II PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1208
Wystartowało : 1078
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 1067
Na trasie : 11
Pełne wyniki dla 15km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5km10km15km
     
1CHMIELOWIEC Patryk 1093RYBNIKM-2000:00:0100:11:1300:22:2100:34:30
2OLIINYK Pawel 1204KS ICE MAT TEAM Ostrów Wlkp.UKRAINAM-2000:00:0200:15:4800:31:5400:48:06
3KWALIA Launen 1219SKKS Dorcus SportELDORETM-2000:00:0300:16:1500:33:0300:50:22
4NAGIRNIAK Wiktor 1131WINICAM-2000:00:0300:16:1600:33:0300:50:22
5FORMICKI Rafał 165Victoria ZawiercieZAWIERCIEM-2000:00:0300:17:3600:34:5200:52:29
6KWIECIŃSKI Michał 965URODZENI BIEGACZE www.bornrunners.plSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0200:17:5200:35:3500:53:44
7BIELIŃSKI Piotr 874Sokół Knurów/Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:0200:18:0900:36:1500:54:48
8JARCZYK Marcin 1014MIKOŁÓWM-3000:00:0300:18:2500:36:5600:55:43
9KOSZAŁKA Dariusz 743Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0200:18:1900:37:0800:56:05
10CHESANG Dorcus 1217SKKS Dorcus SportITENK-2000:00:0300:18:1400:37:0800:56:19
11RYSZKA Dariusz 843UKS OLIMPIA ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:1100:38:0600:56:30
12SLADEK Dawid 726RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0300:18:4600:37:5400:56:41
13MORDYŃSKI Bartłomiej 837UKS Olimpia ZabrzeZABRZEM-2000:00:0300:19:1300:38:0500:56:42
14JAGIEŁA Adam 584SIEMIANOWICEM-4000:00:0300:18:3000:37:2100:56:58
15ŚNIEGÓRSKI Maciej 1109sklepbiegacza.pl Gliwice teamGLIWICEM-3000:00:0200:19:1100:38:0700:57:22
16OLIJNYK Switlana 1205KS ICE MAT TEAM Ostrów Wlkp.UKRAINAK-3000:00:0300:19:1200:38:2900:57:57
17GRZEGORZYCA Marcin 551GIERAŁTOWICEM-3000:00:0300:19:1300:38:3000:57:57
18DUŹNIAK Dominik 504Step-Dance Run GliwiceCZYŻOWICEM-3000:00:0300:19:1100:38:3200:57:58
19SZCZECIŃSKI Maciej 199GLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:39:0400:58:06
20WŁODARCZYK Patrycja 1233JKLA JAWORJAWORZNOK-3000:00:0300:19:1200:38:5300:58:36
21CHOJNOWSKI Sebastian 1224Gliwickie Towarzystwo TriathlonoweGLIWICEM-2000:00:0000:18:5800:38:3400:58:56
22NAGIRNIAK Natalia 1132WINICAK-2000:00:0300:19:2100:39:0200:58:57
23PLOCH Jakub 275ZABRZEM-2000:00:0200:19:0200:39:0300:59:14
24NOWICKI Michał 768GLIWICEM-1600:00:0600:20:0900:39:5200:59:29
25MATLOK Marek 319Biegaj z PileckimZABRZEM-3000:00:0500:19:4400:39:4800:59:49
26PISKORZ Łukasz 908Strzeliński Klub Biegacza GranitBOREK STRZELIŃSKIM-3000:00:0500:20:1300:40:2400:59:56
27BOCHEŃSKI Grzegorz 206AmatorGLIWICEM-3000:00:1600:19:4900:39:4401:00:03
28OCHMAN Paweł 1052Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:0600:20:1400:40:0601:00:17
29BUJNOWSKI Artur 79Klub Biegacza Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-2000:00:0500:20:3400:40:4001:01:07
30FALEJCZYK Mateusz 1106GLIWICEM-2000:00:1100:19:3800:39:5801:01:14
31CHOMIK Rafał 623T2 SALCO TEAMGLIWICEM-3000:00:0500:20:0200:40:0901:01:20
32DWORNICZAK Łukasz 724KATOWICEM-3000:00:0700:20:2800:40:5101:01:21
33MALIK Mateusz 824ZABRZEM-3000:00:1900:21:0700:41:3701:02:10
34SKALSKI Mateusz 1278GLIWICEM-3000:00:1500:20:3700:41:2701:02:11
35MOMOT Michał 1115GLIWICEM-3000:00:1400:20:4100:41:2601:02:12
36URBAŃCZYK Karol 287Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1400:20:3500:41:2601:02:13
37GOŁASZEWSKI Tomasz 1253GLIWICEM-4000:00:0400:20:3800:41:1001:02:27
38MIKULSKI Andrzej 281GLIWICEM-4000:00:0400:21:3500:42:1201:02:37
39GRZYWNA Grzegorz 1136WKB Meta LubliniecOLESNOM-2000:00:1100:20:3900:41:3601:02:54
40BUJALSKI Michał 114AKS DRAGONGLIWICEM-2000:00:1600:21:0400:41:5001:02:56
41STARŻYK Paweł 135RUNSTARSŁĘKNICAM-3000:00:2800:21:2100:42:2001:03:07
42KIECOŃ Michał 872Ustroń Mountain TeamUSTROŃM-2000:00:0900:20:5700:42:0001:03:08
43WOLNY Dariusz 484STRZELCE OPOLSKIEM Open00:00:0600:20:4800:41:5901:03:12
44LASKOWSKI Tomasz 345Biegaj z Trenerami FC 24 GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:20:5800:42:1501:03:22
45GAŁĘZA Sławomir 427Minneapolis TwinsGDYNIAM-3000:00:2700:21:0000:42:1101:03:24
46ŻOŁĄDŹ Piotr 667GLIWICEM-2000:00:0800:21:1600:42:2601:03:30
47BAKALARZ Emil 397WROCŁAWM-2000:00:0700:21:0600:42:2201:03:31
48GUZY Andrzej 767JW 3940AgatGLIWICEM-5000:00:0400:20:1600:41:4401:03:34
49BRUDNY Grzegorz 919KWK PniówekPSZCZYNAM-4000:00:0500:20:4700:42:1001:03:40
50STEC Jerzy 638ZABRZEM-5000:00:0600:20:5200:42:0801:03:42
51LEWICKI Tomasz 166AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:20:5600:42:1501:03:42
52SZECÓWKA Aneta 405BISKUPICEK-3000:00:1400:20:5100:42:0001:03:43
53MIRONOWICZ Bartłomiej 1092GLIWICEM-2000:00:1300:21:0100:42:1501:03:47
54LIS Paweł 943LĘDZINYM-2000:00:0900:21:1600:42:3301:03:48
55WOLNY Krzysztof 169ZABRZEM-3000:00:0900:21:1600:42:3301:03:48
56DŁUGOSZ Agata 560Biegam z PasjąTYCHYK-3000:00:0800:21:1600:42:3401:03:49
57KWAŚNIEWSKI Tadeusz 832LEDZINYM-2000:00:0900:21:1600:42:3301:03:51
58KANIA Karol 698AmatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM-3000:00:1100:21:1500:42:3301:03:51
59KOZIOŁ Jarek 1144NiewymiękaczeŻORYM-3000:00:0900:21:1500:42:3301:03:52
60GROCHOWINA Filip 138GLIWICEM-2000:00:1000:21:1600:42:3301:03:52
61POŚNIAK Tomasz 436ista biegAmyZIMNA WÓDKAM-2000:00:0900:21:1800:42:3401:03:53
62POLACZEK Alexander 696SMOLNICAM-4000:00:0600:20:5100:42:0801:03:55
63DYMARCZYK Artur 72TKS KarateTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:4100:21:1300:42:2901:03:57
64MIKULSKI Przemyslaw 367GLIWICEM-2000:00:0300:21:4100:42:4501:04:03
65MAŚCIBRZUCH Marcin 1110sklepbiegacza.pl Gliwice teamBYTOMM-2000:00:2400:21:0400:42:1901:04:04
66TWARDOCH Krzysztof 1124GLIWICEM-3000:00:0400:20:4100:42:1401:04:10
67MAJCHRZAK Marcin 773Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0500:21:2100:42:3901:04:11
68OZYP Mariusz 1061GLIWICEM-2000:00:0400:20:5000:42:2501:04:17
69OSKWAREK Piotr 681TRZEBUNIAM-2000:00:1400:21:1300:42:4401:04:21
70PYSZ Grzegorz 755HRmax ŻoryŻORYM-4000:00:1600:21:0900:42:2601:04:21
71ŁATA Piotr 1223ZABRZEM-4000:00:0800:21:4100:43:0301:04:29
72GĄDEK Wojciech 357www.Burgmania.netŻORYM-4000:00:1600:21:1000:42:3401:04:35
73KOWALSKI Wojciech 1178ITACY BIEGACZELEŚNICAM-4000:00:3600:20:5400:42:2801:04:36
74WIECHUŁA Marcin 18GLIWICEM-3000:00:1700:21:1300:42:2701:04:45
75ŁYCZKOWSKI Kamil 271WAŁBRZYCHM-2000:00:5300:21:0900:42:4301:04:47
76JUPP Ashley 708KIELCEM-2000:00:1000:20:3800:42:0401:04:49
77SANDALUK Łukasz 512KLUCZBORKM-1600:00:2500:21:3000:43:1901:04:51
78KORPAK Piotr 879MOTIVATO.PLWARSZAWAM-2000:00:1400:21:3100:43:1801:04:58
79KANIA Michał 338RYBNIKM-4000:00:1000:21:2900:43:1401:05:04
80KRAWCZYK Grzegorz 96Biegiem Radom!RADOMM-4000:00:2700:21:3800:43:3201:05:06
81LOS Patryk 22garagegym krapkowiceKRAPKOWICEM-3000:00:0600:20:5300:42:3601:05:08
82LEWICKA Elżbieta 503niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:0600:21:4800:43:3801:05:10
83JACKOWSKI Piotr 1095SMOLNICAM-4000:00:1400:22:0900:43:4701:05:13
84POZOWSKI Jan 336KATOWICEM-3000:00:2400:21:2800:43:3301:05:13
85BUL Daniel 915Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0500:21:3000:43:1701:05:14
86BAROS Daniel 800FALSTART RudnikiRUDNIKIM-2000:00:2300:22:2400:43:5901:05:14
87ĆWIK Iwona 677TYCHYK-3000:00:0800:21:0100:42:4101:05:18
88ZAMOJSKI Robert 678GLIWICEM-3000:00:0800:21:0100:42:4201:05:18
89WITKIEWICZ Wojciech 216KOTÓRZ MAŁYM-2000:00:0900:21:2500:42:5901:05:22
90WILK Marcin 55WILMARRZESZÓWM-2000:00:0300:20:4100:43:1301:05:24
91KORNACKI Adrian 901CIESZYNM-4000:00:1400:21:0100:42:5801:05:35
92DRZAŁ Konrad 1060slayer adventure 666 team gliwiceGLIWICEM-3000:00:1200:21:2400:43:1101:05:37
93DUPLA Konrad 442WROCŁAWM-3000:00:1800:22:4500:44:4201:05:37
94SZABELSKI Krzysztof 699Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:2400:22:2600:44:2201:05:51
95STASIAK Mirosław 116Rockwell TeamGLIWICEM-3000:00:3500:21:0300:43:1101:05:51
96PRZEŹDZIĘK Adam 747T2 Salco TeamGLIWICEM-3000:00:0600:21:3000:43:1701:05:53
97PACZKA Michał 778GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2200:22:0100:43:4601:05:55
98BĄBSKI Szymon 956KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:3100:21:4700:43:3801:05:55
99SAP Karolina 959Night RunnersGLIWICEK-2000:00:1500:21:4600:43:5401:05:59
100BŁACH'BUŁA' Piotr 1037Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1600:21:3100:43:3901:06:07
101GRZYB Dariusz 996niezrzeszonyKLEPACZKAM-4000:00:0700:20:5200:42:3701:06:13
102PARZONKA Paweł 410KS LENIWIECKĘPNOM-4000:00:3700:22:0900:44:1301:06:24
103WUWER Mariusz 162HRmax ŻoryŻORYM-3000:00:0600:21:5500:43:5801:06:28
104ZIMOCH Przemysław 416K.S.LeniwiecKĘPNOM-3000:00:0600:22:0700:44:1401:06:30
105ARTER-KRZYŻEK Angelika 1054AKN ADWOKACI TEAMKRAKÓWK-2000:00:0600:21:1300:43:3801:06:30
106DZIĘGIELEWSKI Adam 995brakBIALYSTOKM-3000:00:3100:22:2900:44:1901:06:35
107KOWOLIK Łukasz 1041nieDZIELNI kopaczeZABRZEM-2000:00:1800:22:1800:44:3101:06:38
108STAROSTKA Jacek 1229PKO BPKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:1200:22:2700:44:3001:06:40
109WITAS Jacek 766BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:1800:22:5200:44:4501:06:43
110ZOK Karol 124TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1900:22:3600:44:3001:06:54
111URBAŃCZYK Mariusz 351CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1200:22:1300:44:3201:06:56
112BELZYT Edmund 97Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-5000:00:0600:22:0700:44:2501:06:57
113SALASOWICZ Jerzy 640HANUSEKM-5000:00:1200:21:5900:44:2601:06:57
114WOŹNIAK Grzegorz 748Jestę HardkoręBYTOMM-2000:00:1100:21:5400:43:4401:06:58
115PAKULSKI Przemysław 634GLIWICEM-2000:00:4400:22:2200:44:4001:07:01
116GALUSKIN Alexey 1032Grupa NomaxKATOWICEM-3000:00:2600:22:0100:44:1901:07:16
117WIZOR Jakub 1045GLIWICEM-2000:00:5000:22:3500:45:0401:07:16
118JAMRÓZ Wojciech 477KW GliwiceGLIWICEM-4000:00:1100:22:1000:44:3601:07:17
119BOROWSKI Piotr 572opel active clubGLIWICEM-4000:00:1600:22:1300:44:2801:07:20
120JAWOROWSKI Witold 847BYTOMM-5000:00:2300:22:4000:45:1301:07:24
121WEBER Tomasz 460GLIWICEM-2000:01:1300:22:5500:45:2201:07:26
122BOJARSKI Marek 981BonamassaKATOWICEM-3000:01:3000:22:1200:44:2301:07:29
123FURMANEK Łukasz 91KBSWILCZAM-3000:00:1200:22:4500:45:2701:07:47
124SZAJEWSKI Jarosław 11KM AKTYWNI SOCHACZEWSOCHACZEWM-3000:00:1200:22:1000:44:4101:07:48
125GRAMATYKA Jan 473Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:2400:22:2800:45:1101:07:49
126SKWARA Mariusz 1297IWAGATGLIWICEM-3000:00:1200:21:4700:44:2301:07:50
127MARCZAK Krzysztof 1228PKO BPŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:1200:22:3300:45:0901:07:53
