II WYŚCIG O PUCHAR SIEMOWITA W GOSTYNINIE - ROLKI SZYBKIE - 41.6 KM
II Wyścig o Puchar Siemowita Inauguracja Długodystansowego Pucharu Polski 2019
II Wyścig o Puchar Siemowita Inauguracja Długodystansowego Pucharu Polski 2019
Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie |
Data : | 2019-04-14 |
Miejsce : | Gostynin |
Dystans : | 41.6 km |
Zgłoszonych : | 106 |
Wystartowało : | 100 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Rolki_All 3.2km | Rolki_All 6.4km | Rolki_All 9.6km | Rolki_All 12.8km | Rolki_All 16km | Rolki_All 19.2km | Rolki_All 22.4km | Rolki_All 25.6km | Rolki_All 28.8km | Rolki_All 32km | Rolki_All 35.2km | Rolki_All 38.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOJNACKI Bartosz | 288 | MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE | WARSZAWA | M20-29 | 00:06:17 | 00:12:30 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:30:56 | 00:36:51 | 00:42:52 | 00:48:59 | 00:55:08 | 01:01:21 | 01:07:41 | 01:14:06 | |
2 | CIĘŻKI Paweł | 290 | MERCATEO.PL | KRAKÓW | M20-29 | 00:06:16 | 00:12:30 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:30:57 | 00:36:51 | 00:42:52 | 00:49:00 | 00:55:08 | 01:01:21 | 01:07:41 | 01:14:06 | |
3 | ŻÓŁKIEWSKI Jan | 380 | TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | M15-19 | 00:06:17 | 00:12:29 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:31:30 | 00:37:31 | 00:44:16 | 00:50:44 | 00:57:08 | 01:03:50 | 01:10:16 | 01:17:08 | |
4 | SOLGA Mateusz | 354 | AZS WAF KATOWICE | TARNOWSKIE GÓRY | M30-39 | 00:06:17 | 00:12:29 | 00:18:58 | 00:25:29 | 00:31:27 | 00:37:31 | 00:44:17 | 00:50:44 | 00:57:08 | 01:03:49 | 01:10:17 | 01:17:09 | |
5 | FERENC Jakub | 294 | TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | M15-19 | 00:06:19 | 00:12:29 | 00:18:57 | 00:25:29 | 00:31:30 | 00:37:31 | 00:44:16 | 00:50:44 | 00:57:09 | 01:03:50 | 01:10:16 | 01:17:10 | |
6 | GĄDEK Wojciech | 299 | SILESIA SKATING | ŻORY | M40-49 | 00:06:18 | 00:12:32 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:31:38 | 00:38:00 | 00:44:23 | 00:50:46 | 00:57:10 | 01:03:50 | 01:10:16 | 01:17:11 | |
7 | MAZUREK Sebastian | 330 | JABRA ROLLER TEAM | GDYNIA | M30-39 | 00:06:18 | 00:12:30 | 00:18:57 | 00:25:30 | 00:31:29 | 00:37:30 | 00:44:02 | 00:50:29 | 00:57:09 | 01:03:50 | 01:10:14 | 01:17:11 | |
8 | PAWELEC Mirosław | 338 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | M30-39 | 00:06:17 | 00:12:29 | 00:18:57 | 00:25:29 | 00:31:29 | 00:37:31 | 00:44:15 | 00:50:45 | 00:57:17 | 01:03:54 | 01:10:15 | 01:17:11 | |
9 | TATARATA Konrad | 365 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | M20-29 | 00:06:18 | 00:12:30 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:31:23 | 00:37:32 | 00:44:15 | 00:50:44 | 00:57:08 | 01:03:50 | 01:10:13 | 01:17:11 | |
