILCZEK Małgorzata 323TOSZEKK-3000:01:5900:28:5100:58:10
893MACIEJ Artur 320Electrochemistry GroupCHORZÓWM-3000:02:1600:28:5600:58:10
894SOWA Maciej 500Electrochemistry GroupJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:02:1600:28:5600:58:10
895WARDZIŃSKI Paweł 821Run and GunWARSZAWAM-3000:01:2500:28:5800:58:11
896PŁOTEK Tomasz 921DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:28:2400:58:12
897MICEK Marek 608JAWORZNOM-3000:01:5700:29:1400:58:14
898FRANCZYK Michał 159GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:29:0000:58:15
899GRABOWSKI Zbigniew 871BYTOMM-6000:00:5800:28:5200:58:16
900KLĘKA Bartłomiej 167PYSKOWICEM-3000:01:4700:28:5700:58:16
901MITRĘGA Paweł 994ŻYWIECM-4000:01:1800:29:0200:58:19
902ŻURAWIECKA Anna 1082GLIWICEK-2000:01:2800:28:5500:58:23
903MICHALSKI Bartosz 1281GLIWICEM-4000:01:3900:29:0800:58:23
904ŚLEMP Bernadetta 659JASIONKAK-4000:01:2100:29:1900:58:30
905SMOLEŃ Magdalena 502GLIWICEK-3000:01:3300:29:1400:58:30
906FRĄCKOWIAK Marzena 1141CHORZÓWK-3000:00:3300:29:1400:58:31
907JAWOREK Jacek 491Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:2600:29:0300:58:35
908ROGOWSKI Tadeusz 728GLIWICEM-4000:01:2500:29:0400:58:36
909PALENGA Adrian 1053Opel Active TeamWOLAM-3000:01:2600:29:0300:58:36
910WALCZYŃSKA Karolina 1261BIELSKO-BIAŁAK-3000:00:5300:29:0700:58:37
911KALINOWSKI Dawid 783RADZIONKÓWM-2000:01:5100:29:1900:58:38
912GAIM Jacek 946SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:5300:29:2000:58:47
913SZKUDLAREK Michał 744BRZEGM-3000:01:3900:28:1100:58:51
914KUBACKI Adam 966Biegam z sercemGLIWICEM-3000:01:5900:29:0900:58:51
915GAJDA Małgorzata 653TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:5500:28:5700:58:53
916WIADEREK Sławomir 509Pędzące ŻółwieWARSZAWAM-5000:01:1500:29:0300:58:53
917KANIA Dominik 326KATOWICEM-2000:01:3000:28:3200:58:59
918PRZESTALSKI Leszek 225WROCŁAWM-2000:01:4600:29:5400:59:06
919PRZYBYSZ Magdalena 840GLIWICEK-3000:01:3500:29:2900:59:08
920PISKORZ Daria 947Drużyna Szpiku SitechPOLKOWICEK-4000:01:1200:28:4000:59:17
921TURKO Katarzyna 1231PKO BPBYTOMK-4000:01:4500:29:1100:59:20
922MARCINEK Ewa 1067GLIWICEK-5000:02:0000:29:2900:59:20
923PORĘBSKA Monika 721TARNOBRZEGK-3000:01:3200:29:0900:59:21
924SMOŁA Mieczysław 228AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:1600:28:5700:59:22
925POREBSKI Paweł 720TARNOBRZEGM-3000:01:3200:29:0800:59:22
926GRUBICH Irena 226GLIWICEK-6000:00:1500:28:5800:59:23
927MULARCZYK Agnieszka 1050victoria zawiercieZAWIERCIEK-3000:00:3600:28:0100:59:25
927LESZCZYŃSKA Małgorzata 577GLIWICEK-4000:00:3600:28:0200:59:25
929BUK Marcin 597GLIWICEM-2000:01:2400:29:4000:59:25
930KOŁTKO Łukasz 610GLIWICEM-2000:01:2300:29:4100:59:26
931LEWANDOWSKA Magdalena 531Runners HighGLIWICEK-3000:00:3000:29:1200:59:27
932URBAN Dariusz 1012GLIWICEM-4000:00:4000:29:1100:59:31
933CIOMEK Marta 552GLIWICEK-2000:00:2600:29:0400:59:40
934LAMPART Marta 658Night RunnersRYBNIKK-3000:00:4500:29:1000:59:47
935ZAWADA Michał 601GLIWICEM-3000:00:4500:29:2400:59:58
936OPANOWSKA Anna 145GLIWICEK-4000:01:1800:28:4301:00:00
937INGLANT Zbigniew 1030CHORZÓWM-4000:01:2100:30:1701:00:00
938GOLEC Przemysław 893GLIWICEM-3000:01:4800:30:5201:00:01