128CHRAPKOWICZ Damian 426304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:4100:22:5500:45:1501:07:58
129ABRAHAMOWICZ Jakub 34RYBNICKA GRUPA BIEGOWA 'PĘDZIMY RAZEM'RYBNIKM-2000:00:2300:22:2100:45:0401:07:59
130WŁOSTOWSKI Marek 364Vege RunnersWARSZAWAM-3000:00:3500:22:2100:45:0501:08:01
131HOŁYŃSKI Tomasz 85KNURÓWM-4000:00:2400:22:4400:45:0301:08:03
132SOPEL Arkadiusz 1273OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:0400:21:4900:44:4501:08:10
133ZIOŁA Mirosław 144GLIWICEM-4000:02:1800:23:1600:45:1801:08:12
134NOWAKOWSKI Zenon 1010ZABRZEM-5000:00:2100:23:1400:46:1301:08:16
135KASZUBSKI Andrzej 740ZABRZEM-3000:00:2800:21:3800:44:2501:08:18
136DOMAŃSKI Marcin 92www.BFRT.org.plGLIWICEM-4000:00:2300:23:1300:45:4701:08:24
137PINDOR Przemysław 761ZABRZEM-3000:01:2400:22:4100:45:3001:08:29
138SZCZYGIEŁ Krzysztof 883KNSK Running TeamBIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0700:22:3700:45:2301:08:35
139BEHRENDT Jakub 917GLIWICEM-4000:00:1700:22:3400:45:4001:08:36
140SMUDA Grzegorz 1022Real MadrytKATOWICEM-3000:00:4700:22:4900:45:4401:08:36
141BŁASZCZYK Dominik 294Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:3100:22:2900:45:3301:08:38
142ŚLIWA Paweł 83442 do szczęściaGLIWICEM-2000:00:3100:22:5400:45:3301:08:38
143FILIPIAK Hieronim 1064KADRA BOBREK - CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:23:1000:45:4201:08:42
144HANKUS Łukasz 1018ŻYWIECM-3000:00:5300:22:3100:45:3001:08:42
145KAŁAMARZ Mariusz 218Run Kazik Run!GLIWICEM-4000:00:1900:21:5200:44:5101:08:43
146MAŁKA Bartosz 886KNURÓWM-3000:00:2700:23:0600:45:3301:08:43
147PIENIĄŻEK Krzysztof 526GLIWICEM-3000:00:1300:22:2700:45:3001:08:49
148SZWAJNOCH Piotr 1277WIELOWIEŚM-3000:00:0700:22:0900:45:3101:08:51
149KRUPA Grzegorz 1179SOBÓTKAM-4000:00:3500:22:5600:45:4701:08:51
150SOBALA Witold 977Brygada Biegowa BezdechCHORZÓWM-3000:00:1400:23:2300:46:5001:08:54
151ZIELONKA Jacek 703ZABRZEM-3000:00:0800:22:1100:45:0801:08:57
152PRZERWA Michał 813KS ICE MAT TEAMOstrów WielkopolskiODOLANÓWM-2000:00:2600:23:2300:46:0801:08:57
153DZIAŁOCHA Jakub 819Odolanowska Drużyna BiegowaODOLANÓWM-2000:00:2600:23:2300:46:0801:08:57
154MARGOS Dominika 227WĘGRY/ K.OPOLAK-3000:00:1000:22:4500:45:4001:09:01
155ZAPART Aleksandra 615Stary HangarGLIWICEK-2000:00:1400:23:1400:46:0901:09:09
156ZIAJA Stefan 877ZBROSŁAWICEM-4000:00:0300:22:3600:45:4901:09:11
157LE CALVEZ Jean-Yves 583PARISM-3000:01:5300:23:3300:46:2601:09:14
158WOJCIECHOWSKI Krzysztof 566Radliniokiw bieguRADLINM-4000:00:1100:23:1300:46:1101:09:15
159POGOCKI Piotr 524KNURÓWM-3000:00:2900:22:4300:45:4901:09:15
160SYCAN Krzysztof 625PKO Bank PolskiWARSZAWAM-4000:00:0900:22:3400:45:4701:09:17
161STASZEWSKI Łukasz 352ORNONTOWICEM-3000:00:2200:22:4100:45:5201:09:17
162BĄCZYŃSKI Tomasz 903FHUTRANSTOM.PLZABRZEM-3000:00:4400:22:5700:46:0701:09:18
163MACZUGA Bartłomiej 1033GLIWICEM-2000:01:0100:24:1000:46:5401:09:19
164LESIK Henryk 589GLIWICEM-5000:00:2600:23:0700:46:0601:09:24
165JAWORSKI Daniel 399WARSZAWAM-3000:00:5900:23:0300:46:0001:09:24
166BIERNAT Wojciech 155opel active teamZABRZEM-3000:00:1900:22:3900:45:5201:09:25
167LEWANDOWSKI Tomasz 200Runners HighGLIWICEM-3000:00:3100:22:4000:45:5601:09:31
168CZELNY Tomasz 76Smashing PąpkinsGLIWICEM-3000:00:1100:22:5100:46:0801:09:34
169OPANOWSKI Dariusz 146GLIWICEM-4000:00:1300:22:4800:46:1701:09:36
170SIEJA Szymon 1145JW AGATGLIWICEM-2000:00:1200:22:5500:46:2301:09:40
171GERMUGA Sebastian 15Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1800:22:1400:45:2701:09:40
172ANDRACZEK Bartosz 1088SMOLNICAM-3000:00:1900:23:1300:46:2101:09:42
172CZOP Kamil 508NIGHT RUNNERSTORUŃM-3000:00:3400:23:4300:46:3301:09:43
174KRYŃSKI Maciej 488Night RunnersKRAKÓWM-3000:00:3400:22:3800:45:5601:09:45
175SZULC Sebastian 13ORNONTOWICEM-2000:00:2200:22:4000:46:3101:09:53
176BEHRENDT Bartek 614NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:22:3600:46:1101:09:59
177KAMOLA Sławomir 907STASI LASM-4000:00:3700:23:5100:46:5901:10:05
178MALCHERCZYK Andrzej 374ŻERNICAM-5000:02:0800:24:0200:46:5801:10:06
179ŚWIĄTEK Arkadiusz 895KATOWICEM-4000:00:1300:22:2400:46:0101:10:13
180SARNECKI Adam 74UJAZDM-3000:00:2800:23:5000:47:2701:10:16
181LASKOWSKI Sebastian 1125KATA GURUMAGLIWICEM-3000:01:4700:23:4400:46:5001:10:16
182GRZESIKIEWICZ Mariusz 52GLIWICEM-3000:00:3200:23:1500:46:5101:10:17
183ZARZYCKI Krzysztof 578pedziwiatr gliwiceZABRZEM-3000:00:1100:22:4800:46:2201:10:20
184OGRODOWSKI Paweł 474Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:1400:23:4400:47:1501:10:20
185FOJCIK Rafał 16Opel Active TeamZABRZEM-3000:00:2200:23:1300:46:5601:10:20
186PASTERNOK Marian 1295Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:2200:23:1200:46:5501:10:20
187PUSTELNIK Paweł 599Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:2300:23:2000:46:5501:10:21
188DZIEDZIC Andrzej 579BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:5600:22:5400:46:1301:10:22
189STUCHLIK Tadeusz 697ZABRZEM-4000:00:2200:23:1600:46:5701:10:23
190STĘPIEŃ Wojciech 47JM RUNNING TEAM / Night Runners Gliwice - eNeRGy teamGLIWICEM-4000:00:4700:23:5400:46:5901:10:23
191SMALEC Maksymilian 12ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:3900:23:5300:46:5301:10:23
192STACHURA Mateusz 1200PeacemakerZABRZEM-2000:00:1800:23:1700:46:5901:10:24
193FYSZ Karolina 1112sklepbiegacza.pl Gliwice teamBYTOMK-2000:00:1800:23:1600:46:5901:10:24
194MEKIER Bartek 968BYTOMM-3000:00:2700:23:1000:46:5401:10:24
195CYGAN Katarzyna 1292PacemakerKATOWICEK-2000:00:1800:23:1600:46:5901:10:25
196WYLEŻAŁEK Alina 174GLIWICEK-2000:00:1800:23:1900:47:0001:10:25
197OKSIĘDZKI Tomasz Jan 362DOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM-2000:00:0700:22:4400:46:2601:10:26
198PAŁYGIEWICZ Jacek 466SKPB KatowiceKATOWICEM-3000:00:1600:23:1800:47:0101:10:26
199PTASZYŃSKI Tomasz 967Stary HangarZABRZEM-3000:00:1800:23:1500:46:2801:10:26
200HAGEN Marta 161Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-2000:00:0700:22:4400:46:2601:10:27
201LORENC Agnieszka 786ZBROJOWNIA SULECHÓWDROSZKÓWK-3000:00:1500:23:2100:47:0301:10:27
202DĄBROWSKI Piotr 745Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:01:5400:23:1400:46:4801:10:27
203PUŁA Adrian 957Brygada Biegowa BezdechBYTOMM-3000:00:1300:23:3400:46:5101:10:29
204KONOPACKA BESSA Magdalena 77FILOMATAGLIWICEK-2000:00:1300:23:2300:47:0501:10:30
205PYZIK Tomasz 253Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:1500:23:0900:46:5001:10:30
206PIĄTEK Mateusz 489BUKOWNOM-2000:00:2500:23:5700:47:1601:10:30
207ZAWADZKI Karol 793RadlinRADLINM-2000:00:1200:23:2400:47:0501:10:31
208PODOLAK Alfred 709niezrzeszonyPYSKOWICEM-5000:00:2200:22:0300:45:2701:10:31
209STRZELCZAK Mariusz 664KB Florian Zajączki DrugieZAJĄCZKI DRUGIEM-3000:00:1000:23:2500:47:0801:10:32
210GÓRECKI Ryszard 1274GLIWICEM-5000:00:2400:23:0900:46:5601:10:32
211REMIORZ Piotr 1096M-4000:01:0500:24:1500:47:0401:10:32
212KOCHUIEVSKYI Oleksandr 900GLIWICEM-2000:00:0000:24:5900:47:4301:10:33
213BAGAN Grzegorz 42Goggle PAE TeamGLIWICEM-4000:00:2000:23:2000:46:5701:10:34
213POPIEL-KRUK Aleksandra 279GLIWICEK-3000:00:2000:23:2000:46:5701:10:34
215LASKOWSKA Katarzyna 346Biegaj z Trenerami FC 24 GliwiceGLIWICEK-3000:00:3100:23:1300:46:4801:10:34
216KOSTRUBAŁA Kacper 717Orange PolskaWARSZAWAM-4000:00:2100:23:4700:47:0401:10:36
217BŁAŻYTKO Monika 214Biegaj z treneramiGLIWICEK-2000:00:3200:23:1300:46:4701:10:36
218PACUŁA Piotr 93OPEL ACTIVE TEAM GLIWICEGLIWICEM-5000:00:0600:23:2800:46:5701:10:39
219OKOŃ Łukasz 475GIERAŁTOWICEM-3000:00:2000:22:5500:46:3901:10:41
220GÓROWSKI Mateusz 186BESKIDZKA 160 NA RATYZABRZEM-3000:00:0000:23:3600:47:1801:10:42
221ROSKOSZ Rafał 1004Oberschlesien Team ROHOL Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1000:22:5800:46:4001:10:42
222GALWAS Arkadiusz 934BYTOMM-3000:00:1900:23:1300:46:4801:10:43
223BEŚKA Sławomir 99Ochajo RUNRYBNIK OCHOJECM-4000:02:1900:24:3900:47:4601:10:43
224SPIECHOWICZ Andrzej 791ZABRZEM-3000:02:1700:23:1500:46:5901:10:44
225GRONDYS Michał 151AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:22:5500:46:4201:10:45
226SKLORZ Marcin 937GLIWICEM-2000:00:1700:24:0400:47:2301:10:47
227GAWEŁKO Janusz 541GAWEŁKOM-5000:00:2000:23:1900:47:0501:10:47
228NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 299GLIWICEM-3000:00:1600:24:0500:47:2401:10:48
229CIUMAN Piotr 343GLIWICEM-2000:00:1900:23:1600:46:5701:10:48
230KARASIŃSKI Łukasz 125GLIWICEM-2000:00:1900:23:1800:47:0101:10:49
231LIPKA Sebastian 276Zabiegany-TataOGRODZIENIECM-3000:00:4200:24:0700:48:0401:10:52
232STAŃCZAK Grzegorz 222GLIWICEM-2000:00:3800:22:4100:46:1601:10:56
233ROLNIK Robert 1107sklepbiegacza.pl Gliwice teamGLIWICEM-3000:00:2100:23:1200:46:3301:10:57
234FEODORÓW Wojciech 530ZABRZEM-4000:00:3400:23:4700:47:3301:10:58
235SAJDOK Łukasz 930BYTOMM-3000:01:2500:23:4600:47:1901:10:59
236MOREK Krzysztof 415K.S. LENIWIECKĘPNOM-3000:00:3600:23:4500:47:0501:11:00
237KURCZEK Tomasz 600GLIWICEM-3000:00:2900:24:0600:47:3901:11:04
238KISIELEWSKI Marek 511LOTOS Running TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM-3000:00:4500:23:1400:46:4601:11:06
239DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:1700:22:5700:46:4501:11:10
240TOMCZYK Tomasz 66ZABRZEM-3000:00:2000:23:3200:47:3601:11:13
241PAWLIK Marek 378NYSAM-4000:00:3200:23:2900:47:1401:11:13
242OBIDOWICZ Agata 716Suffolk Trail RunnersKRAKOWK-2000:00:0600:22:2300:46:0601:11:16
243BOCHENEK Marcin 751GLIWICEM-4000:00:1900:23:2100:47:0201:11:16
244FRYDRYCHOWSKI Paweł 1123GLIWICEM-1600:01:2600:22:4100:46:4401:11:16
245RYCHLEWICZ Tomasz 396WROCŁAWM-2000:00:0700:23:3200:47:1401:11:19
246NAPIERAJ Andrzej 776Falstart RudnikiŻYTNIÓWM-4000:00:2500:23:4100:47:2101:11:19
247PIOTROWSKI Krzysztof 38CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4000:01:0100:23:2200:47:0701:11:19
248JACKOWICZ Rafał 828Jackowicz TeamSOBÓTKAM-4000:00:3500:23:2900:47:0501:11:21
249STOLARCZYK Maciej 1134GLIWICEM-3000:02:2500:24:2000:47:1401:11:22
250SUCH Arkadiusz 622KROSNOM-3000:00:5000:24:2400:48:2601:11:23
251DESZYŃSKI Damian 431ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:0100:24:0200:47:4801:11:26
252ORLIK Jerzy 115GLIWICEM-5000:00:0700:23:2800:47:0101:11:27
253KAMCZYK Damian Kamczyk 1065jebacwyciagiGLIWICEM-3000:01:5300:24:4300:48:1301:11:29
254TROJAN Piotr 916jebacwyciagiGLIWICEM-4000:01:5300:24:4300:48:1401:11:29
255WALASZCZYK Anna 543Event 360 Running TeamGLIWICEK-3000:00:5300:24:0000:47:5101:11:32
256GUZOWSKA Edyta 955NADAKTYWNIBIAŁYSTOKK-3000:00:2400:23:3000:47:2001:11:34
257GRYSKA Piotr 1296KOBIELAM-4000:00:0800:23:5900:47:3301:11:35