10 | WALICH Maciej | 366 | PLICHWYSCIG.PL | PAMIĄTKOWO | M30-39 | 00:06:18 | 00:12:30 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:31:30 | 00:37:32 | 00:44:16 | 00:50:45 | 00:57:09 | 01:03:51 | 01:10:17 | 01:17:11 | |
11 | BUKOWSKI Maciej | 282 | ROLLA SPEED TEAM | INOWROCŁAW | M30-39 | 00:06:19 | 00:12:31 | 00:18:59 | 00:25:33 | 00:31:31 | 00:37:33 | 00:44:17 | 00:50:46 | 00:57:10 | 01:03:51 | 01:10:17 | 01:17:12 | |
12 | KANIA Mateusz | 313 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | M20-29 | 00:06:18 | 00:12:30 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:31:27 | 00:37:32 | 00:44:16 | 00:50:45 | 00:57:09 | 01:03:50 | 01:10:16 | 01:17:12 | |
13 | KANIA Marek | 314 | LEGIA WARSZAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | M20-29 | 00:06:17 | 00:12:30 | 00:18:57 | 00:25:29 | 00:31:29 | 00:37:32 | 00:44:15 | 00:50:44 | 00:57:09 | 01:03:50 | 01:10:16 | 01:17:12 | |
14 | ZGRZYWA Marek | 375 | JABRA ROLLER TEAM | GDAŃSK | M15-19 | 00:06:18 | 00:12:31 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:31:37 | 00:38:01 | 00:44:24 | 00:50:46 | 00:57:10 | 01:03:51 | 01:10:17 | 01:17:12 | |
15 | FLEJSZER Łukasz | 295 | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | M30-39 | 00:06:17 | 00:12:29 | 00:18:57 | 00:25:29 | 00:31:29 | 00:37:31 | 00:44:15 | 00:50:44 | 00:57:16 | 01:03:54 | 01:10:17 | 01:17:16 | |
16 | OLSZOWSKI Henryk | 335 | KŁAJ | M50-59 | 00:06:18 | 00:12:32 | 00:18:58 | 00:25:32 | 00:31:37 | 00:38:01 | 00:44:23 | 00:50:46 | 00:57:20 | 01:04:18 | 01:11:20 | 01:18:26 | ||
17 | GLAMKOWSKA Aleksandra | 300 | UKS ORLICA DUSZNIKI ZDRÓJ/ POWERSLIDE POLSKA | SZCZYTNA | K20-29 | 00:06:20 | 00:12:31 | 00:19:00 | 00:25:33 | 00:31:57 | 00:38:38 | 00:45:14 | 00:52:03 | 00:58:52 | 01:05:42 | 01:12:48 | 01:19:58 | |
18 | DYMISZKIEWICZ Aniela | 293 | PLICHWYSCIG.PL | ELBLĄG | K20-29 | 00:06:19 | 00:12:32 | 00:19:00 | 00:25:33 | 00:31:57 | 00:38:38 | 00:45:14 | 00:52:03 | 00:58:51 | 01:05:42 | 01:12:47 | 01:20:02 | |
19 | CHOJECKI Dariusz | 285 | BYDGOSZCZ | M50-59 | 00:06:24 | 00:12:35 | 00:19:00 | 00:25:34 | 00:31:58 | 00:38:38 | 00:45:14 | 00:52:02 | 00:58:51 | 01:05:42 | 01:12:48 | 01:20:07 | ||
20 | GAWEŁ Rafał | 297 | AZS AWF KATOWICE | TARNOWSKIE GÓRY | M20-29 | 00:06:20 | 00:12:33 | 00:18:58 | 00:25:31 | 00:31:38 | 00:38:39 | 00:45:14 | 00:52:03 | 00:58:51 | 01:05:42 | 01:12:48 | 01:20:07 | |
21 | ROJ Janusz | 346 | SILESIA SKATING | KNUROW | M40-49 | 00:06:18 | 00:12:34 | 00:19:00 | 00:25:34 | 00:32:06 | 00:39:01 | 00:46:10 | 00:53:17 | 01:00:21 | 01:07:36 | 01:14:56 | 01:21:36 | |