939WYPCHOŁ Piotr 936BARGŁÓWKAM-5000:01:3400:29:2001:00:04
940CHOJOWSKA Edyta 260DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:5500:30:1401:00:08
941CHOJOWSKI Oskar 259DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:5500:30:1401:00:09
942FERFECKI Dawid 1137GLIWICEM-3000:01:2200:28:5501:00:17
943JAWOREK Dariusz 31sport-relaks.plGLIWICEM-4000:01:5200:29:5001:00:20
944WEKWERT Dariusz 285Biegamyzsercem.plGLIWICEM-3000:00:2500:29:0301:00:23
945WEKWERT Witold 283Biegamyzsercem.plZABRZEM-5000:00:2500:29:0301:00:24
946GRUCA Aleksandra 970RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2400:30:2001:00:24
947PEREK Justyna 118GTT - Inter ProjektGLIWICEK-3000:01:4600:30:2201:00:25
948FIEDOR Anna 603GLIWICEK-3000:01:4500:30:2301:00:26
949CZERNIEWICZ Anna 268KNURÓWK-4000:01:4500:30:2301:00:26
950TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 661GLIWICEK-3000:01:3500:30:0601:00:31
951BIER Agnieszka 811GLIWICEK-3000:02:0600:30:0201:00:41
952BRODIUK Norbert 148TrainpaulGLIWICEM-4000:00:2400:28:4501:00:44
953WITCZAK Dagmara 1035ZadyszkaBLACHOWNIAK-3000:00:1600:29:5601:00:45
954KONTNY Paweł 1007-GLIWICEM-7000:02:0300:30:4601:00:49
955MALISZEWSKI Jakub 950TechnomexGLIWICEM-3000:01:3000:29:3301:00:50
956GRZYŚKA Katarzyna 554ZABRZEK-3000:01:2700:29:3601:00:56
957CICHY Agnieszka 559RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2600:29:3801:00:57
958PADOŁ Zbigniew 586GLIWICEM-5000:00:1500:30:0501:00:58
959ZAGASKA Linda 244GLIWICEK-2000:01:2200:30:0501:01:00
960URBANEK Arkadiusz 878ZABRZEM-2000:01:5500:30:1701:01:02
961ORLIK Zdzisława 256AKMB 'PĘDZIWIATR' GliwiceGLIWICEK-5000:01:5800:30:2701:01:02
962WINICKA Daria 935amatorTOSZEKK-3000:01:4100:29:3901:01:04
963BRZEZIŃSKA Teresa 136Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4900:30:1301:01:17
964WOLIŃSKA Anna 1275GLIWICEK-2000:01:3000:30:0401:01:18
965ORYSZCZAK Łukasz 662GLIWICEM-3000:01:3500:30:0601:01:19
966BORYGA Joanna K 639KNURÓWK-3000:02:0100:29:5401:01:25
967KAMIŃSKA-KORZENIOWSKA Joanna 663WAŁBRZYCHK-3000:01:3000:29:5301:01:29
968ŻYŁKA Grzegorz 844ZABRZEM-3000:01:5600:30:5601:01:29
969TUL Małgorzata 132Drużyna szpikuGNIECHOWICEK-4000:01:4800:30:1301:01:32
970MIŚKIEWICZ Lucyna 187ZAWIERCIEK-4000:01:4600:30:4901:01:33
971GORZELANY Ewa 547Wislańska Akademia BiegowaWISŁAK-3000:00:2700:29:5501:01:34
972BOŚ Iwona 390Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:00:2700:29:5501:01:34
973NIEGOWSKA Anna 108GLIWICEK-4000:00:4800:30:2201:01:35
974KOWALSKA Natalia 237LUBLINIECK-2000:02:0200:30:0501:01:35
975PIĘTERA Agnieszka 754WARSZAWAK-4000:01:4000:30:4601:01:38
976MIŚKIEWICZ Andrzej 188ZAWIERCIEM-4000:01:4600:30:5001:01:42
977ZAWADA Ewa 738Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:01:3900:30:5701:01:43
978MASTERNAK Albert 1084Szczawno RunSZCZAWNO ZDRÓJM-5000:00:4700:30:5301:01:44
979ZAWADA Piotr 739Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:01:3800:31:0001:01:44
980SOSNA Adrian 485RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4800:30:5801:01:55
981JENDRZYCA-CZAPLA Magdalena 64GLIWICEK-3000:00:5800:30:0501:01:58
982BUFNAL Krzysztof 710GLIWICEM-4000:02:1700:30:3801:01:58
983HAMANN Sławomir 239KATOWICEM-3000:01:4500:31:0801:01:59