258KOŃCZAK Maciej 815krotosz krotoszynKROTOSZYNM-4000:00:2100:23:4100:47:1901:11:35
259FRANKIEWICZ Artur 330GLIWICEM-3000:00:4200:23:4200:47:2801:11:35
260BUJA Błażej 321Biegacze CSRCHORZÓWM-2000:00:4100:23:5300:47:4201:11:37
261DWORSKI Marek 332AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:3900:23:5400:47:3701:11:38
262RUSZEL Bartosz 855Have a Nice DayGLIWICEM-3000:00:1000:22:5500:47:0901:11:39
263ZMEŁTY Leszek 478SKPB KatowiceGLIWICEM-3000:00:1600:24:1300:47:5401:11:39
264STARŻYK Piotr 133RUNSTARSŁĘKNICAM-4000:00:2800:24:2500:48:1301:11:41
265SADŁO Tomasz 157Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:01:1800:24:1500:48:0001:11:41
266WZOREK Marcin 337Opel Active TeamPILCHOWICEM-4000:00:2000:23:4500:47:4101:11:42
267HAMZIUK Stanislau 898WARSZAWAM-2000:00:3100:23:4000:47:3001:11:45
268KOŁOSOWSKI Tomasz 63WARSZAWAM-3000:01:3700:23:4200:47:1401:11:46
269BORSIAK Sebastian 104GLIWICEM-3000:01:1000:24:3400:48:0301:11:48
270RACZEK Sławomir 107GLIWICEM-3000:00:2700:24:0000:48:0101:11:52
271ZĘBALA Bartłomiej 1122KATOWICEM-2000:00:0700:22:5900:47:1101:11:54
272JAMROSZ Bartosz 1118GLIWICEM-3000:00:0600:22:3600:46:4101:11:55
273USZYŃSKA Aldona 254OTK / NR GliwiceGLIWICEK-4000:00:2100:23:1300:46:5301:11:55
274GARUS Tomasz 588304KAMIENICAM-2000:01:1000:24:5500:48:4001:11:55
275RAWŁUSZEWICZ Waldemar 604AsterinaZABRZEM-4000:01:2100:24:3500:48:2801:11:55
276LIGUDZIŃSKI Andrzej 593Za Garść BananówRADZIONKÓWM-4000:01:3300:23:3300:47:3201:11:56
277ZAPOTOCZNY Przemysław 861GLIWICEM-4000:02:1800:24:4200:48:1301:11:56
278WYRÓD Karol 465Tubes International GliwiceTYCHYM-3000:00:2600:23:1400:47:0601:11:57
279HETMAŃCZYK Ireneusz 505FAST FOOT OpoleOPOLEM-4000:01:2800:23:3700:47:4701:12:00
280MATUSIAK Radosław 495Rajsport Active Anton TeamSIERADZM-3000:00:2900:24:2700:48:0901:12:02
281DOMITRZ Mariusz 781NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM-3000:00:2700:23:4300:47:4001:12:05
282NOWAK Adam 365Tab2GLIWICEM-3000:00:2600:24:0300:47:4501:12:09
283BARANOWSKI Jacek 1120Jacek Biega Running TeamGLIWICEM-3000:00:3700:24:0800:48:3501:12:09
284IMIOŁEK Krzysztof 109GLIWICEM-3000:00:0500:23:1400:47:1301:12:10
285GRZEGORCZYK Wojciech 1146JW AGATM-1600:00:5100:23:4000:47:3001:12:10
286FIGIEL Ewa 620GLIWICEK-4000:00:0300:23:3700:47:5001:12:13
287FORCZEK Grzegorz 507ŚWIDNICAM-5000:00:2300:24:0900:48:0201:12:14
288NAWARA Arkadiusz 845RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5900:24:3900:48:2801:12:15
289DEMEL Piotr 704GLIWICEM-3000:00:1100:23:3700:47:3801:12:18
290ŁUKASZEK Grzegorz 787RUDA ŚLASKAM-3000:00:4700:25:1500:49:1601:12:19
291KŁACZEK Grzegorz 848niezrzeszonyWIESZOWAM-5000:01:5100:24:3800:48:2001:12:27
292KUŁAKOWSKI Grzegorz 558w pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:2200:23:5100:47:4501:12:31
293GRABKOWSKI Robert 1011KB SUKCES ŻMIGRÓDŻMIGRÓDM-4000:00:5000:23:5100:48:0101:12:31
294NOWAK Mariusz 359HirschvogelGLIWICEM-3000:00:3600:24:2600:48:3701:12:32
295MAJEREK Marek 156GLIWICEM-4000:00:0700:23:0300:47:1401:12:38
296SZCZYRA Jan 434ista biegAmyKATOWICEM-3000:01:0100:24:5400:49:0301:12:38
297NITKA Sebastian 356GLIWICEM-4000:01:4000:24:2800:48:2801:12:45
298ŚWIDEREK Andrzej 854niezrzeszonyZABRZE-HELENKAM-4000:00:3500:24:2200:48:2701:12:46
299PIŁAT Jarosław 172RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1500:24:0600:48:0101:12:48
300SŁOMIAN Marcelina 113ZABRZEK-2000:00:2100:23:3200:47:3501:12:49
301KOSMACZEWSKI Michał 1101GLIWICEM-2000:01:2600:24:3500:49:0301:12:50
302FRĄC Dariusz 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4700:24:2400:48:3001:12:53
303BRZEZINA Arkadiusz 59Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3900:24:2700:48:3901:12:55
304MEDWID Katarzyna 471KRAPKOWICEK-3000:01:5100:24:0800:48:1301:12:57
305BELUCH Witold 463GLIWICEM-4000:01:0200:24:3700:48:4301:13:02
306SZOT Wojciech 232GLIWICEM-3000:01:0200:23:5900:48:0601:13:02
307WALKE Piotr 350Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:4400:24:2600:48:3701:13:03
308BATKO Janusz 328GLIWICEM-4000:00:3900:23:4000:48:0501:13:04
309KOCYBA Andrzej 795niezrzeszonyZABRZEM-4000:00:4400:25:0000:49:0501:13:04
310CZABAŃSKI Rafał 802Runhogs TychyGLIWICEM-3000:01:0300:24:3400:48:4601:13:05
311KUBIS Adrian 909GLIWICEM-4000:00:4300:24:5000:48:5901:13:06
312RUTKOWSKI Michał 309GLIWICEM-2000:01:1000:24:5600:49:1901:13:06
313PRACKI Dariusz 523MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:24:1400:48:2001:13:06
314SULICH Michał 912SOSNOWIECM-3000:01:1600:24:5300:49:1001:13:11
315BEDNORZ Roman 962TechnomexKOZŁÓWM-2000:01:2700:24:4500:49:1301:13:13
316MATYSIK Marcin 1150JW AGATM-3000:00:5100:24:3400:48:3501:13:15
317NAZARKO Marek 910ŻORYM-3000:00:2900:24:4200:49:0301:13:16
318POLAK Krzysztof 29Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2200:23:5700:48:0901:13:20
319SZADKOWSKI Paweł 51Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:3800:24:3100:48:5301:13:22
320SZYMKÓW Krzysztof 1230PKO BPTYCHYM-3000:00:5100:24:4800:49:1001:13:22
321KAMIŃSKI Maciej 864GLIWICEM-3000:00:2600:24:0400:48:4101:13:23
322FARON Agnieszka 1221NorafsportKRAKÓWK-3000:00:2100:23:5900:48:2901:13:32
323GRZEGORCZYK Ewelina 127GLIWICEK-3000:00:1500:23:0100:47:2201:13:36
324BYLINOWSKI Oleg 711GTTGLIWICEM-3000:01:2000:25:0200:49:4301:13:36
325PIETRZAK Marcin 756GLIWICEM-4000:00:4500:24:0300:48:2801:13:38
326BUBULA Krystek 619DZIK TEAMSTRZELINM-2000:00:1000:22:4600:47:2501:13:39
327STACHOŃ Jacek 1083BYTOMM-4000:01:1000:24:4800:49:2001:13:41
328CZOK Adrian 540BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3800:24:3100:49:1101:13:46
329USZKO Sabina 355SIEDLECK-5000:00:1600:24:4000:49:3801:13:49
330WÓJCIK Krzysztof 857Iron WorkoutKIELCEM-2000:00:2800:23:1500:47:2701:13:51
331WISZNIOWSKI Krzysztof 468PRZYSZOWICEM-3000:01:0600:24:2300:48:5701:13:51
332SKOWRON Marcin 483BYTOMM-3000:01:0000:25:1400:49:3101:13:56
333BONK Sebastian 164BMSGLIWICEM-4000:00:2800:23:5100:48:4301:14:03
334SMUDA Andrzej 70AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:4000:25:0000:49:2501:14:03
335MICHALSKI Dariusz 585Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-4000:00:3900:24:4300:49:2901:14:08
336JAGIEŁA Michał 252ZABRZEM-2000:00:4100:24:0800:48:3301:14:11
337PASTUCHA Anna 660Cross KrapkowiceKRAPKOWICEK-5000:00:1600:24:4000:49:3801:14:12
338BUJAK Miłosz 1027SOSNOWIECM-2000:01:3700:24:3200:49:2901:14:12
339MODZELEWSKI Adrian 920Europejskie Centrum SolidarnościGDAŃSKM-3000:00:4400:24:2900:49:1701:14:13
340ZIOŁA Łukasz 573GDYNIAM-3000:00:4400:24:2900:49:1701:14:13
341ADAM Mateusz 569Boso przez SzałszęSZAŁSZAM-2000:00:3300:24:3700:48:5801:14:14
342DWORNICZAK Paweł 868SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:02:0000:24:5700:49:3901:14:16
343SOBASZEK Aureliusz 84PSYCHONAUCIGLIWICEM-2000:00:0800:23:5900:48:4101:14:17
344IBROM Mateusz 67Biegamy z Sercem.plZABRZEM-2000:01:0700:25:0400:49:5001:14:19
345CIERPKA Dariusz 181KNURÓWM-4000:00:4500:25:0900:49:3901:14:20
346REMPUSZEWSKI Mateusz 993CHUDÓWM-2000:01:1200:26:2700:52:3501:14:20
347DEREK Piotr 922Za lepszą linią POGOŃOPOLEM-4000:01:3200:24:5800:49:1001:14:22
348KOŁCUN Łukasz 1202Okrzei ResidancePACZKÓWM-3000:01:5200:24:4900:49:0201:14:22
349ZASOŃ Tomasz 654GLIWICEM-3000:01:0700:25:2700:50:0301:14:24
350CESARZ Szymon 632#Run4FunBĘDZINM-3000:00:4100:24:5700:49:3501:14:26
351LESZKO Wioleta 991SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-2000:00:5200:24:3700:49:0301:14:27
352WILK Dawid 153Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:01:2100:24:5700:49:4401:14:34
353CHMIELOWSKA-ZIĘBA Iwona 669RZESZÓWK-3000:00:2100:25:1100:50:0401:14:36
354GRESZTA Grzegorz 366JAH rastafarajGLIWICEM-3000:00:0001:14:37
355BUCHAŁA Bartłomiej 1094ZABRZEM-3000:01:0800:25:5100:50:3201:14:38
356IZBICKI Zbigniew 960FC24GLIWICEM-4000:01:2300:24:4000:49:2401:14:38
357GRZEŻUŁKOWSKI Kamil 1222TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:3100:24:5700:49:4701:14:46
358POPIEL Wojciech 383GLIWICEM-2000:01:3100:24:1000:48:4101:14:53
359UZDOWSKI Jarosław 528KS DegeneratMIKOŁÓWM-3000:00:3700:25:0700:50:0001:14:54
360KACZMAREK Sławomir 1148JW AGATGLIWICEM-2000:00:5000:26:2000:50:1201:14:55
361HAJDA Marek 810PTAKOWICEM-4000:00:1000:24:1900:49:2901:14:59
362PRZESPOLEWSKI Dawid 549FP Runners TeamGLIWICEM-3000:01:0800:24:3400:49:1901:15:02
363MATERZOK Aleksandra 705Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:01:0800:24:3400:49:1901:15:02
364DZIGORZEWSKI Paweł 1098GLIWICEM-2000:01:1400:25:1400:49:4101:15:02
365MARCZUK Tomasz 953ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:02:0300:24:0500:49:0201:15:05
366MASARCZYK Wojciech 987RACHOWICEM-1600:00:1500:24:2500:49:4901:15:07
367KSIĘŻYK Mirosław 487MACROLOGOCKATOWICEM-3000:00:5300:24:4100:50:0001:15:07
368WITRYK Lesław 4015 bspPRZEMYŚLM-2000:01:1400:25:0600:49:4301:15:08
369ŁOBKO Adam 796PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4800:25:3200:50:0901:15:08
370SMAGOROWICZ Artur 1117w pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:2300:25:3500:50:3501:15:10
371SZOBLIK Darek 1036SZOBLIK AUTO CZESCICHORZOWM-3000:00:5100:25:0200:49:4701:15:12
372KUKUŁA Adam 369ZABRZEM-2000:01:0600:25:4000:50:5301:15:13
373RADZIKOWSKI Przemysław 642LUBLINM-2000:01:0700:25:5100:50:5301:15:15
374PLOCH Adam 408PYSKOWICEM-3000:00:5900:25:2500:50:0801:15:16
375DZIACKO Robert 1087GLIWICEM-3000:01:4700:25:0000:49:5801:15:16
376BANASIK Paweł 173enduhub.comRADOMM-5000:00:5000:25:0700:50:0501:15:18
377DZIURA Arkadiusz 725NiuansGLIWICEM-4000:00:5200:25:2400:50:1001:15:23
378ZAKRZEWSKI Robert 1201Bieg WegańskiWARSZAWAM-4000:00:3300:25:2500:50:2401:15:24
379GOLDA Piotr 952GLIWICEM-4000:00:5500:26:3300:51:2201:15:24
380MALEC Arkadiusz 929GLIWICEM-2000:01:3500:24:4800:49:3601:15:25
381WOŹNIAK Janusz 82SKOŁYSZYNM-5000:01:1200:25:0400:50:0401:15:26
382STALICA Wojciech 889Izo-ErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:25:1800:50:2901:15:27
383SERAFICKI Sebastian 425RYSIEŁÓDŹM-4000:02:0500:25:1100:50:2301:15:28
384FELISIAK Paweł 891GLIWICEM-3000:00:5600:25:5200:50:4401:15:29
385SIKORA Radosław 918GB SEULBYTOMM-2000:01:2900:26:1200:50:3701:15:31
386PRYMAS Krystian 452GLIWICEM-3000:00:2900:24:2200:49:3701:15:33
387CIEŚLIK Dawid 984GIERAŁTOWICEM-3000:01:3200:25:3400:50:3501:15:35
388MYCIELSKI Mariusz 687W DrodzeŚWIERKLANIECM-4000:00:4800:25:0600:50:1301:15:37
389MEJKA Krzysztof 672GLIWICEM-2000:00:3700:25:4600:51:0401:15:38
390WÓJCIK Rafał 784PIASEKM-4000:02:1900:24:5800:49:5101:15:38
391DUDEK Sebastian 517KATOWICEM-3000:01:1400:25:2400:50:2401:15:40
392WYPYCHOWICZ Piotr 388www.Burgmania.netWARSZAWAM-4000:00:2000:23:4300:48:0601:15:41