22 | PRONOBIS Mateusz | 344 | SILESIA SKATING | BĘDZIN | M30-39 | 00:06:19 | 00:12:34 | 00:19:00 | 00:25:32 | 00:31:58 | 00:39:00 | 00:46:10 | 00:53:16 | 01:00:21 | 01:07:36 | 01:14:55 | 01:21:37 | |
23 | PIELECH Piotr | 339 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:06:23 | 00:12:31 | 00:19:29 | 00:26:18 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:49 | 00:53:56 | 01:00:44 | 01:07:37 | 01:14:56 | 01:21:41 | |
24 | SZUMLAS Arkadiusz | 363 | PROLUBE SPEED TEAM | MRZEZINO | M15-19 | 00:06:18 | 00:12:31 | 00:19:00 | 00:25:34 | 00:32:43 | 00:39:42 | 00:46:50 | 00:53:55 | 01:00:45 | 01:06:55 | 01:13:22 | 01:21:41 | |
25 | CIEĆKO Dawid | 289 | TUKS RST ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | M15-19 | 00:06:23 | 00:12:50 | 00:19:27 | 00:26:17 | 00:33:09 | 00:39:58 | 00:46:51 | 00:53:57 | 01:00:45 | 01:07:36 | 01:14:54 | 01:21:42 | |
26 | CZUSZ Magdalena | 291 | ZEBRA3D/ ZICO RACING SPEED TEAM | TOMASZÓW LUBELSKI | K20-29 | 00:06:20 | 00:12:49 | 00:19:27 | 00:26:18 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:47 | 00:53:55 | 01:00:44 | 01:07:35 | 01:14:55 | 01:21:42 | |
27 | KSENIAK Tomasz | 320 | TWISTER TRÓJMIASTO | GDAŃSK | M40-49 | 00:06:26 | 00:12:50 | 00:19:27 | 00:26:16 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:50 | 00:53:56 | 01:00:46 | 01:07:38 | 01:14:55 | 01:21:42 | |
28 | KUŚMIERZ Magdalena | 321 | TUKS RST ROZTOCZETOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | K15-19 | 00:06:23 | 00:12:51 | 00:19:28 | 00:26:19 | 00:33:09 | 00:39:59 | 00:46:51 | 00:53:57 | 01:00:46 | 01:07:36 | 01:14:55 | 01:21:42 | |
29 | CHARUBIN Sławomir | 284 | PLICHWYŚCIGI.PL | PISZ | M50-59 | 00:06:21 | 00:12:34 | 00:19:21 | 00:26:17 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:50 | 00:53:55 | 01:00:44 | 01:07:37 | 01:14:56 | 01:21:43 | |
30 | JARKIEWICZ Marcin | 308 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M50-59 | 00:06:25 | 00:12:49 | 00:19:27 | 00:26:18 | 00:33:07 | 00:39:58 | 00:46:51 | 00:53:56 | 01:00:44 | 01:07:37 | 01:14:57 | 01:21:43 | |
31 | NOWAK Tomasz | 333 | SILESIA SKATING | DĄBROWA GÓRNICZA | M50-59 | 00:06:20 | 00:12:34 | 00:19:00 | 00:25:33 | 00:31:58 | 00:39:01 | 00:46:11 | 00:53:17 | 01:00:22 | 01:07:36 | 01:14:56 | 01:21:43 | |
32 | SZUMLAS Jacek | 361 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | M40-49 | 00:06:19 | 00:12:29 | 00:18:59 | 00:25:32 | 00:31:58 | 00:39:57 | 00:45:41 | 00:51:39 | 00:59:42 | 01:07:36 | 01:14:56 | 01:21:43 | |
33 | CHOJNACKI Mateusz | 287 | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | M20-29 | 00:06:18 | 00:12:29 | 00:18:58 | 00:25:32 | 00:31:57 | 00:38:48 | 00:45:40 | 00:52:40 | 00:59:41 | 01:07:08 | 01:14:35 | 01:21:44 | |