984ZAPOTOCZNA Renata 859GLIWICEK-4000:02:1800:29:2501:01:59
985DANIELEWSKA Anna 605SIERADZK-3000:01:4500:30:4501:02:00
986KALISZ Krzysztof 689GLIWICEM-3000:01:4000:29:5001:02:02
987NADOLNY Wiesław 833Solidarność MZA i TWWARSZAWAM-4000:02:0100:30:3601:02:04
988WILSZ Ewa 656PANIÓWKIK-4000:02:0200:30:3401:02:05
989JASIŃSKI Mateusz 838WARSZAWAM-3000:01:3900:31:5301:02:06
990GROSS Teresa 646UNISONOBYTOMK-4000:02:0200:30:3401:02:06
991ZDEB Barbara 370Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:02:0000:30:5001:02:08
992SALONI Kasia 753WARSZAWAK-3000:01:4000:30:4601:02:09
993ŻELEZNY Tomasz 295Night runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:5600:30:5501:02:15
994RACZKOWSKI Denis 673GLIWICEM-2000:02:0000:31:0201:02:15
995LUKOSZEK Weronika 1116GLIWICEK-1600:01:3100:30:4201:02:18
996KOSTRZEWA Krzysztof 41Biegam, bo lubięŻABYM-3000:01:2400:30:3701:02:19
997MACKIEWICZ Katarzyna 411GLIWICEK-5000:01:5400:30:5101:02:19
998WINKLER Aleksandra 94Biegam, bo lubię jeśc...WARSZAWAK-3000:01:2300:30:4001:02:21
999DAWIDKO Paweł 89GLIWICEM-2000:01:4800:31:0601:02:23
1000JUSZCZAK Kalina 856GLIWICEK-2000:00:5700:31:4101:02:25
1001GÓRNY Magdalena 1139CAAktywniLĘDZINYK-2000:01:4300:31:1001:02:26
1002ŁAGOSZ Katarzyna 1140TYCHYK-3000:01:4300:31:0901:02:26
1003CZOSNOWSKA Anna 715CzosTeamGLIWICEK-3000:01:4400:30:5301:02:27
1004PECYNA Katarzyna 1138PIASEKK-3000:01:4300:31:1001:02:28
1005ROJEK Grzegorz 1076KRAKÓWM-4000:01:4300:31:2101:02:28
1006CZOSNOWSKI Tomasz 1272OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:01:4400:31:0701:02:28
1007MARQUARDT Adam 691KNURÓWM-3000:01:4000:30:0701:02:32
1008WODARSKA Santia 587ZABRZEK-2000:01:4300:31:1101:02:34
1009RÓŻYC Barbara 306Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:2900:30:4001:02:37
1010LEWICKA Beata 189Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:4100:30:5301:02:37
1011ZIEMBIŃSKA-BUCZYŃSKA Aleksandra 1523GLIWICEK-3000:01:3900:30:5901:02:41
1012FORYST Wojciech 626TWORÓG MAŁYM-6000:01:3100:30:3601:02:43
1013DROZD Ola 944Dream RunJÓZEFÓWK-3000:01:1000:31:5101:02:54
1014DROZDOWSKI Wojceich 1059Biegajz TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:30:1301:02:58
1015ADAMSKI Tomasz 280ZABRZEM-4000:01:1000:30:2801:02:59
1016RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 273GLIWICEK-4000:01:0900:30:3001:03:00
1017LIPOWSKA Barbara 592GLIWICEK-5000:01:5500:31:1501:03:09
1018TISZBIEREK Henryk 324BARGŁÓWKAM-4000:01:3500:31:3001:03:10
1019MIGDAŁ Grzegorz 325GLIWICEM-4000:01:3500:31:3101:03:10
1020OLCZYK Adrian 983SMSAPIGLIWICEM-2000:02:1300:31:0501:03:10
1021DOBREK Wojciech 851wieczornebieganieSZCZECINM-4000:02:1100:30:0501:03:17
1022DYLONG Mariola 230GLIWICEK-1600:00:5600:31:0101:03:23
1023MAKSYMIUK-KONOPKA Ewa 334GLIWICEK-3000:01:2400:31:3001:03:27
1024DUDEK Marzena 869GLIWICEK-3000:02:1300:31:0501:03:27
1025PAUL Violetta 185Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:4800:31:4601:03:30
1026SZYPUŁA Michał 629GLIWICEM-2000:02:0200:31:2601:03:34
1027JAROSZ Katarzyna 616GLIWICEK-3000:02:0200:31:2601:03:34
1028FRYDRYK Ryszard 1264EKO-ATOM.PLGLIWICEM-5000:01:3900:31:0301:03:41
1029STERNAL Marta 522GLIWICEK-2000:00:4600:29:5201:04:00
1030KAMROWSKI Łukasz 1135GLIWICEM-3000:01:4700:31:0801:04:06