393FERFECKI Paweł 1232GierałtowiceGLIWICEM-3000:01:2200:25:4400:50:4701:15:43
394GRANDA Marcin 602GLIWICEM-2000:00:1200:23:4900:49:5401:15:47
395TRONINA Grzegorz 5AUKCJAM-3000:00:1600:25:4200:50:5401:15:47
396KRZEMIŃSKI Andrzej 1227PKO BPSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:5200:25:0900:50:3001:15:52
397SZKLARZ Sebastian 217GLIWICEM-3000:00:5800:25:2000:50:1601:15:53
398MARCELA Marcin 792AMATORBYTOMM-3000:01:0800:26:2500:51:1301:15:54
399RYBICKI Jerzy 712STAWISKIM-5000:00:1700:24:4000:49:4601:15:56
400MIĘKIŃSKI Jacek 829LIPOWAM-4000:01:1300:25:3800:50:3001:15:58
401HŁĄDZYŃSKI Łukasz 417K.S. LENIWIECKĘPNOM-3000:00:3500:24:3200:50:0001:16:00
402DYNAK Mariusz 999ADAMIETZSUCHAM-4000:01:1400:25:2800:50:2901:16:02
403KULPA Marek 846AKMB Pędziwiatr GliwiceMIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:4400:50:2301:16:03
404KARŁOWSKA Katarzyna 749GLIWICEK-2000:00:3300:25:1800:50:2901:16:07
405PIETRYSIAK Stefan 501ZABRZEM-5000:00:5200:24:5300:49:4901:16:07
406PARUZEL Ireneusz 112MIKOŁÓWM-4000:00:5800:24:5400:50:0201:16:07
407KUJAWSKI Tomasz 210Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0500:25:3400:50:3801:16:08
408WIEKIERA Adam 535GliwiceGLIWICEM-3000:00:4400:25:2100:50:2801:16:09
409BYŚ Adam 782ZABRZEM-3000:00:5100:25:3600:50:4101:16:10
410KANIEWSKI Kamil 26GLIWICEM-2000:01:0000:25:3900:50:4201:16:12
411BIGOS Grzegorz 954GRAMMIJAWORZNOM-3000:00:1800:23:2800:49:4501:16:14
412NIEDZIELA Janusz 760GIERAŁTOWICEM-2000:01:3600:24:3500:49:5201:16:15
413KŁOSEK Jacek 445Instal-Tech TeamRACIBÓRZM-2000:00:5300:25:4100:51:1401:16:17
414WARDAK Tomasz 394RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM-4000:00:2200:25:3200:50:5601:16:18
415LUBICKI Wojciech 78BrakZABRZEM-4000:00:5600:25:4500:50:4301:16:18
416BOCHEŃSKA Agnieszka 207AmatorGLIWICEK-3000:00:1700:26:0200:50:5801:16:22
417GRABSKI Michał 580Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:00:3400:25:1800:50:4701:16:23
418BODNAR Agnieszka 902RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0900:25:3500:51:0101:16:24
419WADOWSKI Paweł 1074KRAKÓWM-2000:02:0400:26:1600:51:2701:16:24
420HAWEŁKA Łukasz 693GLIWICEM-3000:00:5800:25:4500:51:0101:16:25
421LEWANDOWSKI Henryk 527GLIWICEM-3000:02:1300:25:4700:50:4601:16:25
422SOLICH Patryk 1289GTTGLIWICEM-3000:00:5700:25:4600:51:0201:16:26
423BIAŁOSKÓRSKI Grzegorz 102GLIWICEM-3000:00:2100:25:1400:50:2801:16:29
424PYZIK Marek 61opel active teamGLIWICEM-5000:00:2100:25:1400:50:2801:16:29
425STANISZEWSKI Krzysztof 973BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-1600:00:2300:24:1700:49:2501:16:29
426MACIASZEK Maciej 221CZĘSTOCHOWAM-3000:00:2600:25:3200:50:5201:16:29
427BRYLIŃSKI Grzegorz 450Daremny Trud TSHGLIWICEM-3000:00:3900:25:3600:51:0501:16:29
428LISOWSKI Jacek 765TURAWAM-4000:01:2500:25:4800:50:5301:16:29
429WILK Kuba 971WilkKATOWICEM-2000:01:1300:25:4400:51:0301:16:30
430ROCŁAWSKI Marcin 342GDAŃSKM-4000:01:0600:26:0300:50:5601:16:33
431MATUSZCZAK Witold 718KRAKÓWM-2000:01:0900:25:0400:50:0801:16:33
432MALINOWSKI Michał 675LilusiaGLIWICEM-3000:00:2000:25:1300:50:5001:16:36
433KLECZKA Roman 1021Proform TeamPRZYSZOWICEM-2000:01:2200:25:4900:51:2001:16:36
434KUCZMA Jarosław 534GLIWICEM-4000:01:0100:26:1300:51:4601:16:37
435JURECKI Zygfryd 184Pro-Run WrocławWROCŁAWM-5000:01:2900:25:5000:51:2501:16:39
436KUCH Paweł 182SZAŁSZAM-4000:00:2300:25:4200:51:0601:16:42
437CZERNIK Andrzej 134ZABRZEM-6000:02:2300:25:4000:50:5301:16:42
438WANDOCH Tyberiusz 305GLIWICEM-3000:00:4300:25:3700:50:5101:16:44
439ZIĘBA Piotr 668RZESZÓWM-3000:01:4100:26:2300:51:4201:16:48
440ŁĄTKOWSKI Marcin 992GLIWICEM-2000:00:5100:25:4500:51:2501:16:49
441PAWLUSZUK Bogdan 261GLIWICEM-4000:01:0600:25:3800:50:5101:16:50
442GRUSZCZYŃSKI Bogusław 647GLIWICEM-6000:00:4300:25:1600:50:4801:16:51
443GAJDA Marek 945GLIWICEM-2000:00:4900:25:1700:51:1401:16:51
444PRZYBYLSKI Mariusz 215PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-3000:00:2600:25:1600:50:4801:16:52
445TURNIAK Miłosz 613GLIWICEM-2000:00:5000:25:0600:50:1601:16:53
446MICHALAK Grzegorz 690TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1200:24:4700:50:2701:16:55
447DYLONG Piotr 229GLIWICEM-5000:00:4700:26:0000:51:2501:16:56
448RÓG Marcin 892Night Runners KatowiceKATOWICEM-2000:00:3800:25:0000:49:2201:17:00
449PRUSKO Adrian 302ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1700:25:4700:51:2701:17:01
450KRZYWICKI Jan 650GLIWICEM-6000:00:2900:25:2100:50:5601:17:02
451JESIONOWSKI Mateusz 308ZABRZEM-2000:00:5300:26:2300:51:5801:17:04
451BAJ Tomasz 375GLIWICEM-2000:01:0700:26:3000:51:3801:17:04
453RUSIN Marcin 195ŻERNICAM-2000:01:1700:26:2700:51:4101:17:04
454PENKALA Artur 301GO-leasingGLIWICEM-2000:00:0800:25:4300:51:2801:17:05
455LEDWOŃ Jakub 122GLIWICEM-3000:01:0600:26:3100:51:3901:17:05
456GÓRKA Szymon 292przodowi siepaczeGLIWICEM-3000:01:4300:24:5800:50:1701:17:05
457DOBOSZ Mariusz 298GO-leasingGLIWICEM-2000:00:0700:25:4400:51:2901:17:06
458ZAJDEL Dariusz 980ZAWADZKIEM-5000:01:2200:24:5600:50:2801:17:07
459CZAPEK Marek 101BojkówGLIWICEM-4000:01:0400:26:3000:52:1801:17:09
460KOPPEL Bartłomiej 37GLIWICEM-2000:01:1300:26:0600:51:5501:17:09
461BOIŃSKI Marcin 224GLIWICEM-2000:01:0800:25:4900:51:2201:17:10
462PRENZENA Paweł 45ZABRZEM-2000:00:2200:25:1900:50:3401:17:13
463PILCH Michał 1218GŁUBCZYCEM-3000:01:2200:25:5800:51:0101:17:13
464PILCH Zofia 701GŁUBCZYCEK-2000:01:2100:26:0000:51:0201:17:15
465SZELKA Andrzej 46AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:3100:25:2000:50:3901:17:15
466GOŁĘBIOWSKI Bartosz 988Zgryźliwi TetrycyGLIWICEM-3000:01:1800:26:1300:51:3601:17:16
467KRAJEWSKI Michał 516GLIWICEM-3000:01:1800:26:2400:52:3001:17:17
468WIŚNIEWSKI Paweł 713JW AGATGLIWICEM-3000:00:1300:24:5200:50:4101:17:20
469ADAMSKI Kamil 32Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:01:3700:26:0500:51:5501:17:20
470MUSIALIK Jan 890ZABRZEM-4000:00:1000:24:5900:50:5201:17:22
471JURKIEWICZ Agnieszka 1283KATOWICEK-3000:00:4400:25:3400:51:0401:17:22
472BIEŃKOWSKI Piotr 384GLIWICEM-2000:00:3700:23:3600:49:1401:17:25
473PIETRAS Magdalena 997Biegam Bo Lubię CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK-3000:00:5700:26:1800:51:5101:17:26
474GRABARCZYK Mateusz 1015ALLIANZ RUNNING TEAMRADLINM-3000:00:1100:24:3700:50:3301:17:27
475MELLER Tadeusz 149GLIWICEM-2000:01:2500:26:3400:52:1301:17:27
476KOZIK Bartłomiej 683GLIWICEM-3000:00:3200:26:2600:52:0201:17:29
477MICHALAK Artur 897PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM-3000:00:5900:26:1900:51:3401:17:29
478RYMASZEWSKI Wojciech 469ZABRZEM-3000:01:0200:25:2300:51:1101:17:29
479MOCEK Roman 990CHUDÓWM-5000:01:1200:26:2700:52:0601:17:31
480WAGNER Mariusz 680STRZEGOWOM-3000:02:0400:26:0500:51:2301:17:31
481KOMALA Wojciech 853PUSTKÓWM-3000:01:0300:25:2700:51:1101:17:34
482ROŻEK Jacek 770ETE Sport TeamRYBNIKM-3000:02:2100:26:2200:51:5701:17:36
483USZKO Grzegorz 354SIEDLECM-4000:00:2000:25:2300:51:0101:17:37
484WYSOCKI Tomasz 160ETErunRYBNIKM-4000:02:2000:26:2300:51:5801:17:37
485STROBA Marek 462FC24BYTOMM-3000:01:5900:25:4800:51:4201:17:38
486NOWAKOWSKI Sławomir 448Grupa Biegowa Parkrun Warszawa-PragaHIPOLITÓWM-3000:01:5100:26:1600:52:0101:17:40
487MICHEWICZ Małgorzata 732WARSZAWAK-2000:01:5100:26:1600:52:0301:17:40
488FLORECKI Andrzej 88AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2800:25:0800:50:4201:17:42
489STARŻYK Andrzej 139runstarsWROCŁAWM-3000:00:2900:25:1500:51:1001:17:42
490KNAFEL-LESZCZYŃSKA Agata 1299Strzeliński Klub BiegaczaSTRZELINK-3000:01:0500:26:0700:51:4301:17:42
491TOMCZAK Karol 1038BrakPOZNAŃM-3000:00:3200:26:0500:52:1601:17:43
492KOCIOK Gabriela 205STARE SIOŁKOWICEK-4000:00:5200:26:1100:51:5601:17:43
493ZIĘTERSKI Robert 339KŁODZKOM-3000:01:4100:25:5900:51:2301:17:43
494MACIEJEWSKI Wiesław 238AKB-KnurówKNURÓWM-7000:00:2400:25:2500:51:0501:17:44
495MRÓZEK Przemysław 612Płomień OpatówOPATÓWM-3000:00:2900:24:5200:50:3501:17:49
496FIELHAUER Damian 685DZIELNICAM-2000:00:5700:25:3600:51:0201:17:50
497ZDUŃCZYK Mariusz 1255RĄBIEŃ ABM-3000:01:0100:26:0100:51:5101:17:54
498MASIAREK Mariusz 1265Drużyna MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM-4000:01:2900:26:0300:51:3301:17:56
499WILK Andrzej 818NOWA IWICZNAM-4000:01:0800:26:1900:51:5301:17:57
500HANO Jan 400PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:4100:25:5400:51:5001:17:59
501STRUG Mariusz 631GLIWICEM-3000:00:5100:25:1400:51:0901:17:59
502KUŹNICKI Tomasz 627JAWORZNOM-3000:02:0900:26:1200:52:1601:17:59
503AMBICKA Jadzia 1049KRAKÓWK-2000:02:2400:25:3200:51:0701:17:59
504KATA Damian 129GLIWICEM-2000:00:0000:27:3000:52:3601:18:02
505WILK Andrzej 764GLIWICEM-2000:01:0200:24:4600:50:5201:18:03
506SUCHECKA Lucyna 19FAST FOOT OPOLEOPOLEK-2000:01:2900:25:3000:51:2701:18:03
507BIELA Marcin 1086POKRZYWNICAM-3000:00:2500:25:4100:51:4101:18:05
508SZANIEWSKI Krzysztof 1072GLIWICEM-4000:00:4800:27:0000:52:5901:18:08
509JANTAS Dominika 1003GLIWICEK-1600:00:1200:25:2600:51:1501:18:09
510WEBER Krzysztof 1031DALESZYNM-3000:01:4200:26:5200:52:3601:18:17
511BLASZKE Beata 303Night RunnersGLIWICEK-4000:00:4700:26:4900:52:3401:18:21
512NIESZPOREK Adam 190Run-3LEBOSZOWICEM-3000:01:1100:26:2000:52:1001:18:21
513WOZNIAK Marek 875ZABRZEM-3000:01:2400:26:2800:52:3501:18:21
514KROWIAK Grzegorz 735SIEMIANOWICE ŚL.M-4000:01:1500:26:3500:52:3201:18:22
515SZAFRUGA Piotr 594GLIWICEM-3000:01:0300:26:2400:52:2701:18:24
516KROPKA Szymon 130Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3300:26:0000:52:1301:18:25
517DUSZA Michał 158Biegowe Niedzielne Poranki w ŻernicyŻERNICAM-3000:01:2300:25:2200:50:3801:18:26
518POKRYSZKA Wojciech 240Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:01:2500:26:3400:52:3301:18:26
519ZDZIEBKO Artur 105GLIWICEM-4000:01:0700:26:0400:52:1301:18:27
520BŁASZCZYSZYN Łukasz 676Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-2000:01:1000:26:2000:52:2701:18:27
521POKRYSZKA Bartosz 28Kombo KurczakiGLIWICEM-2000:01:2400:26:3500:52:3401:18:27
522GRUSZKA Małgorzata 68RysieŁÓDŹK-4000:01:5000:26:2600:52:1001:18:27
523GIERAS Mirosław 506Deloitte Adventure TeamGLIWICEM-4000:02:0700:25:5600:52:0801:18:27
524BRYKOWSKI Przemysław 682EVENT 360 RUNNING TEAMKIELCZAM-3000:01:1000:26:1900:52:2301:18:28
525ADAMOWSKI Jacek 48Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:4200:26:3600:52:1601:18:28
526MAJEWSKI Grzegorz 318BEZ KLUBUKNURÓWM-3000:01:4300:25:4300:52:1001:18:28
527BOGULAK Grzegorz 241Run GB, Run!GLIWICEM-3000:00:5700:26:3200:52:3601:18:29
528TEICHMANN Norbert 381GLIWICEM-5000:00:4000:27:0100:52:5901:18:32
529JANIK Ireneusz 1025SUSZECM-4000:00:4900:26:3200:52:3401:18:32