34 | MAZUREK Wiesław | 331 | PROLUBE MASTERS | GDYNIA | M50-59 | 00:06:22 | 00:12:49 | 00:19:29 | 00:26:18 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:50 | 00:53:55 | 01:00:42 | 01:07:37 | 01:14:56 | 01:21:46 | |
35 | GUMIENIAK Michał | 304 | TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | M15-19 | 00:06:25 | 00:12:51 | 00:19:28 | 00:26:19 | 00:33:09 | 00:39:59 | 00:46:51 | 00:53:57 | 01:00:46 | 01:07:37 | 01:14:57 | 01:22:29 | |
36 | KARCZEWSKI Karol | 382 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | M15-19 | 00:06:22 | 00:12:49 | 00:19:28 | 00:26:17 | 00:33:08 | 00:39:58 | 00:46:50 | 00:53:56 | 01:00:45 | 01:07:43 | 01:16:12 | 01:23:58 | |
37 | STĘPIEŃ Magdalena | 355 | SKATE2CITY | GRODZISK WIELKOPOLSKI | K30-39 | 00:07:04 | 00:13:53 | 00:20:40 | 00:27:43 | 00:34:45 | 00:41:50 | 00:48:43 | 00:55:56 | 01:02:58 | 01:10:11 | 01:17:19 | 01:24:29 | |
38 | JABŁOŃSKA Agata | 306 | LEGIA WARSZAWA | WARSZAWA | K20-29 | 00:07:04 | 00:13:53 | 00:20:37 | 00:27:41 | 00:34:44 | 00:41:50 | 00:48:43 | 00:55:54 | 01:02:57 | 01:10:09 | 01:17:15 | 01:24:30 | |
39 | KWIATKOWSKI Łukasz | 322 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:06:46 | 00:13:51 | 00:20:41 | 00:27:43 | 00:34:46 | 00:41:52 | 00:48:44 | 00:55:54 | 01:02:58 | 01:10:10 | 01:17:19 | 01:24:30 | |
40 | SENDECKA Katarzyna | 350 | TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | K15-19 | 00:06:49 | 00:13:51 | 00:20:38 | 00:27:41 | 00:34:44 | 00:41:50 | 00:48:43 | 00:55:51 | 01:02:57 | 01:10:10 | 01:17:14 | 01:24:30 | |
41 | SLIWINSKI Henryk | 352 | ROLLA SPEED TEAM | TORUŃ | M60+ | 00:06:26 | 00:13:04 | 00:20:19 | 00:27:38 | 00:34:46 | 00:41:51 | 00:48:46 | 00:55:56 | 01:02:56 | 01:10:11 | 01:17:18 | 01:24:30 | |
42 | ZDANCEWICZ Paweł | 373 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:07:02 | 00:13:53 | 00:20:41 | 00:27:44 | 00:34:47 | 00:41:52 | 00:48:44 | 00:55:55 | 01:02:58 | 01:10:10 | 01:17:19 | 01:24:30 | |
43 | BUJACZ Marcin | 281 | I LOVE ROLKI | ŁÓDŹ | M30-39 | 00:07:01 | 00:13:52 | 00:20:37 | 00:27:41 | 00:34:45 | 00:41:52 | 00:48:46 | 00:55:57 | 01:02:59 | 01:10:09 | 01:17:17 | 01:24:31 | |
44 | LEWICKI Krzysztof | 325 | KKSW KRAK ROLLERBLADE | KRAKÓW | M30-39 | 00:06:25 | 00:13:26 | 00:20:36 | 00:27:41 | 00:34:45 | 00:41:51 | 00:48:46 | 00:55:57 | 01:02:57 | 01:10:12 | 01:17:19 | 01:24:31 | |
45 | SAPIJASZKO Łukasz | 348 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M40-49 | 00:06:25 | 00:13:51 | 00:20:39 | 00:27:42 | 00:34:47 | 00:41:52 | 00:48:45 | 00:55:56 | 01:02:59 | 01:10:13 | 01:17:20 | 01:24:31 | |
46 | BIJAK Anna | 277 | SILESIA SKATING | DĄBROWA GÓRNICZA | K40-49 | 00:07:04 | 00:13:54 | 00:20:38 | 00:27:42 | 00:34:45 | 00:41:50 | 00:48:44 | 00:55:56 | 01:02:59 | 01:10:10 | 01:17:18 | 01:24:32 | |