1031ODZIOMEK Alicja 213GLIWICEK-3000:00:3300:31:5001:04:11
1032WASILEWSKA Aleksandra 1006GLIWICEK-3000:01:3800:31:2601:04:12
1033ULIASZ Anna 817GLIWICEK-3000:00:3300:29:5901:04:17
1034GRANAT Jarosław 243KNURÓWM-2000:01:3800:31:4101:04:28
1035CHYB Natasza 24WAŁBRZYCHK-4000:02:0600:32:3501:04:47
1036OSTAFIŃSKI Bartosz 850ZBROSŁAWICEM-3000:01:5400:31:3701:04:59
1037DUDEK Katarzyna 492GLIWICEK-3000:01:5400:31:3701:04:59
1038SABATOWSKA Magda 595GLIWICEK-3000:01:2700:31:3501:05:00
1039SIKORA Michał 825MSHGLIWICEM-3000:01:2700:31:3501:05:00
1040MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 607ZBROSŁAWICEK-4000:01:2800:31:3601:05:01
1041MIELCZAREK Ilona 178RysieŁÓDŹK-3000:01:5000:31:5701:05:03
1042MAJCHRZAK Paweł 1081GLIWICEM-3000:02:2200:32:0301:05:08
1043KAPUSTA Grzegorz 1108RYKIM-4000:00:1800:32:1001:05:13
1044BOBKOWSKI Maciej 393PYSKOWICEM-4000:00:4500:31:0501:05:59
1045MACHAŁA Tomasz 453GLIWICEM-4000:02:1200:31:5601:06:18
1046BIENIEK Beata 1258RUDZIENIECK-4000:02:0000:32:2601:06:21
1047MIERZWIŃSKA Katarzyna 1259GLIWICEK-3000:02:0000:32:2601:06:22
1048BIEL Michał 758GLIWICEM-4000:01:5100:32:0601:06:28
1049FLOREK Anna 470GLIWICEK-3000:02:1200:33:3401:06:51
1050JĘDRYCHA Michał 695CFO Running TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:02:0200:33:4401:07:00
1051JĘDRYCHA Artur 830DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:02:0200:33:4401:07:00
1052JĘDRYCHA Zbigniew 694SOSNOWIECM-6000:02:0100:33:4401:07:01
1052JĘDRYCHA Bożena 831RYBNIKK-3000:01:5800:33:4701:07:04
1054KOSIERKIEWICZ Kamil 1066RYBNIKM-4000:01:5800:33:4701:07:04
1055WIERZBICKA Aleksandra 1044HR Max ŻoryPALOWICEK-4000:01:4200:32:2601:07:22
1056WRZESIŃSKI Zbyszek 867GAKÓWM-4000:02:1300:33:2501:07:29
1057PRUS Dariusz 123brakMIKOŁÓWM-5000:02:0300:32:5001:07:37
1058SPÓLNIK Stanisław 567Krakowski klub LAJKONIKKRAKÓWM-6000:01:5300:32:1301:07:41
1059DOŁĘGA Andrzej 827NADARZYNM-4000:02:2100:32:2401:07:47
1060GRUSZKA Michał 1039SIEMIANOWICEM-4000:01:3100:32:3401:08:02
1061STOKŁOSA Magdalena 219GLIWICEK-3000:01:4200:33:5001:08:17
1062STOKŁOSA Marcin 220GLIWICEM-3000:01:4200:33:5001:08:17
1063SKUBIS Barbara 81Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5500:33:4101:08:32
1064GLIŃSKA Agnieszka 1280Night Runners KLESZCZÓWK-4000:01:4200:34:0601:09:57
1065GLIŃSKI Michał 1286Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:4200:34:0701:09:58
1066KRYWALSKI Wilhelm 202ŻERNICAM-4000:02:0800:35:0301:10:41
1067PYTEL Klaudia 317Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:02:0000:34:2501:10:51
1068MIRECKI Jan 757WARSZAWAM-4000:00:3500:39:1101:20:14
1069MEJ Paweł 734niezrzeszony - BOSY BIEGACZBACZKÓW GM . BOCHNIAM-4000:00:0400:36:1501:20:45
1070PUCHAŁA Ewelina 1293PacemakerKATOWICEK-2000:00:0000:27:29
1071ŚWIATŁOŃ Małgorzata 692CHOJNÓWK-2000:00:00
1072KOZDRA Krzysztof 736NiezrzeszonyKRAKÓWM-4000:00:00
1073KUMASZKA Anna 809Zabiegani TeamWROCŁAWK-3000:00:00
1074GRESZTA Grzegorz 366JAH rastafarajGLIWICEM-3000:00:00
1075IGNASIAK Jakub 862GLIWICEM-2000:00:1200:27:29
1076PRÓBAN Robert 44GLIWICEM-3000:00:19
1077MADEJCZYK Tomasz 264MTMGLIWICEM-3000:00:4200:23:28
1078MĄCZKA Krystyna 137OTK Rzeźnik / RykiGLIWICEK-6000:01:15
Znaleziono 1078 wynik(ów)