530PODSTUFKA Szymon 774GLIWICEM-2000:00:5700:26:1700:52:4001:18:32
531DZIAMSKI Ryszard 807Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM-3000:01:1900:26:1600:52:3601:18:33
532KWAPIEŃ Aleksander 1009GLIWICEM-3000:00:3900:25:4300:52:0801:18:36
533GRAMATYKA Paweł 499KRAKÓWM-3000:01:1000:25:4100:51:3701:18:36
534OCHMAN Ireneusz 1073Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:1700:24:4100:51:1301:18:37
535GĘBCZYŃSKI Paweł 201GLIWICEM-3000:00:5800:25:3600:51:3201:18:37
536GŁOGOWSKI Konrad 313GLIWICEM-2000:01:1700:26:1600:52:2101:18:37
537KWAPIEŃ Paweł 1069GLIWICEM-3000:00:3900:25:4300:52:0801:18:38
538CZERWIŃSKI Tomasz 183WROCŁAWM-3000:01:0900:26:5100:52:5101:18:39
539BUŁA Tomasz 286GLIWICEM-2000:01:1000:26:2400:52:2701:18:41
540LAMPA Alicja 95Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:01:0700:26:2700:52:1901:18:42
541FAMUŁA Tomasz 1103Future Processing Running ClubKATOWICEM-2000:01:1000:26:2100:52:2701:18:42
542STABLA Marek 154Night Runners GliwiceWODZISŁAW ŚLĄSKIM-2000:01:0600:26:2700:52:2001:18:43
543GORCZEWSKA Renata 58RYBARZOWICEK-4000:01:1000:26:2200:52:2201:18:44
544KAMECKI Maciej 873Good Time SportGILOWICEM-3000:01:1100:26:0500:52:4501:18:44
545LANGOSZ Grzegorz 420KNURÓWM-4000:00:5500:26:4500:53:0601:18:46
546PLOCH Tomasz 1291PacemakerGLIWICEM-2000:01:0500:26:2500:52:3201:18:46
547GRACH Aleksandra 670Event 360 Running TeamGLIWICEK-3000:01:1100:26:1900:52:2601:18:46
548GALERT Adam 17Pro-Run WrocławWROCŁAWM-3000:01:1400:25:5700:52:0801:18:46
549POŚPIECH Rafał 733KNURÓWM-3000:00:5400:26:4600:53:0701:18:47
550JASIŃSKI Dawid 794GLIWICEM-2000:01:1100:26:2200:52:2801:18:47
551NOWAKOWSKA Beata 444HIPOLITÓWK-3000:01:5200:26:2300:52:3301:18:48
552SPODZIEJA Aleksandra 316UKS Manta KochłowiceRUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:26:3600:52:2301:18:49
553MIESZAŁA Tomasz 750KW PSP WROCŁAWWROCŁAWM-3000:01:0500:26:2600:52:3201:18:50
554RACZEK Magdalena 106GLIWICEK-2000:01:0100:26:2200:52:2701:18:51
555KUBISZ Mariusz 544WARSZAWAM-2000:01:1900:26:4900:53:1501:18:51
556BOROWSKI Sławomir 482Solvitur AmbulandoWARSZAWAM-3000:01:0100:26:0000:51:5201:18:53
557PISKORZ Robert 948POLKOWICEM-4000:01:1200:25:4400:52:2801:18:54
558FLORIAN Krzysztof 976RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:5600:26:1300:52:5901:18:56
559RYZIŃSKA Aneta 143GLIWICEK-4000:00:2800:26:3100:52:4401:18:57
560PIETRUCZUK Daria 373PRO-RUN WROCŁAWZABRZEK-2000:01:0900:25:3600:51:3701:18:58
561SZARUGA Jan 266GLIWICEM-2000:01:3400:27:1300:53:1301:18:58
562KOWALCZYK Robert 433ista biegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:5900:25:3400:51:4601:18:59
563OSEŁKA Magdalena 611KIELCEK-3000:01:1200:26:2800:52:4401:18:59
564KUCZMA Joanna 533GLIWICEK-4000:01:0000:26:3500:52:5501:19:01
565KONIK Sylwia 386GLIWICEK-3000:00:5100:26:1400:52:0301:19:02
566RUPNIK Joanna 43RYDUŁTOWYK-3000:01:0600:26:5100:52:5401:19:03
567KONDRUSIEWICZ Michał 331Biegacze CSRGLIWICEM-2000:00:4200:26:2800:52:5201:19:04
568BAUMERT Rafał 430ista biegAmyGLIWICEM-3000:01:1100:26:2200:52:3001:19:04
569UJMA Michał 98GLIWICEM-3000:00:2200:26:3400:52:3101:19:06
570MIKUŁA Leszek 617GLIWICEM-4000:00:2500:25:2800:51:2401:19:06
571SKÓRA Aneta 1091Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4600:26:3300:52:5201:19:06
572GAJEWSKI Michał 449GLIWICEM-3000:01:0500:26:2600:52:5001:19:07
573DE LA MERCED PUGA Daniel 1070GLIWICEM-2000:02:1800:26:5500:53:1101:19:09
574GRUSZKA Tomasz 1276SUSZECM-4000:00:4900:26:3800:52:4201:19:10
575BORECKI Marcin 249JANÓW PRZYGODZKIM-3000:00:1900:25:1900:51:2801:19:11
576PAWLIK Wojciech 665KATOWICEM-2000:01:1700:26:2700:52:4101:19:12
577KALINOWSKI Krzysztof 885RADZIONKÓWM-3000:01:5300:26:4000:52:4201:19:14
578ŚLĄZOK Krzysztof 884BYTOMM-3000:01:5200:26:4200:52:4401:19:16
579JANUS Monika 1085Szczawno RunSZCZAWNO ZDRÓJK-3000:00:4600:26:2800:52:5501:19:17
580KACZOR Rafał 1226PKO BPSOSNOWIECM-4000:01:5000:26:2900:53:0401:19:20
581BUJAK Mateusz 679LISÓWM-2000:00:5900:26:1300:52:0901:19:22
582OSIŃSKI Paweł 322Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:1100:25:2500:51:4601:19:23
583POPŁAWSKA-WAL Agata 1099GLIWICEK-3000:00:3000:26:1600:52:3101:19:24
584KUPKA Bartosz 1100LARYSZÓWM-3000:00:3000:26:1600:52:3101:19:24
585ŁUKASZEK Krzysztof 974RUDA ŚLĄSKAM-4000:01:4800:27:3200:54:1301:19:28
586KACZKIEWICZ Damian 1271Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:1600:27:0500:53:0601:19:29
587WOJTASZEK Grzegorz 404PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:4600:26:2600:52:4701:19:32
588NOWAK Bartosz 1270TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1900:25:1100:53:3601:19:34
589KUROWSKI Michał 742Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1600:27:0500:53:0601:19:34
590PRUSOWSKA-BRZÓZKA Joanna 3Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-3000:02:0000:27:0600:53:1201:19:35
591KONIK Tomasz 385GLIWICEM-4000:00:5200:26:1700:52:4001:19:36
592WARSZAWIK Antoni 723eXteamWARSZAWAM-4000:01:1200:25:3100:51:4901:19:36
593SZAMRYK Konrad 789BIAŁYSTOKM-3000:00:5600:26:5300:53:0101:19:39
594GROŃSKI Janusz 598KATOWICEM-5000:00:3000:26:1900:53:0101:19:44
595GOC Aleksandra 1279ORZESZEK-3000:00:3000:26:2000:53:0201:19:44
596ĆWIK Paweł 1024LĘDZINYM-4000:00:5300:26:3900:52:5501:19:44
597ŻOŁNOWSKA Anna 553GLIWICEK-3000:02:0200:26:2800:52:2501:19:45
598SKOTNICKI Paweł 83GLIWICEM-2000:01:0700:26:3400:52:5501:19:46
599IMIOŁEK Arkadiusz 419Biegam z ed-certPILCHOWICEM-4000:00:3800:26:3300:53:0201:19:48
600GALMAN Iwona 737GLIWICEK-3000:00:1800:26:1100:53:0701:19:49
601KULIK Adam 989CHORZÓWM-4000:00:4000:26:0400:52:4401:19:49
602PUCHAŁA Ewelina 1293PacemakerKATOWICEK-2000:00:0000:27:2901:19:52
603PRZYBYLSKI Witek 71OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:00:0000:27:2900:53:5501:19:52
604KURC Iwona 763Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:00:4000:26:5000:53:1901:19:55
605KUCZYŃSKA Kinga 816KĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:00:4000:26:5000:53:1901:19:55
606JURASZCZYK Jan 865Febys Run TeamPYSKOWICEM-3000:01:3200:26:5600:53:1401:19:55
607JURASZCZYK Katarzyna 86FEBYS RUN TEAMPYSKOWICEK-3000:01:3200:26:5700:53:1401:19:55
608MACIEJASZ Piotr 1062GLIWICEM-3000:02:0600:25:4900:51:5701:19:55
609RUDNER Jakub 1105ZABRZEM-2000:00:4500:27:0500:53:4601:20:06
610GOŁĄBEK Agnieszka 1002BBL MikołówTYCHYK-3000:01:1900:25:5100:52:3401:20:07
611NOWOROLNIK Paweł 649GLIWICEM-3000:01:1800:26:3100:53:0901:20:10
612ADAMSKI Maciej 927Wrocław Marathon TeamWROCŁAWM-2000:01:1400:26:4100:53:1001:20:12
613KEMONA Dorota 969GLIWICEK-3000:01:0400:26:3100:52:2801:20:13
614WALCZAK Bartłomiej 1057GLIWICEM-3000:01:0400:26:3100:52:2801:20:13
615CZERNIAK Tobiasz 23Rajsport Active Anton TeamKRAPKOWICEM-2000:00:1300:25:0600:51:0401:20:15
616SŁUSZNIAK Sławomir 752GLIWICEM-4000:00:3700:26:3000:53:0501:20:20
617KRZYSZTOFOWICZ Monika 591GLIWICEK-3000:00:3700:26:0100:52:5301:20:21
618GRĄBCZEWSKI Marcin 274GLIWICEM-3000:01:1300:27:0500:53:4601:20:24
619MACIEJCZYK Marcin 117AKS DragonGLIWICEM-2000:00:5800:26:5400:53:1701:20:28
620MICHNA Wojciech 1077GLIWICEM-2000:01:0300:25:2900:52:4901:20:30
621CHROBOK Mateusz 905Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1400:25:4800:53:1501:20:31
622FUGOWSKI Grzegorz 341GLIWICEM-3000:01:1900:26:2800:53:3701:20:32
623KRZYSZKOWSKA Agnieszka 490brakGLIWICEK-3000:00:2300:26:0900:53:0601:20:33
624BATEJKO Beata 257Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów WalkiCHORZÓWK-4000:01:2900:26:1000:52:3801:20:33
625SOKÓŁ Dorota 926Biegacze CSRGLIWICEK-4000:00:4000:26:2800:53:0501:20:35
626KWAŚNIOK Rafał 87Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:1700:27:4100:55:2601:20:35
627MAJEWSKA Guzel 1028biegaj z treneramiPYSKOWICEK-4000:00:4300:27:1100:53:1801:20:36
628SKOLUDEK Robert 447PRZEZCHLEBIEM-2000:00:4300:26:3000:53:1701:20:36
629GRABOWSKI Maciej 788BYTOMM-3000:01:0500:27:1600:53:5201:20:37
630ZEMŁA Piotr 235GLIWICEM-4000:00:4800:26:5100:53:4101:20:40
631JASTRZĘBSKI Rafał 57EASY RUN RACIBÓRZRACIBÓRZM-3000:01:1500:27:2800:54:4101:20:41
632UTRATNY Ludomir Jan 284GLIWICEM-4000:00:4100:26:3000:53:1201:20:45
633WOŹNIAK Marek 277GLIWICEM-4000:02:0800:27:0600:53:3201:20:45
634DUDEK Łukasz 307GLIWICEM-3000:02:0800:27:0700:53:3101:20:45
635BUTOR Arkadiusz 65112tri.plMAŁKNIA GÓRNAM-3000:00:4000:26:4300:53:2301:20:46
636ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1104Fizjo Runners UMed WrocławCHRZĄSTAWA WIELKAM-4000:01:3200:26:4500:53:3101:20:47
637DANEK Maria 5410 BLogOPOLEK-2000:00:1300:26:0500:53:0601:20:48
638CZARNIK-PECIAK Aleksandra 801PRZEZCHLEBIEK-4000:00:3000:26:4700:53:3101:20:49
639KONOPKA Agnieszka 80GLIWICEK-3000:00:4100:26:5600:53:3901:20:49
640GABRYŚ Jola 1285Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1800:26:0100:53:0401:20:50
641KUMOR Tomasz 894GLIWICEM-2000:00:3700:27:2500:54:0701:20:53
642KORPAK Marta 880MOTIVATO.PLWARSZAWAK-2000:00:3700:27:2400:54:0701:20:54
643RENKE Piotr 841RYBNIKM-4000:01:0000:26:0200:52:4201:20:54
644SIUDA Krzysztof 858WROCŁAWM-2000:00:3900:28:0100:54:3201:20:58
645WIEDERMANN Krzysztof 624PedraforcaKOBYLANYM-3000:02:2600:27:0400:53:3401:20:58
646SZUŁCZYŃSKI Karol 451WARSZAWAM-5000:01:4700:27:1700:53:5801:20:59
647MAZUR Krzysztof 1288Nowa GliwiceGLIWICEM-3000:01:3800:27:2200:54:2101:21:00
648CZAUDERNA Klaudia 258ETERunGLIWICEK-4000:02:0700:26:4900:53:0801:21:02
649BĄK-CESARZ Damian 282GLIWICEM-4000:01:3800:26:4900:54:0101:21:03
650BYCZYK Jarosław 536KB Swiatdomu.comZALASEWOM-4000:01:0300:27:0300:53:4301:21:04
651HAHN Piotr 349Fabrika NordikaPANIÓWKIM-3000:01:2700:26:3500:53:0401:21:05
652KOZIELEC Tomasz 372GLIWICEM-4000:01:1800:27:0500:53:5201:21:07
653MIKETA Marek 1090Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2700:27:4700:54:5601:21:08
654GOSŁAWSKI Piotr 1262GLIWICEM-4000:01:1300:27:1800:53:5301:21:09
655ZIĘBIK Grzegorz 1017GLIWICEM-3000:00:3800:26:4800:53:2801:21:13
656NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 297KLESZCZÓWK-3000:00:1500:26:4400:54:0301:21:17
657TWARDOWSKI Jacek 152ZABRZEM-3000:01:5100:27:1000:53:5601:21:17
658PAWLAK Katarzyna 360radio wrocławWROCŁAWK-3000:00:3100:26:2900:53:2801:21:23
659STASIAK Michał 180SMOLNICAM-4000:01:0500:27:1300:54:1401:21:24
660WALSKI Łukasz 546Ranger Survival ClubGLIWICEM-2000:01:5300:27:3800:54:2701:21:24
661BŁASZCZYK Paulina 36GLIWICEK-2000:01:2700:27:1700:54:0901:21:27
662GOCYK Leszek 932TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5100:26:1200:53:0401:21:31
663DZIEWIOR Marek 1000MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-4000:00:3600:26:3000:53:2401:21:36