47 | KABZA Grzegorz | 312 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | M50-59 | 00:07:02 | 00:13:52 | 00:20:41 | 00:27:44 | 00:34:47 | 00:41:52 | 00:48:45 | 00:55:56 | 01:02:59 | 01:10:11 | 01:17:19 | 01:24:32 | |
48 | ZOLADEK Jerzy | 378 | NIEZRZESZONY | GARLICZKA | M60+ | 00:07:02 | 00:13:53 | 00:20:40 | 00:27:42 | 00:34:46 | 00:41:51 | 00:48:43 | 00:55:54 | 01:02:57 | 01:10:09 | 01:17:18 | 01:24:32 | |
49 | SOCZOMSKI Mirosław | 301 | EDI TEAM ZGORZELEC | ZGORZELEC | M50-59 | 00:07:03 | 00:13:52 | 00:20:36 | 00:27:40 | 00:34:46 | 00:41:51 | 00:48:45 | 00:55:51 | 01:02:57 | 01:10:12 | 01:17:15 | 01:24:33 | |
50 | PIETRZAK Adrian | 340 | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | M20-29 | 00:06:56 | 00:13:48 | 00:20:37 | 00:27:38 | 00:34:45 | 00:41:50 | 00:48:47 | 00:55:55 | 01:02:58 | 01:10:13 | 01:17:17 | 01:24:38 | |
51 | HACHAJ Piotr | 305 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M20-29 | 00:06:20 | 00:12:50 | 00:20:18 | 00:27:43 | 00:34:44 | 00:41:51 | 00:48:46 | 00:55:54 | 01:02:59 | 01:10:13 | 01:17:20 | 01:25:20 | |
52 | SYKUT Piotr | 360 | SSW MALTA | POZNAŃ | M40-49 | 00:07:02 | 00:13:51 | 00:20:40 | 00:27:42 | 00:35:31 | 00:43:11 | 00:50:55 | 00:58:30 | 01:06:02 | 01:14:11 | 01:21:57 | 01:30:00 | |
53 | WRÓBEL Antoni | 370 | TWISTERTRÓJMIASTO | PĘPOWO | M60+ | 00:07:01 | 00:13:52 | 00:20:39 | 00:27:42 | 00:34:48 | 00:42:37 | 00:50:52 | 00:58:29 | 01:06:03 | 01:14:11 | 01:21:58 | 01:30:00 | |
54 | JĘDRZEJCZYK Mateusz | 309 | ŁÓDŹ | M20-29 | 00:07:06 | 00:13:54 | 00:20:42 | 00:29:10 | 00:36:34 | 00:43:54 | 00:51:15 | 00:58:30 | 01:06:02 | 01:14:11 | 01:21:58 | 01:30:01 | ||
55 | SAPIJASZKO Marta | 349 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | K30-39 | 00:07:04 | 00:14:23 | 00:21:50 | 00:29:09 | 00:36:35 | 00:43:54 | 00:51:15 | 00:58:30 | 01:06:02 | 01:14:12 | 01:21:57 | 01:30:01 | |
56 | ZIÓŁKOWSKI Julian | 377 | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | GDAŃSK | M50-59 | 00:06:46 | 00:13:52 | 00:20:40 | 00:27:44 | 00:35:31 | 00:43:11 | 00:50:55 | 00:58:30 | 01:06:02 | 01:14:11 | 01:22:20 | 01:31:10 | |
57 | WÓJCIK Tomasz | 369 | MAKALU TEAM | WOŁOMIN | M40-49 | 00:07:05 | 00:14:23 | 00:21:51 | 00:29:10 | 00:36:35 | 00:43:54 | 00:51:25 | 00:59:22 | 01:07:45 | 01:16:12 | 01:24:32 | 01:32:10 | |
58 | SIURMICKI Marcin | 351 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:07:45 | 00:15:07 | 00:22:40 | 00:30:42 | 00:38:21 | 00:46:11 | 00:53:57 | 01:01:37 | 01:09:41 | 01:17:16 | 01:25:03 | 01:33:05 | ||
59 | PODCZASKI Stanisław | 342 | SPEEDSKATING ŁÓDŹ | BUKOWIEC | M50-59 | 00:07:16 | 00:14:36 | 00:21:57 | 00:29:33 | 00:37:23 | 00:45:17 | 00:53:05 | 01:00:50 | 01:08:52 | 01:17:06 | 01:24:52 | 01:33:11 | |