664WIERZBICA Adrian 730KNURÓWM Open00:01:2300:27:4900:54:4501:21:36
665GRONDECKI Grzegorz 310BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:01:2000:27:1800:54:0901:21:39
666OCHÓD Dawid 618Drużyna CSRBYTOMM-3000:00:4100:26:2700:53:1601:21:41
667LUKOSZEK Marek 194Run 3GLIWICEM-3000:01:1300:27:0800:54:2601:21:41
668DOMARADZKA Ewa 441GLIWICEK-4000:00:4400:26:4200:54:2001:21:42
669ZABIEROWSKI Witold 1046ADAMIETZKADŁUBM-5000:01:1600:27:1700:54:2501:21:44
670TYLMAN-MADEJCZYK Marta 262MTMGLIWICEK-3000:00:4300:27:4100:54:3501:21:46
671CHAVEZ Christina 814UKS Olimpia ZabrzeZABRZEK-1600:01:2600:27:3800:55:0301:21:46
672CURYŁO Maria 941GLIWICEK-2000:01:5500:27:2900:54:4501:21:46
673GAJEWSKI Łukasz 515SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:3100:26:5600:54:1301:21:48
674SERWACZAK Joanna 33Biegamy z Sercem.plZABRZEK-2000:01:0700:27:2900:54:3601:21:52
675CZARNOTA Arkadiusz 555CZĘSTOCHOWAM-3000:00:2700:26:4300:54:1501:21:56
676MALINOWSKI Piotr 913NIEZRZESZONYWODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:01:1400:26:5600:54:2101:21:56
677BLACH Damian 556GLIWICEM-2000:01:1800:28:1400:55:1101:21:59
678KAZULA Grzegorz 251KNURÓWM-3000:01:3900:27:3300:54:3801:22:00
679BRZÓZKA Sebastian 412SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:02:0000:27:0700:53:5601:22:01
680BOGUCKA Joanna 979Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:0200:27:1800:54:2101:22:02
681JANIK Janusz 131Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:27:1600:54:2101:22:02
682WIŚNIEWSKI Paweł 265GLIWICEM-2000:01:0400:27:2100:54:2001:22:02
683BUCZYŃSKI Radosław 53Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0400:27:2100:54:2001:22:02
684SAP Alina 958Night RunnersGLIWICEK-4000:01:0100:27:1900:54:2201:22:03
685TKACZUK Marcin 191Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5900:27:2100:54:2401:22:05
686CHOJCAN Beata 128Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKK-3000:01:5900:27:1100:54:1301:22:05
687SAMUELSKA Ewelina 1153RGBRYBNIKK-3000:01:5700:27:1100:54:1501:22:06
688ŻYDEK Sławomir 2Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:5700:27:1000:54:1501:22:07
689KSIĘŻYK Anna 486KATOWICEK-3000:00:5400:27:2200:54:5101:22:08
690KULIK Katarzyna 402BYTOMK-3000:00:5700:27:3800:54:3901:22:08
691BARAŃSKA Celestyna 358AccentureGLIWICEK-3000:01:2300:27:2300:54:4801:22:11
692WACLAWSKA Agnieszka 255GLIWICEK-3000:01:0400:25:5700:55:0601:22:12
693WOLAŃSKI Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3700:25:4500:53:2601:22:12
694URBANEK Marcin 439ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:5700:26:3900:53:5201:22:13
695JANY Kamil 545TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:2000:27:3500:54:4001:22:13
696MICHALIK Bartłomiej 928Biegacze CSRGLIWICEM-3000:00:0800:25:0200:53:0301:22:14
697ANDRZEJCZAK Michał 247GLIWICEM-3000:01:3700:27:2900:55:0501:22:16
698MUCHA Adam 925RADZIONKÓWM-3000:01:5200:27:1100:54:5601:22:16
699WARDZIŃSKI Mateusz 887GLIWICEM-2000:00:4900:26:0100:52:5101:22:17
700WIĄCEK Krzysztof 25MILANÓWEKM-5000:01:2300:27:4900:55:1201:22:17
701BOJDA Dawid 1152GLIWICEM-2000:01:3600:27:4100:55:1801:22:18
702JANKOWSKA Karolina 729RAJSPORT ACTIVE ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:00:3600:26:1900:53:3101:22:20
703GRABOWSKI Lech 870GLIWICEM-5000:00:0700:26:2100:54:1101:22:24
704STOCHLA Małgorzata 1142WILCZAK-3000:00:5500:27:3300:54:3701:22:24
705FEODORÓW Małgorzata 529ZABRZEK-4000:00:5400:27:3400:54:3901:22:26
706MACIASZEK Jarosław 513GOSTYŃM-2000:02:1600:27:2800:54:4601:22:26
707BOCZAROWSKI Michał 1058EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:01:2800:27:1100:54:2601:22:27
708BŁASZCZYSZYN Maciej 1290GLIWICEM-5000:01:2000:28:1500:55:4701:22:28
709KOZŁOWSKI Przemysław 808GLIWICEM-3000:00:4900:27:5600:55:2501:22:39
710POPIEL Artur 414Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:27:4000:55:1401:22:43
710ANDRZEJ Kuś 1080Pure Jatomi Forum GliwiceGLIWICEM-3000:01:0000:27:4200:55:1501:22:44
712POPIEL Adriana 368Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:0000:27:4000:55:1401:22:44
713GUTOWSKI Łukasz 312SOŚNICOWICEM-2000:00:2000:27:2700:55:0401:22:46
714KIŚLUK Elżbieta 688ŻORYK-2000:00:4600:25:5300:52:4301:22:46
715NYGA Robert 550Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:01:1000:25:5900:53:5201:22:46
716SULIN Marek 904GLIWICEM-4000:02:1100:28:1000:55:5201:22:47
717DOMINIK Monika 799BIŁGORAJK-3000:01:1700:27:2700:54:5801:22:49
718NANCKA Brygida 455ZABRZEK-4000:01:1900:27:4100:55:0701:22:49
719JASIŃSKI Tomasz 805GLIWICEM-4000:01:3600:27:1300:54:1001:22:49
720PATRYAS Arkadiusz 985MIKOŁÓWM-4000:00:5900:27:4600:55:1601:22:54
721SKORUPA Agnieszka 771Mala PanaZAWADZKIEK-4000:01:4000:27:5400:55:2801:22:54
722GRABOWSKI Michał 568GLIWICEM-4000:00:3500:27:5100:55:3401:22:58
723CZARNECKA Aneta 706GLIWICEK-2000:00:4600:27:1400:54:4901:22:58
724WIELOCH Gabriela 423Lewin BiegaLEWIN BRZESKI-OLDRZYSZOWICEK-3000:02:0100:28:1000:55:1601:22:58
725BEDNARSKI Tomasz 457NR GliwiceGLIWICEM-2000:02:0000:29:2600:55:5701:22:59
726KAMIŃSKA Anna 429ista biegAmyGLIWICEM-2000:02:0000:29:2600:55:5701:22:59
727KRAWCZYK Jakub 1119GLIWICEM-3000:01:5400:27:5100:55:2001:23:03
728KŁOBUSZEWSKI Stanisław 62WARSZAWAM-5000:02:0500:28:0500:55:4901:23:03
729SAŁATA Miłosz 621GLIWICEM-2000:00:5900:27:3300:55:1401:23:05
730DYCHA Eliza 163GLIWICEK-3000:01:1200:27:0800:54:4601:23:05
731KOKOSZKA Marcin 609eMediator.plGLIWICEM-2000:00:5400:28:0300:55:5201:23:06
732URBANIAK Andrzej 1063Sklep biegaczaGLIWICEM-4000:00:3300:27:4000:55:2201:23:08
733WAWRZYNIAK Magdalena 48010 BLog OpoleMOSZCZANKAK-2000:00:4400:27:1400:55:0501:23:09
734ALBERT Łukasz 48110 BLog OpoleOPOLEM-3000:00:4400:27:1400:55:0501:23:11
735SZALIŃSKI Krzysztof 975prywatnyGLIWICEM-4000:00:0900:27:2900:55:2701:23:12
736PIELKA Erwin 234Zryw SłupskoSŁUPSKOM-5000:01:4400:27:3100:55:0901:23:12
737MATERLA Marek 233Zryw SłupskoSŁUPSKOM-3000:01:4500:27:3000:55:0801:23:12
738SMAKOSZ Wojciech 888CHORZÓWM-5000:01:3400:28:0000:55:4101:23:15
739MATERLA Julita 231SŁUPSKOK-3000:01:4300:27:3300:55:1101:23:15
740MIERZEJEWSKI Jacek 150AmatorRUDYM-4000:00:2900:27:0000:54:1601:23:18
741PYKA Dariusz 1127SKOCZÓWM-4000:01:5800:27:5500:55:4201:23:21
742KLAWENDER Ryszard 1269Biegamy z Sercem.PLGLIWICEM-5000:00:4200:27:5800:55:2201:23:24
743WIKIERSKI Michał 671Dariusz MaxGLIWICEM-3000:01:2300:27:5100:55:3701:23:25
744WIECZORKE Marcin 741PRZYSZOWICEM-4000:00:2400:26:2800:53:3201:23:29
745FRANKE Tomasz 458GLIWICEM-4000:01:2300:27:4800:55:4401:23:31
746WOŹNICA Elżbieta 263KieleckiBiegacz.plKIELCEK-2000:01:1600:26:2100:54:1501:23:32
747KOPCIK Tomasz 1020FC Kunrów/Combat 56GLIWICEM-3000:01:3200:27:0400:54:0601:23:33
748WIORA Łukasz 1284GLIWICEM-3000:00:3200:27:5900:56:1801:23:35
749WILK Mariusz 142PYSKOWICEM-4000:00:4100:27:0600:55:0201:23:35
750DĄBROWSKI Marcin 39GLIWICEM-3000:01:5200:27:4000:55:1401:23:36
751CHICHY Jacek 1257WARSZAWAM-3000:01:3600:28:1400:55:2201:23:37
752MATECKI Maciej 1262XMPYSKOWICEM-3000:00:4000:28:0100:55:4501:23:38
753 113300:01:0800:27:5500:55:3401:23:40
754LALA Mariusz 1177SKOCZÓWM-4000:01:5700:27:5600:55:4401:23:40
755ZNAMIROWSKI Krzysztof 361radio wrocławWROCŁAWM-4000:00:3200:26:4300:54:2901:23:41
756GDULA Teodozja 269GLIWICEK-6000:01:2900:28:1500:55:5301:23:42
757BŁACH Lech 722GLIWICEM-5000:01:5800:27:1600:54:5801:23:42
758ROGOZIK Szymon 1126GLIWICEM-3000:01:5500:27:5700:55:4301:23:43
759WANAT Waclaw 315Pro-Run Wroclaw.WROCLAWM-6000:01:2800:27:5200:55:2101:23:44
760BAROS Grzegorz 836FALSTART RudnikiRUDNIKIM-4000:01:0200:27:1500:55:1201:23:45
761CYGAN Agata 839GLIWICEK-2000:01:2200:28:4300:56:3201:23:46
762OPALIŃSKI Tomasz 938Good Time SportGLIWICEM-2000:01:1100:28:0200:56:0601:23:47
763JĘDRZEJOWSKI Andrzej 333Biegacze CSRGLIWICEM-3000:00:4100:28:1100:56:0901:23:49
764KREMPA Sławomir 727BYTOMM-3000:01:2000:28:3100:56:4101:23:49
765SALA Nela 476GLIWICEK-2000:01:1900:27:2200:55:1401:23:50
766CZOIK Tomasz 978Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1900:28:2900:56:4201:23:50
767KOPIEL Grzegorz 780LUBLINM-4000:01:4100:27:0100:55:0701:23:52
768PIONTEK Michal 762GLIWICEM-3000:02:0400:28:2000:55:5701:23:52
769SOŚNIAK Tomasz 56Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:01:0900:27:1000:55:3101:23:57
770PAWLIK Agnieszka 379NYSAK-4000:01:1300:27:3300:55:2401:23:57
771FORBOT Dominika 714BYDGOSZCZK-2000:00:3800:26:2900:53:5601:24:01
772ROZWADOWSKI Dariusz 924GLIWICEM-4000:01:5000:28:0300:55:5001:24:01
772ROZWADOWSKA Grażyna 923GLIWICEK-4000:01:5000:28:0400:55:5001:24:02
774BIAŁOŻYT Ewa 1055KATOWICEK-2000:02:1600:28:4600:56:3101:24:03
775HANKE Klaudia 1068ZABRZEK-4000:00:1200:27:4800:55:5801:24:04
776ATLASIK Tom 1268SASOZM-5000:01:3000:27:4800:55:3801:24:04
777BIAŁOŻYT Agata 1056KATOWICEK-2000:02:1600:28:4100:56:3001:24:04
778ZASADA Edwin 982ZabijGrubasa.plWARSZAWAM-2000:01:2100:28:2700:56:4001:24:05
779ZDUNIAK Robert 49ZABRZEM-3000:01:0900:27:5200:55:3201:24:09
780STEC Marcin 633KW GliwiceGLIWICEM-3000:01:4500:28:0600:56:1901:24:10
781BUDZIŃSKA Ania 571GLIWICEK-3000:00:5100:26:4800:54:2001:24:18
782WARMINSKA Anna 314Anton TeamWARSZAWAK-3000:00:3600:27:5300:56:1301:24:19
783HUREC Justyna 684TriVitalGLIWICEK-2000:01:0600:27:3600:55:1701:24:19
784DACZYŃSKI Michał 40Grupa CmykiGLIWICEM-3000:02:1300:28:2700:56:2001:24:20
785DORCZAK Jarosław 906Tata w EteZABRZEM-3000:01:5000:28:1100:56:1301:24:21
786SZCZURASZEK Anna 606WROCŁAWK-4000:01:4400:27:5600:55:5301:24:22
787MACHNOWSKI Wojciech 203GLIWICEM-3000:00:5500:28:3800:56:3501:24:23
788WARCZYŃSKA Beata 575GLIWICEK-3000:01:3300:28:5100:56:2901:24:23
789MERCIK Marta 1034GLIWICEK-2000:00:3800:28:2400:56:3001:24:24
790WADOWSKI Adrian 1075KRAKÓWM-2000:02:0300:29:3200:57:2101:24:24
791KOCHANEK - STOLARCZYK Anna 562SOSNOWIECK-3000:01:3400:28:4900:56:2901:24:25
792RENKIEL Tomasz 1282GLIWICEM-4000:01:1600:27:4300:56:0301:24:26
793TETLAK - TRACZ Barbara 574GLIWICEK-3000:01:3300:28:5000:56:3001:24:26
794KRZYWIECKI Maciej 812GLIWICEM-3000:02:0600:28:3200:56:1201:24:28
795GRABOWSKI Maciej 911GLIWICEM-2000:00:4600:27:5300:56:0501:24:31
796RYDZYŃSKI Jacek 270RYSIEŁÓDŹM-3000:02:1200:26:0500:54:2001:24:32
797CAPUTA Piotr 998LIPOWAM-4000:01:1400:26:1800:54:0401:24:37
798BOGACZ Paweł 777GLIWICEM-3000:01:5500:28:0600:56:5401:24:44
799SKORUPSKI Grzegorz 823WARSZAWAM-4000:01:3600:28:0300:56:1601:24:45
800MORDARSKI Artur 392GLIWICEM-3000:01:0300:28:1100:56:4201:24:49
801TOMKOWICZ Rafał 881Sfera BieganiaWROCŁAWM-3000:01:3000:27:4600:55:5901:24:50
802PRACKA Danuta 525brakMIASTECZKO ŚLĄSKIE- ŻYGLINK-3000:01:4900:27:3600:55:5601:24:52
803KRAKOWSKI Jacek 565GLIWICEM-4000:02:0700:28:1000:56:0801:24:55
804SZEWCZYK Marcin 835WARSZAWAM-3000:01:4400:27:5300:56:5101:24:56
805PROKOPCZYK Anna 446BBL GrójecSUŁKOWICEK-4000:02:0600:28:1100:56:0901:24:56
806MAJEWSKA Kinga 291BBL GRÓJECGRÓJECK-3000:02:0400:28:1000:56:1001:24:57
807HILASZEK Agata 674GLIWICEK-2000:01:2400:28:0000:56:2201:24:59
808ŻĄDŁO Łukasz 344CABALLO BLANCO TEAMKATOWICEM-3000:00:3000:28:3600:56:5901:25:02
809KASIŃSKA Ewa 296BBL GrójecGRÓJECK-3000:02:0500:28:1000:56:1301:25:02
810SZLĘZAK Andrzej 1048GLIWICEM-2000:01:3500:28:5100:57:0601:25:03
811WIRA Agnieszka 454ZABRZEK-2000:01:3100:28:0300:56:3801:25:06
812WESTER Mieczysław 1114Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3800:27:4100:55:5001:25:07
813WIADEREK Piotr 510Pędzące ŻółwieWARSZAWAM-3000:01:1500:28:0300:56:4501:25:10
814TEIXEIRA Alice 1294GLIWICEK-2000:01:2900:28:1400:56:3501:25:11
815RUTKOWSKI Tadeusz 731CHORZÓWM-3000:01:2500:28:1800:57:0901:25:12
816WÓJCIK Rafał 719GLIWICEM-4000:01:1400:28:1800:56:2901:25:14
817MUSIOŁ Helena 90RYBNIKK-3000:01:0200:27:3200:56:0201:25:16
818KOTWICKI Marek 1260GLIWICEM-3000:01:5300:27:3800:56:1401:25:16
819NESTER Łukasz 50WARSZAWAM-3000:01:3700:28:4800:57:0201:25:17
820CIEŚLA Adam 209klub: Rybnicki Klub Ju Jitsu SportowegoRYBNIKM-4000:00:1200:25:3400:54:0301:25:18
821CHWALISZEWSKI Jarosław 35Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:1700:27:4000:56:3201:25:19
822WNUK Grzegorz 896SBD Energetyk RybnikRYBNIKM-4000:01:2100:28:2100:56:4901:25:19
823PREJS Beata Marta 1089Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:1700:28:4300:57:3001:25:20
824DOMAGAŁA Grażyna 1143Night Runners WrocławWROCŁAWK-2000:01:1700:28:4400:57:3001:25:20
825ROGACKA-RZEPKA Maria 860SBD Energetyk RybnikGLIWICEK-4000:01:2000:28:2200:56:5001:25:20
826SYGUŁA Katarzyna 785KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:4300:28:0200:56:0301:25:23
827WILSZ Adam 657PANIÓWKIM-4000:02:1200:28:5500:57:1401:25:25
828HRYSZKIEWICZ Janusz 933UNISONO Flow / AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:02:0900:28:5700:57:1401:25:27
829SCHUMANN Robert 1097UnisonoDREZNOM-6000:02:0900:28:5600:57:1401:25:27
830HUZIOR Roman 1225ORZESZEM-4000:01:1100:28:1600:56:3501:25:29
831KOŁODZIEJ Jacek 223Night Runners Gliwice, eNeRGy TeamGLIWICEM-4000:01:1600:27:4200:56:3301:25:32
832KLIKS Andrzej 655unisonoSOSNOWIECM-4000:02:0400:29:0100:57:2101:25:32
833POZOWSKI Włodzimierz 335EKOINSTALKATOWICEM-6000:00:2800:27:1800:55:3901:25:34
834KAŁUŻA Aleksander 1256KATOWICEM-4000:01:1900:28:2000:57:2701:25:39
835CAPEK Katarzyna 1206ZABRZEK-3000:00:4500:28:4000:56:5801:25:43
836BOROWICZ Roksana 75Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:01:0100:28:4700:57:0901:25:43
837MARTYNOWICZ Radosław 702GLIWICEM-2000:01:2500:28:1600:57:1001:25:45
838BOROWIEC Wojciech 521GLIWICEM-2000:00:4600:27:0700:55:2401:25:47
839ZIMOCH Beata 635GLIWICEK-3000:00:3100:28:1500:56:3301:25:48
840ZIMOCH Grzegorz 636GLIWICEM-3000:00:3100:28:1600:56:3301:25:48
841ZALEWSKI Krzysztof 790Zalewski Architecture GroupGLIWICEM-4000:00:3800:28:3900:57:1201:25:51
842MEDWID Iwona 472KRAPKOWICEK-4000:01:5100:28:0900:56:5101:25:51
843WESTER Halina 1113GLIWICEK-4000:00:4700:28:0100:56:3501:25:52
844GRYNICKI Jacek 804BYTOMM-4000:00:4300:29:1700:57:3601:25:55
845SZAŁACIŃSKA Marta 60Tribition TeamWROCŁAWK-3000:01:1100:27:5900:56:3401:25:57
846ŚNIEGOWSKA Marta 518GLIWICEK-2000:01:2100:27:0500:55:2101:25:58
847NAPORA Łukasz 293KNURÓWM-3000:02:0300:28:1200:56:2801:26:01
848WALASZCZYK Grzegorz 798ZABRZEM-5000:00:2800:28:3500:57:1701:26:05
849DĄBROWSKA Halina 746ŚWIDNICAK-3000:01:5400:28:0300:56:3901:26:05
850SYPEK Grzegorz 443GET RUNSOSNOWIECM-3000:00:5600:28:2500:57:1201:26:06
851HANZEL Anna 193GLIWICEK-5000:01:2000:28:1300:56:4001:26:06
852STAŚ Adam 940BYTOMM-2000:01:5200:28:3200:56:5601:26:09
853LEŚNIAK Ewa 931GLIWICEK-3000:01:4200:28:3700:56:4501:26:14
854CIMAŁA Rafał 440ista biegAmyZABRZEM-3000:00:5800:28:2100:57:0101:26:22
855SZENDZIELORZ Jan 539RUDA ŚLĄSKAM-5000:00:4600:28:2500:57:0401:26:23
856BUCHAL Grzegorz 581GLIWICEM-4000:01:3800:28:3800:56:5301:26:25
857BUCHAL Katarzyna 582GLIWICEK-4000:01:3800:28:3800:56:5301:26:25
858OBCOWSKI Maciej 797WARSZAWAM-3000:00:4100:26:4400:56:3801:26:28
859KIONKA Katarzyna 327GLIWICEK-2000:01:2800:28:0100:56:5701:26:29
860MATUSIAK Anna 494Rajsport Active Anton TeamSIERADZK-3000:01:0500:28:3100:56:5701:26:33
861REPLIŃSKA Edyta 20Biegam, bo lubię jeśćMILANÓWEKK-3000:01:2200:28:4400:57:2701:26:40
862LEWANDOWICZ Monika 1266NR GliwiceGLIWICEK-3000:00:3300:28:0700:56:4801:26:42
863GŁOWACKI Michał 398Team GłowackiBIELSKO-BIAŁAM-2000:01:2000:26:5500:55:3501:26:42
864WRÓBEL Jarosław 641KRZEPICEM-3000:00:1700:29:0500:58:0401:26:43
865BĄBKA Tomasz 939BYTOMM-3000:01:2400:29:0100:57:5201:26:46
866SIKORSKA Katarzyna 73Biegaj z treneramiGLIWICEK-3000:01:0200:27:1800:56:3001:26:48
867WARDZIŃSKI Paweł 821Run and GunWARSZAWAM-3000:01:2500:28:5800:58:1101:26:49
868KOŻUCH Agnieszka 289PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:00:5400:28:4300:57:3301:26:52
869KLĘKA Bartłomiej 167PYSKOWICEM-3000:01:4700:28:5700:58:1601:26:55
870WOJTASIŃSKI Robert 628Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:01:4400:29:4500:58:0001:26:56
871SMOLEŃ Magdalena 502GLIWICEK-3000:01:3300:29:1400:58:3001:27:09
872MITRĘGA Paweł 994ŻYWIECM-4000:01:1800:29:0200:58:1901:27:10
873BAJOROWICZ Paulina 1013GLIWICEK-2000:01:3800:27:3600:56:3201:27:22
874KALETA Łukasz 769GLIWICEM-3000:01:4700:28:4600:57:5501:27:25
875KLYTA Wojciech 1071niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:5300:27:1600:55:4601:27:32
876BAŃCZYK Piotr 961Night Runners Katowice / SKPB KatowiceKATOWICEM-3000:00:1700:28:4200:57:4101:27:44
877GERLE Anna 147GLIWICEK-3000:00:4600:28:3800:58:0201:27:50
878WILCZEK Małgorzata 323TOSZEKK-3000:01:5900:28:5100:58:1001:27:52
879BADAWCZESKA Anna 1102BYTOMK-2000:00:1500:27:5600:58:0901:27:59
880SOBIESKA Aleksandra 759WARSZAWAK-3000:00:3400:28:3700:57:5601:28:03
881KONIKOWSKI Paweł 942niezrzeszonyPOZNANM-6000:01:3400:28:3900:57:5201:28:04
882INGLANT Zbigniew 1030CHORZÓWM-4000:01:2100:30:1701:00:0001:28:06
883GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 1263biegaj z treneramiGLIWICEK-4000:00:4300:28:2700:57:2901:28:09
884POLISZUK Małgorzata 852GLIWICEK-4000:00:5800:28:5900:58:0601:28:09
885WOLIŃSKI Józef 406GLIWICEM-5000:01:3000:28:2900:57:3101:28:24
886PRZESTALSKI Leszek 225WROCŁAWM-2000:01:4600:29:5400:59:0601:28:24
887ŻURAWIECKA Anna 1082GLIWICEK-2000:01:2800:28:5500:58:2301:28:26
888MICHALSKI Bartosz 1281GLIWICEM-4000:01:3900:29:0800:58:2301:28:28
889ŚLEMP Bernadetta 659JASIONKAK-4000:01:2100:29:1900:58:3001:28:29
890JANTAS Andrzej 986GLIWICEM-4000:00:1400:26:5900:57:0701:28:32
891MICEK Marek 608JAWORZNOM-3000:01:5700:29:1400:58:1401:28:34
892KUBACKI Adam 966Biegam z sercemGLIWICEM-3000:01:5900:29:0900:58:5101:28:34
893FRĄCKOWIAK Marzena 1141CHORZÓWK-3000:00:3300:29:1400:58:3101:28:38
894KRUSZYŃSKI Marcin 570GLIWICEM-4000:00:3400:26:3600:55:0301:28:40
895JAWOREK Jacek 491Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:2600:29:0300:58:3501:28:40
896ROGOWSKI Tadeusz 728GLIWICEM-4000:01:2500:29:0400:58:3601:28:41
897PALENGA Adrian 1053Opel Active TeamWOLAM-3000:01:2600:29:0300:58:3601:28:41
898KALINOWSKI Dawid 783RADZIONKÓWM-2000:01:5100:29:1900:58:3801:28:43
899BAL-BURZAWA Renata 1349HirschvogelTYCHYK-3000:00:1000:26:5800:57:4301:28:46
900GOLEC Przemysław 893GLIWICEM-3000:01:4800:30:5201:00:0101:28:46
901JANKOWSKA Anna 963ZABRZEK-3000:01:3400:28:5000:57:1701:28:47
902MACIEJ Artur 320Electrochemistry GroupCHORZÓWM-3000:02:1600:28:5600:58:1001:28:49
903SOWA Maciej 500Electrochemistry GroupJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:02:1600:28:5600:58:1001:28:49
904JAREK Dominika 972WilkMYSŁOWICEK-2000:01:0400:28:5900:58:0401:28:56
905GILEWSKI Franciszek 363Biegamy z Sercem .plGLIWICEM-7000:00:4200:28:2800:58:1001:28:58
906PRZYBYSZ Magdalena 840GLIWICEK-3000:01:3500:29:2900:59:0801:28:58
907FRANCZYK Michał 159GliwiceGLIWICEM-3000:00:0500:29:0000:58:1501:29:03
908BUK Marcin 597GLIWICEM-2000:01:2400:29:4000:59:2501:29:08
909KOŁTKO Łukasz 610GLIWICEM-2000:01:2300:29:4100:59:2601:29:09
910GRUCA Aleksandra 970RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2400:30:2001:00:2401:29:16
911GRABOWSKI Zbigniew 871BYTOMM-6000:00:5800:28:5200:58:1601:29:25
912GAIM Jacek 946SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:5300:29:2000:58:4701:29:30
913KOSIOR Bożena 826BrakGLIWICEK-4000:00:1700:27:4800:56:5301:29:46
914KANIA Dominik 326KATOWICEM-2000:01:3000:28:3200:58:5901:29:48
915ŚWITAŁA Józef 1008FALSTART RudnikiŻYTNIÓWM-6000:01:0200:27:1600:55:1201:29:49
916WIADEREK Sławomir 509Pędzące ŻółwieWARSZAWAM-5000:01:1500:29:0300:58:5301:29:49
917MARCINEK Ewa 1067GLIWICEK-5000:02:0000:29:2900:59:2001:29:56
918PISKORZ Daria 947Drużyna Szpiku SitechPOLKOWICEK-4000:01:1200:28:4000:59:1701:30:06
919TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 661GLIWICEK-3000:01:3500:30:0601:00:3101:30:11
920GAJDA Małgorzata 653TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:5500:28:5700:58:5301:30:15
921FIEDOR Anna 603GLIWICEK-3000:01:4500:30:2301:00:2601:30:16
922PORĘBSKA Monika 721TARNOBRZEGK-3000:01:3200:29:0900:59:2101:30:21
923POREBSKI Paweł 720TARNOBRZEGM-3000:01:3200:29:0800:59:2201:30:21
924CHOJOWSKI Oskar 259DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:5500:30:1401:00:0901:30:27
925CHOJOWSKA Edyta 260DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:5500:30:1401:00:0801:30:27
926ŻYŁKA Grzegorz 844ZABRZEM-3000:01:5600:30:5601:01:2901:30:28
927TURKO Katarzyna 1231PKO BPBYTOMK-4000:01:4500:29:1100:59:2001:30:33
928LEWANDOWSKA Magdalena 531Runners HighGLIWICEK-3000:00:3000:29:1200:59:2701:30:47
929OSUBNIAK Tomasz 467GLIWICEM-3000:01:0900:26:4200:56:1101:31:06
930PEREK Justyna 118GTT - Inter ProjektGLIWICEK-3000:01:4600:30:2201:00:2501:31:10
930CZERNIEWICZ Anna 268KNURÓWK-4000:01:4500:30:2301:00:2601:31:11
932SOSNA Adrian 485RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4800:30:5801:01:5501:31:11
933RUDNER Ula 461A woman's place is on topGLIWICEK-2000:00:3100:27:4300:58:0001:31:13
934SZKUDLAREK Michał 744BRZEGM-3000:01:3900:28:1100:58:5101:31:24
935PASEK Anna 192PieluchoRunTeamGLIWICEK-4000:00:5800:28:4100:58:0701:31:31
936CIOMEK Marta 552GLIWICEK-2000:00:2600:29:0400:59:4001:31:32
937MALISZEWSKI Jakub 950TechnomexGLIWICEM-3000:01:3000:29:3301:00:5001:31:34
938JAWOREK Dariusz 31sport-relaks.plGLIWICEM-4000:01:5200:29:5001:00:2001:31:34