60 | WITEK Grzegorz | 367 | ŁÓDŹ | M50-59 | 00:07:16 | 00:14:36 | 00:21:56 | 00:29:32 | 00:37:22 | 00:45:16 | 00:53:05 | 01:00:56 | 01:08:52 | 01:16:49 | 01:24:52 | 01:33:11 | ||
61 | MAJORCZYK- NOREK Katarzyna | 328 | PLICHWYŚCIG | POZNAŃ | K20-29 | 00:07:04 | 00:14:24 | 00:22:29 | 00:30:18 | 00:37:52 | 00:45:29 | 00:53:06 | 01:00:56 | 01:08:53 | 01:17:06 | 01:25:05 | 01:33:21 | |
62 | PARASZKA Łukasz | 337 | MINIONSSPEEDTEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:07:21 | 00:14:56 | 00:22:28 | 00:30:16 | 00:37:52 | 00:45:29 | 00:53:06 | 01:00:56 | 01:08:52 | 01:17:07 | 01:25:18 | 01:33:21 | |
63 | WOŹNICKI Paweł | 368 | LUCIEŃ | M50-59 | 00:07:17 | 00:14:56 | 00:22:38 | 00:30:17 | 00:37:52 | 00:45:29 | 00:53:06 | 01:00:52 | 01:08:52 | 01:17:07 | 01:25:21 | 01:33:47 | ||
64 | SULKOWSKI Tomasz | 358 | SIE JEDZIE | BRUDZEŃ DUŻY | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:11 | 00:22:59 | 00:30:59 | 00:38:42 | 00:46:34 | 00:54:25 | 01:02:23 | 01:10:16 | 01:18:13 | 01:26:29 | 01:34:36 | |
65 | CHOMIAK Mariusz | 364 | GDYNIA | M50-59 | 00:07:17 | 00:14:55 | 00:22:38 | 00:30:17 | 00:37:52 | 00:45:28 | 00:53:05 | 01:00:52 | 01:08:52 | 01:17:07 | 01:26:28 | 01:34:52 | ||
66 | MORGALLA Jerzy | 332 | RUDY | M40-49 | 00:07:45 | 00:15:36 | 00:23:24 | 00:31:22 | 00:39:04 | 00:46:47 | 00:54:43 | 01:02:44 | 01:10:14 | 01:18:09 | 01:26:27 | 01:34:53 | ||
67 | WYPYCH Sebastian | 372 | KRAKÓW | M40-49 | 00:07:43 | 00:15:36 | 00:23:25 | 00:31:21 | 00:39:04 | 00:46:49 | 00:54:43 | 01:02:44 | 01:10:29 | 01:18:56 | 01:27:26 | 01:36:03 | ||
68 | KARAŚ Tomasz | 315 | LEGIA WARSZAWA MASTERS | WARSZAWA | M30-39 | 00:07:44 | 00:15:37 | 00:23:24 | 00:31:20 | 00:39:02 | 00:46:34 | 00:54:42 | 01:02:44 | 01:10:14 | 01:18:28 | 01:27:16 | 01:36:04 | |
69 | SURMA Balbina | 359 | BYDGOSZCZ | K20-29 | 00:07:32 | 00:15:37 | 00:23:24 | 00:31:20 | 00:39:01 | 00:46:48 | 00:54:42 | 01:02:49 | 01:11:04 | 01:19:50 | 01:28:05 | 01:37:05 | ||
70 | KOWALSKI Krzysztof | 316 | UKS ZRYW SŁOMCZYN | PIASECZNO | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:58 | 00:22:48 | 00:31:22 | 00:39:04 | 00:46:50 | 00:55:30 | 01:03:00 | 01:11:48 | 01:21:01 | 01:30:01 | 01:38:25 | |
71 | GOŁECKA Bożena | 302 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K50-59 | 00:07:57 | 00:15:58 | 00:23:59 | 00:32:07 | 00:40:06 | 00:48:13 | 00:56:22 | 01:05:08 | 01:13:47 | 01:22:18 | 01:31:10 | 01:39:55 | |
72 | PRZYBYSŁAWSKA Paulina | 345 | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | K20-29 | 00:07:57 | 00:16:01 | 00:24:00 | 00:32:09 | 00:40:08 | 00:48:15 | 00:56:23 | 01:05:07 | 01:13:47 | 01:22:18 | 01:31:11 | 01:39:55 | |
73 | SZUMLAS Dorota | 362 | PROLUBE MASTERS | MRZEZINO | K40-49 | 00:07:57 | 00:15:58 | 00:23:58 | 00:32:07 | 00:40:08 | 00:48:14 | 00:56:21 | 01:05:07 | 01:13:48 | 01:22:19 | 01:31:10 | 01:39:55 | |
74 | KOZŁOWSKA Karolina | 317 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:07:57 | 00:16:00 | 00:23:59 | 00:32:09 | 00:40:09 | 00:48:13 | 00:56:22 | 01:05:08 | 01:13:47 | 01:22:18 | 01:31:11 | 01:39:56 | |
75 | KRAJNIK Jacek | 318 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50-59 | 00:08:22 | 00:16:18 | 00:24:02 | 00:32:11 | 00:40:06 | 00:48:15 | 00:56:23 | 01:05:09 | 01:13:48 | 01:22:20 | 01:31:11 | 01:39:56 | |
76 | ZIEJEWSKI Henryk | 376 | ŚWINOUJŚCIE | M50-59 | 00:08:18 | 00:16:33 | 00:24:37 | 00:32:52 | 00:41:09 | 00:49:21 | 00:57:12 | 01:05:50 | 01:14:43 | 01:23:32 | 01:32:16 | 01:41:06 | ||
77 | CHOJNACKA Maria | 286 | KKSW KRAK | KRAKÓW | K15-19 | 00:07:43 | 00:15:58 | 00:23:59 | 00:32:08 | 00:40:08 | 00:48:14 | 00:56:23 | 01:05:08 | 01:13:48 | 01:22:19 | 01:31:38 | 01:41:35 | |
78 | FLIS Krzysztof | 296 | ROTMANKA | M50-59 | 00:08:30 | 00:16:31 | 00:24:39 | 00:33:00 | 00:41:13 | 00:49:24 | 00:57:37 | 01:06:21 | 01:15:18 | 01:24:14 | 01:32:56 | 01:41:36 | ||
79 | BRYCHCY Artur | 279 | GRODZISK WIELKOPOLSKI | GRODZISK WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:07:47 | 00:15:57 | 00:24:18 | 00:33:03 | 00:41:54 | 00:51:02 | 00:59:34 | 01:08:54 | 01:18:00 | 01:27:31 | 01:37:04 | 01:46:21 | |
80 | NOWAK Natalia | 334 | ŁÓDŹ | K20-29 | 00:09:35 | 00:18:44 | 00:28:15 | 00:37:50 | 00:46:58 | 00:56:05 | 01:05:09 | 01:13:48 | 01:22:18 | 01:31:10 | 01:39:56 | 01:48:46 | ||
81 | POTRZEBOWSKI Michał | 343 | STAROGARD GDAŃSKI | M40-49 | 00:09:07 | 00:17:50 | 00:26:54 | 00:35:58 | 00:45:06 | 00:53:59 | 01:02:48 | 01:11:52 | 01:21:01 | 01:30:20 | 01:39:48 | 01:49:14 | ||
82 | LEŚNIEWICZ Danuta | 323 | MINIONSSPEEDTEAM | WARSZAWA | K30-39 | 00:08:26 | 00:16:32 | 00:25:11 | 00:33:56 | 00:43:01 | 00:52:20 | 01:01:36 | 01:10:58 | 01:20:13 | 01:30:15 | 01:39:56 | 01:49:36 | |
83 | ŁAKOMA Małgorzata | 326 | SIE JEDZIE | PŁOCK | K40-49 | 00:09:32 | 00:18:24 | 00:27:31 | 00:36:30 | 00:45:32 | 00:54:25 | 01:03:35 | 01:13:04 | 01:22:20 | 01:31:24 | 01:40:55 | 01:50:23 | |
84 | ZGRZYWA Agnieszka | 374 | JABRA RT FRIENDS | GDAŃSK | K50-59 | 00:08:22 | 00:16:53 | 00:25:50 | 00:34:38 | 00:43:38 | 00:53:04 | 01:02:29 | 01:11:52 | 01:21:35 | 01:31:11 | 01:40:57 | 01:51:12 | |
85 | MATUSIEWICZ Włodzimierz | 329 | L19:57 OBS-PRO BIS :) | WARSZAWA | M60+ | 00:08:27 | 00:17:02 | 00:25:50 | 00:34:39 | 00:43:37 | 00:53:04 | 01:02:30 | 01:11:51 | 01:21:34 | 01:31:13 | 01:41:32 | 01:51:50 | |