939LAMPART Marta 658Night RunnersRYBNIKK-3000:00:4500:29:1000:59:4701:31:35
940BIER Agnieszka 811GLIWICEK-3000:02:0600:30:0201:00:4101:31:39
941WALCZYŃSKA Karolina 1261BIELSKO-BIAŁAK-3000:00:5300:29:0700:58:3701:31:40
942KONTNY Paweł 1007-GLIWICEM-7000:02:0300:30:4601:00:4901:31:50
943URBAN Dariusz 1012GLIWICEM-4000:00:4000:29:1100:59:3101:31:57
944URBANEK Arkadiusz 878ZABRZEM-2000:01:5500:30:1701:01:0201:32:04
945WYPCHOŁ Piotr 936BARGŁÓWKAM-5000:01:3400:29:2001:00:0401:32:07
946ZAGASKA Linda 244GLIWICEK-2000:01:2200:30:0501:01:0001:32:10
947OPANOWSKA Anna 145GLIWICEK-4000:01:1800:28:4301:00:0001:32:16
948FERFECKI Dawid 1137GLIWICEM-3000:01:2200:28:5501:00:1701:32:19
949HAMANN Sławomir 239KATOWICEM-3000:01:4500:31:0801:01:5901:32:24
950PŁOTEK Tomasz 921DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:28:2400:58:1201:32:25
951WOLIŃSKA Anna 1275GLIWICEK-2000:01:3000:30:0401:01:1801:32:25
952JASIŃSKI Mateusz 838WARSZAWAM-3000:01:3900:31:5301:02:0601:32:30
953ZAWADA Ewa 738Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:01:3900:30:5701:01:4301:32:33
954ZAWADA Piotr 739Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:01:3800:31:0001:01:4401:32:34
955CICHY Agnieszka 559RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2600:29:3801:00:5701:32:37
956ORLIK Zdzisława 256AKMB 'PĘDZIWIATR' GliwiceGLIWICEK-5000:01:5800:30:2701:01:0201:32:39
957BUFNAL Krzysztof 710GLIWICEM-4000:02:1700:30:3801:01:5801:32:47
958WITCZAK Dagmara 1035ZadyszkaBLACHOWNIAK-3000:00:1600:29:5601:00:4501:32:49
959GRZYŚKA Katarzyna 554ZABRZEK-3000:01:2700:29:3601:00:5601:32:51
960PADOŁ Zbigniew 586GLIWICEM-5000:00:1500:30:0501:00:5801:32:55
961ZAWADA Michał 601GLIWICEM-3000:00:4500:29:2400:59:5801:32:58
962MIŚKIEWICZ Lucyna 187ZAWIERCIEK-4000:01:4600:30:4901:01:3301:32:58
963MASTERNAK Albert 1084Szczawno RunSZCZAWNO ZDRÓJM-5000:00:4700:30:5301:01:4401:33:07
964KAMIŃSKA-KORZENIOWSKA Joanna 663WAŁBRZYCHK-3000:01:3000:29:5301:01:2901:33:12
965MIŚKIEWICZ Andrzej 188ZAWIERCIEM-4000:01:4600:30:5001:01:4201:33:12
966BATKO Dawid 1016KATOWICEM-3000:00:2900:26:4000:58:0201:33:16
967JUSZCZAK Kalina 856GLIWICEK-2000:00:5700:31:4101:02:2501:33:16
968PIĘTERA Agnieszka 754WARSZAWAK-4000:01:4000:30:4601:01:3801:33:21
969SMOŁA Mieczysław 228AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:1600:28:5700:59:2201:33:27
970GRUBICH Irena 226GLIWICEK-6000:00:1500:28:5800:59:2301:33:29
971ZDEB Barbara 370Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:02:0000:30:5001:02:0801:33:36
972WILSZ Ewa 656PANIÓWKIK-4000:02:0200:30:3401:02:0501:33:36
973GROSS Teresa 646UNISONOBYTOMK-4000:02:0200:30:3401:02:0601:33:36
974RACZKOWSKI Denis 673GLIWICEM-2000:02:0000:31:0201:02:1501:33:41
975MULARCZYK Agnieszka 1050victoria zawiercieZAWIERCIEK-3000:00:3600:28:0100:59:2501:33:42
975LESZCZYŃSKA Małgorzata 577GLIWICEK-4000:00:3600:28:0200:59:2501:33:42
977KOWALSKA Natalia 237LUBLINIECK-2000:02:0200:30:0501:01:3501:33:45
978DAWIDKO Paweł 89GLIWICEM-2000:01:4800:31:0601:02:2301:33:49
979MACKIEWICZ Katarzyna 411GLIWICEK-5000:01:5400:30:5101:02:1901:33:49
980BOŚ Iwona 390Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:00:2700:29:5501:01:3401:33:51
981GORZELANY Ewa 547Wislańska Akademia BiegowaWISŁAK-3000:00:2700:29:5501:01:3401:33:52
982GÓRNY Magdalena 1139CAAktywniLĘDZINYK-2000:01:4300:31:1001:02:2601:33:53
983ROJEK Grzegorz 1076KRAKÓWM-4000:01:4300:31:2101:02:2801:33:54
984CZOSNOWSKI Tomasz 1272OTK RzeźnikGLIWICEM-3000:01:4400:31:0701:02:2801:33:54
985CZOSNOWSKA Anna 715CzosTeamGLIWICEK-3000:01:4400:30:5301:02:2701:33:54
986NADOLNY Wiesław 833Solidarność MZA i TWWARSZAWAM-4000:02:0100:30:3601:02:0401:33:55
987NIEGOWSKA Anna 108GLIWICEK-4000:00:4800:30:2201:01:3501:34:01
988BRZEZIŃSKA Teresa 136Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4900:30:1301:01:1701:34:04
989WINICKA Daria 935amatorTOSZEKK-3000:01:4100:29:3901:01:0401:34:05
990ORYSZCZAK Łukasz 662GLIWICEM-3000:01:3500:30:0601:01:1901:34:06
991ŁAGOSZ Katarzyna 1140TYCHYK-3000:01:4300:31:0901:02:2601:34:13
992WEKWERT Dariusz 285Biegamyzsercem.plGLIWICEM-3000:00:2500:29:0301:00:2301:34:19
993WEKWERT Witold 283Biegamyzsercem.plZABRZEM-5000:00:2500:29:0301:00:2401:34:19
994DANIELEWSKA Anna 605SIERADZK-3000:01:4500:30:4501:02:0001:34:19
995PECYNA Katarzyna 1138PIASEKK-3000:01:4300:31:1001:02:2801:34:27
996JENDRZYCA-CZAPLA Magdalena 64GLIWICEK-3000:00:5800:30:0501:01:5801:34:39
997ADAMSKI Tomasz 280ZABRZEM-4000:01:1000:30:2801:02:5901:34:41
998WINKLER Aleksandra 94Biegam, bo lubię jeśc...WARSZAWAK-3000:01:2300:30:4001:02:2101:34:41
999RÓŻYC Barbara 306Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:2900:30:4001:02:3701:34:44
1000DROZD Ola 944Dream RunJÓZEFÓWK-3000:01:1000:31:5101:02:5401:34:46
1001SALONI Kasia 753WARSZAWAK-3000:01:4000:30:4601:02:0901:34:47
1002LUKOSZEK Weronika 1116GLIWICEK-1600:01:3100:30:4201:02:1801:34:52
1003KALISZ Krzysztof 689GLIWICEM-3000:01:4000:29:5001:02:0201:34:53
1004MAKSYMIUK-KONOPKA Ewa 334GLIWICEK-3000:01:2400:31:3001:03:2701:34:54
1005TISZBIEREK Henryk 324BARGŁÓWKAM-4000:01:3500:31:3001:03:1001:34:57
1006MIGDAŁ Grzegorz 325GLIWICEM-4000:01:3500:31:3101:03:1001:34:57
1007LEWICKA Beata 189Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:4100:30:5301:02:3701:35:07
1008ŻELEZNY Tomasz 295Night runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:5600:30:5501:02:1501:35:09
1009WODARSKA Santia 587ZABRZEK-2000:01:4300:31:1101:02:3401:35:10
1010ZIEMBIŃSKA-BUCZYŃSKA Aleksandra 1523GLIWICEK-3000:01:3900:30:5901:02:4101:35:14
1011DUDEK Marzena 869GLIWICEK-3000:02:1300:31:0501:03:2701:35:14
1012OLCZYK Adrian 983SMSAPIGLIWICEM-2000:02:1300:31:0501:03:1001:35:14
1013KOSTRZEWA Krzysztof 41Biegam, bo lubięŻABYM-3000:01:2400:30:3701:02:1901:35:15
1014RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 273GLIWICEK-4000:01:0900:30:3001:03:0001:35:20
1015BRODIUK Norbert 148TrainpaulGLIWICEM-4000:00:2400:28:4501:00:4401:35:27
1016BORYGA Joanna K 639KNURÓWK-3000:02:0100:29:5401:01:2501:35:31
1017TUL Małgorzata 132Drużyna szpikuGNIECHOWICEK-4000:01:4800:30:1301:01:3201:35:38
1018PAUL Violetta 185Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:4800:31:4601:03:3001:36:00
1019SZYPUŁA Michał 629GLIWICEM-2000:02:0200:31:2601:03:3401:36:05
1020JAROSZ Katarzyna 616GLIWICEK-3000:02:0200:31:2601:03:3401:36:06
1021LIPOWSKA Barbara 592GLIWICEK-5000:01:5500:31:1501:03:0901:36:30
1022ZAPOTOCZNA Renata 859GLIWICEK-4000:02:1800:29:2501:01:5901:36:32
1023DROZDOWSKI Wojceich 1059Biegajz TreneramiGLIWICEM-3000:00:4300:30:1301:02:5801:36:56
1024DYLONG Mariola 230GLIWICEK-1600:00:5600:31:0101:03:2301:37:01
1025CHYB Natasza 24WAŁBRZYCHK-4000:02:0600:32:3501:04:4701:37:15
1026FORYST Wojciech 626TWORÓG MAŁYM-6000:01:3100:30:3601:02:4301:37:36
1027FRYDRYK Ryszard 1264EKO-ATOM.PLGLIWICEM-5000:01:3900:31:0301:03:4101:37:45
1028MARQUARDT Adam 691KNURÓWM-3000:01:4000:30:0701:02:3201:37:49
1029WASILEWSKA Aleksandra 1006GLIWICEK-3000:01:3800:31:2601:04:1201:37:54
1030ODZIOMEK Alicja 213GLIWICEK-3000:00:3300:31:5001:04:1101:37:58
1031GRANAT Jarosław 243KNURÓWM-2000:01:3800:31:4101:04:2801:38:15
1032DUDEK Katarzyna 492GLIWICEK-3000:01:5400:31:3701:04:5901:38:24
1033OSTAFIŃSKI Bartosz 850ZBROSŁAWICEM-3000:01:5400:31:3701:04:5901:38:25
1034MIELCZAREK Ilona 178RysieŁÓDŹK-3000:01:5000:31:5701:05:0301:38:29
1035DOBREK Wojciech 851wieczornebieganieSZCZECINM-4000:02:1100:30:0501:03:1701:38:44
1036ULIASZ Anna 817GLIWICEK-3000:00:3300:29:5901:04:1701:39:01
1037SABATOWSKA Magda 595GLIWICEK-3000:01:2700:31:3501:05:0001:39:01
1038MAJCHRZAK Paweł 1081GLIWICEM-3000:02:2200:32:0301:05:0801:39:28
1039FLOREK Anna 470GLIWICEK-3000:02:1200:33:3401:06:5101:39:54
1040KAPUSTA Grzegorz 1108RYKIM-4000:00:1800:32:1001:05:1301:40:02
1041JĘDRYCHA Michał 695CFO Running TeamDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:02:0200:33:4401:07:0001:40:03
1042JĘDRYCHA Artur 830DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:02:0200:33:4401:07:0001:40:03
1043JĘDRYCHA Zbigniew 694SOSNOWIECM-6000:02:0100:33:4401:07:0101:40:04
1044KOSIERKIEWICZ Kamil 1066RYBNIKM-4000:01:5800:33:4701:07:0401:40:05
1045JĘDRYCHA Bożena 831RYBNIKK-3000:01:5800:33:4701:07:0401:40:06
1046SIKORA Michał 825MSHGLIWICEM-3000:01:2700:31:3501:05:0001:40:07
1047MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 607ZBROSŁAWICEK-4000:01:2800:31:3601:05:0101:40:07
1048STERNAL Marta 522GLIWICEK-2000:00:4600:29:5201:04:0001:40:54
1049KAMROWSKI Łukasz 1135GLIWICEM-3000:01:4700:31:0801:04:0601:41:00
1050DOŁĘGA Andrzej 827NADARZYNM-4000:02:2100:32:2401:07:4701:42:24
1051MIERZWIŃSKA Katarzyna 1259GLIWICEK-3000:02:0000:32:2601:06:2201:42:28
1052BIENIEK Beata 1258RUDZIENIECK-4000:02:0000:32:2601:06:2101:42:28
1053WRZESIŃSKI Zbyszek 867GAKÓWM-4000:02:1300:33:2501:07:2901:42:33
1054PRUS Dariusz 123brakMIKOŁÓWM-5000:02:0300:32:5001:07:3701:42:42
1055SPÓLNIK Stanisław 567Krakowski klub LAJKONIKKRAKÓWM-6000:01:5300:32:1301:07:4101:42:53
1056BIEL Michał 758GLIWICEM-4000:01:5100:32:0601:06:2801:43:25
1057MACHAŁA Tomasz 453GLIWICEM-4000:02:1200:31:5601:06:1801:43:29
1058BOBKOWSKI Maciej 393PYSKOWICEM-4000:00:4500:31:0501:05:5901:43:38
1059WIERZBICKA Aleksandra 1044HR Max ŻoryPALOWICEK-4000:01:4200:32:2601:07:2201:43:49
1060STOKŁOSA Magdalena 219GLIWICEK-3000:01:4200:33:5001:08:1701:44:27
1061STOKŁOSA Marcin 220GLIWICEM-3000:01:4200:33:5001:08:1701:44:28
1062SKUBIS Barbara 81Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:5500:33:4101:08:3201:44:33
1063GRUSZKA Michał 1039SIEMIANOWICEM-4000:01:3100:32:3401:08:0201:46:57
1064KRYWALSKI Wilhelm 202ŻERNICAM-4000:02:0800:35:0301:10:4101:48:16
1065PYTEL Klaudia 317Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:02:0000:34:2501:10:5101:48:33
1066GLIŃSKA Agnieszka 1280Night Runners KLESZCZÓWK-4000:01:4200:34:0601:09:5701:48:42
1067GLIŃSKI Michał 1286Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:4200:34:0701:09:5801:48:51
1068MIRECKI Jan 757WARSZAWAM-4000:00:3500:39:1101:20:1402:02:57
1069MEJ Paweł 734niezrzeszony - BOSY BIEGACZBACZKÓW GM . BOCHNIAM-4000:00:0400:36:1501:20:4502:03:27
1070ŚWIATŁOŃ Małgorzata 692CHOJNÓWK-2000:00:00
1071KOZDRA Krzysztof 736NiezrzeszonyKRAKÓWM-4000:00:00
1072KUMASZKA Anna 809Zabiegani TeamWROCŁAWK-3000:00:00
1073IGNASIAK Jakub 862GLIWICEM-2000:00:1200:27:29
1074PRÓBAN Robert 44GLIWICEM-3000:00:19
1075TRZEJA ZDANOWSKA Dorota 557Urodzeni biegaczeBĘDZINK-4000:00:2100:23:5200:47:46
1076MADEJCZYK Tomasz 264MTMGLIWICEM-3000:00:4200:23:28
1077MĄCZKA Krystyna 137OTK Rzeźnik / RykiGLIWICEK-6000:01:15
1078WOJCIECHOWSKI Ireneusz 311BbL GrójecGRÓJECM-4000:02:0600:56:12
Znaleziono 1078 wynik(ów)