86 | CHABERSKI Michał | 283 | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40-49 | 00:09:48 | 00:18:42 | 00:27:53 | 00:37:07 | 00:46:11 | 00:55:26 | 01:04:34 | 01:13:50 | 01:23:07 | 01:32:47 | 01:42:30 | 01:52:31 | |
87 | MACIEJEWSKI Marian | 327 | IŁAWA | M60+ | 00:09:31 | 00:18:25 | 00:27:31 | 00:36:49 | 00:46:09 | 00:55:23 | 01:04:44 | 01:14:14 | 01:23:55 | 01:33:37 | 01:43:39 | 01:53:49 | ||
88 | JĘDRZEJEWSKA Monika | 310 | SZCZECIN | K50-59 | 00:08:27 | 00:16:32 | 00:24:40 | 00:33:14 | 00:42:12 | 00:51:08 | 01:00:12 | 01:10:48 | 01:21:42 | 01:32:46 | 01:44:13 | 01:56:19 | ||
89 | STOKFISZ Dorota | 356 | TUKS RST ROZTOCZE TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | K40-49 | 00:09:12 | 00:17:52 | 00:27:10 | 00:36:46 | 00:46:12 | 00:55:35 | 01:05:11 | 01:14:52 | 01:25:08 | 01:35:23 | 01:45:56 | 01:56:22 | |
90 | STRZAŁKOWSKI Andrzej | 357 | AMATOR | PŁOŃSK | M50-59 | 00:08:25 | 00:16:53 | 00:25:51 | 00:34:39 | 00:43:38 | 00:53:05 | 01:02:30 | 01:12:17 | 01:22:48 | 01:33:43 | 01:45:11 | 01:57:05 | |
91 | OSZCZYK Grzegorz | 336 | AMATOR | SOBOLE | M60+ | 00:08:57 | 00:17:52 | 00:27:34 | 00:37:08 | 00:46:12 | 00:55:34 | 01:05:11 | 01:15:39 | 01:26:24 | 01:37:38 | 01:49:16 | 02:01:17 | |
92 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 311 | SZCZECIN | M50-59 | 00:10:04 | 00:19:47 | 00:29:40 | 00:39:43 | 00:50:08 | 01:00:12 | 01:10:51 | 01:21:43 | 01:32:47 | 01:44:14 | 01:56:21 | 02:08:32 | ||
93 | DUDA Marcin | 292 | ROLLA SPEED TEAM | TORUŃ | M30-39 | 00:06:19 | 00:19:00 | 00:25:33 | 00:38:00 | 00:44:23 | 00:51:14 | 01:12:34 | 01:19:50 | 01:26:51 | ||||
94 | BUDEK Tomasz | 280 | KATOWICE | M30-39 | 00:06:23 | 00:12:51 | 00:20:19 | 00:27:43 | 00:36:14 | 00:44:59 | 00:54:00 | 01:02:44 | 01:10:11 | 01:19:53 | ||||
95 | GĄDEK Katarzyna | 298 | SILESIA SKATING | ŻORY | K40-49 | 00:09:32 | 00:18:44 | 00:28:31 | 00:38:37 | 00:48:54 | 00:59:23 | 01:10:38 | 01:22:38 | 01:35:17 | 01:46:55 | |||
96 | JANKOWSKI Ireneusz | 307 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M60+ | 00:10:26 | 00:19:43 | 00:29:53 | 00:40:08 | 00:51:25 | 01:02:33 | 01:15:39 | 01:27:52 | 01:40:51 | 01:55:19 | ||||
97 | PIOWCZYK Michał | 341 | SILESIASKATING | ŚWIERKLANIEC | M15-19 | 00:06:24 | 00:12:51 | 00:19:29 | 00:26:18 | 00:34:10 | 00:41:42 | 00:48:43 | ||||||
98 | RUDZIŃSKA Jadwiga | 347 | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | GOSTYNIN | K30-39 | 00:12:11 | 00:24:23 | 00:36:39 | 00:49:14 | |||||||||
99 | ŻĄDŁO Martyna | 379 | SILESIA SKAITING | DĄBROWA GÓRNICZA | K30-39 | 00:07:04 | 00:14:23 | 00:22:05 | ||||||||||
100 | JANIAK Karol | 381 | PABIANICE | M60+ | 00:09:50 | 00:18:43 | 00:27:54 | 00:37:08 | 00:46:19 | 00:56:16 | 01:06:40 | 01:18:58 |
Znaleziono 100 wynik(ów)